52965
  • L Viper #11479
    Szerintem is jó a klip, főleg a közeli felvételek, ahol olyan jó nagyok a gépek. A füstmod pedig baromi jól mutat ! Talán a zene lehetett volna picit idiótább :)

    Gratula Balázs.
  • HungaroJET
    #11478
  • HungaroJET
    #11477
    Jó lett a Film Balázs ! Az volt csak az érdekes, hogy a végén az 5-ös beállasnál belelógtam a Gripen-vel a 16-osba, pedig nálam másképp volt...megfelelő volt a térköz.
    A MiG-25 -ös áthúzás a tényleg jól sikerült...csak kicsit közelebb repülhettem volna a fejedhez :)


    http://users.cwi.hu/sgupload/1197751609.jpg

  • Wampa
    #11476
    Freudi elirás,freemail helyett azt irtam a keresőbe freefalcon
  • Molnibalage
    #11475
    Egyszer biztos...

    "A singlerepülésnél tök véletlenül lehetett volna az uj patchböl egy kis részlet"

    Én meg repülénk a Dev csapatból...
  • Gundark
    #11474
    Nos, szerintem ez nagyon jó lett. Illik hozzá a zene, sok helyen jól összepasszol. Van benne sok tipus, és a füstök kurta jól néznek ki. És tényleg kellemes a fíling :) Gratulálok!

    Utólag eszembe jutott : Ilyen "életszerű" klipet nem csinálsz majd? Pl a jégfalcon agresszorok gyakorolni mennek valakikkel , heveny szimulált légiharc stb stb :) Persze géppár le és felszállás...
  • repvez
    #11473
    Kár hogy kimaradtam ebböl a jo kis mokábol ,látom a track ir is bejátszott egy kicsit.
    A singlerepülésnél tök véletlenül lehetett volna az uj patchböl egy kis részlet
    És egy kis bug szerüség ami most tünt csak a szemembe a gripen kabinja felfelé nyilik oldal helyett.
  • Molnibalage
    #11472
    Örülök, hogy tetszik. Került bele pár single repülés is. A kerítés mellett és végén az épület közötti átrepülés jó lett szerintem.
  • Tgabbar
    #11471
    Háááátttt... . Őszinte leszek: Rég láttam már egy olyan klippet,amit úgy néztem végig ,hogy széles mosoly ült az arcomon.Nekem nagyon tetszett.Benne van mindaz ,amiről szól :).
  • Molnibalage
    #11470
    Új klip.

    freefalcon4.extra.hu/FunFalcon 4 Episode III.rar
  • Molnibalage
    #11469
    Erről már írtam.

    1.Bug
    2. CSAPATFÜGGŐ is a skin.
    3. A Tacrefben ha többször választasz ki egy gépet akkor a skinek között váltogat, ez is számít.

    Tehát kurvára zavaros. Dev fórumon szóvá tettem már 1 hónapja, nuku reakció.
  • repvez
    #11468
    Az miért van, hogyha egy saját készitésü TE-nél a munition ablakban a kiválasztott skin jelenik meg,de a játékba már egy teljesen másmilyen?
  • Molnibalage
    #11467
    Render kész, feltöltés indul.
  • Molnibalage
    #11466
    Elivleg készen vár már csak egy kis szépítő effektelés kell és lehet kódolni. Nekem nem teszik annyira még most sem. Azért kínváncsi leszek, hogy neketek majd mennyire jön be.
  • Gundark
    #11465
    Ez tulajdonképpen jó, hogy igy érzed. Mert mi lenne ha megalkotnád a tökéletest? Többet nem akarnál csinálni, mert minek? Igy viszont folyamatos a kihivás, és van fejlődés. Ezenkivül nem hiszem el hogy közepes lesz :)

    Repvez :
    Volt olyan hogy Viper 27es mellé álltam szinte olyan közelbe mint az AFnél szoktunk. Remegett kicit. De vitte, és nem volt túl zavaró. De volt olyan is hogy Balázs után akartam menni és kiderült hogy nem 3 mérföldre van előttem hanem 10re mögöttem :)

    Solt :

