52965
  • Tgabbar
    #10959
    Bocccs..vissaz az egész..mégiscsak jó a mikrim :S
  • Tgabbar
    #10958
    Fent vagyok TS-en ,de nem jó a hangkártya mikri bemenete,így beszélni nem tudok ,de hallani hallok ..mindent :)
  • Tgabbar
    #10957
    én pl a windows-os tűzfalat használom.Merre találom ezta "kivételek"-et?
  • JoeDestroy
    #10956
    Most próbáltam ki a neten keresztüli csatlakozást és beállítási szükségleteket. 2 gép AF neten keresztüli találka. A 2934 és 2935 portokat mind TCP mind UDP alatt be kell állítani. A tűzfalak a háttérben felugranak, de kom. engedélyezés után nekem ment a kapcsolódás. (D-link routereket állítgattam be de a mód mindegyikre azonos. Ez csak a potokon keresztülmenő kom. címfordítása WAN to LAN).
  • L Viper #10955
    Az a sebesség tökéletes az AF-hez, az uploadom nekem is 512-es.

    Este 9 után tudok menni TS-re.

    Az Allied Force legyen patchelve 1.012-re és a Magyar honlapról kell a Realism mod AF-hez.

    Az ott lévő fájlokat be kell rakni a \FalconAF\terrdata\objects\-be és az ojects2005 -be is. Előtte ízlés szerint lehet biztonsági másolatot csinálni az eredeti fájlokról.

    Az "L" -es zoom van csak az AF-ben, sajnos ebben nincs egérgörgös zoom. Ezzel kell beérni.

  • JoeDestroy
    #10954
    Tűzfal prg?
    Akár a Windows saját tűzfala is blokkolhatja. A kivételek között lehet engedélyezni a komm-ot.
  • netmester
    #10953
    lehet azért nem mert még valamit másképp kéne beálítani ahoz hogy tudjam engedélyezni a portokat
  • netmester
    #10952
    kössz hogy beraktad az oldalt de mindent pont úgy csinálok ahogy itt van és mégse megy
  • Boconadi
    #10951
    Van Ts,

    tss.thomi.hu
    channel: Falcon 4.0 - SG.hu
    pass: falcon

    Ott vok, én repülőzgetek addig egy kicsit.
  • JoeDestroy
    #10950
    Routerek beállítása itt.
    http://www.portforward.com
    mindenféle router mindenféle játékhoz.
  • Boconadi
    #10949
    uhh de jó, fennt van minden, beconfigoltam a grafot, meg a beállításokat. Repültem egy kicsit, én most olyan lázban égek, hogy a fejem is megfájdult, és most vizes zsebkendővel borogatom
  • JoeDestroy
    #10948
    A legegyszerűbb újratelepítés az AF esetében, ha a meglévő teljes telepítésedet (AF+patch+HiTiles+Stopworks+Theaters ... ami van) könyvtárastól archiválod DVD-re. Visszamásolás után teljes értékűen működit a hálózati kapcsolatokkal együtt. Így HDD zavar v. rendszerösszeomlás esetén csak egy másolás max. Nem igényli a registry bejegyzéseket (v. újra írja őket nem tom).Az RV esetében még nézem a lehetséges megoldást. Szerintem a FalconSwitcher az RV és az OF esetében is meg tudja alkotni a szükséges bejegyzéseket. Én a fentivel váltok közöttük, és az aktuális kiegészítő telepítők automatikusan felismerik a kapcsolt verziót.
  • Boconadi
    #10947
    AF-hez ugye 1.0.12 kell?
  • JoeDestroy
    #10946
    Szept 29-én Erik keresztnevű uriember. Utána meg egy csaj ugrott szintén tandemet.
  • Razor18
    #10945
    Ki volt az ismerősöd és hanyadikán ugrott? Lehet, hogy épp én kameráztam a szárnyas ruhában?... :-)
  • Razor18
    #10944
    Gondolom, most hogy megvan, nem is érted, hogyan tudtál eddig élni nélküle, igaz? :-)
  • netmester
    #10943
    hát én szerintem akkor ezt kihagyom ha nem tudom megcsinálni hogy működjön.azért lehet hogy fölnézek majd ts-re.éslehet hogy egyáltalán nem leszek mert holnap suliba kell menni sajnos
  • Tgabbar
    #10942
    a letöltésre 6806,míg a feltöltésre 426 jött ki.
    Kérdés:
    1. A multihoz a felpatch-elt AF-en kívül ugye nem kell feltenni semmit(modot,bármit) ugye?
    2. Már régóta keresem azt a bill kombinációt,amivel olyan finoman zoom-olgattok.Sajna balfék vagyok és nemtalálom,az "L" meg hát elég nagyléptékben csinálja.Köszönet
  • Molnibalage
    #10941
    www.speedtest.net
  • Tgabbar
    #10940
    Tudomásom szerint lefele 8Mbit,felfele meg tán 512 vagy kicsdit több vagy kevesebb,ezt a részét nem tudom.Elég lesz?
  • Molnibalage
    #10939
    freefalcon4.extra.hu/Tarckir4.avi
  • Molnibalage
    #10938
    9 felé szoktunk gyűlni. Teamspeak kell.
    tss.thomi.hu a szerver és Falcon szobát szokunk létrehozni ugyanilyen jelszóval (kisbetűvel végig)
  • Boconadi
    #10937
    Este hánykor? Beizzítom az AF-et
  • L Viper #10936
    Igen, ott vannak jó minőségben, a Balage oldalán !
  • Molnibalage
    #10935
    Ott link, hogy magyar honlap, fent van az összes.
  • L Viper #10934
    Na szép irányba kezdünk orientálódni :-) NEEEEEEEEEEEEEEEE !

