52965
  • Gundark 1 1
    #22523
    Kösz Uraim. De. A párt nem nevelt benneteket éberségre :) Mi is a nick nevem? Mert az nem sima Gundark bizony :) Ez is én voltam régen. igaz Vipera? :)
  • Wampa
    #22522
    Happy B-day Gundi.......
    Bár a szülinap kicsit rossz szó,ugy tudom a gundarkok alien tojásból rágják elő magukat,kezükben só és paprika,a szájuk szélén fityeg a hordozópók fél lába és azt orditják:"Hun az a ..........(cenzurázva).......(cenzurázva) királnő?Éhezs vagyok(ez egy zsomogyi gundark:)
  • Boconadi
    #22521
    Boldog Születésnapot Gundark :)
  • DonZorro
    #22520
    BOLDOG SZÜLINAPOT GUNDARK!!!
  • Molnibalage
    #22519
    Parancsolj. A robbanásost én csináltam. :)
  • JoeDestroy
    #22518
    Szerencsés vagy ha tudod mi vár rád a hét napjain :)
  • Scottt
    #22517
    A szlováknál felsírtan hisz uruk-hai orkul nem hiszem, hogy bárki tanítana a románnál pedig az asztalt vertem hisz szarumán orkjainak nyelvét végképp nem beszélik csak az orkok:D
    Japán lazába:D
  • Molnibalage
    #22516
    Angol nyelvvizsgafelkészítő.
  • Buren
    #22515
    Nyelvsuli?
    Mit fogsz tanulni? Angolt, Németet, Spanyolt, Franciát, Szlovákot, Románt, Ukránt, Japánt vagy netán Oroszt?
  • Molnibalage
    #22514
    Nem tudom. Hustler vagy Aragorn dönt. Én ontom őket a topikba. Most kezdtem el dolgozni egy új videón, de Isten tudja, hogy mikor lesz kész. Jövő héttől meló mellett nyelvsuli is indul ami március végéig tart. Hétvégén egy napon szinte sabilan foglalt mindig más elfoglaltásg miatt. :)
  • Buren
    #22513
    Mikor lesznek megint preview képek?
    A legutolsó kb 3 hete rakták fel...
  • Molnibalage
    #22512
    Eddig tényleg atomstabil a cucc. Még nem volt CTD-m. Régen isteni csoda volt, ha egy bevetést végig lehetett repülni.
  • Scottt
    #22511
    Tudod mindig két hét múlva:)
  • Molnibalage
    #22510
    Szerintem nem. Talán a végén, de inkább nem jósolnék. Mert nem lehet. Amikor kellőképpen bugtalanítva lesz és jó magas lesz az FPS mindenhol és minden konfiggal nagyrészt akkor jöhet. Addigra remélhetőleg az adatbázis cuccokat is végre megcsinálják benne...
  • repvez
    #22509
    ja igy tiszta csak mostanába nem néztem vissza a sok hszt.
    Remélem azért mire végzek februárba már kijön addigra.
  • Molnibalage
    #22508
    Erről is írtam már... #22447
  • repvez
    #22507
    amugy ez az alpha mi a szösz, mert tudtommal az alpha fázis a béta elött van, abbol meg már a 3is volt.A béták után szokott az RC majd a végleges termék kikerülni.
  • Molnibalage
    #22506
    Mondom, ez csak terv. Most is így kéne lennie az alpha-nak, de mégis kell neki.
  • repvez
    #22505
    ezt az infot eddig nem tudtuk, akor igy tényleg nem fontos az eredeti beszerzése.
  • Molnibalage
    #22504
    Na ebben nem vagyok biztos. A jövőben is kell neki registry. Hogy milyen azt még kiderül. Most meg kellett hackelni. Csak a intall összerakójának ment fel berhelés nélkül...
  • JoeDestroy
    #22503
    Integrált Falcon 4? Az jó! Végre megszűnhetnek a hibrid installok..
  • Molnibalage
    #22502
    Mármint Falcon 4.0 nélkül fog menni.
  • Molnibalage
    #22501
    Felesleges szerintem. Az FF5.0 jelen állás szerint Falcon 4.0 fog menni! Jelenleg egy kis hiba miatt a registry biztosítása nem ment minden gépen, de a Falcon 4.0 feltelepítése és átnevezésével (multifalcon módszer) ez megoldható volt.

    Mellesleg amilyen bugos, az alapot senki nem fogja Vista alá pakolni. Az AF halott, az BMS és FF csapat meg megoldja maga. ASG Vistát használ és megy neki az FF. Akkor hol a gond? Mellesleg a multioprendszer ma már nem luxus.
  • repvez
    #22500
    Ha a lockon topicban ugyis retroztok akkot itt egy link aminél ha szavaztok a falconra akkor lehet hogy ujra fogják forgalmazni vagy átirni ujabb oprendszerre is müködöképesre (pl vista vagy win7)kivánságlista
    Regelni kell és eléggé bele kell huzni mer még csak 100 voks ment rá az elsök meg 2000 körul járnak :(
  • Molnibalage
    #22499
    Van egy jó hírem. Az FF5.0-nek van egy alternatív módszere már a screenshot készítéséra. Mindig mindentől tisza lesz a kép függetlenül attól, hogy mi van bekapcsolva. Sem status bar, sem egyéb felirat nem csúfítja el! Ezentúl azzal csinálok mindent. :)
  • Molnibalage
    #22498
    Idén tutira. Annyira nem vagyunk elcsúszva. Igazából ami most van az már szinte a vállalható szint szerintem. Persze nem FF4, de OF 4.7-et lazán agyonveri minden tekintetben. Pedig elég sokimnden nincs még benne az adatábázisban.
  • Molnibalage
    #22497
    Tegnap jött ki az új exe. Döbbenetesen jó állapotban van. Még egy fagyás sem volt eddig alatta. Az FPS is jó. Alig pár súlyos bug maradt csak. Az is lehet, hogy FF4-ben is benne voltak, de csak nekem tűnt fel. Majd csekkolom ott is.
  • Scottt
    #22496
    Persze majd 2 hét mulva...
  • L Viper #22495
    Amikor az LP perelgette az OF-eseket ( Bár, ha jól tudom, elvesztették a pert ) ? Gondolom ezért nem említik az FF5-öt sem, meg azért, mert ingyenes project.
  • gsg16
    #22494
    idén ki lesz adva?
  • Molnibalage
    #22493
    Mondjuk az FF5.0 is benne lehetne, ha már a Seven-G F-18 benne van...
  • Scottt
    #22492
    epic FAIL

    "Weapon?Fuck":D
  • gsg16
    #22491
    elnézést a két linkért!sajna az ilyen kaliberü emberek nálunk "sztárok" lehetnek.
  • Scottt
    #22490
    Addig rugnám amíg mozog,meg aztán is:D
  • L Viper #22489
    Nagyon igényes és színvonalas, mind zeneileg, mind klip tekintetében mindkét produkció. Értékelem 5 csillaggal
  • LeonSilver
    #22488
    OFF de marhajó!!
  • Molnibalage
    #22487
    Az utóbbi két linketféleségeket mellőzük. 10 pontot esett az IQ-m 10 másodperc alatt.
  • gsg16
    #22486
    Kultúra ma kishazánkban!
    ON!
  • gsg16
    #22485
    OFF
    URAM IRGALMAZ!!!!!
  • Molnibalage
    #22484
    Félreértés ne essék, ha valami csoda folytán idén kijön az még csak Texan és T-38 repkedést takar. Az T-38-at láttuk már repülni, de a Texanról talán egy egy-két WIP screenshotot...