52965
  • macilaci69
    #10679
    Ezek hivatalos kiegészitők és nálad megrendelhetőek?
  • netmester
    #10678
    tudtam én hogy katonaiba kellet volna mennem

    ma ha jön valaki aki esetleg tudja hogy milyen portot kéne engedélyeznem hogy tudjak af-el multizni az jó lenne vagy az ha beírná ide.

    és mikor is kezdünk??
  • Molnibalage
    #10677
    Amint látható NAGYON sok JÓ kabint dobnak össze a srácok és remélhetőleg ez a jövőben sem fog változni. Aki nem maximalista az használhatja a SU-27 kabint az összes Szuhoj vadászhoz.
  • Solt
    #10676
    Ezeket, hogy elintézhetik... biztos kapnak rendesen a bakáktól!!! :)))
  • Molnibalage
    #10675
    Mirage-2000 pilótanő. A kicit delta vele szívesen kötelékezne.



    Jó hely lehet az RAAF.


    RAF Tornado pilóta hölgy.


    Asszem belga a szépség.


    Lefegyverző fegyverzetis?
  • macilaci69
    #10674
    Ez a pit már nekem is tetszik.....nem lesz az uj RV ben?
    Szu 35 cockpit
  • L Viper #10673
    Kipróbáltad már a Hyperlobbyt az AF-hez ?
    Mert ha oda tudsz csatlakozni, akkor azon tudunk AF-ezni veled is.
  • Boconadi
    #10672
    erről már beszámoltam én is egyszer. Ugyan ez volt nálam.
  • Razor18
    #10671
    Múltkor valami totál hasonló esetről kezdtünk polemizálni, ha jól emlékszem, így ezzel együtt már kettő db...
  • Molnibalage
    #10670
    Ott a hadszíntér okozhatja a galibát. Ja NE a szövegezést, hanem a dumát figyeljétek, NAGYON NÉHA az bugos lehet. Én csak azt tudom mondani, hogy SOHA nem fordult elő nálam eddig hibás azonosítás.
  • macilaci69
    #10669
    Off
    Most meg azt irják ez egy hoax.
    Bocs hogy betettem de a srác aki irta,igen megbizható,informatikus és kiváló katona.

    Balage
    Mondtad hogy szóljunk bug gyanuról.
    Az Öböl hadszintér kampányában befogtam egy célt és kértem az AWACS azonositását,
    A válasz:A cél egy Bogey
    AMRAAM indul,mondjuk gyanus volt hogy izes texasi kiejtéssel küldött el a k.anyámba.
    Leszállok ,erre ott vár Rabb parancsnok és közli hogy nyomorult hazaáruló vagyok.
    Na most vagy tévedett az AWACS,vagy volt egy hasonló nevű csávó(glass 1-1)
    vagy nem tudom.

  • L Viper #10668
    Gratula :)

    Még nem tudom tudok -e menni holnap este multizni, de mostmár egy jó kampányt tolhatnánk megint. A múltkori mentések megvannak.
  • Gundark
    #10667
    Harcképesként szerepel. :) Nem volt nehéz leszállni vele. Kicsit egyensúlyozni kellett vele, de gazdagon trimmeltem a földetérés előtti másodpercekben (hotas rulez :) Gurulás közben leállitottam a hajtóműveket, de mivel nem lehetett rendesen fékezni igy kb 70 csomónál túlfutott a pályán. Aztán lassan oldalra nyekkent bepördült és megállt. Kinyitottam a kabintetőt (itt felcsukódik a szárny is) és ennyi :) Bármelyikőtök megcsinálta volna. A muris elvergődni a reptérig volt. De szerencsére az egyik hajtó ment, utánégetőt nem birta de az nem is kellett. Villany elment egy hunyorgó MFD maradt egy ideig aztán már csak vizuális navigáció maradt. Szerencsére a DMZ jól látható :) Térképen nézegettem hogy hova lehet huppanni görbe vassal, végül egy tök kicsi reptér maradt mint lehetőség :) Ott meg valami bohóc helikopterek jöttek mentek. De maradt még 200 font üa. Gondoltam már csak nem robban fel emiatt, de ki kellett volna dobni a földetérés előtt, csak el voltam foglalva :)
  • L Viper #10666
    Javítható :D

  • macilaci69
    #10665
    Hi Gundark
    Hogy tudtál leszállni ?Top Gun vagy......
  • macilaci69
    #10664
    Off
    Ezt most láttam egy másik fórumon

    Az "EUROPA 1" fujt riadót, mert találtak egy vírust, ami az
    elkövetkező napokban fog megjelenni, és amit "quota invitation" -nak
    neveznek.

