52965
  • JoeDestroy
    #23363
    Lehet töltögetni.
    EGE OF4.7
    ITO Mk2 OF4.7
    Előinstallált állapot, instrukciók a zip-ben.
    A terület könyvtárát a Falcon root\theaters könyvtárba kell tenni!
    A leírásban elfelejtettem átírni.
    Teszteljétek, nekem csak a kampány indítására és egy reppenésre volt időm.
  • Wampa
    #23362
    100MB egyszerre-1GB összesem
  • JoeDestroy
    #23361
    ODS.
    a v0.6 jól működik. Feltelepül és lefut minden ami kell, csak a kampány minimap tünt el.



  • JoeDestroy
    #23360
    Ennyi.
    Ezeknél indul a kampány. Aki nem tud v. akar multifalcon installt csinálni, az meg várhat egy kicsit. A Mediafiren van feltöltési korlát?
  • L Viper #23359
    Raktál egy Falcon 4-et, arra azt a francia cuccot amit még régebben linkeltünk? ( Természetesen nem az AF-est. )
    Utána jöhet a kiszedés és ennyi?
  • JoeDestroy
    #23358
    Szedegethetitek. :) Abból van. Az három területnél ami a képeken van nem kellett bűvészkedni. ODS-t birizgálom most.
    Az OpenMIrage OF-es változatát a sima F4-re kell tenni. Az tulajdonképpen egy bekonfigolt előtelepített tömöritett komplett OF4.5, ami tartalmaz némi módosítást a mirage típusra.
  • zsoltfireman
    #23357
    Az klassz!
    Biztos ez is odaasz majd,mint a BOB!
  • repvez
    #23356
    valamikor az idén 10 részben tálalva.
  • zsoltfireman
    #23355
    Ne rosszalkodj! Mert beírok a felkiáltójeles ellenörző könyvedbe!
  • Molnibalage
    #23354
    Az FF5.0 és a DCS addon után, közvetlenül az Fightre Ops előtt!
  • zsoltfireman
    #23353
    Hoppá-hoppá!!!!!

    Megjelenés?????
  • L Viper #23352
    Hogyan szedted ki őket?
    A francia motyóból simán kimásoltad a Theaters mappából, aztán a 4.7-ben csak a "sorát" hozzáadtad a theater.lst file-ban?
    Ha csak ennyi akkor ne töltsd fel, kiszedegetjük magunknak. Bár ha sok időd van felőlem rakhatod is. :-D
  • L Viper #23351
    Vérzik a szívem, bár jónéhányat elpusztítottam én is Hollandiában :-)
  • Molnibalage
    #23350
    Gondolatok.

    1. Gyöhet!

    2. A zene tökéletes videóklipphez. :)
  • repvez
    #23349
    Akinek tetszett a Ryan és a band of braders annak kötelezö várolistás sorozat:
    pacific promo
  • repvez
    #23348
    OFF
    Megvan kinek fogok szurkolni jövöre a forma1-ben.
    USF1 csapat
  • JoeDestroy
    #23347
    A Vadászpilóták c. filmből van. Jó film. kb 2 hónapja láttam :)
    Csavarják benne a Mirageokat rendesen.
  • Molnibalage
    #23346
    Több nem lesz. Kalkulált veszteség volt.
  • LeonSilver
    #23345
    Ezt láttátok már??

    **--**

    Balázs Te meg vigyázz már basszus.Megrökönyödve látom, hogy 4 izéd van már..
  • Molnibalage
    #23344
    Clusterbeerbomb! :)
  • zsoltfireman
    #23343
    Aegean érdekel!!!!
  • JoeDestroy
    #23342
    Ezek elindulnak OF4.7 alatt.
    Aegean.


    Israel.

    Balkan.

    Taiwan hibát generál.
    Forrás a francia OpenMirage cucc.
  • L Viper #23341
    Igen. :-)
    A '90-es évek közepének környékén ontották a jó szimeket. De jó időszak volt az.
    Sok régi szimben annyira jó volt a feeling, a menük, a történet, hogy ehajj. A puritán grafikát tudták kompenzálni ezekkel a nagyszerű dolgokkal és mindezt pár megabájtban. Nem semmi.
  • Molnibalage
    #23340
    Nosztalgiáznak itt is rendesen.

    Hát ők sem éppen a tizenéves generáció tagjai. Komolyan mondom szinte sírok, hogy mennyi repszim volt régen. A felével nem játszottam, mert akkor gépem nem volt hozzá és csak képről láttam őket.

