52965
  • L Viper #23443
    Igen de elég katyvasz lesz :-)
  • JoeDestroy
    #23442
    Az oldal linkjét beleteszed, és onnan az összes hivatkozást is fordítja. :)
  • L Viper #23441
    Szeretem én is, azért is jó, mert nem limitált a beilleszthető szöveg.
  • JoeDestroy
    #23440
    OFF OF
    Mi azt?
    OF - Open falcon היא תוספת שמרחיבה את FALCON 4 הרגיל במספר רחב של תחומים שעיקרם הוא תחושת ריאליזם מוגברת ואוויניקה משופרת. A - Open sólyom van extra falcon 4 kiterjeszti a tartomány a szokásos több területen elsősorban fokozott realitásérzékről Oawinika javult.

    מה מיוחד ושונה מהגירסאות האחרות של פאלקון? Milyen különleges és más, különböző változatai פאלקון?
    בתחילת הדרך צוות הפיתוח של OF הציב לעצמו מטרה שהיא להגיע למקסימום ריאליזם בתפעול ה F16 על הצד הטוב ביותר ,OF כיום ,הוא הפאטצ' הכי קרוב למציאות מבחינת אוויוניקה , כל הטריקים הקטנים , התוספות הקטנות שהופכות את הרגשת הטיסה להרבה יותר מציאותית קיימות כיום ב OF, כל פרט קטן בתפעול המטוס קיים , בנוסף ,קיימות גם מערכות ה Datalink שמתופעלת בצורה הכי מציאותית וגם מערכת SNIPER שננעלות על כל סוג של מטרה (א-ק וגם א-א) בעזרת נעילת IR ,כל פסיק קטן בתפעול המטוס קיים ,מיעפי תקיפה מסובכים ועד תפעול פשוט של רדיו ,תדרשו לעשות הכל בדיוק מושלם כמו כל טייס F16 אמיתי. A korai fejlesztés a csapat egy célt tűzte ki maga elé, hogy a realizmus, hogy maximális működési F16 legjobb, ma, azt Hfattz "legtöbb Awionika szoros a valóságot, minden apró trükkök, bővítmények, amelyek sok értelme a hosszú repülés ma már reálisabb in , minden művelet, kivéve egy kis sík létezik, ezen kívül vannak még az Adatkapcsolat rendszer fut, a reális és System Sniper zárva semmilyen típusú célja (a - kilométer és egy - a) zár infra összes comma van egy kis működését a gépet, Miafi támadás bonyolult és egyszerű művelet, a rádió, Tdrso mindent pontosan tökéletes, mint minden igazi F16 pilóta.

    למרות ש OF משתמש ב DX6 ,ל OF יש גראפיקה שנראת מעולה ביחס לזו שב AF וגם לא רחוקה כל כך מזו של RV ,למרות כל הטענות ש OF מאוד כבד, בגרסא הנוכחית , אין את בעיות הכובד וצריכת המשאבים הגבוהה שהייתה פעם , בעתיד דבר זה ימשיך להתשפר. Bár használata DX6, és úgy nézett ki, nagy Grafika kapcsolatban egymással, és az AF nem olyan messze, mint az RV, annak ellenére, hogy az állítások, hogy nagyon nehéz, a jelenlegi változat, nem az a probléma súlyának és a források nagy idő, hogy a jövőben ezen Lhtsfr folytatódik.

    בכלליות OF משפר בצורה מאוד גדולה את תחום האוויוניקה למרות ששיפור גדול זה לא בא בחשבון על דברים אחרים. A javítja általában igen nagy terület a Hawionika Bár ez nem javítja a jó mód arra, hogy más dolgokat.

    יוצר: Open Falcon Team Készítő: Open Sólyom Team
    תאימות, סימולטור: פאלקון 4.0 Összeegyeztethetőség, Simoltor: פאלקון 4,0
    נוסף בתאריך: 13-12-2007 Felvétel időpontja: 13-12-2007
    גודל הקובץ: 736.65 MB Fájlméret: 736,65 MB
    הורדות: 471 Letöltések: 471

    Sorry :)
  • JoeDestroy
    #23439
    K...va jó ez a gúgli forgató. Héber magyar. ITO eredeti forrása.

    E nélkül nehéz lenne letölteni bármit is :) Bár ezt még meg kell érteni.
  • Molnibalage
    #23438
    Buren, légyszíves írj em PM-et nekem. Viggenről van szó. Fontos. Te érteni fogod.
  • L Viper #23437
    Vazzeg, a #23430 hsz-ben amit írtál, a display.dsp törlésével, el tudtam indítani hiba nélkül a régi ".bak"-os exével is.
    Volt egy sejtésem, hogy fog menni.
    Az eredmény, bár nálam a sűrű füstös helyeken eddig is egész jól ment, de ahol kb 30 volt az fps-em, most 45 körül van. Döbbenetes az FPS javulás.
    Úgy vettem észre, hogy az a túl árnyékozott sötét talaj is világosabb így, de ezt még meglesem a másik "normál" exevel is.

