52965
  • Molnibalage
    #11279
    Zsolt, be tudnád tisztességesen fejezni az agressor skint? A Dev. fórmuon most lett téma az új festés, mire közöltem, hogy a skined 2 napja majdnem kész... :)
  • Scottt
    #11278
    Huh mázlista egy fickó :)))
  • Wampa
    #11277
    "......El kell mondanom, hogy a tapasztalatok, amelyekkel gazdagodtam az évek során, arra tanítottak, hogy a legfontosabbak a személyes kapcsolatok és a barátok......."
    Ez nagyon is igaz.....
  • Boconadi
    #11276
    na végre valami őszinte vélemény :)
  • L Viper #11275
    Jó cikk ! Keveseknek sikerül abból élni, ami a szenvedélyük is egyben.
  • repvez
    #11274
    magyar pilota Valakinek szerencséje volt .
  • Tgabbar
    #11273
    Nem akartam bántó lenni..bocs
  • JoeDestroy
    #11272
    Bocs!
    Ezt ide szántam.

    Igyekszem!
    Készülök.
  • JoeDestroy
    #11271
    Az anyós szerint a sírom ki van hantolva.
    Tehát, IGEN!
    És ez lehet fenyegető is.
  • L Viper #11270
    Clawfinger, jó kis szám az, de Balage szerintem a Te zenéid is jók a videóidhoz. Főleg a Funfalcon II. Bűnvadászok Óriási zene !
    Metálkodós klipeket meg majd csinál más.
  • Molnibalage
    #11269
    Őszintén bevallom a zene miatt csak a kliped vége tetszik, nem szeretem azt a zúzós zenét. A vége az viszont jó. (Asszen 3:46-tól van a másik zene.)
  • Tgabbar
    #11268
    De azért húsvét után velünk maradsz
  • JoeDestroy
    #11267
    Pontosítok '95-től, mert akkor volt angol záróvizsga. (Idén év végén krisztusi korba lépek.)
  • JoeDestroy
    #11266
    Igyekszem!
    Készülök.
  • L Viper #11265
    Jó az a netsebesség, sok kollégának is olyasmi az uploadja.
    "Megsemmisítő Józsi" a felvételnél számítunk rád is :D
  • JoeDestroy
    #11264
    Az igaz. '98 a hoz a jeles dátum csak jövőre jön el.
    Ám fel is kell készülni. Nem mindenki naprakész (Én is csak próbálgatom a régi gyakorlatot vissza hozni.).
    Egyébként az előd talán ~'96-ra tehető. (Az egyetem számgraf. termében már próbálgattuk. NME)
  • Molnibalage
    #11263
    Az csak jövőre lesz nagy. Idén "csak" 9 éves lesz 15-én.
  • JoeDestroy
    #11262
    A szárynsegéd AI. Csak próbált kötelékben maradni.
  • JoeDestroy
    #11261
    A szív lerepülésére két alternatíva FALCON módra.
    Az első kép a visszahajlított, a többi a simán zárt.
    A tömegpróbára én is jelentkezem. Remélem ráérek.
    A múltkor határidős meló jött közbe (kb egy hete). Bár az én netem csak 4 Mbs / 256 Kbs. Remélem még jó lehet.
    HA jubileum, hát legyen.



  • Boconadi
    #11260
    geccc te ez ahhoz képest... Olyan felvételek vannak... :D Elég ha annyit mondok topgun tükörrepülés... Geci eszméletlen. Nem akarok többet mondani, legyen meglepi:Dd
  • L Viper #11259
    Kíváncsi vagyok, a múltkori is tetszett.
  • Boconadi
    #11258
    Ez most olyan lesz hogy a farkatok kettéáll :DDDD
  • Molnibalage
    #11257
    Meg tudom csinálni már, hogy korrekt legyen a MIG-23-as gépen az AA-8 mennyisége, csak a rack túl nagy hozzá, mert bomba rack van csak, légiharc rakéta sín nincs dupla az AA-8-hoz.

  • L Viper #11256
    Ez mikor jelenik meg vajon ?

    I. Vil. háborús szim !
  • Solt
    #11255
    Az IL-2 alatt nekem működik... FSX-nél nem emlékszem pontosan, de asszem ott is működött...
  • sindelnet
    #11254
    Ez működik a LockOn alatt is,de az FSXnél és a Sturmónál sajnos nem...
  • Solt
    #11253
    Urak! Megpróbáltam a Momo-m pedáljait a belőni rudder-nek és sikerrel jártam! :)) Gyönyörűen működik, így már nem kell a joy-t csavargatnom! :D
  • L Viper #11252
    Úgy legyen !

