52965
  • zsoltfireman
    #11039
  • zsoltfireman
    #11038
    Hrrrrrrr....
  • L Viper #11037
    Veszélyes ragadozók !
  • Molnibalage
    #11036
    Skinekhez pár kép. Ezeket bírnám, de nagyon.



  • Molnibalage
    #11035
    freefalcon4.extra.hu/ACMI.rar

    Sajna több darabban van. Az utolsó felvételen Ragdoll 21 vagyok nem Viper.
  • L Viper #11034
    Még nem küldted át a mail-emre ??? Ejnye hadd nézzem már
  • Molnibalage
    #11033
    Van ACMI felvétel is, ha valakit érdekel...
  • Molnibalage
    #11032
    Ma tesztelgettem egy kicsit. Az alap MIG-21PF géppel repülve a saját új hadjáratomban le tudtunk szedni veszteség nélkül két F/A-18A-t két F-5E gépet és egy F-4ESK-t. Azért bevallom az 5 mérföldes labels be volt lőve.
    Alapból az ekkor még 4 légiharcrakétát tudott vinni a PF és még RWR is volt, ráadásul a 4-ből 2 az R-60.

    Na az új felfüggesztéssel és R-60 nélül más lett az ábra. 4 gépes kötelékkel leszedtem egy F-4ESK-t, de könnyű volt, mert épp egy SA-2 is gyepálta és lelassult. Egy másik F-4E-t már gépágyúval szedtem le. Ekkor érkeztek az F-15A gépek. Villámgyorsan leszedtek mindenkit én még egy igeig húztam és sikerült MIG-21-gyel beülni mögés. Sajnos alig marad lőszerem és hiába találtam el 3*szor is nem zuhant le. Ekkor lőttek seggbe.

    Szóval nagyon hangulatos kis hadjárat és északi oldalról is élvezetesen lesz játszható az új kabinokkal.
  • sindelnet
    #11031
    Írtam privit....
  • Molnibalage
    #11030
    "those lighting are not from skins. Those are new gfx."

    Egy FF tag szerint.
  • repvez
    #11029
    pontosan mit kéne nézni? Vagy most mi van az OF-ba van uj motor vagy nem értem hogy mit irtál.Az A10 és a görög f16-os tényleg jol néz ki ha esetleg arra gondoltál.
  • Molnibalage
    #11028
    Falcon 4.0 alapítvány? :)

    Az OF-es beszóls meg nem tűnik fel senkinek? Úgy tűnik, hogy rájöttek, hogy haladni kell a korral. Az FF-es srácok szereint már új motor mozgatja egyes részeit. OF screenshot topicba nézzetek be az FW-n.
  • zsoltfireman
    #11027
    Erre van a privát...
    Ehez én meg fáradt vagyok,lassan a 48.órát taposom a melóhelyemen
  • zsoltfireman
    #11026
    Igen sajnos én sem tudtam még megoldani,hogy átlátszó legyen
    DXTbmp progit használok,ott lehet az alpha csatornával játszani
    De még nem jöttem rá :-(
  • Bucser
    #11025
    Látom bromira nem érted miről beszélek:)

    Nem arról, hogy te találod-e ki a skineket bakki. (tisztában vagyok vele, hogy létezőek) Hanem hogy te csinálod-e meg 0-ról az egészet (te csinálsz rajta mindent panelvonalaktól kezdve mindent, vagy csak meglévőt alakítassz át.

    Na mindegy. Hagyjuk mert nem nagyon akarod érteni, hogy mit beszélek.
  • zsoltfireman
    #11024
    Itt az említet festés...
  • repvez
    #11023
    Idáig én is eljutottam csak ha a sima lemezelt részre rárakom az ábrát akkor kitakarja a szegecseket, vagy ha a szegecsek kivételével a szürke szint akarom kicserélni másra.
    Most hogy teszteltem elég érdekes hogy csak a farokrészhez nyultam,de mégis eltünt a textura a kabin mögül ahol a sas van lehet hogy ott átlátszonak kéne lenni,de alpha chanelt hogy rakok oda?Igaz én a dds converterrel átalakitottam jpg-be és gondolom ez tüntette el az alpha catornát.Most csak paint.net-el probálkozok.
  • Bucser
    #11022
    Tehát az alap falconban lévő skineket alakítod át?

