52965
  • Molnibalage
    #23243
    FF5.0-ben nem. Valamiért nem szeretem azt a gépet. Az alap Hornet tetszik, de a Superren nem szeretek repkedni. Nem volt a '80-as években. :)
  • Gundark 1 1
    #23242
    Na végre egy férfiaknak való tipus :) A Super Hornethez lesz kabin? Vagy van csak lemaradtam?
  • Molnibalage
    #23241
    Ami külön érdekes, hogy vagy az i_hawk és társai féle verzióval csinálta a felvételt, vagy FF5.0 valamelyik tesztverziójával. Az új utánégető greafikán látszik. Ez nem csak kabin lesz. A gépnek új skinje van és a 3D modell is változott egy kicsit.
  • Molnibalage
    #23240
    Aeyes F/A-18C.
  • Molnibalage
    #23239
    Most mondok valamit, de kéretik nem továbbadni kint. Március elsejét emlegetett Hustler. Meglátjuk.

    Ez olyan közel van, hogy túlságosan is. Tegnap jött egy új exe. 4 bvetés alatt eddig 0 CTD.

    Továbbra is vannak olyan bugok amik súlyosak a szememben, de ti észre sem fogjátok venni. Az FPS olyan amilyen, majd meglátjuk, hogy kinek milyen. Vannak egyéb változások is. A legszembetűnőbb a MANPADS-ek lesznek. A modern változatok tényleg veszélyesek lettek. Máe vígen lövöldöznek velük 8-9 ezer lábig is fel! Ez reális. A gond az, hogy túl sok van belőlük. Ez meg nem az. Ez igaz délen a Mistralos egységekre is.
  • Molnibalage
    #23238
    Arty egy kicsit idegesítő az aláírásával. Ezerszer lett lett írva, hogy miért nem lesz egyesülés. Még, ha akarnának is, az egyes verziók túl messze vannak már egymástól. 0-ról meg nem kezdünk neki felépíteni az egészet.


    Igazság szerint jó, hogy több Falcon van. Multiban azt repüljük ami a legjobb a többségnek szólóban meg mindenki azt használ amit akar.
  • Molnibalage
    #23237
    Aztarohadt. Elszabadultak az indulatok. Mindenki az FF5.0 várja. :)
  • L Viper #23236
    Ezt még olvasgattam, itt is írja hogyan járt a Frugalson.

    Ááá elég, leesik a fejem és holnap korán kelek
  • L Viper #23235
    Van ott is :-)

    Múltkor Balázs linkelte, az osztrák német barátságról Repkednek a bannolások ott is, Derstef kapott egyet pl.





  • polluxware
    #23234
    köszi a linket Vip

    amúgy lehet láttad az FSWC.info bemondta az unalmast (pirátos gáncsoskodás miatt gondlom)

    itt az új: http://fs2004.info/forum
    regisztrálni kell

    aztán tök úgy műkszik mint régen a másik oldal
  • polluxware
    #23233
    hát nemtom lusta vagyok végig olvasni, de ha ott is ilyen magasröptű brekegés van... :)

    aztat mondjad már meg légyszi hogy hol van az a "vörös" vonal

    Cross the magic line

    egyébként köszönjük az infót

    prisiáted very k-ra
  • Molnibalage
    #23232
    Osztják egymást rendesen.
  • Molnibalage
    #23231
    Nagyon érdekes híreket olvastam ma az FF fróumon. Röviden.

    A kiadás elvileg úgy néz ki, hogy közel van. Nagyon. Gyakorlatilag van már egy vörös vonal, hogy itt és most tényleg ki kell adni, amolyan lesz ami lesz alapon. Ennek okai összetettek, majd Hustler leírja. Legalábbis remélem...

    Igen, messze lesz attól ami lehetne, de ki kell adni. Aztán utána lesz egy kis csapatfejlesztés. Jelenleg 1 azaz egy kóder van. FF5.0 kiadás után jön még 4 elvileg és pár új teszter is. Az FF5.0 egy magy lépés előre így is, csak kicsit megroggyantunk lépés közben. Segítség kell a talpraállásohz, meg egy kis idő.
  • L Viper #23230
    Az előbb találtam a Frugalson:

    AF-hez szép linkgyűjtemény.
  • L Viper #23229
    Érdekel, de most nagyon nincs rá időm
  • polluxware
    #23228
    mit bánom én:))
  • Solt
    #23227
    Az veresegyházi asszonykórus, nem énekkórus! :D :D
  • polluxware
    #23226
    Igen Balázs a légierőnek.

    vagy esetleg a Veresegyházi énekkórusnak

  • Solt
    #23225
    :D

    Köszi az infókat... mögint bővült a látóköröm! :)
  • Molnibalage
    #23224
    A hadseregnek biztos nem. Max. a légierőnek.
  • polluxware
    #23223
    a slusszpojén az hogy az AC-130 Spectre-hez is csináltak szimet a hadseregnek............
  • polluxware
    #23222
    hadseregnek fejlesztettek A-10A és C szimulátort..

    ők engedték hogy egy finomítotabb C avionikát játék szinten kiadjanak

    ezért is csúszott annyit a Kamov project:) több lábon állnak ám ők is, maga játék fejlesztés számukra inkább csak hobby szinten megy.

    ahogy olvastam még ők sem számítottak arra hogy ennyien érdeklődnek majd a Black Shark iránt, mármint a hivatalos eladási listára értem
  • Molnibalage
    #23221
    Az, hogy a Litening és másegyéb jobban származtatható a Kamov rendszereiből szerintem. Vagy 1:1-ben azt használja modellező egyenleteivel és csak máshogy paraméterezik vagy csak kicsit írják át és kap kicsit más grafikát.

