52965
  • Gundark
    #10639
    Van valami terv hogy mikor lesz kész ? Csak kb , gondolom a megjelenés titkos, olyanra gondolok mint a "még idén" vagy "2019 környékén" :) Várjuk már nagyon. Én főleg a multi miatt.
  • Molnibalage
    #10638
    Ez meg mit jelent?
  • sindelnet
    #10637
    RGR
  • Molnibalage
    #10636
    Ne használjátok ezt a verziót, mert bugos és a kabinok is félkészek, mint láthatjátok. SEMMI értelme. Még NAGYON sok dolog hináyzik, ez még NAGYON messze van attól ami lesz. Ennyit most már elmondok, mert már láttok ezt-azt, hogy mi jön. Azért kár. Oda a meglepetés.

  • Molnibalage
    #10635
    Fúúú, melyik kiberterrorista tette ezt???
  • L Viper #10634
    Routeresekneknek:



    Ezt a két portot kell szabaddá tenni, de hogy ezt hogy és miként kell ahhoz sajna nem értek.



  • L Viper #10633
    Razor, légyszi rakd fel a hyperlobbyt, pár mega csak és próbálj meg valamelyik netes szerverre csatlakozni. Ha megy, akkor legfeljebb azon csinálunk mi is egy saját szervert.
  • L Viper #10632
    Ez az a kiszivárgott cucc, ami téma volt a Frugalson is nemrégen.
    Na legalább látjuk egy szeletét, mi készül ott. Egész jó doksik vannak a kabinokhoz.
  • L Viper #10631
    Én felraktam ! 12 darab új 3D-s kabin is van benne !!!



    Ha nem stabil a kabinokat kiszedjükm, meg a hasznos dolgokat amíg nincs új RV.

    Aki keres az talál, még Japcsi oldalon is
  • sindelnet
    #10630
    Megbontottam a japán telepítőt...
    Új 3D-s Mig-29,Tornado,B-52,Harrier kabinkat találtam.
    Új napsütés effekt,új 2D Fantom,Mig21MF,F-5 van benne,ha működik.Kipróbálni nem merem,ha elb...sz vmit kezdhetem az úrainstallt.Így
    néz ki a Mig-29 3D---------------------------->>>>>>>>>>>>>>>>>>>

  • Molnibalage
    #10629
    Ez inkább a multiplayer kódjából adódhat. Őszintén szólva nem is értem, mert logikailag fordítva lenne logikusabb. Hol volt a mobilnet a Falcon 4.0 igején? Sehol. Fura, hogy azzal megy és az újabb AF meg nem.

    Közben kiderült, hogy az FF adatbázisa miért olyan, amilyen. Az FF2 idején lett kb. utoljára vele valamiféle komolyabb munka. Na ez a múlté lesz. :)
  • Razor18
    #10628
    Lehet, hogy csak engem érint a kérdés, de vajon ki tudná nekem megfejteni, mitől szaraxik a mobilnettel a multi, ill. mitől megy az RV, de nem megy az AF mobilnettel? Ez már gondolom, eléggé rendszergazda szintű tudást feltételez...
  • Molnibalage
    #10627
    Tutira nincsen. Pénteken AF multi lesz? Asszem benézek lehet én is. NAGYON lefoglal a betateszterkedés, mert most szinte csak én tolom egyedül, de olyan szinten, hogy... Az adatbázis fejlesztést is csinálom emellett és az új hadjáratot is. Nem unatkozom.
  • L Viper #10626
    Hátha van benne jobb multikód
  • netmester
    #10625
    pénteken multi??

    addigra megpróbálom beálítani a routert és letöltöm ami még nincs meg
  • Molnibalage
    #10624
    Hááááát.. Ha ez tényleg leak akkor nem fogod tudni használni, mert van benne bug rendesen valszeg, bár olyan helyeken ahol az átlagember MÉG nem jár.
  • L Viper #10623
    Hát azért kíváncsiságból megnézem, nem tellik semmibe. Kíváncsi vagyok mit raktak be ebbe a 30 megába.
    Teljesen korrekt telepítője van.
  • Molnibalage
    #10622
    Ne próbáld, ez valami fake cucc szerintem. Még a dev oldalon sem láttam ilyen verziószámot soha.
  • L Viper #10621
    Van ez a tárhely is :

    http://falcon4.0files.googlepages.com/falcon4.0files innen is letölthető, bár japán oldalra irányít :) innen viszont rögtön letölthető az RV install.

    Tovább bogarásztam és találtam egy ilyet is RV1005_03e.zip(30517074bytes) ez mi lenne ? Leszedtem, de még nem próbáltam. Én úgy tudtam 1.0.0.4 volt az utolsó hivatalos patch RV-hez.