    Én nem gyanusítalak semmivel pláne hogy az ötletet lopnád el, hanem hogy nem nulláról csinálod a skint, hanem egy meglévő forrást használva alakítod át. (legyen az template, vagy éppen más programhoz készült skin vagy alap falconban lévő skin)

    Remélem érthető mire akarok kijutni.

    Az meg, hogy nem forgalmazod a ksinjeidet öreg hiba. Jó kis kiegészítő pénz lhetne belőle.
  • zsoltfireman
    #11021
    A képen pl.egy F-16A van a Dán légierőnek F-16A/B MLU gépei vannak
    Az RV-ben nincs külön ez a típus,én megcsináltam egy kis csalással.
    Ennek a verziónak van madárszeletelője,ami az A/B az RV-ben nincs
    Elhagyták a fékernyő tartót is,a dánok nem kértek.
    Az A és a B verzión nincs az RV-ben JDAM,én megoldottam,a képen egy Mk-84-es van
  • zsoltfireman
    #11020
    Hát igen,kemény téma
    Én egyszerűen úgy oldottam meg a sima tailt,hogy egy létezőről leszedtem a markírozást,és elmentettem simaként.
    Így,ha akarok egy új sémát készíteni,mint pl.Portugal tailt,akkor fotók alapján elkészítem
    Reneteg anyagom van amiből tudok válogatni
  • zsoltfireman
    #11019
    Először is,én nem forgalmazom a skinjeimet!
    Magam kedvtelésére készítem őket!(inkább pontosítom)
    Ezek a század színek létező színek,tehát senki ötletét nem lopom el!
  • L Viper #11018
    Sindelnetet kérdezd meg, ő ezt a panelvolnal témát "vágja".
  • repvez
    #11017
    Egy kis tanács kéne skin gyártáshoz azt hogyan kéne megcsinálni hogy a panelvonalak átlátszotjanak a grafikán?Mert ha egyszinüre akarom a farkat csinálni akkor az furán fog kinézni ha nincsenek rajta a segecsek meg a vonalak.Probáltam már külön layeren rárakni az ábrát és halványitani de akkor annyira kifakul hogy nem lesz jo
  • Bucser
    #11016
    Egyszerű kérdés.

    Te magad rakod össze photoshopban a farokfestéseket 0-ról, vagy valami más programhoz készültek ilyenek és azokat konvertálod át falconos verzióra? Mert ha az utóbbi akkor az eredeti farokmű készítőjét értesíteni kőne (meg engedélyt kérni az ő cuccának a használatára) még mielőtt kiborul a bili.

    Csak az én véleményem. ha meg ilyen tempóban ontod ki őket magadból akkor lehet hogy 20 darabos csomagokban árulni kéne őket webshopban.
  • zsoltfireman
    #11015


  • JoeDestroy
    #11014
    A Pápa lassan átírja az egész Falcont!
  • JoeDestroy
    #11013
    Gratulálok mindkettőtöknek!
    Szép munkák!
  • Molnibalage
    #11012
    "rv is not the only dx enhanced version around these days anymore"

    Ezt olvastam ma. Hmmmmm...
  • zsoltfireman
    #11011
    Köszi a dicsérő szavakat! :-)
  • L Viper #11010
    A művész úrnak ihlete van.
    Szépek !
  • zsoltfireman
    #11009
  • zsoltfireman
    #11008
  • L Viper #11007
    Ja,egy igazi gép piszkos, kormos nem steril. De sok Falcon művész van a világ minden részén.
  • Gundark
    #11006
    Szépek ezek a bőrök. Olyan mintha használtak lennének. Fel is rakom őket.
  • L Viper #11005
    Nagyon szép és részletes. Az a sasfejes már az OF-ben is benne volt, de nem ennyire kidolgozottan.
    Videókészítésnél bevállalo ma Hornetet a "csirkefejjel"
  • Molnibalage
    #11004
    A skinek?

    " New FA18C hornet skin for RV released!"

    Navajon???
  • repvez
    #11003
    ezek jok lehetnek RV-hez is?
  • Molnibalage
    #11002
    Aztkurva milyen skinek!

    Káromkodásért meg 5 perc gyónás. :)
  • L Viper #11001
    Szép madár ez a kandúr
    Na repülök is vele egy kört :-)
  • Molnibalage
    #11000
    Hordozós felszállás.

    freefalcon4.extra.hu/Test/F-14.avi