52965
  • Razor18
    #10599
    Ha már kabinnál tartunk, valakit érdekel a Raider féle 3D-s kabin RV-hez? Ha valakinek kell (és persze nincs kártyája), én elküldöm pl. e-mailben a .zip fájl-t, a nekem átutalt összegeket (4 USD = 712 Ft jelenlegi árfolyamon) meg áttolom az alkotónak csoportos vásárlás formájában. Jelentkezéseket inkább privátban, úgy nem keverednek el a többi hozzászólás között.
  • L Viper #10598
    Engem is érdekel !
    Kompatibilis lesz vajon az új RV-vel is ?
  • Molnibalage
    #10597
    Gyerekek kinek kell még F-15E kabin? Én megvenném Bucser mesteren keresztül, csak akkor gyűljünk össze és támogassuk a készítőket és ne kelljen állandóan egyenként ezt elintéznie, ha belemegy megint.
    Én már előre utalánm át a pénzt neki.
  • Molnibalage
    #10596
    Azért, mert az OF ahogy nézem alapvetően megragadt a DX5 szintjén. Csak idő kérdése, hogy az is a süllyesztőbe menjen. Azért egy picit sajnálom is.
  • L Viper #10595
    Ez tényleg hihetetlen jó.
    Érdekes, hogy Aeyes az új kabinjaival teljesen "átállt" az RV-re, nem az OF-et választotta. Gondolom ő már tud sok mindent az új megapatchről és nem véletlenül dolgozik RV alá.
  • Bucser
    #10594
    és miután veszel egyet nélküle nem fogd soha többet bírni ha nem kapcsolod be:D
  • Molnibalage
    #10593
    Komolyan mondom én nem bírom ki már Trak IR 4 nélkül...
  • Molnibalage
    #10592
    Bátran ki merem jelenteni ilyen kabint nem látott még a világ. Ez nem csak csili-vili FSX kabin. Ez TÉNYLEG használható is!

    És khöm... :)
  • Molnibalage
    #10591
    Bankártyákat izzítani emberek! Itt az F-15E zsír új kabin! Nos én bejelenkezek egy vételre!!!
  • Molnibalage
    #10590
    Nevetni fogsz, ez pont szóba került. Újra csak .
    Ha láttad az intró videómat azért van némi sejtésed róla.
  • Gundark
    #10589
    Egy félg titkos,kérdés :) Amikor megjeleik az új dolog, mi lesz a neve? RV2? FF4? Ha FF4 lesz akkor elhárultak az akadályok ezen név elől? Magyarán az LP nem okosokdik? :)
  • Molnibalage
    #10588
  • L Viper #10587
    Balázs, engem még egy dolog kissé zavar az RV-ben és az OF-ben is, mégpedig a hajók modellje és textúrái. A hordozók kivételével még mindig az alap modellek és textúrák !

    Szerinted ebben lesz változás ???
  • L Viper #10586
    Aha, hallottam és láttam is, egyből rád gondoltam a pápai reptér kapcsán :)
  • repvez
    #10585
    Na ezt is megértük :D
    Magyar C17
    Remélem jo lesz ez nekünk/nekem :D
  • L Viper #10584
    Helyes
  • Molnibalage
    #10583
    Na, felraktam youtube-ra a videót. Csak sikerült. :)
  • Molnibalage
    #10582
    AZ összes klasszikus figurát bemutatták. Kötelés orsó töb formációban is. Függőleges rózsa mindkét irányban és viszintesen is. Több irányból keresztberepülés egyszerre, kötelékből egymás után függőleges kiválás és orsó stb. Egyetlen szépséghiba az volt, hogy néha a iszonyatosan laggolt a cucc én nem a vidó lejtászás, hanem a repülők ugráltak, de annyira, hogy néha el is tűntek és utána több száz méternyit ugráltak.
  • Molnibalage
    #10581
    Az intrót meg felrakom külön. Én voltam az állat, mert elfelejtettem az eredeti Sony verzióból csinálni egy másikat is.
  • L Viper #10580
    Igen, ha máshogy nem megy akkor jó ötlet.
  • Molnibalage
    #10579
    Nem. Az istennek sem megy 100 mega alá. 102 volt a minimum ami ment. Az intro-t majd lehagyom azt csá. Persze ez is csak most jutott eszembe..
  • L Viper #10578
    Balage, a legújabb videót sikerült végül youtube-ra felrakni ? Át tudtad konvertálni 100 mega alá ?
  • L Viper #10577
    A legvégét elcsíptem a földön :)
  • Molnibalage
    #10576
    Most gurul ki a Virtual Blue Angels.
  • Razor18
    #10575
    Milyen videokártyád van? Mi az, hogy az exe nem futtatható? Meddig jutottál egyáltalán? Próbáltál továbblépni software módra ill Glide módra (következő lépések)? Lehet, hogy a glide wrapper alkalmazása előtt még kellene a RAM mennyiséget redukálni, különben el se indul, majd ha fent lesz a glide wrapper, akkor már felesleges lesz.A ddu.exe-t van aki ki is hagyja, esetleg próbáld kihagyni.