    1.0.0.5 link :

    Katt ide japánok előnyben :D
  • Molnibalage
    #10620
    Bezony, és pont most kére a srác a Patrickon, hogy ugyan már honnan szerezhető be az FF4. Kénytelen voltam torrent linket adni. (a videóklippjeim, jó pár embert indítottak el a pályán)
  • L Viper #10619
    Srácok nem működik a : http://falcon.tonych.info tárhely :(
  • Boconadi
    #10618
    passz
  • L Viper #10617
    Nem kéne
  • Molnibalage
    #10616
    NAGYON komoly lesz ez az F-22 kabin.
  • Molnibalage
    #10615
    Fúúúú, erre most modok gonoszat, nekem vannak az új exe-ből. :)
  • L Viper #10614
    Szerényen kérdem meg: MIKOR lesz új videód ?
  • Molnibalage
    #10613
    Skacok beszéltem mással az F-15 teljesítményéről. Többen is egyetértettek velem, hogy az utánégető nélküli teljesítménye nem éri el a valóságosat.
  • Boconadi
    #10612
    Hát szerény véleményem szerint ezeket neked kell megtanulni, mert talán az a legelőnyösebb, ha azt csinálod amit te szeretsz. Amit más mond nehezebb megtanulni, és leginkább alkalmazni.
  • Molnibalage
    #10611
    Abból amit leírtam sokmindent le lehet szűrni a taktika tekintetében. A legjobb egyébként, ha te magad jössz rá dolgokra, nem utolsó érzés.

    Amikor megcsináltam életem elős éjszakai alacsonytámadását egy erősen védett célpont ellen TFR-rel az nem volt semmi. 3 SA-2 üteg is volt a környéken és több vadászgép is üldözött, de mégsem tudtak megcsípni!
  • Boyle
    #10610
    Tökéletes :))
    Köszi szépen! Csak nekem olyan alacsonynak tűnt az a pár száz láb. Egyébként, amikor befejezted a manual-t többen kérdezték, hogy most mit fogsz csinálni. Akkor akartam javasolni egy taktikai kiegészítést hozzá (mikor milyen eljárások szükségesek, mint ennél az esetnél is). Szerintem sok magamfajta kezdőnek jól jönne. Nem tudom mit szóltok hozzá?
  • Molnibalage
    #10609
    Igazából csak statikus célok ellen jó, a JSOW-t tudom használni, de nem nagyon találom el vele azt amit szeretnék... A köv. patchben ez lehet, hogy fejlődik is majd az alkalmazás, bár ezt még nem kérdeztem meg...
  • Boconadi
    #10608
    legyen oktatófilm
  • Molnibalage
    #10607
    Nos, hát JDAM oktatófilmet nem készítettem eddig, ez az én saram. A JDAM bomba "ráállási" képessége kb. ugyanaz, mint az LGB, talán jobb egy picivel. Szóval az elég jó megoldás, hogy 200-300 lábon repülsz, majd a céltól 4-5 mérföldre csinálsz egy hajító bombázást. Ezt a bevetést az AI hozta létre? Akkor gonodolom az MFD-n a célpont egyes épületei kiválaszthatóak.

    CCIP módban kell oldani a bombát/bombákat, hogy hogy a kis kör a gyémánt környékén legyen. Ha a bombáknak van elég lendülete, akkor elszállnak a célig és elpusztítják a célt. Bombaoldás után automatikusan a köv. célra áll a rendszer, szóval sorozatleoldásnál az összes épület automatikusan meg lesz célozva oldáskor.

    Érhető vagy legyen oktatófilm?
  • Boyle
    #10606
    Sziasztok!

    Már párszor írtam ide és akkor is segítettetek, úgyhogy most megpróbálkozom mégegyszer. A Korea hadjáratban kaptam egy mission-t miszerint valami földalatti bunkerféleséget kell felrobbantani. Ugyanakkor két SA-3-as fedi a területet. A gépen JDAM bombák vannak. A kérdés pedig az lenne, hogy mi ilyenkor az eljárás? Ki kell lőni előbb az SA-3-asokat, vagy alacsony magasságról kell elengedni a bombákat? Illetve mi a minimum oldási magassága a bombáknak, hogy még legyen idejük "rárepülni" a célra? Remélem érthető volt amit összezagyváltam:)
  • L Viper #10605
    Igen, szépek.
    Az OF 4.5-be betették a config editorba, választhatóan Lazystone felhőmodját, ha jól emlékszem 8 féle van.
  • Molnibalage
    #10604
    Ezek az OF felhők kemények.
  • L Viper #10603
    Úgy legyen...khöm, vagy miafene
  • Molnibalage
    #10602
    Ahogy te akarod. Nem sürgős, nem romlandó. Egy hét múlva is pont olyan friss és édes lesz, mint most. :)

  • Bucser
    #10601
    várhatunk jövőhét végig? Jelenleg üres a számlám.
  • Molnibalage
    #10600
    Mit gondolsz? NANÁ!! És itt megint, khöm...