52965
  • Scottt
    #22643
    Gyerek mi ez a csend?:O
    Politizáljunk,szidjuk a loncit vagy valami^^
  • Molnibalage
    #22642
    Hölgyeim és uraim! Itt az új relaxációs movie. :)
  • Molnibalage
    #22641
    Azért az FPS esést megnézném. Tényleg kurva jó az MFD, csak az FF3 is elég rendesen megfeküdt a textúrázott TGP/WPN képtől. Az OF meg végképp.
  • Molnibalage
    #22640
    Ez nem tudja. Az FW-hez semmi közük, ott nem moderátorok.

    Nekem az a problémám, hogy ez nem FF5.0. A kérdések ott vannak a fórumban.
  • L Viper #22639
    Ez rohadt jól néz ki, kár hogy kilépett i_hawk tőletek.
    Pont ilyen füstök kellenek, a kabin és az MFD is elképesztő.
    Most akkor ő kivel dolgozik? Kiadják ezt vagy "miafene"?
  • Buren
    #22638
    *lementi a képeket mielőtt aragorn/hustler/akárki kimoderálná*

    Nagyon tetszik még így WIP állapotban is. El se tudom képzelni milyen jó lesz ha már agyon lesz részletezve a különböző hi-res textúrákkal ill. a hiányzó 3d-s részek hozzácsatolásával!
  • Molnibalage
    #22637
    Szent szar!

    Hát ez kurva jó. Szóval i_hawk akkor magával vitt még ezt-azt. Az amit láttok az az új F-16 3D kabin. Ez még a mostani tesztverzióban sincs benne.

    Asszem felteszek egy-két kérdést, mert azért ez így kicsit.. Inkább nem mondom ki.
  • L Viper #22636
    Hát igen. Odavágtak rendesen megint

    Ezt Láttad?
    Szemedet Febr.13-ra vesd :-)


  • Molnibalage
    #22635
    Lerendereltem az új videót. Egyetlen gond, hogy 600 megás lett. Asszem lejebb is lehet venni a monőségt talán. Viszont a képminőség tökéletes. Szó szerint.
  • Scottt
    #22634
    Földimnek lantzene
    Epizód II: A Siriusi fejvadász válaszol
    Eszméletlenül jó:)
  • Molnibalage
    #22633
    Visszavonom. Nálam volt a gond.
  • Molnibalage
    #22632
    3-ra lehetett volna...

    A honlapommal meg valami gebasz van. A régi vam fent. Rougeblade nem szólt, hogy mi van. :(
  • Gundark 1 1
    #22631
    Szavaztam. ODS.
  • Molnibalage
    #22630
    Eddig hányan szavaztatok. Most végre itt az esély, hogy az legyen amit ti akartok.

    Az rejtély, hogy miért az ODS vezet. Egész jó az most is. Amúgy is we are soo cool hadjárat bármit csinálnak vele. Lehet csiszolgatni, de azt még én is megcsinálom. OOB van csak türelem és Tacedit kell hozzá. Itt is elég sok harceszköz felbukkan, de Európában szó szerint tényleg minden. Svéd Viggetől, Tornadóig, a Vulcan bombázótól kezdve a MiG és Szuhoj gépekig minden. Légévdelemből is SA-11-ig bezárólag bármi még, ha csak 1989-ig megyünk el...

    Az Europe helyszít viszont csak Snakeman tudja megcsinálni TCL scriptekkel, mert a jelenlegi helyszín nem editálható Tacedittel (illetve igen, csak ki kell törölni sok objektumot, erre derstef jött rá asszem).
  • Molnibalage
    #22629
    Na ez a másik fele...
  • L Viper #22628
    Engem sokszor az akaszt ki, amikor valaki arra is képtelen, hogy megnézze a more infot és kérdezget olyasmit, ami ott le van írva. A legtöbbször pl, hogy mi az a zene ami szól a videó alatt...
  • Molnibalage
    #22627
    Olyan szempontból igen, hogy a kedvencei között sokszor benne vannak a videói között az enyimek. Ergo aki őt ismeri annak az ismerőse is megnézi. Konkértan volt már olyan román srác aki a haverja alapján talált meg engem.

