52965
  • L Viper #11239
    Azért lenne jó egy mini netkód patch, olyan AF szintű
  • Molnibalage
    #11238
    Nekem a mostani netem 28-60 ms pinges átlagban, eddig ezeket mértem.
  • L Viper #11237
    Na igen, Az ideális, ha a ping 100 alatt van és minél kisebb. Valamikor rég nagyon nyomtuk a Quake szériát neten, klánok egyebek és bizony olyan szerverre nem is volt érdemes csatlakozni, amin 100 feletti volt a pingünk. A mostani netemmel a jobb szervereken 30-50 -es pingjeim vannak, ez már elég jó. Néha azért még bekukkantok oda is, de egyre ritkábban.

    Bucser te igazi "ősrocker" vagy a felsoroltak alapján.
  • Molnibalage
    #11236
    TOP 10 vagy TOP 20-at akartam írni.

    Egyébként félelmetes, hogy egyes szar videóon 5-ös értékelés van. Török virtuális századok és egyes dél-amerikai videók képminsőge és hangminősége olyan szar volt, hogy végig sem tudtam nézni őket...
  • Molnibalage
    #11235
    A youtub-on minden klippem 4,5 körüli, vagy feletti értkelési átlagban van benne. Ezzek gyakorlatilag kijelenthetem, hogy ez sokaknak tetszik és az én klippjeim benne vannak mind a TOP10, de TOP Falcon klippben.

    Volt olyan idő, mikor az oldalt felkínált Falcon videóklippekből a felső 10-ből 5-6 az enyém volt. :)

    A rating szerint olyan állapot is volt, hogy a leggyakoribb kulcsszavas keresésnél, ami legtöbb találatot kidobta az első 11-ből 6 az enyém volt.
  • Molnibalage
    #11234
    Lasssú?? Na ezt még senkitől nem halottam erre a számra mondani...

    Klipjeimben hosszúak a vágások? Ezt se halottam még soha. Na ez max. a legújabb klippemre lehet igaz. Vesd össze más és a saját videóklippjeimmel. 10-12 másodperces egybefüggő részek is rikák nálam. Ez a hosszú. Akkor a többieké milyen más klippekben?

    Nem kötekedés ez csak tényleg nem értem ezeket. Eddig azért szerette a nagy áltag a kilpjeimet, mert MESSZE pörgősebb a nyugati skacokénál, ahol egy 10 perces klipben 3-4 perc amíg felszállnak és utána sem történik semmi akció jóformán...

    A speciális egyhelyben álló forgatható kamera is az én találmányom, csak utánam kezdték el használni, miután megmondtam, hogy hogyan kell.

    A Gimmi Some lovin ütemét meg összevetettem az általad belinkelt zenével. Gyakorlatilag egyforma gyors tempó, abszolút nem értelek. Csináljak egy pár gyors snittet, hogy megmutassam, hogy mennyire dinamikus ez a zene?
  • Bucser
    #11233
    pl az AC/DCt kifejezetten miatta szeretem:D

    Egy Kis Angus Young áldás
  • Bucser
    #11232
    Jahh másik. Nem csak az upload a lényeg hanem hogy mekkora a ping adott upload mellett.

    Az új netem nekem hazsnálhatatlan volt 3 hétig mivel hiába volt 8 Mbites down és 2 Mbites up mégis 300-400-as pingjeim voltak belföldre is egy központi hiba miatt. 300-400 ms = játszhatatlan.
  • Bucser
    #11231
    Márminthogy - Gimme some lovin'. A gond vele, hogy ősrégi és nekem azért kicsit túl lassú egy repülős kliphez. Igazából rájöttem, hogy nekem az a bajom a klipjeiddel, hogy túl hosszúak a vágások és nem mindig érem, hogy szinkronban lennének a képek a zenével.

    Lehet majd nekiállok egy kipet csinálni.

    JA és én a dinamikus odabaszós zenéket szeretem. (AC/DC, Led Zeppelin, Santana, Jimmy Page, Stanley Jordan, Guns and Roses, Aerosmith, Rolling Stones azaz a rock nagy öregjei)

    Az újabb kis emos meg egyéb bandákat nem annyira. Akik még ütősek mostanában számomra azok a Green Day, Saliva, esetleg Linkin Park egyes számai amiben nem csak üvöltenek.

    Úgyhogy igen valóban szükséges lesz egy saját klippet csinálnom majd. már csak időt kell találni rá meg helyet a joyomnak hozzá:D
  • Molnibalage
    #11230
    Melyik a "dinamikus" része?

    És az enyém? Szemeim előtt már itt lebeg, hogy egyes részekre milyen fasza dolgokat lehet megcsinálni. A tegnapi felrántó móka is pont ezek közé tarozik. Egytlen gond, hogy cakk-pakk 3 perc a zene. NAGYON tömény dolgot lehet ezzel összehozni. A szívet egy kis trükkel majd lerepülöm egyedül. Én lerepülöm a felét, azt tükrözöm a képet. :)

    Ha szerdán kötenk, egy NAGYON rövid terheléses próbát lehetne csinálni.
    "L_Viper, connecting falconeers" jelige alatt. :)
    Csak rádcsatlakozunk minél többen az hajrá.

