52965
  • L Viper #11359
    Én igen, miért Te is ?
  • Molnibalage
    #11358
    Ki még?
  • Scottt
    #11357
    Lémisztő te is debreceni vagy????????
  • Molnibalage
    #11356
    A SU-39 és AT-16 módosítást ki próbálja ki? TÉNYLEG fontos lenni tudni, hogy megy -e másnál is.
  • L Viper #11355
    Dolgozom sajnos :-(
  • Molnibalage
    #11354
    Ma este belefér egy gyors teszt?
  • L Viper #11353
    Annyi a változás, hogy nem fix már az IP címem. Az utolsó szám nem állandó.

    Annyit már kipróbáltam, hogy Hyperlobby-n működött, meg az Open Arenaval teszteltem, ott sem volt gond.

    Repvez, azt nem tudom, hogy felétek van -e? Egyébként itt a helyi weboldaluk: DIGI Debrecen.

    Mifelénk nagyon nyomják most a PPPoE területre való átállást, szerencsére ugyanannyiba került, mint a régi.
  • JoeDestroy
    #11352
    OK! mindenképpen menni akarok, fogok, de az évvégi péntekek (meg a holnapi nap) nem jó!
    Figyelek, és ha lehet menni szeretnék.
  • Molnibalage
    #11351
    Volt már olyan, hogy 6-an AF-eztünk.
  • JoeDestroy
    #11350
    Én sem tudok menni a decemberi péntekeken (évvégi záróbulik 'protokoll' nyugdíjas búcsúztatás, ...), de a szünet alatt beszállnék a kötelékbe.
    Pedig alig várom az alkalmat.

  • repvez
    #11349
    Gratula szép sebességek!
    Esetleg tudnál adni egy linket vagy infot a cégröl hátha felénk is be lehetne köttetni?Januárba lejár a hüségem a mostaninál,de mostanába nincs nagy mozgolodás hogy emelnének valamit.
  • netmester
    #11348
    nekem is új netem lessz , csak 5 megás de legalább több mint volt.úgy néz ki nem nagyon tudok majd jönni csak szünet alatt de akkor remélem többen is leszünk és adigra már teljes sávszéleséget használhatom majd.
  • Tgabbar
    #11347
    Ámbár én ateista vagyok,de nem gyakorlom
    ..csak vicceltem :)...
  • Molnibalage
    #11346
    Zsolti is beta tester lenne, nem csak skinező.
  • Molnibalage
    #11345
    Aztakurva!!!! Gyerekek, NAGYMISE péntek este! :)
  • Scottt
    #11344
    Durva lenne ha két Magyar is dolgoznak az FFen[Zsolti mint Skinner,Pápa mint modder]
  • L Viper #11343
    Juteszembe, itt az új net:



    Az uploadnál még nem sikerült 15 Megabitet mérnem, de a letöltés az durva :D
  • L Viper #11342
    Gratulálok !
    Igyekezzetek, mert már jöhetne kifele az új RV
  • Razor18
    #11341
    Nem megmondtam, hogy ott a helyed?
  • Molnibalage
    #11340
    Nem tudom megállni az önfényezést. Levelezés más témában Aragorrnal, de azért ezt még a végére odarkta.

    "Oh - and Molni..... FANTASTIC WORK YOU HAVE BEEN DOING...!!

    We REALLY appreciate all your time and effort. We are very happy to have you on the Team."

    Még azt hittem, hogy nem leszek jó. :)
    Néha Molly-nak hívnak, az angolosabb...
  • Molnibalage
    #11339
    Azért ez durva, hogy még mindig ilyen drága és csak 640x480-at tud.

    A '90-es évek közepén volt nagyon felkapva, hogy hej, de el fog terjedni, akkor voltt itthoni áron 70 ropi egy VR sisak, bár a paramétereit nem ismerem. Eltűnt a süllyesztőben, mint a 3DO konzol, ami akkor volt sláger.
  • Bucser
    #11338
    MIért a volt kérdés? ez új termék. egyébként 390 dollár a bevezető ára. Mint egy Közép-felső kategóriás VGA.
  • Molnibalage
    #11337
    OFF

    Jó topic.

    ON
  • zsoltfireman
    #11336
  • zsoltfireman
    #11335
    Uraim,Uraim mérsékletet...:-)
    Egy jó vadászpilóta egyik legfőbb erénye,a türelem..:-)
  • repvez
    #11334
    Sajna ugy néz ki hogy év végéig szinte az összes péntekem kilöve,de majd remélem tudok más napokon jönni.
  • zsoltfireman
    #11333
    Megtéptem...
  • Gundark
    #11332
    Benéztem :) a 30ason van. De áttehetem a 40esre. És akkor aki megy az mehetne 52essel. Vagy az 52re, és akkor aki még 16ttal megy az viszi a 40est. De szivem szerint a hornetet vinném. (nem célozgatok senkinek sem a fekete-szürke gundarkfarokkódos agresszor hornetskinre
  • L Viper #11331
    Akkor már nekem sem ártana egy viperás farokkód, ha a drága művész úr összedobná nekem :D
    Tökmindegy milyen típusra, jó nekem az is, amit senki nem akar vinni. PL: Su-27
  • Gundark
    #11330
    Megoldható. Alapban Zsolti azt hiszem hogy a block 15ösre tette. Vagy a C+ra, most nem emlékszem. Majd azt választom ki. Vagy ha a Művész addig megcsinálja a gundarkost (nem akarok nyomást gyakorolni :) akkor a c hornetet.
  • netmester
    #11329
    én is kipróbálnám és a 3/4 órát se tartanám be de az ott felsorolt játékoknak a feléhez használnám csak, és a többihez nem tudom elképzelni hogy oldották meg a dolgot (pl.:WoW). nekem elég lenne 1 sima pilótasisakra hasonlító cucc is. az kicsit jobban tetszik. ez ahyog jópáran mondanák "ciberköcsög kellék".

    legalább drága volt????

    bocs ha kicsit érthetetlena fogalmazás de kicsit szét vagyok esve
  • Molnibalage
    #11328
    Igen, tényleg. Valaki jöhetne a szemes Mirage-2000 géppel is. 15 Mbit-es upload mellett nem gond a létszám úgy érzem.

