52965
  • zsoltfireman
    #11599
    Török méz...
  • Molnibalage
    #11598
    Fent van az újabb verzó, ma már nem frissítem. Minden egyes frissítéskor fel kell töltenem 30 mega felett már. Sokáig tart.
  • zsoltfireman
    #11597
    Jaaa!!!!
    Belga Légierő 1 SQN, már megy is!
  • zsoltfireman
    #11596
  • Molnibalage
    #11595
    Aha. Majd töltsed le amit én felraktam és csekkold. Nagyon szépen összefésültem a cuccot és tettem mellé dds nézegetőt is.
  • zsoltfireman
    #11594
    :-) Dianás vót?
  • Molnibalage
    #11593
    Jumurdzsák skin?
  • zsoltfireman
    #11592
  • zsoltfireman
    #11591
    Ha át írod,akkor bármelyikre fel tudod tenni :-)
    Egyre jobban beleőrülök....:-)
    Most török tailt készítek
  • zsoltfireman
    #11590
    Remélem ez mindenkit útba igazit...
  • Molnibalage
    #11589
    Ez gondolom attól is függ, hogy a dds szerkezete megegyezik -e, tehát ugyanott van e a skin helye. Persze ez csak tipp ehhez én nem értek. Legegyszerűbb, ha kipróbálod. Én is így tanultam moddolni.
  • repvez
    #11588
    Egy kérdésem lenne nekem is a skinekkel kapcsolatban.Én most a 3161 es számu farok skint modositgatom.Ezt csak ehhez lehet felhasználni vagy ha másik számu farokskinre nevezem átt akkor ahhoz a tipushoz is müködni fog?Mert akkor elég csak a dds nevét átirni és akkor egyszerre több modositott faroskint is tudnék kiválasztani.
    Már én is csináltam 20-at :D
  • Molnibalage
    #11587
    A 90 éves skin még nics benne, de az össes hiperjó Tigris skin már benne van.

    Zsolti, NAGY NAGY !
  • Molnibalage
    #11586
    Zsloti Skinpack hamarosan frissül megint. 121MB tömrítetlenül az pack! Összesen 172 MB nálam a skin mennyiség ami felkerül(t) a honlapra eddig.
  • zsoltfireman
    #11585
  • Molnibalage
    #11584
    Maga a hadjárat készítése Tacedittel, ha értesz hozzá pikk-pakk megvan. Én az új 88-as hadjáratot 3-4 óra alatt megcsinátam.
    Ebbe belefért az új repszázadok kitétele, és a SAM egységek újrapozícionálása is és F4Browse-szal a repszázadok állományának méretre vágása. Fel nem fogom, hogyha van egy kész térkép akkor miért nem fért bele, pár normális hadjárat összeütése...
  • Molnibalage
    #11583
    Na akkor egy kis fejtágítás a félreértések elkerülése végett, mert még most sem világos mindenkinek úgy látom. Amikor hleyszínekről beszélek akkor értem ezalatt különböző verzió számokkal.

    - Korea (ez van alapból a játékban)
    - Korea 128
    - Europe
    - Operation Desert Storm (ODS)
    - Iran
    - Israel (és ITO2)
    - Afghanistan
    - Taiwan
    - Balkan
    - Nevada
    - Panama
    - Nordic
    - (Agean és Észak-Afrika környéke is készülget úgy ahogy)

    Régen ezek voltak SP3-hoz, ebből pár ma sem megy FF4 alatt. Ezekben vannak szintén választható helyszínek, magában a játékban. Ez is theaters néven fut a játékban. Ha arról beszélek, hogy új helyszín jön ki, vagy csak javítják, akkor a felsőről beszélek nem erről. A felső tartalmazza az később említettett. A játékban azért van theaters választás, mert a játékban alapból 3 hadjárat létezik és egy helyszínen csak a belső váltással lehet többen betenni. Clear?

