52965
  • L Viper #22563
    Nézd meg a videókat is, lehet harcolni.
  • Scottt
    #22562
    Ebben lehet fegyvert is használni vagy csak Sólyom karmok nélkül?
  • L Viper #22561
    Ezt láttátok már?
    Lee linkelte a Frugalson.
  • L Viper #22560
    Ez szépen sikerült nyájhívó beszéd :-)
  • Molnibalage
    #22559
    Tiszteletemet teszem az eseményen. Esetleg celebrálhatom is. Jó lenne már Korea felett is repkedni. Ott valóban kemény ellenállásra lehet számítani.
    Az 1.013.-hoz is megcsinálom majd a MOD-ot, hogy a pár gyakran felbukkanó fegyver modellezési értéke ne legyen nagyon eszement.
  • Gundark 1 1
    #22558
    Társadalmi célú hirdetés :)

    Pénteken este lesz egy mise a Falcon egyházban L_Viper lesz a szerver, (mint fő S/S, és Kommunikációs Atya, a többi adományozott cimére nem emlékszem, csak arra hogy megkapta a Nagy Híd érdemérmet:) és mint beosztott inkvizítor leszek magam is. Minden egyházfit, és hivőt és elkötelezettet várunk szeretettel este 10 körül. Aki nem akar jönni azt rendkívüli eljárásban nyilvánítjuk boszorkánynak.
  • Wampa
    #22557
    A paripa a tanitványom,a neve Kobayashi Ráró,partnerével egy valós önvédelmi szituációt szimulálnak,védekezést az ánuszon át történő endoszkópos vizsgálat ellen.....Kérem ,otthon ne próbáljátok ki.
  • Molnibalage
    #22556
    Naná. Még mindig nem volt egy CTD-m sem. Elképesztően stabil a 3D-s világ. Az UI csinál néha ökörségeket. Hétvégén újabb javított verzió. Hustler nagyon belehúzott. :)

    Azért most már erőltetni fogom, hogy az vörös gépek adatbázisát rakját már rendben. Nem igaz, hogy mit gatyáznak már vele ennyit.
  • L Viper #22555
    A legújabb FF5 tesztverzióval csinálod?
  • Molnibalage
    #22554
    Majdnem készen van az új videóm.
  • Molnibalage
    #22553
    Van! Valaki régen kérte a soundpack 2-őt. Itt van fent.
  • Molnibalage
    #22552
    Talán van rajta valami érdekes.
  • Molnibalage
    #22551
    Egyszerűen nem értem. Hiszen ő írta az új exe rész ehhez tudtommal és le is lett írva, hogy ez új Falcon kód. 6 tengelyen számol minent ahogy kell.
  • Molnibalage
    #22550
    Egy tag szerint (OF 4.7 topik FF forum) meg semmi új nincs benne. Hát. Egyesek vakok... Az áteneti forduló szögebesség difiről nem is beszélve.
  • JoeDestroy
    #22549
    Na ez az oldalkormány hatás hiányzik nagyon a Falconokból mindből eddig. Még a BMS-2 HFFM is ejti a gépet késállásban szinte bármilyen sebességen, pedig abban a legerősebb a hatása. :)
  • gsg16
    #22548
    OFF
    DÚRVA
    ON
  • Molnibalage
    #22547
    Nem. Csak nem ismert a link. Meg volt hirdetve Furgalson? Mivel realtíve kevés videót csináltál ezért nem annyira ismert a neved. De ha megnézed az összes videómat akkor láthatod, hogy elég nagy a szórás. A MoFF5-öt többször nézték meg 9-10 hónap alatt, mint a régebbi videókat. Mivel nekem van pár subcriberem, ők is terítik a dolgot. Sokan pl. meg sem nézik a vidóimat. Ha egyik tetszik és leszedi eredetiben akkor a többis is a honlapról szedi le. Ezért van az, hogy napi átlagban azért van 10-30 letöltés az oldaról még akkor is, mikor bő fél évig nem tettem fel semmit. Mikor a WoFF5.0 felment akkor 8 óra alatt 900 (!) ember szedte le.

