52965
  • L Viper #23163
    Na lehet nosztalgiázni, DOS-os D.I. Tornado Gold óta nem volt jó Tornádó szimulátor. Csak kéne egy jó hadjárat is majd hozzá
  • polluxware
    #23162
    most látom!

    oksi, ottan van azis!
  • polluxware
    #23161
    úúúú úcsíí, úcsííí:)

    szép Tornado

    Ahogy nézem volt szürke festésű is ami talán az ADF verziót jelentené..

    vagy csak az IDF van kidolgozva?
  • Molnibalage
    #23160
    Nem király. A legenda. A kósza. :)
  • Buren
    #23159
    A király visszatért?
  • Molnibalage
    #23158
    Jelentem, Aragorn visszatért!
  • L Viper #23157
    Igen. Béke poraira...
  • Molnibalage
    #23156
    Ő volt az igazi Falcon pápa.
  • L Viper #23155
    Gyönyörűek
  • Molnibalage
    #23154
    Egy srác küldte a linket a youtube rendszerén keresztül.
  • Wampa
    #23153
  • Molnibalage
    #23152
    Na, valóban szép Tornado képek.

    14 hónapig volt letölthető a régi realism mod. Ha ezalatt nem jött neki össze akkor sorry...
  • JoeDestroy
    #23151
    Szerintem a trail.txt -et akarja. A sűrű füstöt a videókból.
  • L Viper #23150
    Ez hülye. Más topikokban is észt fonetikával angolozik. Kibannolták
  • Molnibalage
    #23149
    OFF.

    Eszemfaszom megáll. :)

    Ja, OFF = Open Falcon Fanboys
  • Scottt
    #23148
    1nap alatt lerendezed amit lekell aztán befészkeled magad az egyik futó végébe és 6napon keresztül Spotterkedsz?
  • Scottt
    #23147
    Ez a mia faxot kuruttyol itt?Mádzsárisztánbá Mádzsárul kuruttyoljon má a parasztfattyúja
  • Molnibalage
    #23146
    Ja, még valami. Március végén lehet, hogy cégem egy hétre kiküld San Diego-ba! Ott van a US NAVY Csendes-óceáni flottájának a támaszpontja!

    Viszek fotómasinát :)
  • Molnibalage
    #23145
    Ez kész... Esküszöm a felét sem értem annak amit mondani akar.
  • Scottt
    #23144
    Akkor HURRÁ:D:D
  • Molnibalage
    #23143
    Nem kell annyira beszarni. Ha van input akkor gyors a javítás. Az FF4 sem volt túl acélos kezdetben. Még az UI is akadozott. Aztán két kis hotfix mit csinált? Atomstabil FF4-et. És mindkettő kint volt 1-2 hónap után, ha jól emlékszem. Az FF4 és FF5.0 között elvileg sokkal több van, mint FF3 és FF4 között még, ha nem is lett átírva az GFX kód nagy része.

    Ami miatt ilyen morcos vagyok egy kicsit, hogy a data editeim csak a 5.1-ben lesznek benne (az egy hotfixszel egybekötött dolog lesz elvileg).

  • Scottt
    #23142
    Lehangoltál minket előző HSZeiddel^^De azért várjuk
  • Molnibalage
    #23141
    Az FF5.0-tel is most pont ez baj. Az első nap közelében a FLOT egyes gépeken jó egyes gépeken meg nem. A betateszterek elég limitált környezetet adnak...

    Elsőre biztos szenvedés lesz, de vannak eltérések. Nekem CTD hegyeket produkál a dolog. Az egyik beta teszternek eddig volt egy (bár azt nem írta, hogy hány próbálkozásból...). Egy bizos, volt már atomstabil FF5.0 verzió, tehát nem lehetetlen elérni. Türelem kell hozzá és sok minta.

    Hustler két hete márciust emlegetett.
  • repvez
    #23140
    nem tudjuk hogy sirjunk vagy nevessunk.Ha neked van igazad a stabilitás és a hibákkal kapcsolatban akkor sirnunk kéne ha most adják ki.Ha viszont van valami olyan változat a tarsolyukban amit nem adtak ki a béta tesztelöknek és az meg stabil akkor nagyon is örülünk ennek a hirnek és igy remélhetöleg felgyorsul majd a hiba keresés és javitás, hogy az elsö hotfixnél már lényegesen jobb legyen.Végul is ha azt vesszük az OF-et is kiadták ugy hogy alig müködött és azota is csak bizonyos konfigokon megy ami csak mostanában kezd javulgatni akkor az FF5el is elleszunk addig mig nem lesz megoldás a hibákra.
    Én ugy gondolom hogy akár a honap vége elött már kint lehet
  • Molnibalage
    #23139
    Mi az? Semmi hurráoptimizmus? :)
  • Molnibalage
    #23138
    Na akkor tessék kapaszkodi. Eszerint Hustler hamarosan ki akarja adni szerintem.

    Nekem erős fenntartásaim vannak, de látom az előnyöket. Mostani állapotában gyakorlatilag csak masszív tesztelőket fogunk kapni. Lelke rajta, bár ez ránk is fér szerintem. 10-12 emberrel normálisan betatesztelni elég nehéz...