    A gond a skinekkel van. Dogfightban nem biztos, hogy az a skin mászik elő, ami nekünk kell...
  • Gundark
    #11327
    Balázs most tényleg akarsz csinálni funfalcon felvételeket? Mert akkor szeretnék az agresszor gundarkos 16osommal menni :) Vagy az "új" agresszor hornettel. A Művész urat még megkérem hogy tegye fel rá a gundarkot:)
  • L Viper #11326
    Holnap jönnek kötni, fél 12-re, de úgyis késni fognak :D
    Persze hogy gyere pénteken, meg sem kellett volna kérdezni !

    Bucser ezért vajon mennyit "mernek" elkérni ?
    Azt tudtad, hogy ennyire benne lenni a virtuális világban már komoly függőséget okozhat és orvosi vélemények szerint 3/4 óránál többet nem szabadna a fejen lennie !?
    Azért rohadtul kipróbálnám, nagyon régen volt a fejemen még egy sisak, a Heretic-el néztük, még a 90-es évek derekán. Elképesztően durva volt!
  • Scottt
    #11325
    Kár ,hogy a falcont nem támogatják...
  • Bucser
    #11324


    Érdekes. csak ne egy csoffadt 640*480-as display lenne benne...

    Vuzix - VR920 Head Mounted Display

    Experience virtual reality gaming with the VR920 video eye wear by Vuzix.

    *Note* This item ships from the US only. Compatible with any PC and powered by USB.

    This head mounted display offers built-in lenses so you no longer require a separate monitor. The iWear VR920 allows you to enter virtual worlds and communicate with others as if you are really there.

    Experience cyberspace gaming and video like never before.
    Step inside with the Vuzix iWear VR920, the world's first communication and gaming solution that incorporates immersive big-screen 3D, head tracking, microphone and audio. You can move, look around, listen, and communicate with others - almost like being in the 'real' world.

    Connects to PCs and laptops.
    Just plug in and view extraordinary high resolution video on a virtual display equivalent to a 62-inch screen at 9 feet. iWear 3D and integrated 3 Degree of Freedom (DOF) tracker and built-in microphone deliver the ultimate interactive online experience.

    Supported Media:

    Plug and play video with virtually all PC applications

    Thousands of pre-existing applications in full 3D

    Game Compatibility:

    * World of Warcraft
    * xPlane Flight Sim
    * Second Life
    * rFactor Racing Sim
    * Unreal Tournament 2004
    * GTR2 Racing Sim
    * HalfLife2 - Deathmatch
    * Quake 4 (1.4.2)
    * Counter Strike
    * Pacific Fighters
    * MS Flight Sim X
    * Lock On Flight Sim
    * IL2 - Sturmovik

    Features:

    6-foot slim single-cable design with USB and VGA connectors
    Large field-of-view optics to allow a fully immersive experience
    iWear 3D enabled for automatic 2D/3D control; no buttons required
    Built-in microphone allows users to communicate from anywhere in the world as if they are standing next to each other
    Integrated 3 DOF head-tracker lets users look around inside of virtual worlds as if they are actually there

    User Adjustable:
    Removable, integrated speakers (no clumsy uncomfortable earbuds) can be upgraded or removed to allow the user to plug in their own headsets
    AccuTilt� viewer pivots up to 15 degrees for comfortable viewing angle
    Soft, comfortable, hypo-allergenic nosepiece extends up to 3/8"
    Custom fit head strap for extra secure fit

    Advanced Optics:
    32-degree field of view
    3/4" eye relief and 5/16" eye box
    2-3/8" intraocular distance (IOD)
    Color corrected 10th order aspherical lens with diffractive surface

    Technical Specifications:
    Twin high-resolution 640x480 (920,000 pixels) LCD displays
    Equivalent to a 62" screen viewed at 9 feet
    24-bit true color (16 million colors)
    Visor weighs 3.2 ounces
    60 Hz progressive scan display update rates
    Fully iWear 3D compliant and supports NVIDIA stereo drivers
    Built-in noise-canceling microphone for internet VOIP communications
    Built-in 3 degree of freedom head-tracker
    USB connectivity for power, tracking and full duplex audio
    Analog VGA monitor input
    Support for up to 1024x768 VGA video formats
    Box Contents:
    iWear VR920
    Headstrap
    Lens cleaning carrying pouch
    Drivers, manual and software disc
    Quickstart guide with warranty and safety instructions

    Másik topcba is betettem.
  • Tgabbar
    #11323
    Vettem Roger :)
  • Molnibalage
    #11322
    Jer, 15 Mbit upload tesztelése lesz és Funfalcon III videóhoz felvételek.
  • Tgabbar
    #11321
    Na,hazaértem,orvosiról.Eje ugrott,de búvárnak jó vagyok :/ (állat a baromkamra :) ).Pénteken ráérek,ha kellek,vagy csak úgy
  • Molnibalage
    #11320
    A kép meg lemaradt...