    Heti átlagban 1 ember kérdezi meg, hogy honnan lehet leszedni az FF5.0-át. Ilyen kicsit elgondolkozom, hogy a preview szó értelmezése olyan nehéz?
  • Bucser
    #22626
    A Subscriber nem terít semmit. csak értesítést kap ha feltöltessz valamit...
  • Wampa
    #22625
    Nyilván kell egy kialakitott rész ahol leszáll,ha azt kérdezed hogy fér be a sebesült,ott van a képen amit linkeltem.
    Nyilván nem ugy emelik ki a sebesültet mint a chopperek,kell egy ideiglenes,biztositott leszállópálya.
  • Molnibalage
    #22624
    Ja hogy te ekkora sztár vagy... Úúú öcsém

    Most kötekedsz? Én csak leírtam, hogy nagyon eltérő lehet egyes videók nézettsége. Csak ezt akartam szemléltetni.
  • L Viper #22623
    Jó lett, nekem tetszik.
  • L Viper #22622
    Hmm, de sok jó minden van ott. Köszi
    Az a régi Angliai csata tetszett, tv-ben láttam egy párszor.
  • Boconadi
    #22621
    Ja hogy te ekkora sztár vagy... Úúú öcsém..

    Amúgy fennt van frugalson is. A többi videóim mind mind többen is megnézték, ezt meg alig akarják. Mondjuk kevés hivatkozást adtam neki, kíváncsi voltam kicsit így mennyire terjed. De látom nem jön be. Majd a következő videónál többet írok be. Remélem tetszeni fog, már kész van, csak nem tudom hol feltölteni :(

    Netem meg még mindig nincs. sajnos...
  • Molnibalage
    #22620
    Hustler Postja a lényeges.
  • Molnibalage
    #22619
    Kész van a holnap elvileg. Tessék tesztelni, hogy van -e gond a sebességgel. :)
  • haflac
    #22618
    Szerintem kötelező (a 12071-es hozzászólás)(a 12089-is érdekes)
  • Molnibalage
    #22617
    MedEvac? Azt meg hogyan?


    Gripen kabin van. Full 2D/3D. Egész kellemes lesz.
  • Wampa
    #22616
    A Broncora visszatérve,imádom milyen sokoldalú...a CAS-tól a MedEvac-ig,a szállitástól a Recon kidobásáig mindent tud:))
    AZ utóbbi a kedvencem,a parák lényegében a felemelt orrú gépből seggen csúsznak ki:))Jó móka lehet......
    Bronco
  • Wampa
    #22615
    Ez az
  • Wampa
    #22614
    Na,na.....a Bronco az egy Musztáng:))
    Én nem találom,de mindjárt megnézem az RV ben.....nekem szivügyeim a régi ,nagy tipusok:Tornádo,Jaguár,a svéd gépek.......szeretnék egy szép Grippen kabint is.
    Az igazi öregek közül imádtam azt a gépet ami 57-69 ig egy egész tengerész kocsma repült:P Mai szemmel nézve,nem a legszebb gép........
  • Molnibalage
    #22613
    A honlapom egy ideig lehet, hogy szét lesz kapva. Fejlesztés alatt áll.
  • Molnibalage
    #22612
    Eh..
  • Molnibalage
    #22611
    FF4-ben is van tudtommal. Egyébként lesz. Egész pofás és sivatagi skinje van. Most néztem meg. De, pszt! Csak azért mondtam el, mert ez huszadrangú szerintem.
  • L Viper #22610
    Európa ez egyértelmű.
  • Wampa
    #22609
    Európa jó,legalább odacsaphatunk ha nincsen gáz:)
  • Wampa
    #22608
    Balage,kérdeztem már ,hogy Bronco lesz az 5-ben?
    Az RV-ben nincs,pedig imádom........

    Scott,nézted a hétvégén a Karate kölköt?:)
    Nem tudom elhinni,hogy itt az SG-n,egy topikban klasszikusnak irják......
    Mindig azon gondolkodtam ,hogy a gedvába találták meg egész amerika legnagyobb karate antitalentumát,ráadásul a legrosszabb szinész,meg a legnyálasabb b.zi az egész WC-on.....Őszinte leszek,nem vagyok nagy tehetség,de az első edzésen is jobb voltam Miyagi sannál is:)
  • Molnibalage
    #22607
    Na mi legyen?

    Nálam Európa magasan az első helyen van. Gyakorlatilag minden gép és SAM elképzelhető a hadjáratokban. A második már fogas kérdés...
  • Molnibalage
    #22606
    Youtube-on valóban szar. Az eredetit is láttad?
  • Scottt
    #22605
    Hát annak az egy videónak tényleg nem nagy a képminősége,de majd a következő:)
  • L Viper #22604
    Megnéztem. Jó sok videót csináltál már és az az egy nem Falconos.