    Még annyi, hogy a ".bak"-os régi exe-t használva az időjárást nem lehet állítani a gyakorlásban, mindig Fair marad. Az opciója üres lett.
  • JoeDestroy
    #23436
    Olyé, nálam már 11 GB csak ez. :)
  • L Viper #23435
    Igen, olyan.

    Ejj de szépen hízik az OF, ennyi frankó hadszínteret, mégegyszer köszi Joe !

  • JoeDestroy
    #23434
    :) Az igaz. Tele van szántókkal. Meg a fák.
    Olyan európaias.
  • JoeDestroy
    #23433
    Fotóbótos a kép szerintem. (a gimp egy ingyenes ps alternatíva)

    A szigetről először azt hitem iceland, de nemigen az.
    De mit mondtam, ne legyen igazam, bár...
  • L Viper #23432
    Kösz a tippet, jegyzem!
  • L Viper #23431
    Az a fura domborzatos kép hamis, az egyértelmű. Nem is az a lényeg, hanem a tájtextúrák amit beraktam és amit Repvez csatolt a fákkal. Balázs SG-s galériájában is van egy textúrás kép, az is olyan, mint amiket linkeltem, csak más évszak. totál olyan, mintha egy csapat munkája lenne.

    Joe, köszi a hadjáratot is, Te leszel a Hadszíntérpápa! Újabb titulus az egyházban.
  • JoeDestroy
    #23430
    Na ezzel csapathatnánk egy multit. Jó mozgalmas a hadjárat, és tetszik a terep berendezése. Viper próbáld ki. Ha két OF4.7-et tartasz, előfordulhat megint az a 81-es hiba (1024x768x32 felbontáshiba).
    Nos lehet orvosolni. Az eljárás a következő:
    f4/config könyvtárból a display.dsp törlendő, utána nincs hiba, de újra kell állítani a graphics fül opcióit. (nekem előjött egyszer, de így elmúlt).
  • Molnibalage
    #23429
    ?? Ez mit jelent?

    Na ez mi?

    Nekem van egy sanda gyanúm. Ez nem a Crysis van Far Cry térképe Falconban felhasználva?
  • JoeDestroy
    #23428
    Nem akarok ünneprontó lenni, de...
    Az GIMP. (képszerkesztő)
    Egyébként a többi képen vegyesen AF, BMS1.03 kabin, OF-es képek voltak.

    (Bár ne legyen igazam...)
  • polluxware
    #23427
    baksi most mit adjak???

    Sirály vagy! Köszi:)
  • JoeDestroy
    #23426
    Mai egyéb termés. A múltkori helyett.
    Demo jóvoltából bugtalanítva lett az ITO az OF4.7-hez.
    Direkt letöltés innen!
    Minden régebbi másolatot egyszerűen le kell törölni, és a fileban OCI installer van. A seassonswitcher magától le fog futni.
    Működik. Pollux, SUFA van és baba. Javított FM-et bekapcsolni.

    Pár képpel illusztrálva.






  • polluxware
    #23425
    Abbahagynád a kinzást????
  • L Viper #23424
    Nem rossz.
    Vajon mikor lesz ebből is publikus cucc, kíváncsi lennék.
  • Molnibalage
    #23423
    Na jó, most asszem felszedem az állam a földről. Ha ez sem megy a gépemen, ha esetleg kiadják akkor sírvafakadok.

    Le a kalappal előttük. Egy 10 éves játék alapjain ilyet összehozni? Ez überbrutál...
  • repvez
    #23422
    fák
  • repvez
    #23421
    vagy ez:
  • L Viper #23420
    Ezek is ott voltak:



