52965
  • repvez
    #22683
    állitolag itt 19-töl lesz valami sorozat hogy hogyan lesz valakibol f16 pilotaAki jobban érti a hollandot az leirhatná a részleteket, hogy hol lesz ez láthato pontosan
  • L Viper #22682
    A prociról leveszi a terhet a videókártya.
    Pl. az FSX-ben sem a sűrűre húzott autogen ( sok generált fa és házikó ) eszi nagyon az fps-t, hanem azok a dolgok amik a procit használják. Lásd pl. Scenery Complexity.
    Ha a Falconnál is így lenne megoldva, akkor nem lenne fps esés a mai videókártyák mellett.
  • Molnibalage
    #22681
    Mitől változna a város számítása?
  • Molnibalage
    #22680
    Az FF5.0 FPS egyelőre messze elmarad az FF4-től...
  • repvez
    #22679
    ezt csak az után tudjuk meg ha valaki megcsinálja és leteszteli, amugy még mindig nagyobb fps-t lehet beáldozni arra hogy nagyobb város legyen mint Of-ben és ez FF5 alatt méginkább igaz lesz, föleg ha ezt is ugy lehet megoldani hogy a VGA számolja akkor nem is biztos hogy csokkenne, mivel CPU limites egyenlöre a falcon
  • Molnibalage
    #22678
    FPS...?
  • L Viper #22677
    Érdemes lenne ilyen szinten feldobni a településeket. Remélem lesz a későbbiekben ilyesmi is, majd valamikor.
  • Molnibalage
    #22676
    Le is írta, hogy hogyan kell megcsinálni.
  • L Viper #22675
    Hát igen, ez már város
  • Molnibalage
    #22674
    Derstef fejlesztése. Érdemes lenne a ezt koreában is megcsinálni Szöulban.
  • Solt
    #22673
    Persze, dec 24.-én jelent meg! :) Van update is... magát frissíti... ArmA topikban segítek, ha van kérdésed!
  • Buren
    #22672
    Letölthető már az ACE?
  • Solt
    #22671
    Jó gondolat! :)

    Egyébként az ArmA ACE mod egyre durvább... sok tekintetben megközelíti a VBS-t, a hangok meg sokkal jobbak! :) És még mindig csak béta... ;)
  • Molnibalage
    #22670
    Mert az FF4 adatbázisa is vicc helyenként...
  • Scottt
    #22669
    Burenszkij: Aki VBS-t vesz az gondolom sb-t is is vesz:)
    Solti: Akkor megalapítjuk a FF4 PMC-t megyünk Irakba konvojt védeni és akkor vehetünk gondolom én:)
  • Solt
    #22668
    Az a pár száz, az 2000 usd, egyébként hétköznapi halandóknak nem árulják! :))
  • Buren
    #22667
    Jobban jársz ha azzal a száz $-al steel beasts-et veszel. :)
  • Scottt
    #22666
    Ofp,Arma 2 hát tudod majd 2 hét mulva:)
    VBS: Megveheted te is párszáz dodó:D
    Földim: Addigra a FO F-15E moduljával játszunk majd:)
  • Wampa
    #22665
    OFP régi,ArmAss (ez jó összetétel:))valamiért nem jött be.
    Amugy jó hogy szólsz,felteszem majd ha lesz időm:)
    Másik kint sincs,nem?
    Jó,amugy van pár ami jó volt,tetszett a Full spectrum w.,meg a Ghost reconok,régi R6.....az uj árkád lett.
    Ez a VBS2 nem csak a seregeknek van?
  • L Viper #22664
    Rohadt jó lenne pedig, ha az FC-ben mindent maxra lehetne tenni egyszer. Ki tudja akkor mi lesz a "sláger" szim. Talán az FF8
  • JoeDestroy
    #22663
    2012-re a 16 mag van megcélozva az Intel háza táján, rá két évre meg 32 mag egy prociban. No akkor lesz számítóteljesítmény :)
    sokezer lábú szörnyek meg emlékező áramkörök (e havi PC World)
  • Scottt
    #22662
    OFP,Arma,Arma II,OFP II?
    VBS2?

