52965
  • L Viper #11399
    Szép kígyó

    Tetszik.
  • zsoltfireman
    #11398
    A "bőröd" előált
  • L Viper #11397
    Neuro csinált jó magyar Gripent, szerintem Balage oldalán fent van az is, ha nem elküldöm mail-ban.
  • L Viper #11396
    9-kor jó nekem is multizni.
  • HungaroJET
    #11395
    Privát ment !
  • HungaroJET
    #11394
    ...nem rossz :)

    Zsolti ! Csinálhatnál egy Magyar skint a Gripenhez is !
  • zsoltfireman
    #11393
    Küldj egy mailcímet PR-re
  • zsoltfireman
    #11392
    Uffff...
  • zsoltfireman
    #11391
  • HungaroJET
    #11390
    Mi volt a lavina indító felfedezés ?

    egyébként én is jönnék ONLÁNY :)

    ...ma nem lenne jó Balázs ? ..csak 1 próba erejéig, mert eddig még nem próbáltam csak az AF-et a hájaslobbyn :)

    Ha lehet akkor Viggen-vel vagy Gripen-vel jönnék ! (ha RV lesz)

    Apropó: van valakinek Magyar Gripen skin-je ?

  • Molnibalage
    #11389
    Holnap 9 fele akkor kezdünk? Ki jön?
  • Molnibalage
    #11388
    Hej, gyerekek egyik felfedezésem kisebb lavinát indított el a fejlesztésben... :)
  • Scottt
    #11387
    Nemrossz,sőőőőt! :))
  • zsoltfireman
    #11386
  • Bucser
    #11385
    Szerintem csak úy járt mint én pár éve:D Apám nem fizette a számlát oszt egyik nap kikapcsolták:D
  • Molnibalage
    #11384
    Silver Angels OCA strike videóját látta már valaki? Nem is olyan rossz, vannak benne igen jó részek. OF-fel készült, erősen effektelve.

    Itt az FW topicja.
  • Molnibalage
    #11383
    Mástól nem tudod feltölteni, vagy ő neked? Kiírod neki az felrakja. Vagy küld el postán és felrakom én. NAGYON kíváncsi vagyok rá. :)

    Csak nem szolgáltatót váltasz?
  • Boconadi
    #11382
    Hy!

    Szeretném közzétenni, hogy a videó készen van. F-14 és F-18 videó, kicsit pörgősebb zenével (ez most valakinek jó, valakinek nem, ez van)
    Van benne egy kis bvr, egy kis móka, és egy kis bombázás. Remélem majd elnyeri tetszésetek, minden esetre van egy kis gond.

    A bökkenő a következő:
    Otthon nincs netem, most is egyik barátomtól írok. Sajnos egy ideig még nem is lesz, csak majd valamikor karácsony után. Minden esetre mindenkinek boldog karácsonyi ünnepeket kívánok, és élményekben, skinekben, és repülésekben gazdag december végét illetve újévet. Remélem a videótok minél hamarabb elkészül, én sajnos nem tudok részt venni, akármennyire is szerettem volna kicsit feldobni a hangulatot, sőtt saját egyéni bemutatót is terveztem, amit sajnos csak a videóban fogtok majd meglátni.

    Ha lesz netem, első dolgom az lesz, hogy feltöltöm a videót, és itt közzéteszem.

    Jó repülést, jó felszállás, sikeres landolást!

