52965
  • Molnibalage
    #22843
    Tedd fel és nézd meg. Nem tudom.
  • L Viper #22842
    Nono ! Az AF-et én csak a normális füstök, nap effekt és szép felhők miatt szapulom. Még hozzáteszem a kabinintegrációt is. Én a SuperPakon nőttem fel, az AF annak a gyermeke , ha nem is a legszebb, de az övé. Hozzátenném az OF is.
  • polluxware
    #22841
    ja és a szép domborzat:)

    akárhogyis szapoljátok az AF-et ez a BVR dolog akkor is elvan cseszve...

    Egyébként ez az eredeti Falcon 4.0 maradéka, vagy az új moddingok hibája?
  • polluxware
    #22840
    Szerintem az OF-ben egy ideje van egy olyan rutin ami megnézi hogy mi a windózban a felhasználói név.. és ha ebben szerepel "Molnar" avagy a "Balage" vagy netalán "Balázs" /kódszó/

    ->> akkor bekapcsol a kabfaszFPSdown_to_döunder die béka seggeMOD ami miatt akármilyen géped lehet akkor se fut normálisan.

    talán az OF-es totyikban megnyilvánultak ihlették még az első csernobili katasztrófa idején, osztán a jó stalkerek akik túlélték az első Lárdzs emissiónt azok szivárogatatták ki ezt az infót.

    ez csak egy elmélet
  • L Viper #22839
    A videó alatt a "watch in high quality"-re kattintva jobb a kép, bár az eredetit én is megnézném.
  • L Viper #22838
    A 4.5 egy instabil vacak. Ott a hadjáratban nekem is 12 az FPS, nem is kínlódam vele sokat, időpocsékolás.
  • Molnibalage
    #22837
    FPS = 12. Első nap csak a reptéren álldogálva Szöülban. Bye,bye OF... A beta verziója az FF5-nak a "szar" FPS-s értékkel is 80 feletti. Szintén a szar FPS-sel mikor dersteffel kötelékeztem és csak őrá zoomltam 256 (!) volt az FPS. Az OF-ben ez 30. Vicc.
  • Molnibalage
    #22836
    Egy dolog még. Ne csak youtube-ra rakja fel. Legyen letölthető az eredeti is.
  • Gundark 1 1
    #22835
    Kiváló munka Boci. A zene tetszik :) Szépek a vágások. Vipernek annyiban igaza van hogy itt ott tényleg egy picit sok a világos effekt. De ettől az apróságtól eltekintve
  • Molnibalage
    #22834
    Most felrakom a 4.5-öt is. Ha az sem megy, akkor én ejtem az OF-et addig, amíg a BMS csapat ki nem ad valami tisztességes update-et.
  • L Viper #22833
    Ezt kifelejtetted a pozitívumok közül.
    Kitűnő a domborzat ( BaZ SRTM ):



  • Molnibalage
    #22832
    Az kód hülyesége okozza az OF-nél és RV-nél azt, hogy az AI infót kap arról, hogy rakéta megy felé, mikor a radarja még nem is aktív. Sajnos az FF5.0-ben is előfordul ez.

    A 4.5-höz készült helyszínek szerintem továbbra is jók amik eddig jók voltak OF alatt.

    FF5.0? Már sokszor le lett írva. Amíg nem játszható állapotban van addig nem érdemes kiadni. Már közel van ahhoz. Hustler az is írta, hogy máciusban ki akara adni "lesz ami lesz" alapon. (Nem ezt írta, de ez volt a lényege). Ha valakinek nem elég jó akkor használjon FF4-et alapon gondolom. Nem tudom. Ez egy elejtett mondat volt tőle és ne alapozzatok rá semmit. El sem kellett volna mondanom...
  • Molnibalage
    #22831
    Személyszerint nekem semmivel nem fut lassabban mint az RV, nemértem Balázsnak miért fut úgy ahogy a szupa-dupa gépén.

    Mert az OF készítő is elismerik, hogy olyan szarul van megcsinálva, hogy erősen hardverfüggő. Ha ilyen hardvered van mint nekem akkor cumi. Nem fog futni. Kész, passz.
  • polluxware
    #22830
    3-4napja nyúzom hébe-hóba az új OF-et és rettentően bíztató..

    Személyszerint nekem semmivel nem fut lassabban mint az RV, nemértem Balázsnak miért fut úgy ahogy a szupa-dupa gépén.