    Az a legszebb mikor a stingeres csávótól max 3méterre végigsöpör egy száz golyós sorozat a 30-asból és tovább eregeti a raksikat-.-"
  • Wampa
    #22661
    Nem mintha nem töröltem volna le egyből a FC2-őt.Tele van a ....m az FPS-ekkel is,a SWAT4 en kivül nem is tudom mit toltam utoljára.AZ azért tényleg elgondolkoztató hogy a tizéves Falcon csúcsrealista játék....szimokban is romlik a helyzet,a többi meg a béka segge alatt.Holott amit katonai- taktikai dolgokban ma össze lehetne rakni......:(
    Nous allons vers le Paradis......mais je vais dans Vanessa Paradis ,plutot!:))))))
  • Wampa
    #22660
    Nem gáz,bár már van vagy öt éves a szim,csak a pofám szakadt le,hogy a Far cry2 fullon megy,a Lonci meg lassulgat szépen.Rájöttem a te beállitásaidat érdemes átvenni:)
    Mondjuk engem jobban zavar ,hogy némi ruszki lobbit érzek a játékon......ez végül is akkor tünt fel,mikor a T-72 esek lelőtték az Apache-imat.
    Közben megtaláltam a Broncot a Falconban:))
    Mondjuk ott is ugrottam egyet,mikor a civil milicia vagy mi utánam kent egy stingert:)Viszont jól beállitott joy-al műrepülni igen jó a Lockon.
    Ráadásul imádom szaggatni a magasfeszültséget a "disznóval".
    Illetve utántölteni szerettem a 33 assal.....a falconnal még nem is próbáltam.:(

  • L Viper #22659
    A VISIB RNG fogja legjobban meg. Azt nem bírja maxon, csak mediumon. A többi fel van húzgálva.
    Picit beleírkáltam a cfg-be, hogy a villanyvezetékek, hangárok, házak ne tűnjenek el olyan hamar.
    Persze a Flanker 2.51 az bírja mindenben a max-ot. Valamikor régen ugyanígy nem volt annak sem megfelelő gép. Szerintem 10 év múlva lesz a Lock On max beállításához is megfelelő számítógép...talán...mikó
    A remény sosem hal meg.
  • Wampa
    #22658
    Loginnal,de megoldódott,én voltam béna......Nehezen indult Linux alól....köszi és bocs.
  • Molnibalage
    #22657
    Ha senki nem tölti le x ideig akkor asszem tölik. Loginosan raktad fel vagy login nélkül?
  • Wampa
    #22656
    Üdv
    Srácok,a médiafire-ön letörlik a nekik nem tetsző tartalmat,vagy mi?Feltettem
    magamnak, mielőtt töröltem a winyót ,tömöritve a pda-ra konvertált nyelvkönyveimet,de visszatölteni nem tudom........
  • Wampa
    #22655
    Üdv
    Nekem is vissza kellett k..ni kettőt,mikor nagyképűen felhuztam a Lockont max grafikára.......egyből eszembe jutott,hogy a zárdában szerénységre neveltek:))
    Gyorsan konziliumot tartottam magammal és úgy döntöttem,nem kell nekem csak alap viz,teszek az árnyékokra,meg az ilyen -olyan fényeffektekre.jÓ AZ 50km látótáv is.
    Amugy se látok semmit,500 méterről sem:))
    Azzal azért nem birok betelni,hogy én száz méterről alig tudom kilőni a BMP-ket,
    pedig vagy hétméteres ágyun ülök,meg számol a kütyü.....bezzeg a k..va BMP-s gyerek kettélövi a gépem hatszor olyan távolról.Pedig rángatom a joyt mint Annácska a ......t.:))
  • L Viper #22654
    Most hétvége nekem nem jó.
  • Molnibalage
    #22653
    Talán. Legalább alapszinten tanuld meg használni a fegyvereket, mert úgy sajnos nagyon nem sok haszna van, hogy csak bevetés közben folyamatosan kérdezel vagy káromkodsz. Csak zavatja a rádió kommunikációt és az AI legalább tényleg támadná a célokat. Ha kell oktatás akkor kérj meg valakit. Oktatófilmen meg tényleg ott van az egész step by step...
  • netmester
    #22652
    multi valamikor?
  • L Viper #22651
    Hát nem tudom mi a francért döcög nálad az OF és a Lock On is. Csak meglesz egyszer az oka. Nagyon komoly pedig az új configod.

  • Molnibalage
    #22650
    Jöhetne olyan OF MOD is ami talán egyszer az gépemen is futtathatóvá teszi.
  • L Viper #22649
    Ha valakinek kell OF-hez olyan "famod" aminál nem látszik a közel iés távoli modellek közti színkülönbség hiba, annak átküldöm privátban.



    Még pár kép:








    Sokat OF-eztem és ez az eddigi legjobb és legstabilabb verzió. A konfig editorban pár dolgot máshogy állítottam, de ez ízlés dolga.
  • Molnibalage
    #22648
    Provokátor. Soha nem volt ilyen email címem.
  • gsg16
    #22647
    nem azt mondom hogy Te voltál,de a név Molnár Balázs volt,és azt írta,hogy a Falcon az isten. [email protected] ez volt az email cím,amit beírt.
  • Molnibalage
    #22646
    ? Biztos nem én voltam.
  • gsg16
    #22645
    (persze az eredeti szövegben másvalamit istenített)
  • gsg16
    #22644
    akkor ahogy egy itt fórumozó,önmagát falcon egyházvezetőnek nevező Úriember mondta ezt egy induló loncis oldal vendégkönyvében,"ez nagyon vacak oldal,Lock On az Isten"!!!!