    Ezt nem szabad kinyitni, még ha olyan is küldte, aki rajta van az
    ismerőseid névsorán!!! ( Még véletlenül se nyisd ki!!!!)

    Eddig minden esetben egy, a fogadó által ismert név szerepelt feladóként.

    Azonnal törölni kell és utána kikapcsolni a computert. Ez a leggonoszabb vírus a CNN
    közlése és a Microsoft osztályozása szerint. Péntek délután fedezte fel a MCAfee
    és még nincs ellene ellenszer ("olimpiai lángot" gyújt, mely "elégeti" a keménylemezt).
    On
    Mi az az olimpiai láng?
  • Razor18
    #10663
    Az alsógatyád viszont gondolom, totálkáros lett...
  • Gundark
    #10662
    Hosszú bevetés, SEAD támogatás, silkákkal barátkozás. Silkák nem szeretni barátkozó ember, össztűz lenni. Pár lik, folyó üzemanyag, DMZ-n átesés, első reptéren leszállás. Csak harmadik láb nem jönni ki. :) A gép használható. Bevetés :excellent.

  • Molnibalage
    #10661
    PMC fórumon olvass Falkland topicba bele. Új 3D modell is lesz hozzá. Kabin az már van, mint látjátok.
  • macilaci69
    #10660
    Akko mikuá'báti hozza?:)
    Nekem is csak az F4 kabin jön be.....Pedig szeretnék Harriert
  • sindelnet
    #10659
    A frugalson van fenn új cloudfix.
    LETÖLT
  • Molnibalage
    #10658
    Holnapi multin nem tudok részt venni sajnos.
  • repvez
    #10657
    Na én is megnéztem ezt a "patchet", de nekem most eléggé kusza a telepitésem igy csak az f4-es kabinja jött be az ujjak közül a többinél vagy az elözöleg telepitett 2d-s jött be vagy hibával kilépett a progi.
    a pár honap meg gyorsan elmulik az uj patchig
    (Az a 1-2 honap miaz leuli a wtén há')
  • L Viper #10656
    Medium nem megium. Én ütöm el ennyiszer, vagy az SG is csinál ilyet néha ! Nekem gyanús.
  • Molnibalage
    #10655
    A hozzászólás végére egy hangos khöm. :)
  • Molnibalage
    #10654
    Hááát, a karácsony az nekem közelinek tűnik. Igaz, hogy nekem messze nem a legfrisseb verzióm van, de a jelen formája még erősen félkész.
  • L Viper #10653
    Na felraktam frissen az RV-t, lemértem mennyi idő a telepítés:

    1. Falcon 4.0 megium + RV + a két patch telepítése 8 percet vett el az életemből :-)

    Az OF az meg egy örökkévalóság, főleg a NASA-s domborzattal szöszöl !
    Időközben rájöttem, hogy az RV-ből nem hiányzik egyáltalán. Annyira nem is jó, de ez csak az én véleményem.
  • L Viper #10652
    Lehet pont egy évre az RV-re akarják kiadni, de jobban örülnék Karácsonynak, de az nem reális szerintem sem.
  • Molnibalage
    #10651
    Azért ha így kiemeli azért az nem lehet túl messze. Szerintem akkor tartható az augusztiusi ígéret, tehát jan-febr. környéke.
  • L Viper #10650
    Dehogynem, csak a mikor az megint nem konkrét ! SOON má' megint csak SOON...
  • Molnibalage
    #10649
    "We WILL have a real patch for you SOON...! "

    Ezen senkinek nem akadt fennt a szeme??
  • L Viper #10648
    Mondjad Aragornnak, hogy kíváncsi és türelmetlen a magyar

    Egyébként olvastam annak idején a Frugalson is erről a dologról, nem igazán örültek ennek a kiszivárogtatásnak.

