52965
  • L Viper #23403
    A képekre gondolsz, hogy lementeni, vagy volt ott valami link is?

    Na rendesen megmozdult a Falcon dolog mostanában :-)
  • polluxware
    #23402
    OF 4.7 alatt mennek az aeyes kabinok (tapasztaltam)

    annyi gáz van a két f15 kabinnal hogy sebességmérő a hudon túlságosan balra kerül és a keret kitakarja.. :(

    3D-kabinban ráadásul az aeyes kabin textúráit feszítgeti rá

    "Erről meg semmit nem tudni. Inkább csak bőszítik vele a népet."
    ezt ne is mond ki!!

    igenis kiadják! hamarosan! érzem a vizeletemen
  • Molnibalage
    #23401
    Nem lesz. Ilyenről felesleges álmodozni. Pont. Lehetetlen egyesíteni a két verziót. Ezerszel le lett tárgyalva. Álmodozni lehet, de nekem kicsit felemeli a vérnyomásom mikor ilyenről esik szó. Le lett írva, hogy nem. Vége a történetnek.

    Az FF4 is más teljesen más adatbázist használ. (dxm és egyéb finomságok). Nem tűnt fel, hogy az F-15E és F-15C Aeyes kabinok csak FF4 alá jók?

    Más 3D modellek! --> Más skinek. 1000 évig menne a vita, hogy akkor mi kerüljön be. Pl. az OF 16 tényleg szép, de csak akkor, ha minden AA és AF maxon van. Ha nincs akkor meg fos az egész. Ja, és 2048x2048-as több darabból álló skin? Kettőt találhatsz miért atomszar az FPS OF alatt. Az új Tornado skin asszem csak 1024-es és mégis milyen kurva jól néz már ki? Ja, hogy a res-t egyszerűbb emelni, mint szépen skinezni?

    Teljesen más a kód. Mellesleg egy dinamikus árnyék az kevés a sikerhez szerintem. Ha ez elég akkor a szimes társadalom végét jelentené ez. Első körben talán egy normális adatbázis kéne... A saját kód is olyan, hogy azt is gigászi feladat egybetertani. 1250 fileból áll össze és asszem 250'000 sorból. Hajrá. Mixelj össze két olyan verziót amik alsó hangon 4 éve külön úton járnak. Reménytelen. Maga a fejlesztés az neked nem elég energia? Van pár tag aki szó szerint főállásban csinálja. Nyugdíjas (40-es éveiben, mert fegyveres erőknél szolgált vagy tényleg olyan öreg...) és napi 8-10 órát is rászán néha.

    A dinamikus árnyék az egyik leg erőforrás zabálódd dolog. Szépnek szép, de Lonciban is ez első amit kikapcsolok. A kabinból mi látszódik belőle? Semmi... A táj az más tészte, de objektumon felesleges szerintem. Ha azzal is megy ok, de csak erre gyúrni erőforrások pazarlása.

    A többi is amit leírtál, csak álom. Én tudom, hogy mi lesz az FF5.0-ben. Nem tökéletes messze sem, de legalább elérhető lesz. Erről meg semmit nem tudni. Inkább csak bőszítik vele a népet.
  • polluxware
    #23400
    ezt nem értem, de lényeg a lényeg

  • Solt
    #23399
    No, de Uram! :) Én még egyszer sem sértődtem meg... nincs ám hét fejem, mint ahogy azt Ön látni szeretné! ;)
  • polluxware
    #23398
    ez sztem nem ilyen egyszerű... mindegyikőjük elindult egy úton, másrészről fórumokban ahogy néha szídja egymást a két csapat (tagok)..