    Bátyussal mind a mai napig mosolygunk, hogy 1996-os 576kbyte-ban mikor láttuk a Civ II gépigényét akkor keseregtünk, hogy nekünk soha nem lesz hozzá gépünk.
  • L Viper #23339
    Hihetetlen az az ember, de az is, hogy te is képes vagy a szintjére süllyedni.
    Megérdemelne egyébként egy végleges kitiltást is.
  • Scottt
    #23338
    DCS A-10hez jól jön majd^^
  • Molnibalage
    #23337
    Ja, ha valakit érdekel az FF5.0 támogatja majd a touchbuddy-t.
  • Molnibalage
    #23336
    Megérte. Ezentúl szolgáljon ez intő jelként. Ha bárki anyázva trollkodik legközelebb, akkor repülni fog.
  • zsoltfireman
    #23335
  • Gundark 1 1
    #23334
    Most látom csak Balázst szépen kitáblázták kicsigyereket meg átmenetileg kitiltották :) Na ebből lesz még balhé :) Végül mégiscsak elérték a k... zs... s... n..u..-k hogy elhallgattassák a zigasság prófétáját :) De majd az öntudatos tömegek felhördülnek és lesz a forradalom :)
  • Gundark 1 1
    #23333
    OFF
    Engem most meg lehet vetni, de valamiért kedvelem ezt az embert. Olyan kis egyszerű, semmi árnyaltság, szürke árnyalatok, mindent irányitanak, de ő, neo, felébredt, és lát. Látja a náciufókat, a sárkányokat, a cionisták és anticionisták (bár abban nem vagyok biztos hogy magát a szó jelentését ismeri) összeesküvéseit, a komcsi szabadkőműveseket és még sorolhatnám. Kicsit olyan mint egy kutya, jóember rosszember :) Számtalanszor bizonyitotta hogy 12 éves, (de cége van, nem hitelből és számtekkel foglalkozik, majd ellent mond önmagának :) Saját bevallása szerint csak hoax... ööö.. összeesküvés leleplező filmeket néz az interneten, mert azok mondják az igazat. Mindenki más hazudik. (főleg a náza) Néha lát egy egy könyvet valahol és onnantól az a példa. (állatfarm pl) Sokszor lenne kedvem elküldeni a csába, de úgysem értené meg. Mert szerinte én egy vagyok a besugárzottak közül, Bucser még szolgálja is a rendszert, Cifu azontúl hogy szolgálja még éljenzi is, Balázs pedig.. Nos ő egyetemet végzett, mérnök, tehát jobb esetben is elméleti szakember aki elhiszi hogy a világ úgy működik ahogy látja :) A szót, direkt nem irom le, de igy jellemezték II. Fülöp spanyol királyt is mikor megtervezte az armada misszióját :)) Szóval szerintem hagyni kéne a fenébe mert egyszerűen korlátozott képességei vannak.

    ON
  • L Viper #23332
    Off helyett OF







  • polluxware
    #23331
    offolhatnékom támadt:)
  • polluxware
    #23330
    robo tili-toli
  • Solt
    #23329
    Engem a magyar mentalitás topikban akartak felkötni pár hónapja! :D Ott jó pergős történelmi viták szoktak menni, elég széles skálán végig mentünk már történelmi dolgokon, de így még nem beszélt senki a másikkal! Csak szimplán közölte a srác, hogy szíve szerint felkötne, és haragszik rám, amiért ilyen érzéseket váltok ki belőle! :D Majd ment, és beárulta a topikot, hogy politizálunk! :D Szép kis mintapéldány volt! :D

    Na mindegy... szerintem jobban jársz, ha nem idegesíted magad, vagy legalábbis nem ilyen mérges hangulatodban válaszolsz! :)
  • Molnibalage
    #23328
    Ez ment kb. egy hónapig. És nem csak én írtam le pontról pontra tévedésit. Aztán ő kezdett el anyázni...
  • Solt
    #23327
    Mindegy ki kezdte, én pl még soha nem beszéltem így senkivel, pedig már azt is megkaptam, hogy fel kéne kötni engem! :D

    Olvasgattam amiket írogattok, szerintem sok igazság van a mondandójában, de eszem ágában nincs kötekedni, vagy ellenkezni. Mindketten idegesek vagytok... így semmi értelme "beszélgetni"! Ha nem utálnátok ennyire egymást már régebbről, akkor talán tudnátok normálisan vitázni is... :))

    Szerintem ilyen idegállapotban ne írj... másold ki az írását, és amikor lehiggadtál, szedd darabokra ironikusan, káromkodás nélkül...
  • Molnibalage
    #23326
    Még képek az levált RV teamtől.

    Úgy látszik megoldható a térképen kívüli bevetésgenerálás náluk.
  • Molnibalage
    #23325
    Cimbora. Ő kezdte. Én leálltam. Én kaptam nagyobb büntit, mikor ő szólt be. Szart sem tud (lásd, szerinte 50m vs. 5000 méterre fúrni ugyanaz...).
    Minden topikban beégette magát Gundar, Cifu, Bucser és mások előtt és még ő szól be? Élőben laposra vertem volna már a buzi fejét.
  • Solt
    #23324
    Pedig sok mindenben igaza van... viszont a stílus, ahogy egymással beszéltek... elég gyászos!