  • polluxware
    #23419
    valakinek nincs meg véletlenül a alphasim-es Tornado F3? FS9 alá természetesen
  • L Viper #23418
    Ja, vannak ott még képek, lehet váltani. Húúúú.
  • L Viper #23417
    Fúúú, ez mi a franc akar lenni? Van még anyag róla?
  • Molnibalage
    #23416
    Azt a hétszentségit.
  • L Viper #23415
    Sajnos a Black Shark és a Lock On is kong az ürességtől hadjáratban, egy Falconhoz szokott szimesnek. Ez a legnagyobb baj vele.
    Jó velük repülni, szeretem, de valahogy ráunok és mindig azon veszem észre magam, hogy már megint valamelyik Falcon hadjáratban bohóckodok ,vagy a mentéseimmel játszok.
  • Molnibalage
    #23414
    Miért várnának az FF5.0-re?
  • L Viper #23413
    Hoppá!!!
    Az valóban egy BMS 4-es UI. A Global Falcon fórumon már egy ideje pusmognak, hogy a BMS csapat készül valamire. Akkor ez lenne az?
    Ez durva lenne, mert ők arról voltak híresek, hogy a grafikus update-jeik működtek az akkori falcon verziókkal.
    A BMS 2.0-át is lehetett telepíteni a SuperPak 3-ra, 4-re 4.2-re, Freefalcon 2-re, 3-ra is.
    Remélem követik a hagyományt és ha már OF-re pakolható, talán ők is az FF5 kiadására várnak.
    Azt viszont nem hiszem, hogy AF-re is rámenne, mert az sajna lekódolt. Pedig nagyot dobna az AFen is.
  • Molnibalage
    #23412
    Kik? Nem olvastam el mindent, szerintem az csak a szokásos poénkodás.
  • repvez
    #23411
    Ezt most találtam ezen a dokumentumban ha jol nézem van a monitor képén egy BMS4.0 UI ezek szerint nem lehet olyan rossz állapotban ha már tesztelhetö/játszato verzio van belöle.A frugalson is 3-4 hetet irnak .Vagy ez is olyan mint a sturmonál a 2 hét mulva kifejezés?
  • Molnibalage
    #23410
    Az ARM rakét pontossága tényleg kicsit úl nagy enyén szólva. Az orosz cuccokat élőben nem is használták nagyon, de a fejlett nyugati elektronika erre volt képes akkor el lehet képzelni, hogy mit tudott az orosz...

    A MiG-21 példa meg igenis fontos. Pl. Egy két gépes F-15 kötelék ellen 5-6 rossz PF már lehet komoly fenyegét (mert R-60-at is enged a négy rakéta esetén..) és még van gépágyú is bennük. OF-ban talán még chaff / falre is van. Valóság? Nincs dispenser, nuku gépágyú és két ócska R-3Sz. Falcoban és valóságban ez mit jelent? Két F-15C lemosná őket vigyorogva az égről.
  • polluxware
    #23409
    realizmus? olyan átfogó átiratot kéne csinálni hogy ehaj...

    példa: AGM-88 harm-ot előszeretettel használjuk mert hasznos a progiban

    a valóságban ha jól emlékszem a találati pontossága modernebb eszesebb radar/kezelőszemélyzet-el szemben töredéke a találati pontosság

    szóval..... játék, na..

    Nekem az is elég lenne ha grafikailag fejlődne az AF meg egy két relizmus féle dolog átkerülne bele OF/FF4,5 ből.. (pedig régen hogy kardoskodtam ezek ellen:)

    itt van a fasza Black Shark atom realisztikájával.. kiírtam, játszottam vele 2hetet, azóta elő se vettem

    egy jó szimhez több is kell mint miliéterre pontosan kidolgozott cuccok

    kell bele SPIRIT!!! yúú kóóóó, Err?
  • L Viper #23408
    Jaja vasfüggö az OF, egy közepes gépen szeret jól futni, mint az én masinám . Talán egyszer megoldják ezt is.

    10 évig szaladgáltak a Falconban a MiG 21PF-ek 4 raksival az összes Falcon verzióban. Lehet, hogy messze áll a valóságtól, de ezért nem fogom a falba verni a fejem :-)
    Persze nagyon örülök mindennek ami a valóságoshoz közelebb viszi. Egy komoly szakértőnek ami roppant idegesítő, azt egy átlagos játékos lehet észre sem veszi.

    Ami nekem még roppant fontos az egy jó multikód. Ezen a téren is nagyon bízom az FF5-ben, akkor az lesz a király Falcon.
  • Molnibalage
    #23407
    Aztán kiderült, hogy csak data edit és minor exe változás. Nekem ezt mondták. A kód nem válozott. Vagy lehet, hogy ez is csak kamu. Azok egy éves videók alsó hangon és release sehol sajnos. BMS csapat szeret nagyon terelni jogi okok miatt. De már lehet, hogy ez sem igaz már, mert az LP jogai asszem lejártak most jaunárban.

    De az már egy kiindulási támpont, hogy melyik fájlba merre találni meg azt ami egy bizonyos dologért felelös , mert ezt mindkét csapatban tisztába vannak ha megváltoztatják.

