52965
  • Wampa
    #11519
    Nem rajtad,hanem a játék grafikáján mulik hogy meg tudom mondani,hogy a legalsó a szimo:)))))
  • Molnibalage
    #11518
    Az azért lehetetlen, mert akkor mindenkienk különböző F-16 verzióval kell repülnie vagy szét kell dobni a skineket dds szerint. Bár ez nem marad örökké így.
  • zsoltfireman
    #11517
  • Gundark
    #11516
    Balázs lenne az örsvezető, Te lennél az örs irnok , én meg feljelentenélek mert a közértbe nyakkendő nélkül mentél :)
  • L Viper #11515
    Olyan szépen felhízott a nyáj, hogy az "csuda" ! Ha most még a szocializmus lenne, csinálhatnánk Falcon örsöt

    Zsolti meg gyártana egy szép egyenruhát, a vezérsíkon egy szép úttörő nyakkendővel

    Brrrr, még viccnek is rossz.
  • Gundark
    #11514
    Király :) Olyanok leszünk kiöltözve mint a Monty Python repülő cirkusza :)
  • zsoltfireman
    #11513
  • Molnibalage
    #11512
    Nekem jó sok megvan. Ha holnap átküldi az újakat akkor rendszerezem és felrakom.
  • Gundark
    #11511
    Na jó, ne aprózzuk el. Teljes tigris skint szeretnék azzal a tigrissel amin a 16os van. :)) Gratulálok, profi munka mind. Esetleg lehetne egy rar vagy zip amiben benne vannak mind? Na jó nem mind mert gondolom van egy pár, de a nagy része. Ja és mostmár szép szineszek vagyunk, szóval jöhetsz játszani. :)
  • zsoltfireman
    #11510
    Hali!

    Imádom az E.T.-t! Otthon van is egy fél méter magas figura,a feleségem kapta,mert ő is csípi!
  • HungaroJET
    #11509
    AZTAQRVA...már elnézést, de ez nagyon vadÁLLATi JÓÓÓÓ ! :D
  • Molnibalage
    #11508
    Grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!! :)
  • zsoltfireman
    #11507
    Na? Melyik kép az igazi? :-)
  • zsoltfireman
    #11506


  • zsoltfireman
    #11505
    köszi a dicsérőszavakat!
    De majd ezt figyusszátok...
  • L Viper #11504
    Ilyet, mint a tigrises még nem láttam, messze a legjobb
  • L Viper #11503
    Üdv ElGi !

    Remélem lehet multizni a neteddel, bár múltkor az MSN-en mintha 112 kb-os uploadot írtál volna és 1 megabites downloadot. Elég érdekes arányt ad a szolgáltatód :(
    Azért olyan remélem lesz, mint a "kois" net.

    Majd kipróbáljuk, legközelebb AF kampányban.
  • Molnibalage
    #11502
    Karácsonyi ajándékként megpróbálom a Relism MOD-ba integrálni az összes eddigi Data fixemet és felrakom a félkész hadjáratomat is.
  • Molnibalage
    #11501
    A tigrises iszonyat jó!!!
  • Wampa
    #11500
    A belgus is szép,meg a sólyom is,a tigrincus gyönyörű,de banyek a felső kettő szinte igazinak tűnik.......
    Nem akarsz ezentÚl Zsoltifirekingskinman O.G. nicken futni?

    ET-set nem csinálsz?
  • zsoltfireman
    #11499
    Elkészítettem egy skin pack-ot,de a gyenge wifi kapcsolatom miatt,inkább holnap otthonról küldöm!
  • zsoltfireman
    #11498

  • zsoltfireman
    #11497




    A startzónában volt ez a gép Kecsón
  • Molnibalage
    #11496
    Azért fontos ez, mert a hadjáratban egy mísz J-5 kötelék nem töröl egy egy repteret a föld színéről.

    Más fejlesztéseket is javasoltam már.
  • repvez
    #11495
    Ez a gép volt itt a mostani kecskeméti repnapon is bár nekem ugy rémlik hogy mind a két oldala egyforma volt,bár már nem emlékszek pontosan majd megnézem a képeket :D

    A 2d editálás majd akkor hoz lázba mikor emiatt ver le a viz amikor támadok egy repteret. :D
  • Molnibalage
    #11494
    Ez tényleg létezik? A svanca miért olyan fura az egyik oldalon?
    Zsolti, te repkedsz is néha, vagy csak skinezel? :)

    A 2D editálásom senkit nem hoz lázba?
  • eLGi84
    #11493
    Üdv mindenkinek!
    Lett netem!
    Majd meglátjuk hogy mükszik:)
  • Scottt
    #11492
    Azta ....va nagyon jóóóóóóóóóóóóóóók!:)
  • zsoltfireman
    #11491

  • Molnibalage
    #11490
    Gyerekek ez KURVA jó! SZU-24 gépek ellen is leteszteltem. Két gép nagyon alacsonyan és 4 gép magasan két reptér ellen. Összességében leszedett 4 gépet a Patriot, de azért az egyik repteret teljesen szétkapták a másikat meg megrongálták. Azért a SZU-24 az SZU-24. J-6 gépeknek max. alacsonyan van esélye, de ott se sok..
  • Molnibalage
    #11489
    Képes vagyok a Patriotot egész reálisra belőni. Ha 6 J-6 támad két kötelékben egy Patriot által védett reptérre, akkor a Patriot leszedi őket. Az egyik kötelék 30 ezer lábon a másik 10 ezer környékén repült a teszt során.
  • Molnibalage
    #11488
    Asszem kezdem megérteni a 2D feature editálást is. :)
  • Tgabbar
    #11487
    Ha jól sejtem a neve Over-G Fighters.Sajna konzolos,hála a Ubi-nak :/
    katt ide
  • Molnibalage
    #11486
    Ahogy egyre többet nézem, egyre jobban tetszik. Persze azért még mindig a WoFF a király. :)
  • Molnibalage
    #11485
    Ez meg milyen repszim??
  • Gundark
    #11484
    Velem lehet alkudni. Két atom :)
  • Molnibalage
    #11483
    Megoldható.
  • Gundark
    #11482
    Jó de akkor atomot akarok :) Hadd legyen már egy kis sikerélményem :)
  • L Viper #11481
    Skacok, a következő multi akkor legyen AF-el, ott is lehet ökörködni, baromi szorosan ricegésmentesen kötelékezni, a klip kész, úgyhogy lehet csapástmérni :D

    A validac.bint átírjuk és kampányban repülhetünk nem csak 16-osokat, már aki akar mást vinni.

  • Gundark
    #11480
    Nálam meg tök másképp álltatok :) Én voltam középen Te meg jobbra a közepétől. Kicit hibász :) A 25öst még nem kéne kidobni, de valami durvább kéne, mondjuk belső nézetből mutatni hogy egy, másfél hanggal megy valami, és a 25ös elhúz mellette mintha állna :)