    Hogy idézzek a Robin Hood a tolvajok fejedelme c filmből, pontosabban a kivégzéses jelenetből : Mindig jut még egy hely :) Nem kell túlpörgetni. Gyere oszt játszunk. Ennyi.
  • Molnibalage
    #11464
    Vannak benne jó dolgok, de én úgy érzem ez közel sem lesz olyan jó, mint az eddigiek. Egy közepes lesz csak. Sebaj.
  • L Viper #11463
    Akkor hajrá :) !
  • Molnibalage
    #11462
    Pár dolgot asszem le kell repülnöm szólóban, nem lesz elég a felvétel. 2:15-ig van meg a 2:58-as teljes hosszból eddig.
  • Molnibalage
    #11461
    Simán. Már több mint a fele megvan.
  • L Viper #11460
    Ne csigázz, nagyon kíváncsi vagyok, szerintem amilyen fanatikus vagy, még ma kész lesz :D
  • Molnibalage
    #11459
    Készül az új movie. :)
  • Molnibalage
    #11458
    Meg sem próbáltuk a hadjáratot. Alig észrevehetően volt jobb, mint eddig. Nem a sávszél kevés a kódnak, egyszerűen takarékossági okokból a nagy gradiensű eseményeket ócskán számolja. Ez van, de nem marad ez így, mint már tudjátok.
  • repvez
    #11457
    Ahogy látom elég jol összejöttetek gratula.A net hogy vált be ?Sikerült RV-vel kampányt tesztelni vele.Simábban vitte a szoros köteléket?
    A tegnapi IHB party is jol sikerült nekünk
  • Solt
    #11456
    jaaa... akkor jó... csak be akartam vágódni, hogy végre én is tudok valamit amit ti nem! :D :D

    lassan "alakulgatok" lehet, hogy a következő repkedéshez én is csatlakozom, ha lesz még szabad hely! :))
  • Tgabbar
    #11455
    Én is köszönöm a lehetőséget.Egy élmény volt Uraim :).
  • Gundark
    #11454
    Mekkora bunkó vagyok! :) Elfelejtettem megköszönni a mai játékot. Király volt, köszi :)

    Solt, ez az életben nem ilyen, tök átlátszó, csak a bmp jpg konvertnél lehet valami akció.
  • Solt
    #11453
    ha jól emlékszem van valami frissítés az aeyes-n, hogy a tükör ne legyen ilyen... ;)
  • Gundark
    #11452
    Füszt



    U.I

    TGabbar jelentkezett a robbanásos képhez. Szóval Ő volt :)
  • Gundark
    #11451
    Hát urak. A mai forgatás eredménye, nem időrendi sorrendben
    Titokzatos kép, valaki felrobban Vipera mögött.


    Az igazi vas.



    A titkos vágy.. Lémisztő Vipela a célkeresztben, az összes műszer térdenállva könyörgött hogy lőjek :)



    Barátok. Tábortűz. Buli.



    A füszt

    [/IMG]http://users.cwi.hu/sgupload/1197674568.jpg[/IMG]


    Zsoltifireman által szponzorált JégHornet agresszor


    Kötelékben.



    Pápai áldásra várva.



    Ihletőm : Zsoldos Péter : Távoli tűz.

  • L Viper #11450
    Mai adag, köszi mindenkinek, jó volt !

















  • L Viper #11449
    http://www.speedtest.net/
  • Molnibalage
    #11448
    www.speedtest.net
  • Bucser
    #11447
    hol méred? én is megnézném a sajátomat.
  • Scottt
    #11446
    Na elméssz a ...
  • L Viper #11445
    Ezt most az előbb mértem:

  • L Viper #11444
    Mai multi este 9-kor kezdődhet.

    TeamSpeak: tss.thomi.hu
    Falcon 4 szoba - jelszó : falcon

    A Hamachi is legyen fent a biztonság kedvéért.

    A részleteket megbeszéljük TS-en, szerintem RV-vel kezdünk, ha marad idő utána lehetne valamelyik mentett AF kampányt folytatni.
  • Molnibalage
    #11443
    SU-24-es és SU-25 csak TE-ben repülhető és a SU-24 skinhibás, ha a rossz oldalon és beállítással repülöd. Akkor jössz te is?
  • L Viper #11442
    Su-22 az én voksom is, tisztelgés egykori csapásmérőink előtt is.
    De ha a 25-öst könnyebb megoldani, ám legyen az az első, de aztán a 22 !
  • HungaroJET
    #11441
    Én is 22-es párti vagyok ...elég sok fegyvert és sok fajtát/félét lehet felcuccolni...no meg lehet vele hasítani...a 25 meg csak cammog.

    Persze a 24-es is érdekes lenne ...a Ruszki F-111 :)
  • Gundark
    #11440
    17/22-re szavaznék. Mert az cép nagy vas. Meg király is:) Meg 25tel lehet menni a lonciban is. Mi meg különcök vagyunk :)