    Egy Szuhoj vagy F-15 teljesen mást kívánt. Pl. Az F-15C-n van JTIDS és most már AIM-9X kéne, hogy rápakolható legyen.
  • Solt
    #23220
    Más lesz a fizika, pontosabban lesz fizika, klikkelhető lesz a kabin, lesz normális 6DOF...

    Ha úgy lemodellezik mint a Kamovot, akkor ég és föld lesz a különbség... össze sem lesz hasonlítható az FC-s A10-l...

    Én szeressem ezeket szörnyetegeket, de tény, más kütyüt is elbírtam volna viselni... kíváncsi lennék mivel indokolják a választást...

    Ui.: Egyébként ezért mondtam, hogy "rossz" topik... elkezdjük kitárgyalni, és már a sokadik hsz után offolunk! :D Mingyááá kapunk a kobakunkra... :D
  • polluxware
    #23219
    szíved joga:)

    de az új avionika ellenére akkor is csak egy nehézkes laccsú göbzit látsz külső nézetben.

  • polluxware
    #23218
    na jó megfogtál..

    ezt felírhatod
  • Solt
    #23217
    Szerintem a 2 A-10 közt ég és föld lesz a különbség... ha ez az új olyan lesz mint a Kamov, akkor lehet, hogy rárántok a bohócra! :D

    Egyébként a felvetés érthető... tudnám sorolni mit próbálnék ki még ilyen szinten, mint ahogy a Kamov meg van csinálva... :)
  • sindelnet
    #23216
    Joe!!!
    Javíts már ki a HUD Bugot!
    Egyszer má belinkeltem...
    http://www.f4forums.com/forums/showthread.php?t=3859&highlight=HUD+issue
  • Molnibalage
    #23215
    Mert az IR légiharcrakétára és mindenféle rakétára is figyelmezetet. Ahol erős légvédelem van ott a gép is alacsonyabbra mehet. Akkor meg ott van MANPADS.
  • polluxware
    #23214
    értelek! egyetértek SU-25T okés

    de az FC-s a-10 után miért kell mégegyszer ugyanaz a gép??

    inkább F-111 vagy valmi hasonló..
  • polluxware
    #23213
    ez tény de szted egy magassági elfogó vadászra a könyökért kell ilyesmi?

    amúgy a formára értendő a dolog, nem az aviónikára

    de én most rakok pontot erre :) még az elején
  • JoeDestroy
    #23212
    Én nem tapasztaltam textúrahibákat.
    Kinyerem és felrakom. Nem az alap balkán installból nyertem ki.
  • Solt
    #23211
    Szerintem azért mert eseménydús... én pl imádom támadni a földi egységeket, jó érzés ráfordulni egy "konzerv dobozra", és tudni, hogy odabent bizony tele a gatyesz... már, ha egyáltalán tudják, hogy egy repülő gépágyú suhan feléjük! :D

    Lonciban is főleg az A-10, Su-25T kütyüket babráltam... jobban leköt mint több 10km-ről radarképernyőn kergetett szimbólumokra indítani... :)

    Nem degradálás... csak szubjektív vélemény! :)
  • Molnibalage
    #23210
    Mármint gondolom az A-10A-t. Mert az A-10C az minden csak nem az. 4+ és 4++ genercáió közötti avionikát kap. Lintening konténer meg ami kell.

    Az A-10A gépeken már most szerelik fel a MANPANDS indításra figyelemeztető passzív rendszert ami még sok 4+ generációs gépen sincs...
  • polluxware
    #23209
    nekem hülye textúrákkal voltak tele mindenütt...

    értekezhetnél erről a gyalogbéka telepítésről:)
  • polluxware
    #23208
    "ugyan nem hoz be még infót,"

    mostan fordíják cirillről lefele:)

    egyébként a francért lovagolnak állandóan azon a szutyok a-10-en...

    amcsi pilóta nyilatkozta egyszer hogy képességeit leszámítva, az összes ami pilóta utálja ezt a gépet mert egy "lowtech Box" hogy pontosan idézzem az ürgét:)
  • JoeDestroy
    #23207
    Viper, (meg akit még érint) Sasolj!
    Megnéztem az Balkánt OF4.7 alatt. Single működik. A TE ami van hozzá 1 db. tesztnek, működik. BOP hadjárat igaz csak 2 küldire volt időm, de működik. kb. 2 órát nyúztam ami belefér alapon, és egyetlen CTD sem volt.
    FPS jó, A-10 és Tornadó rajok bőszen operáltak a flot fölött.
    Nem telepítőből tettem fel, hanem gyalogmódon. Úgy hogy össze kellene nyomnom, és felrakni, de azt majd hamarosan. A képeket most hanyagolom, mivel a lényegi képek éjjeliek. Ja és szép a csillagos égbolt.
    Multi teszt kell!!!
  • Molnibalage
    #23206
    Örül és csendbenmarad mielőtt elrontják. :)

    A 3D kabin nem értem miért nem kapta meg a kicsit átméretezett 2D-s tectúrákat. A szemközi panel tényleg ótvar. A 2D-s viszont szép szerintem.
  • Scottt
    #23205
    A jó tornádó képek című hszedben lévő első kabint láttam^^
    Baszkig gyerekek nem hiszem el:
    Elvileg ez a net 1megás 3800ft ért(UPC)akkor, hogy a bránerbe ilyen gyors?3 testet lenyomtam mind 1600kb/s fölött volt a letöltés^^
  • Molnibalage
    #23204
    Hát akkor nem tudom, te milyen kabint látthatál. Valszeg alacsony minősgégű jpg és élsimítás nélküli lett felrakva. A gép hátsó ülése valami tömör gyönyör Falconos szemmel.