    Mellesleg ekkora uploaddal már van annak értelme, hogy te is veszel fel viszonylag rövid részeket, mert ekkora uploaddal már nyers felvételt is lehet küldözgetni. Arra gonodlok, hogy amikor a betonon állasz akkor a felhúzáskor a te belső nézetedet is be lehet vágni PÁRHUZAMOSAN az enyémmel! 8-10 másodperc még full screen beállítással is csak 80-100 mega szerintem. 15 megás uploaddal el pikk-pakk fent lenne!
  • L Viper #11229
    Ennek a zenének a dinamikus része nagyon "oda*asz"
    Elnézést, de jobb szót nem találtam.
  • Tgabbar
    #11228
    Ha tudok menni,szívesen megyek nyúlnak :)..is...:)
  • L Viper #11227
    Már az új optikai nettel! Legalább leteszteljük!
  • Molnibalage
    #11226
    Te is csinálsz Falcon klippet? (Nekem nem tetszik a zene, de ez nem lényeg.) Nekem is van raktáron pár zene a következőkhöz + a 10 éves jubeliumi klipp zenéje. Mindössze időm nincs rájuk. A két ünnep között azért megpróbálom az egyik zenére most már megcsinálni a klippet.

    FunFalcon Ep. III-hoz is van már zene, Spencer Davis Group - Gimmie some lovin'. Ezt is repülhetjük két ünnep között, de ehhez kellenek emberek és multis repülés. :)
  • Bucser
    #11225
    Azt hiszem megvan a szám a következő kliphez.

    Mátrix Revolutions Soundtrackről: Juno Reactor vs. Don Davis - Navras

    10 perces instrumentális szám. (a stáblista alatt futott anno csak emiatt mareadtam egyszer végig a moziban:D)

    Egy 5 perces részlet AMV-ben Cloud vs. Sephiroth
  • L Viper #11224
    Na a képek:
    Esik eső szép csendesen...


    Kötelék:


    Az ellennel barátkozunk:






    Háttérben az Orion csillagkép:


    A Pápa bekattant :D






  • Razor18
    #11223


  • Molnibalage
    #11222

  • L Viper #11221
    Na a fenébe, hát csak repültünk megint :-)

    Rakok majd pár képet :D
  • L Viper #11220
    Nagyon húzós volt a mai napom is, a multihoz már nincs erőm.

    Jó hír: Jövő szerdán kötik át az új rendszerre a netemet !!!

    Download speed : 15 Megabit, Upload speed szintén 15 Megabit !

  • Boconadi
    #11219
    fél 9 10 körül multi :)
  • zsoltfireman
    #11218
    Nekem bejön a műzli is,most is van
  • Solt
    #11217
    Pedig most akartam szólni, hogy tudok jó áron műzlit! :))))))
  • Molnibalage
    #11216
    Kettőt vágtunk, fél nyolckor kezdtünk, fél négyre minden készen volt. Hús hűtőben pihent, kolbász és hurka betöltve, disznósajt préselés alatt. :)
  • zsoltfireman
    #11215
    Levágtátok a warthog-ot?
  • zsoltfireman
    #11214
    Intézem
  • Molnibalage
    #11213
    Én kérek elnézést! :) Van rá esély, hogy este multiban megjelenek.
  • L Viper #11212
    Az nem kreatúra, hanem vérmanó :D
  • Molnibalage
    #11211
    Kaphatok ilyen agressor skint, de kreatúra nélkül?
  • L Viper #11210
    Nem volt repülés tegnap ?

    Hát a ma estém nem tudom hogy alakul, ma hajnalban értem haza, nem teljesen józanul, ráadásul korán kellett kelnem és szerintem befáradok estére. :(
  • L Viper #11209
    Mindig ez volt az én bajom is ezzel a játékkal. Volt egy régi jól működő demo jópár éve, azzal is csak pár percet lehetett repkedni.
    Annak szép volt a grafikája és frankón működött, mindent lehetett állítani, időjárást , helyszínt stb. Ezekkel az újabb verziókkal nekem sincs szerencsém, ezért maradtam az FS-2004-nél.
  • repvez
    #11208
    Hát letöltöttem ezt az xplanet,de még mindig felhuzza az agyam .Az hagyján hogy netröl települ igy nincs a gépen egy külön setupfájl amit esetleg késöbb le lehetne menteni és hogy csak 10 percet lehet repkedni.De az már nagyon durva, hogy bárhova állitom a felszállási helyet csak a kifuto jelenik meg és mindent viz vesz körül.A választhato repterek közül még véletlenül sincsen egy ismerös nevü sem .Mindent maxra huzva se változik semmit a grafika.A választhato gépek is baltával faragottak.
    Nem tudom akkor hogy sikerült szép képeket meg vieot összehozni belöle,de hogy ez egy házi barkács progi szintjét sem üti meg az biztos.(legalábbis számomra.)
  • Tgabbar
    #11207
    Este egy kis repkedés(..ha már tegnap elmaradt..).Úgy 8 után tudok jönni
  • L Viper #11206
    Ez nagyon - nagyon jó lett !
    És az alacsony észlelhetőségű "vérmanó" is nagyon belepasszol :-)
  • L Viper #11205
    Jó videó. Hú de régen X-Plane-eztem, majd megnézem a demót is, köszi a linket.
  • Gundark
    #11204
    Akkor tehát a javitott immáron hibátlan szkin. Bár nekem az előző is tetszett :) De ez már olyan mint az igazi agresszor. A hátán a lemezek szegecselése tök jól néz ki :)

  • repvez
    #11203
    X-Plane9 béta6 video :
    hornet2.avi
    A Demoja tölthetö az x-plane.com oldalrol
  • zsoltfireman
    #11202
    Ott a postádba,a javított fegyver!!! Azzal már lehet harcba menni!
  • zsoltfireman
    #11201
    Hé-hé! várj csak vissza az egész!!! az alpha csatornákkal baj van!!! A fekete foltok!
    Meg kell csinálnom!!!
    Újra elküldöm!
  • Wampa
    #11200
    Hát ez kicsit cool.....tisztára yelow(belly)lettem.
    De a Wampák meg tudnak...tudnak....hátrafelé ugrani:)