    + A cashlog thred az jó gépelési hiba. :)
  • polluxware
    #23137
    win 2003 workstation

    ez a leírás tartalmazza hogy állísd be a win2003-at

    ha érdekel, ha nem:) találtam...

    másnak is hasznos lehet
  • L Viper #23136
    Az frankó lenne, mindenképp érdekel, nekem sajnos most még annyi időm sincs, mint szokott. (Szüleimnek segítettünk, költözködés meg egyéb jó mókák, tennivalók az új helyen stb.)
    A BMS-hez készült Balkán is nagyon frankó, szeretnék OF 4.7-hez is egy legalááb olyan jót :-), Úgy teljes a Falcon nálam, minimum két hadszíntérrel.
  • Scottt
    #23135
    Jogos mármint én úgygondolom, hogy a saját terveikhez képest vanank elcsúszva.
  • JoeDestroy
    #23134
    A balkánt onnan átrakom majd a 4.7 alá, és azt próbálom ki. Ha jó Összenyomom és felrakom a mediafire-re. Oszt lehet OF balkán multit nyomni . Mivel vegyes exékkel is működik a multi, így mindenki el tud érni elvileg egy normális játszható FPS értéket, és csatlakozhat.
  • L Viper #23133
    Próbáld ki, hogy a videókártya menüben az anizotróp szűrést alkalmazás vezéreltre teszed és az OF-ben az advanced beállításban kapcsold be. Nálam javított az fps-en ez is. A füstöknél sokkal jobb lett.
  • L Viper #23132
    Azt nézd meg, akkor is van -e a gyakorlások végén ctd, ha a konfig editorban kikapcsolod a fákat?
    A 4.7-nél ez megoldotta, ott a Mavericknél szeretett CTD-zni, de a kikapcs. opció teljesen megoldotta.

    Ja, jól elleszek én is ezzel az FF5-ig.
    Mióta van ez a 4.7-es OF gyakorlatilag nem játszom a többi Falcon verzióval. Egész pofásan bekonfigoltam, a data cardridge részt is kézreállóra bütyköltem.

    Miután állítottunk netsebesség értéket, utána valóban nem volt még minimális ricegés sem. Tökéletes a multikódja
    Már csinálják a 4.8-at az OF-esek, tehát nem hal meg ez a project sem.
  • JoeDestroy
    #23131
    Az OpenMirage kipróbálva. Az alap F4-re kell felrakni, az OF4.5 Mirage-osított verziója lesz belőle. Egyszerűen ráírja magát a Falcon könytárra, és kész a telepítés, minden probléma mentesen. Balkan ITO Mk2 EGE és taiwan területeket tartalmaz telepített állapotban. Gyakorlóküldetésben néhány végén akadt CTD-m, kampányt még nem próbáltam. Gyakorlatilag az OF4.7 Mirage fülkéi vannak benne, meg gondolom pontosították az adatbázist. Bíztató FPS értékeket produkált 130-25 között, füstérzékenyen. Akit érdekelnek a fenti területek, annak érdemes felraknia mert nem kell bíbelődni mindenféle kuruzslásokkal menet közben. Balkánba belenéztem, jónak tűnik. A területekhez mellékeltek jónéhány minikampányt a TE részen.
    Az FF5-ig jól elleszek én ezekkel az OF-ekkel. Már csak a datalink csínját-bínját kell kigyakorolni :) Múltkori teszt alapján multira is kíválóan alkalmas, pici kis ricegés sem volt :)
    Referencia helyi FPS:
  • Molnibalage
    #23130
    A RedViper szökőévenkét CTD-zik az emberek 99%-nál. Az előző install nálam gyakorlatilag az FF5.0 Alpha 2-vel olyan volt. A mostani egy kalap szar. Ma este lesz multi teszt, csak tudnám minek. Szerintem ezt semmi értelme tesztelni.
  • Buren
    #23129
    A "Waltz with Bashir" egész jó. (csak eztet láttam az új felhozatalból)
  • polluxware
    #23128
    Tud valki mondani filmet ami új és érdemes megnézni? kard.... és **szós filmek nem érdekelnek.

    valami új igényes dologra gondolok:)
  • polluxware
    #23127
    nemigazán értem ezt a "csúszás" kifejezést.. egy teljesen non-profit dologról van szó amit kedvtelésből heggesztgetnek emberkék:)

    kész lesz mikor úgy érzik hogy ez számukra megfelelő

    speciel engem csak a tornado része érdekel, de az nagyon
  • Scottt
    #23126
    De ez sosem lesz készen.A Red Viper is nyomja a CTD-ket ha olyan kedve van,ezt 2100-ig csinálhatnátok akkor is lenne benne hiba.
  • Molnibalage
    #23125
    Ez így nem értelmezhető. Mindig is az volt az elv, hogy amikor készen lesz. Csak sajnos az exe-vel komoly gondok vannak. Pl. a legutóbbi fejlesztés szeritem visszalépés. Pár dolog bekerült, de teljesen szétcsesződött az egész.

    Az előző verzióval szóló repkedésben nem volt egyetlen CTD-m sem. Az újall még egy hosszú bevetést sem tudtam lerepülni és nem csak CTD-ketz csinál. Teljesen hazavágza a rendszert. Ha az UI lefagy akkor csak egy módszer van feltámasztani a gépet. Start menü és logoff. A taskbar nem megy. Stb.

  • Scottt
    #23124
    Mondjuk azért lassan féléves csúszásban vagytok de tudom lassan de biztosan:)
    Valaki berakott egy karatés videót:Hát igen,nem rossz-nem rossz