52965
  • Molnibalage
    #22603
    Nézd meg youtubos videók között mi az ami nem Falconos. Csak a képminőség sokkal ütősebb lesz. Olyan képeket raktam be eddig is, hogy majd magam alá piszkítottam. Lesz megint sok-sok naplemente, hegyek, REPCSIK! és egyéb nyalánkságok.

    Ma végre elvileg ráér Rougeblade is, megpróbáljuk az új felszínt ráhúzni a honlapra.
  • L Viper #22602
    Nekem nem jó a memóriám. :-)
    Mi lesz ez ?
  • Molnibalage
    #22601
    Dolgozom egy új kippen, de nem Falcon. A jó memóriájúak még emlékezhetnek arra, hogy akkor mi lesz ez. :)

    A legutóbbi klippem talán hamarosan nyilvános lehet.
  • L Viper #22600
    Igen-igen, jó kis kézikönyvek azok. A gyűjteményem kincsei
  • Molnibalage
    #22599
    A 104-es poszt egyszerre érdekes és zavaros. Asszem ennek utánajárok.
  • Buren
    #22598
    Ugyanannak az arcnak ott vannak a valódi MLU/blk50-52 kézikönyvek. (annak aki még nem látta, bár azt kétlem, hogy innen ne látta volna már mindenki)
  • Molnibalage
    #22597
    Ez szerintem ismert. Ősrégi és teli van pontatlansággal. Nekem is megvan. Innen letölthető pár régebbi kézikönnyvel.

    Egyszer majd feltöltöm az összes kézikönyvet a honlapra egy csomagban, ha végre lesz új felület. Ma beszéltem volna MSN-en a sráccal, de valamiért nem válszolt a megbeszélt időpontban. Majd 3 órát vártam rá...
  • DANIELE
    #22596
    Érdekes leírás, Falconos.
    http://www.scribd.com/doc/2326278/Falcon-4-TacRef
  • L Viper #22595
    Na köszi mindenkinek, jó volt. Balázs miután elmenél még egyet reppentünk. Egy erőmű volt a célpont 4-en szétkaptuk :-)

    Ott a reptér, fogadnak is:


    Fogadtatás 2!


    Túnés innen, a háttérben a munkálkodásunk eredménye:


    Valaki még dolgozgat:


    Itt már jártunk nemrég:


    Kaptam egy ilyet is:
  • L Viper #22594
    Már 5-en bent vagyunk, sajnálom :-(
  • Gundark 1 1
    #22593
    Bocs srácok de nem leszek ma. Ma 13.47 kor megálltak az SQl szervereink, az Exchange szervereink, a boltok és a file szerverek java. No meg a munkaállomások kétharmada ezért vörös riadó lépett életbe. Most értem haza, és 3 kor kelek és megyek vissza. Szorri bolysz, legközelebb.
  • Molnibalage
    #22592
    Ok.

    OFF

    A Beah Boys átirat kegyetlen jó. :)

    ON
  • L Viper #22591
    Ja, már megint a régi cím él, nem kellenek a 8-asok :-D
  • L Viper #22590
    tss.thomi.hu

    szoba : Falcon 4 Allied Force
  • Molnibalage
    #22589
    Ez tényleg kevés. A thomi-val meg valami gond van. Csak trollkodó embereket hallok, de szobák nincsenek.
  • L Viper #22588
    Valami pontosabbat írjál.
  • netmester
    #22587
    én már fent vagyok tss-en, van alapól egy password nélküli falcon af szoba ott vagyok bent
  • L Viper #22586
    Még dolgozom, legkésőbb 10-re azért megpróbálok TS szobát csinálni.
  • Molnibalage
    #22585
    Ma esete mikor lesz a gyülekező? Aki ott megejelenik az hallhat valami jót és rosszat is egyszerre.
  • L Viper #22584
    Sokszor nem értem ezeket a nyugati figurákat. Ezeknek semmi nem tűnik fel?
  • Molnibalage
    #22583
    Egyszer az lesz legkésőbb az FF5.0 release után vagy akkor amikor tisztázódik, hogy mi is kerül bele a kiadott exe-be. Szerintem ez teljesen felesleges szarrágás a múltbéli tettek után. Az általam beírt dolgokat sem hiányolta senki, hogy miért nincs azóta sem egyik sem sehol. Sem screenshoton sem videón.
  • L Viper #22582
    Kár lenne, ha nem lenne publikus a videód.