    előbb békísd ki magyarország két szavazótáborát.... :)

    aztán meg ne sértődj nekem ezen is Solt
  • repvez
    #23397
    Amugy meg itt jon a már számtalanszor lerágott csont, hogy azt nem hiszem el hogy nem lehetne egyesiteni a kettö verziot.
    Mindegyik ugyan arra az alapra épül mindegyik c programozási nyelven irodott akkor biztos hogy lehet találni egy kompromisszumos megoldást amivel müködhet a dolog. elég érdekes hogy 2 csapat elég sok energiát belefeccsöl kisebb nagyobb modositásokat eszközöl és egy harmadik látszolag kisebb csapat sokkal nagyobb változást bele tud integrálni.
  • repvez
    #23396
    Csak az lenne jo ha konpatipilis lenne ez az FF verzioval is mert a képek alapján OF-böl van.Mert ha a stabilitással sem lesz gond OF alatt ezzel a javitással és még kitudja hány egyéb featurrel megbolonditva lehet, hogy beelöz az FF-el szemben.
    Realisztikusabb avionika
    uj FM
    Dinamikus árnyék
    dinamikus fény
    Lehet hogy a fizikán is dobnak valamit.
    Monjuk azon csodálkozok hogy a dinamikus árnyékokra nem mozdult rá az FF csapat pedig a fény és az árnyék együtt szokott megjelenni, de FF-ben csak a fény ami dinamikus ha jol tudom.
  • Molnibalage
    #23395
    Nem. AF = Lead Pursuit

    A BMS kb. = OF
  • Molnibalage
    #23394
    Nem. Snail látott videót is élőben, mert ismeri az egyik hollnad tagot. Iszonyatosan sok holland Falconos van egyébként. Őszintén szólva csoda, hogy látnuk ebből. Apróbb screenek mindig voltak, de ebből az OF-ben semmi sem realizálódott. A BMS csapat iszonyatosan nagy dolgokat csinált. Az FF3 grafikai motorja gyakorlatilag az övék. Akkor lett pcx (!!)-ből dds skin.
  • polluxware
    #23393
    basszus csak lenne igaz:)

    Vip láttad ezt????

    amúgy a BMS csapat az a LP fiúkat jelenti?
  • polluxware
    #23392
    Van isten!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    AF forevaaaaaaaaaaaa

    de ha valki csak szórakozik a paint shop prójával, akkor nagyon mérges leszek
  • Molnibalage
    #23391
    Azonnal lementetni!

    BMS csapat műve. Kérdés, hogy mikor akarnak ezek valaha is kiadni valamit. Az OF lassan már 3 éves. Mondjuk az FF4 is 2, de most már tényleg közel a release. Róluk meg semmi hír.
  • Ventura82
    #23390
    A fagyás alatt azt értem, hogy megáll a kép, majd 2-3 másodperc után kilép a játékból azzal, hogy hibát észlelt, ezért leáll.
    Párszor újraindítottam már, de az általánosságban megfigyelhető, hogy mindig ugyanott, ugyanazon tájegység közelében dob ki. Legalábbis Korea fölött. Igazából nem tudom, hogy mi a hadjárat pontos neve, mert most nem otthon vagyok, de annyi biztos, hogy a legelső, mert a többit nem próbáltam még a koreaiból.
    JDAM-mal kapcsolatban meg oktatófilmet nem néztem meg, csak a kézikönyvet olvastam el 2-3 alkalommal, de elvileg minden úgy csinálok, ahogy ott le van írva. Na majd ha hazaérek kipróbálok még valamit.
  • Molnibalage
    #23389
    Melyik hadjárat? A Falcon összetettsége folytán előferdülhet, hogy egyes hadjáratban összeáll valami balszerencsés adat és elszáll a dolog. Én még soha nem láttam ilyet. Ha a 4. napig elmegy akkor ez meglepő.

    Mit értesz fagyás alatt? Megáll a 3D-s világ? Megáll a 2D-s? CTD-t kapsz?

    A JDAM bombákat igazán csak statikus célok ellen jók és akkor is csak PB módban. Bevallom én nem is használtam soha másképp. További gond, hogy én nem nagyon repkedek modern korban, így JDAM-et sem használok. A TOO módja kicsit rejtélyes nekem. Majd FF5.0 kapcsán igyekszem jobban megérteni.

    Oktatófilmemet próbáltad már?
  • Ventura82
    #23388
    Sziasztok!