    Üdv: boci
  • Molnibalage
    #11381
    Aki csak tudja végezze ezt el, mert ha működik akkor be fog kerülni a jövőbe ez és akkor a SU-39 is bekerül a viszonylag jól lemodellezett gépek közé. Már csak kabin kell hozzá...
  • L Viper #11380
    Valamikor régen sokat FPS-eztünk LAN-on a helyi cimbikkel. Általában hajnalig tartó sörözésekbe torkollott
  • Scottt
    #11379
    Akár...:D
  • Gundark
    #11378
    Akkor majd átküldöm mélen a gundarkagresszort a C+hoz
  • Molnibalage
    #11377
    LAN party? Repülés után sörözés a századbárban?
  • Molnibalage
    #11376
    Az Block 30-as (F-16C+)? Felőlem...Lehet akár gépeket is váltogatni. Zsoltitól még nem kaptam meg sok skinjét, bár így is van választék bőven..
  • Scottt
    #11375
    Természetesen ,hogy Debreceni vagyok :P
  • Gundark
    #11374
    Kaphatok különeljárást a block 30asra nálad :)? Ha szerepelek a Rendező Úr új filmjében a gundark-agresszorral szeretnék menni.
  • Molnibalage
    #11373
    Zsolti meg tudja adni az összes F-16 dds számát.
  • Molnibalage
    #11372
    Már az összes gép jó dogfight alatt.
  • Molnibalage
    #11371
    Zsolti, az itteni gépek skinjeivel bővíthe küldhetnél egy újabb skinpackot.
  • Gundark
    #11370
    Öö, Hova tegyem? A block 30as megy rendesen a dogfight alatt? Nem azzal volt valami gond? Mert most a naggyon szép gundarkagresszorskinem azon van. Vagy ideiglenesen tegyem át a 40esre vagy az 52esre? De ez csak akkor lenne jó ha más másik altipussal jönne. Tényleg mivel fogunk menni? És ki jön? :) Én mennék.
  • Molnibalage
    #11369
    Kb. 5 perces meló, csak nálam mindig CTD van. Próbáltam már úgy, hogy a Relism MOD-ommal használom, de akkor is az volt. Az egyik FF tagnál meg működik rendesen.

    Erre írta találóan T-Rex és Aragorn, hogy:

    Yep, Molni - welcome to the wonderful world of F4 modding

    "This is one of the many reasons why it is okay to HATE Falcon4.0..."
  • L Viper #11368
    Vérmanó, köszi a jókívánságokat
  • L Viper #11367
    Érthető, csak azt nem tudom mikor nézem meg. El vagyok maradva a dolgaimmal eléggé.
  • Molnibalage
    #11366
    Minden új skint tegyetek be az FW zsolti topicba, ha én nem tenném.
  • Molnibalage
    #11365
    Gyerekek nézegessétek a PMC oldalát, az ITO-2 project nagyon halad!!
  • Gundark
    #11364
    Azt hiszem Lémisztő Vipela, a többiek nevében is immár hivatalosan is mondhatom BAZ*MEG A 15 MEGÁS NETEDET

    A Herr Művész új skinje a téli filmhez.


  • Molnibalage
    #11363
    Kell hozzá F4Browse-t használni, nem akarom az én cuccaimat átküldni.

    So.

    1. Indítsd el az F4Browse-t, válaszd ki a két felugró flie közül bármelyiket.

    2. Wepons részben keresd meg az AT-16-ot és az AT-6-ot. Duplakatt AT-6-on. A CT részre katt és nézd meg a DOMAIN és CLASS baállításokat, és állítsd át ezeket ugyanilyenre az AT-16-nál is. Bullet TTL értéket állítsd át 3-ra, ez a gyujtó biztonsági időzítésének állítója, de mivel gyors a rakéta az alap túl nagy, 2 mérföldön belül túl hamar odaér és nem robban. Update mindig, ha megvagy.

    3. Vehicle rész, aircrafts, SU-39 duplakatt. Aluk a Hardpoints felsorolásnál vagy a 3,8-as vagy a 4,7-es felfüggesztőn duplakatt.

    4. Felugró ablakban a mennyiségbe írjál be négyet és felül válaszd ki az AT-16-ot. Kifele update mindenhol.

    5. Csinálj egy TE-t ahol van két SU-39 és ellenséges battalion. CSAK AT-16 legyen a gépeken A-G fegyver. Először használd te a fegyvert és aztán wepons free. Ha nem lesz azonnal CTD akkor elvileg jó.

    Érthető? :)
  • L Viper #11362
    Hát szerencsére itt ölik egymást a cégek a piacért, ez nekünk nagyon jó
  • repvez
    #11361
    Hu ez nagyon jo választás volt és a többi dolog is megérné,remélem máshol az országban is elérhetö a szolgáltatásuk.Én most 9eft fizetek a 8mbit-ért +3600ft-t a telefonra amit akkor is ki kellene fizetnem ha nem is lenne készülékem csak az internet miatt lenne a telefonvonal.
    igy 12be van összesen az egész itt meg 6-ért megkapnám a TV+Telefon +Net20/20 triot :(.
  • L Viper #11360
    Írd le mit kell csinálni, milyen bugot tapasztaltál stb.