    Lámpaoszlopokat pedig akarok !!! :-) Rakjátok már beeeee :-)
  • Molnibalage
    #22581
    Komoly férfinak való gép az F-15E szerintem. :)
  • Molnibalage
    #22580
    De. Egy Hornet lelövés van benne. :)

    Viszont Hustler valamiért nem akarja kitenni, mert egyes feature-ök lehet, hogy nem lesznek benne FF5-be. Aha. Akkor meg mi a túrónak kellett a preview thread-be betenni? Eddig is volt olyan kép ami nem volt egyetlen betában sem benne, csak a készítő gépén volt. A földi személyzet és szebb kifutók és lámpaoszlopok még mindig nincsenek benne és talán nem is lesznek. Lee csinálta őket, de ő meg kilépett. Ennek ellenére tavaly márciusban (!!) benne volt mindkettő a previewban. Nyitok is majd akkor ennek a posztnak kapcsán egy kicsit provokatív topikot, hogy "eltűnt hőseink" címmel.
  • Gundark 1 1
    #22579
    Én még nem néztem meg, mert dógozok :) Majd otthon. Remélem van benne komoly repülő, férfinak való, és nem lövik szét benne az ellenségek :) (baráti tűzről meg nem is beszélve:) Este akkor mise. 10 előtt valamivel már leszek. Destroy, a régi-új harcostársat is hozd. Tudod mindenki még egy embert :) Remélem Netmester Zaccos Wampa meg Zolika is olvasgatta az esti multit, Zsoltiról nem is beszélve. Hadd gyűljön a nép. :)
  • L Viper #22578
    Ez ütős lett A zene is jó hozzá.
  • Molnibalage
    #22577
    Esetleg a vmh59 Falcon fórumára is berakhatja valaki, mert én most nem tudom.

    Red1 szerint talán ez az egyik legjobb klippem. Egyet kell értsek vele. Persze, ha human vs. human harcot vehetnék fel, ha még ennél is látványosabb lehetne.
  • Molnibalage
    #22576
    Meg a Raider kabin textúrával. :)
  • L Viper #22575
    Tőtöm :-)

    Destroy látom előkerült Robi haverod
    AF és RV a Sindel féle kabinmodda :-)
  • Molnibalage
    #22574
    Uraim, hajrá! :)

    http://www.mediafire.com/download.php?2wmjznyyj22
    http://www.mediafire.com/download.php?y4zyummjjtw

    Persze ezt se adjátok tovább szokás szerint. Ti előbb láthatjátok, mint a kintiek.
  • JoeDestroy
    #22573
    Kis telepin, gépbeállítás és gyakorlás egy régi cimbivel :))
    AF

    RV start :) A kötelező viharban :D
  • L Viper #22572
    Összeollóztak a készítők egy rakat free modot és azt gyürták tovább, az a benyomásom.
    A légiharcos videó végén a robbanás effekt elég szép. Olyan, minha az OF és RV lenne összegyúrva egy kis plusz efekttel. Érdekes.
    Ha a kötelékeket multiban vették fel nem akkor a multikód sem rossz.
    Kik ezek egyáltalán, mármint akik pénzért árulják ezt?
    Gondolom lepucérították rendesen a Falcont.
  • Molnibalage
    #22571
    Csak belenéztem. A kifutó textúrájának végét láttam csak. 1:1-ban Falcon szertem. Igazából nem nagyon érdekel.

    Az LP is elég köcsög. Waveydave több modellje is benne van a játékban és gyanítom, hogy másé is. Más cuccát árulod? Eh...
  • L Viper #22570
    Ezeken a képeken meg főleg.
  • L Viper #22569
    Balázs, megnézted amit a #22561-ben linkeltem ?
    Nagyon úgy tűnik a képek és a videók alapján, hogy ennek is Falcon 4 az alapja. Vajon ha az akkor az LP erre is fúj ?
  • Molnibalage
    #22568
    Kész a videó. Töltöm felfele. A nagy felbontás és jó minőség miatt nagy lett. Alig több, mint 3 perc, de még csomagolva is cikra 140 mega.
  • JoeDestroy
    #22567
    Valamelyik hotkey nincs véletlenül engedélyezve a freetracben amit a falconban is használsz? Ez lehet gond. (pause v. stop)
  • gsg16
    #22566
    Üdv Urak!
    használ valaki Redviperhez freetrack-et?az a bajom,hogy ahogy elindúl a játék,vagyis ahogy ugye megjelenek a fülkében,a freetrack gondol egyet,és nem látja tovább a LED-et.pontosabban a fekete kijelzőjén lehet látni,de nem jelzi egy keresztel a LED fényét.ezt csak a Falcon-ban csinálja.előtte is,meg utána is a lonciban működik.mi lehet a gondja?
  • Molnibalage
    #22565
    Meg van missile mod. Érdekes dolgokat csinált a srác. A aktív radaros légiharc rakéták beam érzékenységét az egekbe felvitte. Viszont egy két helyen mintha azzal sem lenne tisztában, hogy az adott változó mit csinál...
  • JoeDestroy
    #22564
    :)
    Mivel a kormány úgy döntött, hogy nem kéne dógozni szombaton, és a bal hüvelykujjam ugyan még megszorításokkal és korlátozásokkal bár de már működik, mindezek folyományaként a celebráción igen nagy valószínűséggel megjelenek.