    Amikor kipróbáltam egyből tudtam, hogy ez az a bizonyos cucc.

    Azért annyi eszem van nekem is, hogy a kampányokat elmentem mielőtt ilyet próbálgatnék.
    Azért meg külön köszönet az FF-teamnek, hogy ilyen gyorsan feltelepül az RV, nem úgy mint az OF. :)
    Ezért nem gond az install ide oda
  • Molnibalage
    #10647
    Aragorn isten szól hozzátok. Most nincs erőm lefordítani.

    "Hello, our Hungarian Falcon Friends.

    We understand there is a link to something that claims to be an FF/RV Beta patch.

    Hee hee..... Not quite...!!

    It is what we call a "Trainer-Patch". They are used as tools for teaching the non-devs on our Team.

    They do NOT work. They are made as "practice" only.

    There is no guarantee it won't pork your install. What we CAN guarantee is that it won't actually "add" anything that works correctly.

    Our "T-Patches" are NEVER released to our Beta-Team for the simple fact that - they pork your install. They are only ever applied to "Dummy Installs". Strictly.

    So - the idiot who attempted to "leak a patch" couldn't even get THAT right....

    He leaked a broken "T-Patch"....

    We don't care if you install it, but - please be aware, that - should you install a "T-Patch", your install will be broken.

    And - that is always the result. Maybe your DogFight will still be okay...? Forget your campaigns.

    These things will pork your campaign, and do nasty things "under the hood". So - unfortunately - even though you may not notice it, your install is broken.

    Nobody on the FF Team would ever install such a file.....!!

    However - Go ahead and fu*k your install, if you wish. You have been warned.

    Never fear, however.

    We WILL have a real patch for you SOON...!


    Cheers to you all,

    Aragorn
  • L Viper #10646
    Valóban csak 11 kabin van az általam belinkelt, telepítőből kicsent fotón és bugos is, de tudod a türelmetlenség és kíváncsiság.

    Azért örömmel konstatáltuk mi is készül ottan !
    Meglestük a meglepit, mint a rossz gyermekek, de attól ugyanúgy fogunk örülni az ajándéknak!
  • Razor18
    #10645
    RTB, WILCO, gondolom ezek is megvannak. Én sem láttam még így leírva, de ha megpróbálod kiolvasni, ezt dobja ki szerintem...
  • sindelnet
    #10644
    Azér nincs harag...:)Mi,türelmetlen kisgyerekek megtaláltuk a karácsonyi ajándékot,és belekukkantottunk a dobozba.
  • Molnibalage
    #10643
    Ez csak 11. Mellesleg tuti, hogy nincs benne még félkészen sem mind. Ez elhiheted nekem. Én már csak tudom. :)
  • Molnibalage
    #10642
    Aha. Csak így rövidítve nem láttam még.
  • Molnibalage
    #10641
    Gondolom ez attól függ, hogy mikorra tudnak a kóderek egyes hibákat megszüntetni és az generál -e újakat.

    Egy példa. XY gépen eddig nem volt XY fegyver. Ráttettük és használatkor CTD. Kijavítjuk, de erre meg nem mködik XY mód vagy más gépen más. Becsukok egy ablakot, az ajtó meg kinyílik.

    Igazából olyan, hogy befejezett Falcon soha nem lesz. Ez a lényéből fakad. Mindig lesz mit rajta fejleszteni. Azt sem tudom, hogy mi a végcél. Bedolgozok azt csá. Balu amit mondott nekem augusztusban csak azt tudom mondanni megint. Akkor azt mondta, hogy úgy 80-90%-os valószínűséggel 6 hónap. Most erre mondhatnám nagyképűen, hogy hamarabb, mert NAGYON tolom a Falcon szekerét, bár nem csak én. :)
  • Razor18
    #10640
    Szerintem a "Roger" rövidítése. Azt meg tudod, nem?