52965
  • Molnibalage
    #10999
    Nem hiszem, hogy a valóságban is lehetne vegyesen hordozni középen. Mellesleg nem tudom ezt megcsinálni. A SU-30/33/35-nél van hasonló probléma. A források szerint amit találtam a törzs alatt 2db 500 kilós bomba mehet, de a játék kódja sajnos egy függesztőre teszi és nem egymás mögé.

    Még kép.
  • Boconadi
    #10998
    *vegye
  • Boconadi
    #10997
    Azt is megtudnád csinálni, hogy a Su-27 esetében a két alsó felfüggesztési pontot ne egynek vegyek, hanem külön-külön álljon a kettő? Mert tegyük fel az előrrébb levőre R-27ER -t szeretnék, a másikra pedig egy R-77 -est. (Nem tudom valóságban van-e ilyen, csak azt akartam érzékeltetni, hogy lásd mire gondolok)
  • Molnibalage
    #10996
    A HP aszerint változik, hogy hány bombát teszel rá. Amíg 3 alatt van, addig csak a kis felfüggesztő van, afelett a 6-os. Sajnos a rápakolás sorrendjét nem tudom MÉG változtatni a 6-os függesztőn.

  • Boconadi
    #10995
    Na most már ez is megy! :-P

    Nagyon űzöd az ipart :D
  • Molnibalage
    #10994
    Na itt a rack editálás eredménye.

  • Boconadi
    #10993
    ezt én is leírtam.

    A magassági kormány teljes kitérésekor az F-14 feneke odavágódik és felrobbansz. Volt már rá példa, videóm forgatásakor asszem elégszer landoltam illetve szálltam fel anyahajón.
  • Molnibalage
    #10992
    A hordozós kód nagyon gyenge.
    Minden gép számára van egy hordozós tolóerő szorzó, csak sajnos egyes gépekhez ez túl kicsi. A felszállás a gőzkatapultoktól teljes fegyverzettel alig pár géppel lehetséges sajnos. A procedúra.

    1. Engedd le fékhorgot és adjál teljes gázt.
    2. A magassági kormányt térítsd ki madjnem tejesen.
    3. Hajtómű max. teljesítmény elérésekor engedd húzd be a horgot.
    4. Felszállás után futó azonnal becsuk.

    Csináljak videót?
  • Boconadi
    #10991
    Az anyahajón való közlekedés olyan érzetet kelt, mintha ode lennél ragasztva a cvn-hez szerintem.
  • Boconadi
    #10990
    F-18-nál ha kinyitod a kabintetőt (shift + ctrl + c), akkor a szárnyak autómatikusan fecsukódnak. F-14 esetében nincs ilyen, de szerintem nincs rá külön gomb.

    Gázkatapult nincs, a gép szimplán nagyon gyorsul az anyahajón.

    Egy tanács: Miután landoltál a flapset és a "kampót" hajtsd fel, így nem indul meg annyira könnyen a gép, de még így is finoman kell bánni vele :(
  • Boconadi
    #10989
    shift + - (jobb shift melletti gomb, "-", illetve "_")
  • HungaroJET
    #10988
    Segítsetek már 1 kicsit !

    Leszállás után nem tudom kormányozni az orrfutót, pedig pihe-puhán teszem le az összes gépet, még a rep.hordozóra is.

    Van valami retesz/biztosíték amit ki kell oldadni földet érés után a kormányozhatósághoz ? vagy elcseszek valamit ?

    ...és rep.hordozón, hogy tudok a gőzkatapulthoz kerülni/startolni pl.F-14 landolás után ? van külön gomb a szárnyak fel/behajtására F-18/F-14-nél a parkoláshoz ?
    ...vagy csak elkerülte a figyelmemet a gombkiosztásban ?
  • Molnibalage
    #10987
    simdata.zip-ben az Acdata könFyvtárban keresd meg a SU27.dat file-t. Total commanderben nyisd meg F4-gyel és az max angle of attack értéket írd át 130 körülire. A játkéban az "o" lenyomásával állísd override állásba a MPO kapcsolót.
  • Boconadi
    #10986
    Hogyan is lehet azt megcsinálni hogy kobrázzon a sukhoi?
  • L Viper #10985
    Nagyon szép repülés és jók a felvételek! Kár, hogy a képminőség nem a legjobb.
  • Tgabbar
    #10984
    Én kb.este 8-9 körül tudok jönni.Szóljatok ha van valami.
  • L Viper #10983
    Persze, hogy lehet. Nem tudom még, hogy holnap is ráérek -e, de a fórumon beszéljétek meg, legfeljebb bekukkantok.
  • Tgabbar
    #10982
    Mi is köszönjük.Remélem lesz még ilyen :)
  • Boconadi
    #10981
    hátt a törzsféklapom kintmaradt :-D
  • L Viper #10980










  • L Viper #10979
    Kösz a résztvevőknek : Netmester, Tgabbar, Repvez, Molnibalage, Boci :-), jó volt a szoros kötelékezés.