    Hidd el, nem megy. Sok olyan dolog van amit mi sem tudunk, mert csak ex tag tudta. Ő meg nincs itt. Vagy azt tudjuk, hogy hogyan kellene működnie de azt, hogy miért nem úgy megy, azt már mis sem tudjuk. Olyan ez mintha egy MiG-29-et akarnál nagyhirtelen egy F-16-tal keresztezni és még tervrajzod sincs. Ugyanis a Falcon kódja és egyéb dolgai nem dokumentáltak. Minden fejben van vagy a tag saját jegyzetei vannak. Ennyi. Nem megy. Pont. Én aki a felét sem látom át a Falcon szerkezetének még nekem is világos ez a szitu.

    A 3D modell berakása sem úgy megy ahogy te hiszed. Pl. ami benne van azt nem lehet már asszem kiszedni ammenyire én tudom. Nincs exporter. Tehát, ha nincs meg az eredeti importálás előtti data anyag(minden!), akkor csók. Maga az importálás is olyan bonyás, hogy aki x éve csinálja még neki sem megy sokszor elsőre rendsen. Képzeld el ezt egy kevert modellel...

    Aztán ott van a copyright is. Sok modell ex tag munkája aki engedte, hogy ahhoz legyen használva. Arról szó nem volt, hogy másban is benne lesz...

    Nem húzok én az FF-hez. OF-eznék én és az isten mérge emészt, hogy Viperáék multiznak vele én meg még futtatni sem tudom. 160 ropi volt a gép és nem megy rajta. Kurva jó...

    Nem harapom le senki fejét, de az Nalo, Ara, T-Rex, i_hawk, én stb. megmondtuk, hogy erről beszélni is felesleges. Annyi relatiása van, mint holnapra a hiperhajtóműnek. Ne kergess irreális álmokat. Csak egy bolond úszik a hajó után ami rég elment.

  • repvez
    #23406
    Nem akarok flamet vagy indulatot csak azt irtam le amit eddig kiszivárgott hogy mit akarnak beletenni.
    Az avionika már most benne van az Uj FM-röl meg épp te linkeltél videot a promojárol.A dinamikus árnyékrol most vannak képek.Semmi olyanrol nem irtam amirol még gondoltam hogy jo lenne ha benne lenne.

    Az osszeolvasztást sem ugy gondoltam, hogy copy/paste a megfelelö kódrészlet az egyikböl a másikba aztán kész.De az már egy kiindulási támpont, hogy melyik fájlba merre találni meg azt ami egy bizonyos dologért felelös , mert ezt mindkét csapatban tisztába vannak ha megváltoztatják.
    A modellek meg mindkét esetben 3dmax-xal készülnek és mindkét verziohoz vannak toolok amivel bele lehet tenni, igy nem kell sem az egyik sem a másikat átvenni hanem mint a tornádot ujra is ki lehet cserélni a 10 éves modelleket(természetesen az élvonalban)a többi meg nem olyan lényeges,hogy azon vitázni kéne hogy melyikböl maradjon benne.
    De részemröl ennyi
    Megértem hogy az FF-hez huzol ,de mi földi halandoknak engedtessék meg hogy azokbol az info morzsákbol amit kapunk megvitathassuk és anélkül hogy az elsö hsz-el leharapnák a fejünket.
  • Molnibalage
    #23405
    Meg mással is. 5.1-ben elvileg már lesz vörös adatbázis firssítés. Ameddig MiG-21PF gépek radaros atollal jönnek meg négy rakétával addig én csak a fejemet verem a falba FF4 és OF alatt is...

    Sajnos az OF elég vasfüggő. Megpróbálom még azt, hogy esetleg az anitvirust lelövöm, háta attól gyorsabb lesz. Nekem ezen a gépen játszhatatlan.
  • L Viper #23404
    Én is úgy látom, hogy nagy lesz a konkurencia az OF és az FF5 közt.
    Ezzel a 4.7-el sikerült elérniük, hogy nem játszom csak az OF-el.
    Pár apróságot amit kicseréltem ( fák, felhők, Config Editor pár beállítása ) Egyszerűen nem tudok belekötni.
    Jó a 3D-s kabin, az alap 2D-s kabinok is iszonyat jók, a flare, a füst nekem tökéletes. Az AG radaron tökéletesen látszanak a célok minden üzemmódban, és a kontrasztos TGP ill. Maverick képernyőn is sokkal jobban látszanak a célpontok.
    A tökéletes multikódról még nem beszéltem.
    Ha még kiküszöbölik néhány ATI kártyás kollégánál is a vacakolást akkor tényleg nagy lesz a két verzió közt a konkurencia.

    Az FF5 a rengeteg kabinnal fog nagyot alkotni, nagyon várom már azt is.