    Lenne két problémám. Az első és talán a fontosabb is, hogy a koreai hadjárat közben a 4. napon az egyik bevetésnél mindig kifagy a játék. Már próbáltam úgy, hogy egy régebbi mentésből újrakezdtem, de amint újra elérem azt az időpontot, ismét kidob. Mi lehet ennek az oka? Egyébként próbáltam a balkáni hadjáratot is és ott is van hasonló gond. Mi lehet az oka?
    A másik pedig a JDAM bombák oldása. Illetve az, hogy nem tudok pontosan oldani vele. CCIP módban csak nagyon alacsonyan old, úgy meg nem valami pontos. Nagy magasságon egyszerűen képtelen vagyok oldani? Lehet, hogy csak én vagyok béna, de nem megy.
    Előre is kössz a válaszokat.
    Ja, FF4-et használok.
  • polluxware
    #23387
    hát ezt szépen odamondtad
  • Molnibalage
    #23386
    Nézd meg profilomat.

    Az új videóklipp szépen készülget. Eleje és vége megvan. Már csak a közepe van hátra. Annyi zene van és egyszerűen nem tudok választani közülük. Ja. Cirka 7-8 perces lesz vagy még hosszabb és burtálisan jó képminőségű. Pár teszt render volt már.
  • polluxware
    #23385
    káromkodtál vagy ilyesmi?

  • Molnibalage
    #23384
    Olyan ez, mint ahogy régen mondták. Nem is igazi tiszt aki soha nem látta belülről a fogdát. Nem igazi fórumozó aki nem kap pár elakadásjelzőt. :)

    (
  • Scottt
    #23383
    Jó vagy Balázs,már ketten vagyunk akiket (ki)pontoznak:)
  • L Viper #23382
    Veszek szemüveget, simán Dragon-nak olvastam :-D
  • zsoltfireman
    #23381
  • Buren
    #23380
    Szerintem aztat ott jobbra fönn az ő neve.



    Pápám! Mi történt? Úgy ki vagy világítva mint a Times Square Szilveszter éjszakáján! :)
  • Solt
    #23379
    Ő integet a gépből! :D
  • L Viper #23378
    Aragorn neve nincs ott :-) Szerénység ?
  • Molnibalage
    #23377
    Mondtam, bugmentesítés folyamatban. :)
  • Solt
    #23376
    Már most bugos! Hiába nyomkodom az OK gombot!!! :D :D
  • Molnibalage
    #23375
    Titkos. :)

  • zsoltfireman
    #23374
  • zsoltfireman
    #23373
    Hi Joe!
    ITOF-campaigns WRONG.....sajna........
  • JoeDestroy
    #23372
    Van.
    Valaki nézze már meg, hogy megy, mert nálam ma CDT lett repülés előtt az ITO-n. Tegnap egyet repültem, de ma nem megy. Lehet h. hibás, mert minden rep előtt kidob.
  • polluxware
    #23371
    az israel tyiáterben van F-16i Sufa???
  • L Viper #23370
    Nagymenő lettél, Skinpápa
  • zsoltfireman
    #23369
    Hmmmm......ezt még én sem láttam,csak annyi volt,hogy Phoenix engedélyt kért hogy betehesse skin-jeimet,az Aegean theaters-be.
    Tényleg klassz!
    Köszi Viper!
  • L Viper #23368
    PM ment...
  • L Viper #23367
    Frankó !

    :-)De jó látni a nevedet a credits szekcióban :-)

  • Solt
    #23366
    Nekem Vodafone van a laptophoz... akkor még havi 5000.-Ft volt, ( most asszem 6000.-Ft ) és korlátlan használat. Csak nagyvárosok ( egyelőre ezek környékén vannak adók ) közelében működik normálisan, egyébként ilyen betárcsázós szinten van...

    Bent a nagy falúban olyan 1200-1500 kb/s a sebessége...
  • L Viper #23365
    OFF

    Egy kérdés: Tud valaki infót andi mobiltelefonos internetről? Melyik szolgáltatónál érdemes szerződést kötni és mik a tapasztalatok?
    Böngészéshez kellene leginkább ( nem nekem ).
  • zsoltfireman
    #23364
    Köszi Joe!
    OF 4.7 Aegean theatre