    Képek mindjárt...
  • Boconadi
    #10978

    Repvez :] (sajnos ütközés is volt, ezúton mégegyszer elnézésed kérem)


    Tgabbarral




    taxi
  • Wampa
    #10977
    http://www.autosoldalak.hu/galeria2/picture.php?cat=29&image_id=713

    Viper ezt kérem karácsonyra tőled a legközelebbi videoban.....
  • JoeDestroy
    #10976
    Holnap megpróbánám akkor én is élesben.
    Ha lehet....
  • L Viper #10975
    Na összejött, Tgabbar és Netmester is tudott joinolni.
    Még játszunk, ha valaki akar jönni TS még él.
  • Bucser
    #10974
    Vagy csak szimplán forwardolni kell a portot.
  • netmester
    #10973
    az sp2höz katt ide
  • netmester
    #10972
    sikerült megcsinálni és már jácotam is.a megoldás:port engedélyezése és a router kikapcsolása.

    holnap este 1 multi. aki tud jöjjön. ts ugyan ez idő 8-9 körül
  • Tgabbar
    #10971
    majd akkor szerzek egyet,kösz :).
  • repvez
    #10970
    tegyél fel SP2-öt hátha valami van benne ami miatt nem enged csatlakozni.
  • repvez
    #10969
    De elég az is ha csak kimented a registry fájlt valahova és utánna telepited a következö verziot.Majd amikor játszani akarsz akkor elötte lefuttatod a hozzá tartozo regfilet és kész nekem igy müködött az RV és az OF is.
    Azt a switchert nem tudtam müködésre birni,de ez igy egyszerüen megoldhato.
  • Tgabbar
    #10968
    A ts-sel nincs baj és más szimekkel is tudok normálisan játszani.Sőt.Most próbáltuk Viper-el és RV-zni tudunk,ott látjuk egymást.Xp Sp1 -ről van szó
  • JoeDestroy
    #10967
    Igen! A progi a kűlön könyvtárakba installált falcon verziók között kapcsol Nekem az 1.3 van meg ~'05 óta és az kezeli az RV-t és az OF 4.5-öt.
  • JoeDestroy
    #10966
    A sajátgép tulajdonságokból kiderül.
    A vezérlőpult tűzfal beállításai ikon ablakban a PRo-nál lennie kellene.
    Más! A TS -en megkérdezted a szerver IP-t? ELéred a TS-en a szobát?
  • HungaroJET
    #10965
    Megintcsak Üdv Mindenkinek !

    Jól olvasom ?...a FalconSwitcher képes kezelni a FF3 és az RV-t is egyazon rendszeren ?

    Más... van ? vagy lesz repmodell helikopterekhez is ?
    Látom fejlesztgetik néhány daráló fülkéjét...ja és Balázs mi lesz a helyzet a Harrier-vel, amire azt írtad, hogy talán tavaszra itt lesz a többi Addon géppel együtt ?
    Lesz SPÉCI repmodell ?
    Jó lenne 1 hasonló ahhoz ami a Wings Over Europe / Harrier -ben van :)
  • Tgabbar
    #10964
    laza xp ,asszem sp1...próbáltam,hogy kiszedem a tűzfalat,de nem tudtam csatlakozni úgyse valamiért..
  • JoeDestroy
    #10963
    Home, Pro or Vista?
  • Tgabbar
    #10962
    hm..Nekem nincs kivételek fül a win tűzfalnál.
  • Tgabbar
    #10961
    Köszönöm :)
  • JoeDestroy
    #10960
    A hálózat ikon tulajdonságok pontból elérhető helyi kapcsolat (ha több van akkor ami a routerre megy) R.click tulajdonságok, speciális,Win tűzfal beállítás gomb, kivételek fülön (ez már külön ablak) a programok listája ami eddig kom-olt ott van. Ha nincs közte a falcon akkor prg hozzáadása és be kell tenni. Ha pipa van akkor engedélyezett az adatfolyam.