52965
  • L Viper #23123
    Üdv újra :-)
    Látod a Kézikönyvpápa is beháromszögesedett :-D
  • Molnibalage
    #23122
    Akkor lesz amikor készen lesz. Bugtalanítás ás FPS növelése van napirenden még mindig. Viszont az elhúzódás miatt a Tornado már benne van az adatbázisban.

    Egy aprócska bibi van. Az F4Browse mostantól valamiért nem használható ahogy a Tacedit sem. Fingom nincs, hogy a PMC és én hogy a túróba fog így hadjáratot csinálni. Emiatt kurávra morcos vagyok. Az adatbázis korrekcióim még mindig nincsenek benne. A Tornado-ra bezzeg van idő mikor igazából huszadrangú gép a játékban csak 1,5 ezt szavazták meg a fórumon. Koreában egy fiktív hadjáratban van benne. Fingom nincs, hogy az Europe helyszín mit tud kezdeni majd vele...

    Kézikönyv? Augusztus óta nem írtam hozzá semmit. A data editekre sincs időm mostanában (de lassan már kedvem sem...). Tesztelek, hogy legalább bugmentes legyen a cucc.
  • gsg16
    #23121
    Üdv!
    OFF
    EZ EGY ELÉGGÉ BETEG cucc.Kennedy elnököt lehet benne lelőni Dallas-ban.semmi más nincs benne,csak fekszel az ablakban,majd a megfelelő időben fejbe kell lőni az elnököt,amit aztán több kameraállásból meg is lehet nézni.sőt,még ballisztikai elemzést is kaphatunk,a space gomb megnyomásával.jó szórakozást!

    ON
  • Scottt
    #23120
    Visszatértem:D
    Balage mikor lesz FF5?Illetve a kézikönyv, hogy áll?
  • Pzolika
    #23119
    Hali.
    Viper ha vagy még gyere már msn re :)
  • L Viper #23118
    Hát ez nem a mi műfajunk, de sok Vérpistinek pont ez kell, ettől már pilóták is lesznek .
    Ebben van pénz, rengeteget el fognak adni belőle.
  • L Viper #23117
    Ha tovább olvasod a fórumot, amit linkeltem, kifejezetten nem ajánlják 4.7-re a buherációt, mert több CTD-t jelez a készítő, de leírása szerint sokat nem tesztelték 4.7 alatt és ő is várja az ez irányú tapasztalatokat, mármint azt, hogyan muzsikál 4.7 alatt, stb.

    Ahogyan értelmeztem, ha nem az AF-est szeded le, simán csak a szűz Falcon4-re mehet a cucc.
  • Vádá
    #23116
    Nagyon jók a videók a honlapon Zene minde teljesen jól eltalálva grat!
  • JoeDestroy
    #23115
    A rapace launcher része. Nekem is szólt egy másik verziónál már a NOD, de nem vírus. Valószínűleg a kódinjektáló, és a hálózatkezelő része miatt. Óvatos leszek :)
  • Vádá
    #23114
    Köszi épp azt olvasgatom :D
  • JoeDestroy
    #23113
    Mármint a fejlécben a FAQ alatti link. Meg a két raktár. A kéziköny eleje után eligazodsz bennük.
  • Molnibalage
    #23112
    Magyar honlap --> kézikönyv
  • Vádá
    #23111
    Sziasztok !

    Egy kis segítségre lenne szükségem.Kezdetben leszögezném full kezdő vagyok , de nagyon tetszik ez a dolog. Kérdésem : honnan lehet beszerezni a játékot , melyik verziót érdemes eredetit kell vagy virágboltit érdemes?

    Előre is köszi a help-et.
  • sindelnet
    #23110
    Nálam az AF változatnál telepítés után,a vírusirtóm törölt vmi of_launcher exét,az Utilities mappából,ami nélkül nem indult.A gugliban utánanéztem,van ilyen néven egy trójai,úgyhogy csak óvatosan...
  • JoeDestroy
    #23109
    Figyeltem! :)
    A franciát is fejtegettem. Onnan levettem az AF-est.
    Azt írja h. OF4.5 re megy , de délután csak ráerőltetem egy 4.7 másolatra.
    Oszt majd beszámolok.
  • repvez
    #23108
    Ennél azért kicsit komolyabb játékra számitottam ettöl :(
    hawx
  • L Viper #23107
    Nemrég Sindelnet linkelt egy érdekes modot OF-hez, csak minden info franciául volt.

    Itt van minden angolul, két verzió tölthető le, Alap Falconos és Allied Force-hoz való.