    Egyébként mennyi a netsebességed ? Download és Upload sebesség ?



  • Tgabbar
    #10933
    majd "szorítok"...de meleg lett itt hirtelen :D
  • L Viper #10932
    Nagy élmény lesz !
  • Tgabbar
    #10931
    8)
    (pirul) :D:D..veletek..?..simán... 8)
  • L Viper #10930
    Youtube--kereső--Molnibalage :D

    Ma megyek multizni, AF !!!

    Tgabbar, szerintem is jó lesz velünk.
  • Tgabbar
    #10929
    Iiiiiiiigeeeen... ?:) Még a többit se nagyon láttam.Merre találhatóak amúgy ,Youtube?
  • Molnibalage
    #10928
    Más. Épp most renderelek egy rövid videót az első Trak IR-es dogfightomból. :)
  • Molnibalage
    #10927
    Akkor szerintem menni fog.
  • Tgabbar
    #10926
    A szervereket látom.Van amikor a szerver név is ,valamint a ping jelző is piros,de van ,amikor csak az egyik fele,de próbáltam már olyanhoz is csatlakotni ,ahol mind a név,mind a jelző is zöld volt,akkor se engedte.Routert nem használok,de más szimekkel meg repkedek lobbyn.Ezért furcsa.
  • netmester
    #10925
    én nem látom a szervereket és ip szerint se tudok csatlakozni mert 2 portot kell engedélyezni. én már próbáltam de sajnos nem lett jó.

    ha esetleg van valakinek egy olyan simerőse aki jobban ért a dologhoz mint én és megkérdezné hogy mit lehetne csinálni azt megköszöném
  • Molnibalage
    #10924
    A szervereket azért látod? Ha igen, akkor van rá esély.
  • Tgabbar
    #10923
    Ledsz ma multi?Igaz,az asszony hazajött(bár úgy volt ,hogy nem),de majd kitalálok valamit ,hisz valamiért még mindig nem tudok lobbyn csatlakozni és kíváncsi vagyok,hogy veletek menne-e.
  • Gundark
    #10922
    Razor testvérem, én nem akarlak bántani, de .. :))
    Én osztom az ősi pilótamondást : Ép ember, ép gépből, ép ésszel nem ugrik ki :)) Sajnálom, jellemgyengeség, de nem birtam kihagyni :)
  • JoeDestroy
    #10921
    :)
    Igen ez a csabai reptér. Ez csak baráti látogatás eredménye volt, de akkor egész nap elsétálgattunk az égen :) Az ismerősöm meg először ugrott tandemet 2.5K-ról. Azóta is meg akar győzni róla, de én osztom Zoli véleményét, miszerint ha eddig nem ugráltam nem is fogok.
    Inkább a faforgács és a rámhajtogatott lemez öleljen, mintsem egy darab rongyban érjek földet. (A lenti gép szárnya vászon.)
  • Razor18
    #10920
    Ez a békéscsabai reptér, én meg ott ejtőernyőzöm. Vitorlázórepülő koromban ez a jóember is volt az oktatóm egy párszor. Itt is laksz a környéken, vagy csak átutazóban készült ez a séterepülés-kép a Falkéval?