    A számomra plussz benne:

    -telepítés után rögtön használható, (FF4 key settings megy benne) max Janhas skineket másolgatok csak bele
    -alap tereptextúra sztem tökéletesen jó az advanced haze miatt, Hitiles felesleges
    -az alap kabin szép, NINCS kék csík!!! (legalábbis csak nagyon halovány a HUD két oldalán)
    -Eltüntek a képernyő szélén lévő szineződő hori, és verti csíkok -> /Texel Bias Fix : ON/
    Hajnali és esti küldetéseknél nem szineződnek el a fák mint RV-ben
    szóval szép és jól is fut
    -2d-s kabinnál gyors a képváltás egyik nézetről másikra, és eltünt a lassulás, valmint az anomáliák amik az RV-ben jó órás játék után előszoktak jönni . (eltünik a kabin+belassul)
    -F-15C MSIPII modellje nagyon szép -> aeyes kabin-t leszedni hozzá!!!
    -stabilabb rádió kommunikáció RV-hez képest, felesleges belepofázások lassulások nélkül !szerintem!

    ami hiba:

    CTD-t egyedül az UI-nál produkált, azt is akkor amikor nem az eredeti theater volt beállítva hanem valmi "new korea camp" + compact install volt csak felrakva F4.0-ből... lehet ez is közrejátszott.
    Maga a játék (3D) futtatása közben egyszer sem volt CTD.

    szokásos hátrányok AF-hez képest:
    AF-ben hozzászoktam hogy az Amraam amikor elhagyja az indítósínt utána amíg a HUD-on nem ér el "T.." számlálásig addig a szemberepülő gép nem kezd el kitérő manőverbe.. mivel addig nem is használ aktív lock-ot a rakéta TWS módban.. namost itt ez RV-ben, meg OF-ben totál máshogy van, ezáltal hajlamosak seperc alatt lerázni a rakettát az öregebb gépek is ami nemtom mennyire reális, főleg a szupercsúccs C5 variánsokkal szemben is..
    tény hogy inteligensebb az ellen, de akkor hova marad a BVR harcmód szépsége?? 5-6nm belül kell utolérnie állandóan rakettáknak a szutyok mig-19eseket is!

    Nem lehet ezen valmit modosítani?? mégha nem reális szerintetek a kívánalmaim akkor is..

    Harm-ot már sikerült használni, viszont a litening pod TGP képe még előcsalogatásra vár:)

    Add package opció kampányban!!

    alternatív tyiáeterek léteznek OF 4.7-hez?? ODS, vagy hasonlók? esetleg izrael!!

    mindent egybe vetve szép! nekem tetszik.. hiányzik a Szufa belőle, meg a DX7es fémes fény a hajtóműkiömlőnél, de ennyi hiányozhat.
    érdemes lesz odafigyelni az OF 4.8-ra..

    az FF5 !!dúrván!! kábé mennyi idő még? csak úgy köbö, nem kell morogni..:)













  • Wampa
    #22829
    És milyen igaz......
  • Molnibalage
    #22828
    Hatalmas off, de iszonyat jó!
  • L Viper #22827
    Ez amit beírt szimplán kötekedés. Náluk biztos nem ismert a magyar mondás: Ízlések és pofonok...
    Még kérhetsz majd elnézést is, hogy belinkelted :)
  • Molnibalage
    #22826
    Nem rossz. Persze én szokás szerint lehalkítottam a zenét. Akkor kövezkezzen egy másik vélemény is, de nem tőlem. A beta fórum egy tagjától.

    IMHO, it sucks! The fidelity of the video is so low, I could count the giant pixels in any given frame. He could at least, blend hires with low-res and give something to pleasant look at.

    The music is as crude and irritating as the video. I'm surprised you would even post a link to this!


    Érdekes. Az eddigi videóid tetszettek nekik. Néha nem értem ezeket a srácokat.
  • L Viper #22825
    Ha valaki kíváncsi rá, a mai multi összes képe:

    Letöltés innen !
  • JoeDestroy
    #22824
    Az FPS a tapasztalataim alapján itt nem egy egzakt mérőszám, mert a kijelzett 18 FPS ellenére sem volt képregényes a játék, és az irányítás folyamatos maradt. (A min FPS pont visszatérésnél volt, leszállás alatt)
    Némi adatanomália (elhanyagolható) volt, Viper kerekei kint vannak, az AI kerekei meg a futón sem voltak kint. Érdekes csak egy esetben. De mindenek ellenére jó multi volt :))
  • L Viper #22823
    Jó az OF 4.7 szerver oldalról.
    Volt jó kampány, napfelkelte, meg minden jó.
    Bírta a szűk kötelékezést is jól. Az egyik kampánybevetésnél volt egy hiba, Joe a kerekemet kint látta, de behúzva volt.