    Ha hihetek az infonak, egy rakat hadszíntér is bele lett integrálva ( Destroy figyeljél :-))

    Itt lehet olvasgatni, mi is ez !
  • polluxware
    #23106
    kézikönyvet azért előtte olvasd el, ugyanis könnyen meglehet sütni a motort, és hiába lépsz ki a progiból következő repülésnél is meglesz a hiba:)

    persze csak pro módban, de máshogy nem is érdemes vele repkedni
  • JoeDestroy
    #23105
    Gyün. :)
  • polluxware
    #23104
    heppí fyling
  • polluxware
    #23103
    fs2004-hez do-27

    fsx alá
  • JoeDestroy
    #23102
    Én is akarom!!! :D
    Meg is keresem mingyá..
  • polluxware
    #23101
    minden repkedés után nézni kell az olajszintet, utánaönteni..

    lemosni az üveget mert bogarak ragadnak rá, időnként ellenőrizni a motort

    áhh, fullos:)

    egy negatívum van = nincs autopilóta
  • Molnibalage
    #23100
    Aztahétszentségit. Ez szép.
  • polluxware
    #23099

  • polluxware
    #23098
    fs totyikba azt nem írom, de ha valki szereti az ósdi realisztikus göbbziket akkor Dornier Do-27..

    eszement jó
  • polluxware
    #23097
    azé..

    minnyámás
  • JoeDestroy
    #23096
    PolLux!
  • polluxware
    #23095
    MiLux?
  • polluxware
    #23094
    csak 2D kabin-nál van ilyen

    3d-t nemnaon használok..

    mind1.. lesz ahogy lesz
  • JoeDestroy
    #23093
    Ha kijön, Lux megmondja hol van.
  • Molnibalage
    #23092
    Minden kép ami a preview threadben van az 0 PS-t tartalmaz. Pont. Ez ott van az elején...

    Valakinek régen problémája volt a deafault FOV-val.


    [i]Try putting this line in the redviper.cfg file:

    set g_fDefaultFOV 85

    and to set the 3D cockpit FOV used when reentering it:

    set g_f3DPitFOV 85 (or the FOV degrees you prefer)


    I don't know if they wil do what you want it to, but give it a try. [i]

    Talán segít.

    A kék vonalal meg tényleg nem tudom mi problémád van. Az én gépemen minimális, sőt hirtelen nem is emlékszem, hogy láttam -e ilyet FF5.0 alatt. Nagyon ritkán lehet.
  • polluxware
    #23091
    jóvanmáá le ne harapd a fejem..:)

    Tehát azt mondom hogy az OF 4.7 nem az FSX engine-t használ?



    bánja a fakkom csak éjszakai repkedéseknél olyan zavaró...

    amúgy OF 4.7-ben csak akkor van szineződő szegély a belső anizót, meg mipmappingot is bekapcsolom.
  • JoeDestroy
    #23090
    Pollux!
    Az FSX-ben még a víz és a part találkozása is kék csíkot húz, nemhogy a kabinnál.
  • polluxware
    #23089
    Ezt kék csíkos dolgot sikerült valmennyire korigálni, avagy a képernyő szélén látszó szineződő szegélyt esetleg?

    OF 4.7 is van de összehasonlíthatalanul minimálisabban mint RV4 alatt..

    Amúgy az RV4-nek mindig is tetszett a gépek modelljén látszódó fény effektet.

    Amúgy a flare effekt az tényleg olyan mint a screen-n vagy azért picit retuskodtatok azért rajta?

    Tornado képek érdekelnek engem is:) Annó a asszem a DID csinált DOS-os játékot az IDF, ADF variációkról... etalon volt annó

    menű, részletesség, zene, irányítás, áhhh.. utánozhatatlan hangulata volt
  • L Viper #23088
    No az jó lesz
  • Molnibalage
    #23087
    Hazaértem lövök vagy 50 shotot mindenről. Azt vagy beteszik vagy nem...

    A Kuznyecovnak is csináltam új skint, de mégsem mutatták még meg azt sem. Nem váletlenül csináltam Szu-33 + Kuz. skint. Legyen már normálisabb az egyetlen vörös hordozó...

    Akkor csinálok majd egy carreir ops videót az új AV-8B kabinnal, A-6E EA-6B gépekkel meg az Su-33-mal. :)
  • L Viper #23086
    Jó lenne, ha nem ilyen észnélküli zoom-mal csinálta volna.
    Elképesztő, hogy nincs egy normális látószögű értelmes kép sem.
    Csinálj valami normálisa légyszi :)
  • Molnibalage
    #23085
    Itt azért már vannak szebbek is.
  • Molnibalage
    #23084
    Van két új preview thread is. Azt viszont képtelen vagyok megérteni, hogy miért élsimítás néklüli fos képeket raknak be. Az összes jó minőség kép ami van az tőlem van... Hazamegyek és csinálok egy rakat Tornado screent. Azokon tényleg látszik majd, hogy mi is az új Tornado.