    Én is régen tervezek összehozni már egy saját Falcon videót. Zenei ötletek, képi ötletek vannak, enyhe művészi hajlami is meglenne, progik is megvannak, csak idő nem akar lenni rá
    De ha egyszer összerakom, nagyot fog ütni !
  • Boconadi
    #11251
    #11246, #11248

    Hét közepe, vége. És ez hótbiztos
  • Boconadi
    #11250
    uhh foggalmam sincs, azok már régi vidik vótak. Ez az új videó nekem tetszikkkk!
  • Bucser
    #11249
    Jahh én rövid vágású dinamikus klippnek azt hívom amikor framekben számolva max 120 frame jut egy jelenetre. azaz 5 másodperc a leghosszabb egy kameraállásban eltöltött idő. Visszatérni vissza lehet ugyanoda később más részeknél. Ha valamit hosszan mutatsz azt is megmutatod folyamatában 3 különböző pontból. Tehát pl 1-72 frame 1-es kamera 72-177 frame 2-es camera és 144-216. frame pedig 3. kamera. de ugyanazt a fordulót mutatod folyamatban. Tehát a mozgás is marad továbbhaladó. Tehát a kamerák nem ismétlik egymás tartalmát. (mondjuk ha ollózol akkor jobb forduló kamera bal előlről bal forduló kamera jobb előlről 3. kamera pedig a végén mutatja ahogy utánégetővel utánagyorsulsz a másik gépnek majd szemből ahogy együtt mozogtok. (manővereztek egymás ellen))

    Egyébként véleményem szerint ha rájössz hogyan használd a trackIR-t eszméletlen belső kamerás felvételeket fogsz tudni csinálni.
  • Bucser
    #11248
    Hát elő kéne már rakni a nagyérdemű elé.
  • Bucser
    #11247
    A falcon videók nagy részével az a bajom (és most nema tiedről beszélek hanem általánosságban minden falcon videóról), hogy nem látom bennük a koncepciót. Vagy az a helyzet, hogy nincs történet csak ritmusra repülünk egy kicsit vagy pedig van történet, de az olyn lassú és olyan hoszú vágásokkal operál rajta az ember, hogy unalmassá válik.

    Nekem semmi bajom a művészi, lassú zenés, naplementés megközelítésekkel, de akkor is szükséges a változatosság a klipbe. Hogy legyen mire felfúzni a a vágásoökat jeleneteket eseményeket. Legyen egy alap ideolóiája.

    Őszintén a FunFalcon a Kedvencem a klippjeid közül. Nem azért, mert Green Day a zene alatta. Hanem mert egy életérzést dolgoz fel a klip. Hogy milyen jó eszetlenül ökörködni multi közben falconnal és abban pillanatképek vannak.

    Egyébként pedig ha minőségi és jó szimes klippeket akarsz nézni akkor az Il-2 vel rengeteg olyat csináltak amitől leesik az ember szája... mind zene mind vágás mind történet szempontjából renben vannak igencsak.

    Tudom, hogy il-2ben nagy könnyebség, hogy a tracket vissza lehet nézni és szerkeszteni időt lassítani és a többi. De emlékszem, hogy anno mi is csináltunk a Századdal filmet azaz próbáltunk és kb 20-30-szor próbáltuk meg ugyanazt felvenni, mert mindig közbejött valami.De aztán a végeredményen meg is látszott. (turbó igényességén sok múlott anno, de a film már nincs meg sajna)

    Azt pedig, hogy én mondtam egy véleményt és erre válaszul elkezded védeni a produktumaidat statsiztikákkal, hogy hogyan lett értékelve többek szerint számomra nem mérvadó.

    Volt oylan film ami IMDB-n csak pl 3,5 pontott kapott én meg rátoltam a 10-et mert szerintem jó volt és én láttam benne valamit ami iagazán jóvá tette. Ízlések és pofonok. Ha pofonok akkor meg az enyém legyen a nagyobb:D

    Eddig sem akartam beleszólni hogyan csinálod a klippeket ezután sem fogok:) csak a véleményemet mondtam el.
  • L Viper #11246
    Mikó' ? -{:-)
  • Molnibalage
    #11245
    Akkor nem ragad meg bennem. :)

    Melyik klipre értetted? Erre meg végkép nem emlékszem.
  • Boconadi
    #11244
    "Lasssú?? Na ezt még senkitől nem halottam erre a számra mondani.."

    Ezt mintha én is mondtam volna még neked anno privátban.
  • Boconadi
    #11243
    na majd meglátod az új videóm! :D
  • Molnibalage
    #11242
    Hát akkor max. péntek. Csütörtük este nekem 7-től Zh. aztán a szokásos röpi. :)
  • L Viper #11241
    Ez a szám volt másik Falcon videó alatt is, jó egyébként.

    Sajnos szerdán este meló, de utána jöhet az új nete tesztje.
    Elvileg fél 12-re jönnek átkötni.
  • Molnibalage
    #11240
    Lesz. Türelem.

    A klip nem olyan jó, de vannak benne jó húzások. A zene viszont jól lett mágvalsztva.