  • Molnibalage
    #22822
    A shotok kb. felét én követtem el. :)
  • Buren
    #22821
    USS Wisconsin
    A rengeteg új kép közül.
  • Buren
    #22820
    ETA?
  • L Viper #22819
    Épp OF 4.7-et tesztelünk multiban Joe-val.
    Tökéletes a kampányban is.
    Ha ráérsz gyere be TS-re. Lentebb elérhetőség.
  • polluxware
    #22818
    Great Planes

    discovery-n vetített "Great planes" sorozatból válogatás

    F-16 !!A!!
    F-15A, 18
    C-130
    Corsair
    Mustang
    F-111
    CorsairII

    régi arhív felvételek... megéri mazsolázgatni őket


    Amúgy az Open Falcon 4.7 az... el sem hiszem hogy Open Falcon.. sztem, a néhai Lead Pursuit bugtalanította, tökgyó
  • JoeDestroy
    #22817
    5 min
  • L Viper #22816
    Megyek akkor ts-re.

    tss.thomi.hu - Falcon 4 Allied Force szoba.
    Ha nem találsz oda, akkor a klavón üsd gyorsan be: "fal" és odaugrik :-)
  • JoeDestroy
    #22815
    Tőlem lehet! Szabad az este.
  • Wampa
    #22814
  • Scottt
    #22813
    (y)
    Ennyit tudok csak mondani:)
  • L Viper #22812
    Gratulálok !
    Baromi jók a vágások Boci, ez egy remek, dinamikus videó !!! ( A világos effekt néhol érzésem szerint picit sok. )

    A zene nekem nagyon bejön, jó banada a Bullet For My Valentine

    Más: este akkor legyen multi ? Destroy jössz ? Vagy ki jönne még ?
  • DonZorro
    #22811
    Szép videó Boci! Grat... Csak a zene nem az igazi repüléshez való!
  • Boconadi
    #22810
    Have Fun!
  • z0ty4
    #22809
    Van mikrofonos fejhallgatóm, de a hugom lenyulta.....és persze nem adja vissza.

    a teamspeak-et meg mingyá felteszem...
  • L Viper #22808
    TeamSpeek is legyen fent, ezt kihagytam.

    A tss.thomi.hu-n ( Quick connect-be írni ) a Falcon 4 Allied Force szobában szoktunk kommunikálni.
    Ha nincs mikrofonod, akkor hallani tudsz bennünket, illetve szövegesen üzenni is a játékon belül. Van chat ablak és repüléskor is küldhető üzenet. Szerezz be egy alap mikrofont, vagy egy mikrofonos fülest, nem kell a legkomolyabb, nekem is egy ilyen, régi 1000 Ft-os cucc van, de jó.
  • z0ty4
    #22807
    Köszönöm a gyors választ.

    Ezekkel azt hiszem, hogy nincs gond, leginkább a kötelékrepülést próbálnám ki az jó poén lehet.

    Mikrofon sajnos nincs az nem kötelező ?
  • L Viper #22806
    Jelenleg, ha Falcon multiról beszélünk akkor a Falcon 4 Allied Force-t használjuk online kampány repülésre.
    Ritkán dogfightozni is szoktunk, csak a kampány multi annyira élvezetesebb, hogy egyszerűen az előbbi háttérbe szorult.
    Kell rá 1 db. hivatalos Patch, az 1.013-as. Ennyi.
    Ha akarod még rakhatsz HitiLest és skineket illetve Aeyes vagy Stopworks kabinokat, ez nem okoz gondot multinál.

    Alapvető fegyverhasználattal legyél tisztában, minden opció természetesen Realisticban. Leszállás se okozzon gondot lehetőleg.
    Szoktak "kezdők" is repülni, eléggé toleráns a csapat velük.
  • z0ty4
    #22805
    hi

    Ha valaki szeretne 1 multihoz csatlakozni, akkor mi legyen feltelepítve, illetve mennyire tudjon repülni ?
  • L Viper #22804
    Este szerintem 10 körül tudok jönni, talán picit előbb is.
    Vendégeink lesznek, telepítgetni nem nagyon lesz időm. Van fent most OF, AF, SP4.2+BMS 1.03, FC, FS2004, FSX, EECH+Allmod.