    Hová menjünk, hogy ne offoljuk a topicot? :-)
  • Molnibalage
    #10574
    Szégyen gyaláztat végre megvan, de nem tudom futtatni...

    Ez alapján póbáltam, de nem megy.

    A durva az, hogy amíg egy másik verzióm volt az elindult, csak CD-t krt, pedig csak a [Backdoors] részt csináltam meg. Most felrakom a ddu exe-t és szétvágja az egészet, onnatól az exe nem is futtatnató. Komolyan mondom ez valami átok.Amíg én élek, ezzen nem fogok játszani...
  • Molnibalage
    #10573
    Kis OFF. 10 éves a SimHQ és egy kis megemlékezés egy kiváló sorozatról. Több cikk is van ahogy láttam.
  • L Viper #10572
    Érdekes dolog az időérzékelés, az biztos. Nekem is olyan messzinek tűnik, pl. amikor első alkalommal kipróbáltuk multiban az FF3-at.

    A munkahelyen meg rohannak az évek, én meg vénülök
  • macilaci69
    #10571
    Nem baj,ahogy öregszel ez még gyorsulni is fog
  • Molnibalage
    #10570
    Fura dolog az időérzék. 1 év a Falconban kegyetlen hosszúnak tűnik, mintha évekkel ezelőtt csináltam volna. Biztos azért van, mert rengeteg dolgot tanultam a Falcon-ról és klipkészítésről. Az életemben és az egyetem tekintetében csak egy nagy huss volt az elmúlt egy év szintén. Bár az utóbbi évek is villámsebesen tűntek el...
  • L Viper #10569
    FF3-al ! De régen volt

  • Molnibalage
    #10568
    1 éve készült el az első Falcon videóm a Desert Storm.
  • macilaci69
    #10567
  • Bucser
    #10566
    Miért? nincs rákötve a net?:D
  • Bucser
    #10565
    Mind a ZA mind a Comodo kb 50%-át megeszi a gép teljesítményének pláne ha olyan alkamazásról van szó ami sok file-t kezel lévén aktívan ellenőrzi a memóba meghívott fileokat. nálam nem játszik...
  • macilaci69
    #10564
    Mit szoljak akkor én?Se tűzfal,se virusirtó,se antispy,mégis azt mondom ha valaki bejön az xp-émre, azzal kezet rázok.
  • Gundark
    #10563
    Comodo, vagy ZA tűzfal. Avast virkó kergető. Plusz, spybot, meg spyware terminator. :) Én készen állok :)
  • Boconadi
    #10562
    nekem még sosem volt semmi. De hát én nem is csinálok mást, mint lock on, falcon, msn, sg :-)

    Na térjünk vissza a témához:

    Videóm csúszik, egyszerűen nem tud megszállni az ihhlet :S Elnézést
  • gsg16
    #10561
    egy szakértő szerint,védelem nélkül ha valaki netre megy,akkor a gépét 13 percen belül támadás éri.átlagosan.
  • Solt
    #10560
    Csak közlöm, hogy nekem "Gonosz" a becenevem!