    Valahogy rá kéne hivatkozi az én videóimró, hogy akkor erre is mutasson. Esetleg küldd el nekem az erdeteit és felrakom majd a te videóidat is majd. Persze ahhoz bővíteni kell majd az új honlapot. Hogy te terheljük le a srácot aki csinálja az lesz a startégiám, hogy egyszerre töltök fel sok dolgot és akkor csak ahhoz kell linket betennie.
  • L Viper #22546
    Elbújt a sok videó közt.
    Frugalson volt linkelve?

    Ritkán látlak, van neted? Honnan tudsz netezni?
  • Boconadi
    #22545
    ez ilyen szar lett, hogy ilyen kevesen nézték meg? Vagy mi? valamit mondjatok már róla
  • Molnibalage
    #22544
    Újabb videó a készülő (?) új OF-ból.
  • L Viper #22543
    Nagyon jó lesz, csak az Other résznél a háttérben picit eltűnnek a narancssárga karakterek, de a többinél kiválóan olvasható.
  • Molnibalage
    #22542
    Kb. így fog kinézni az új honlap. :) Nem én csináltam, úgyhogy emiatt a frissítések kicsit lassabban futnak át majd, mert nem én tartom majd karban az oldalt elvileg.
  • L Viper #22541
    A modellek nagyon szépek, meg ahogyan csillognak.
    Nagyon sok gépet lehet hozzá moddolni, de a séma sajnos ugyanaz marad. Egy idő után nagyon unalmas. Nem köt le, pedig nekem is megvan jónéhány része.
  • JoeDestroy
    #22540
    WOE van meg, de nem gyüve be...
  • L Viper #22539
    Egy ideig el lehet vele szórakozni, de sajnos a hadjáratban is kb 6 féle sablon küldetésből dob fel missziókat.
    Egy idő után nagyon unalmas emiatt.
    A legrealisztikusabb beállításokkal is úgy odavághatod a betonhoz, hogy még defekted sem lesz.
    A sorozat öszes részére igaz ez. Grafika egész jó.
  • Buren
    #22538
    A legújabb patchel szerintem egész jó.

    Ha másért nem akkor a rengeteg leszedhető gépért érdemes beszerezni.

    Itt van egy szép katalógus a jobbik fajtából.

    Itt meg a vegyesből.



    @#22519
    Remek kiszolgálás, azt a Tornadot megcsodálnám a pilóta szemszögéből is egy szép nagy képen.
  • gsg16
    #22537
    én játszottam az izraelben játszódó változattal.felejtős.ha valaki nem szereti a Falcon,vagy lonci kaliberű szimulátorokat,annak jó.
  • Gundark 1 1
    #22536
    Egy sorozat része. Félig árkád. Lövöldözni jó, de komoly dolgot ne várj tőle.
  • netmester
    #22535
    ismeritek ezt a simet mert arra voltam kiváncsi, mert ha jó akkor leszedem
  • Molnibalage
    #22534
    Néhány ezer euró és már tied is az összes. :) TizenX USD az nem fogja meg a rendszert?
  • gsg16
    #22533
    a video fele a hordozón való állásról szól.viszont a zene az tényleg jó.
  • LeonSilver
    #22532
    Hmmmm ...
  • Molnibalage
    #22531
    Ahhoz képest, hogy milyen jó zenéket választott ki, nagyon latymatag az én szememben. Egyszerűen az első 1,5 percben nem történik semmi...
  • netmester
    #22530
    erről mi a véleményetek?

    nem falcon
  • Gundark 1 1
    #22529
    Na várjál csak. Ha ennyien mondják kinek van igaza? Nekem. Én a hold topicban gyakorlok, ott igen sok mester van :) Mondhatsz amit akarsz, akkor is nekem van igazam, ez az alapfelállás :) Egyébként most komolyan, hogy lehet törölni a reget? Itt a régire gondoltam. Mert az hogy nem használom egy éve nem elég :) És köszönöm mindenkinek :)
  • zaccos1
    #22528
    Ne vitázz!Ha ennyien ezt mondjuk akkor szerinted kinek van igaza?!Csak már olyan öreg vagy,azt sem tudod mikor van a születésnapod,úgyhogy sok boldogot..
  • Scottt
    #22527
    Akkor is HBD Gundark1 1
  • L Viper #22526
    Ha jól emlékszem március végén van. :-D
  • Gundark 1 1
    #22525
    Báz, Te tudhatnád a legjobban, nem is ma van a születésnapom :)
  • L Viper #22524
    Akkor is Boldog születésnapot, teljes nickneveden: Gundark 1 1!