    A választható hadjáratok az én szememben gyakorlatilag az összes helyen a félkész jelleget ütik meg. Sajnos pont ez Europe nem szerkeszthető Tacedittel, Balkan meg nincs, Nordic meg nem is lesz soha úgy tűnik FF4 alá. Azt egy virtuális század csinálta, de letettek az átkonvertálásról. (Azért ennek még utánajárok.)
  • Wampa
    #11582
    http://www.defense.gouv.fr/air
  • Wampa
    #11581
    Nem találom a gólya okát,lehet hogy egy nagy franszia ász egyszer igy kiáltott fel:"Lö fosöttlagoja!
    http://www.servicehistorique.sga.defense.gouv.fr/04histoire/articles/articles_rha/symbolique/nancy.htm
    Itt van info(tekintve hogy a Défense üzemelteti a lapot),még turizok rajta.

    Addig itt ez a néger smiley és figyel ám Gundark,ne tépj szét senkit
  • zsoltfireman
    #11580
    osan TRIP


  • Gundark
    #11579
    Wampa boy, még annyi a nipőr és a fehér témához, hogy azért lett a nipőr szinte összes szériája fehér, mert nem volt más festékből elég :) A sötétebb szineket a hadsereg vitte, nekik meg megmagyarázták hogy a fehér az elegáns, és a franszija rjöpülő az égen úriember módjára harcol. Volt jópár amit átfestettek más szinre utólag de a gyári az fehér. (Ez is amolyan legenda mint az ezüst nyil. Akkoriban az országoknak megvolt a versenyekben a saját szinük. Angolok zöld, németek fehér stb. Azért lettek az Auto Unionok meg a merdzsók ezüstök, mert leszedték a festéket az aluminium autóról, hogy gyosabban menjen. :)
  • zsoltfireman
    #11578
    Elfelejtettem az egerem görgőjét használni,lefelé!
    Bocs!
  • Molnibalage
    #11577
    Most is CTD. Azért rákérdezek Snake Man cimbinél.
  • Molnibalage
    #11576
    Nem értelek és nem először fordul ez elő.
  • zsoltfireman
    #11575
    Ezenkívűl?????
  • L Viper #11574
    No !
  • Molnibalage
    #11573
    Van új 0.6-os Europe helyszín. Tesztelem, hogy lehet -e birizgálni a hadjáratokat.
  • L Viper #11572
  • zsoltfireman
    #11571
  • L Viper #11570
    Hát valahol kell lennie skinnek is, ha screent tudtak csinálni :)
  • zsoltfireman
    #11569
    Nem mondasz semmit???? :-)
  • L Viper #11568
    Ezt tudjuk, de amíg nincs új RV, addig kampányt csak ezzel lehet normálisan repülni, akkor már legyen szebb is, már ahol szűkösen moddolható.
  • zsoltfireman
    #11567
    Nagyon kirik! De a Thai 16-oknak csak a screen-jük van a packban!
  • Molnibalage
    #11566
    Ez mind szép és jó, csak ettől nem lesz rádió feliratozás, IFF és normális hadjárat az AF-ben.
  • L Viper #11565
    A Teljesség igénye nélkül, tényleg van itt minden ! Lengyel F16 is és az a tigrises farokkódos is :













  • Molnibalage
    #11564
    Nem jön be a kép. Nem kell, mert a J-6, J-5 és MIG-19SF kivételével már készen van az összes orosz gép. Egyetlen kivétel az egyik SU-30 altípus, de az meg lényegtelen, hadjáratban nem nagyon szerepel és kétlem, hogy sokan repkednének vele.
  • repvez
    #11563
    mig23 loadout ha még kell megprobálok szerezni hasonot
  • Wampa
    #11562
    Az egyik legjobb mikor a thunderbird-ös csávó kiszáll menet közben.
    Azt azért be kell gyakorolni,hogy mindig sikerüljön.....:)
  • Molnibalage
    #11561
    Most már jó.
  • Wampa
    #11560
    Amugy jok a háttereid,a hátteres topicon,párat leszedtem....köszi:)