52965
  • Gundark
    #11639
    Tgabbar tettestárshoz hasonlóan nekem is mindegy melyik nap. Ha nektek jobb a szombat felőlem lehet az is. A gép felkészitve indulásra kész, csak be kell ülnöm :) Ja milyen TE lesz?
  • Scottt
    #11638
    OMG Boci míg görgettem lefelé azt hittem vki linkelt vmi új kabint[real planeből:)]aztán olvasom a hszt hát kurvajókép:D
  • Bucser
    #11637
    Nemrég egy 3d szemüveg kapcsán sajnálkoztunk, hogy miért csak 640*480-at tud.

    Íme egy 720P-s változat (1280*720) potom 1500$-ért

    TDVisor

    olyan mint egy 72"-os tévé 10 láb azaz 2,5 méter távról.
  • Tgabbar
    #11636
    Nekem mind1 melyik nap ,csak előtte szóljatok,mert akkor egyeztettnem kell az asszonnyal..jah...csiszi-csoszi..
  • repvez
    #11635
    Bocs ha nagyon off leszek,de kellene egy kis segitség egy egy teszthez aminek elég nagy a nyereménye,de nem vagyok otthon a han és elektronika világában
    Ha tudtok segiteni azt nagyon megköszönném:
    Erröl a 18 kérdésre kéne válasz ha lehet privibe hogy ne offoljuk szét ezt.Természetesen a könnyebbekre tudom a választ :)

    kérdések
  • L Viper #11634
    Sajnos este 10 után érek haza, akkor tudok csatlakozni, ha a többieknek a péntek jó csak.
    Szombaton is jó esetleg.



    Boci, ez a mobilos kép kur*ára igazinak néz ki !!!!


    Wampa a Mirage 2000C kabint teljesen ki lehet javítani, egyszer már leírtam itt a fórumban, hogy hogyan kell. Nagyon jó, mert egyezik a 2D és 3D kabin is. Egyébként két hiányzó gif fájl kell csak egy másik Mirage kabin mappájából, ami a hibaüzenetből kiolvasható és égy adatfájlt kell átnevezni, de arra nem emlékszem melyiket.
  • Boconadi
    #11633
    128 kb/s upload rulZ!
  • Molnibalage
    #11632
    Nos, a válasz 256 kbps. Ez egyáltalán nem vészes, de 128-asal is korrektül fog elvileg működni. Van itt pár ember akinek van min. 512-es upload-ja, szóval nem lesz itt hiba. :)
    Ha minden jól megy, májustól nekem sem ez a szar Invitel lesz.
  • Boconadi
    #11631
    Telóval csináltam :-D

    Szvsz kicsit olyan érzést kelt mintha élő lenne.
  • Molnibalage
    #11630
    Gyúrtemény. :)

    Egész jók az értékelések is. A Patricok az új kilpem elérte a 4,5 kröül átlagot. Fura, ilyet csak a NAGYON top repszimes klippek szoktak elérni.

    Gyűjtemény itt is.
  • Molnibalage
    #11629
    Másold be más Mirage kabinját hozzá. Természetesen ez javítva lesz a köv patchben.

    Aki jöjjön tud, bár lehet hogy nem fogja bírni az RV. TE repülés lesz.
  • Boconadi
    #11628
    csatlakozhatok?
  • Wampa
    #11627
    Ejha Tűzember neked fut a Mirage 2000c?Hogy csinálod?
  • Tgabbar
    #11626
    Szívesen megyek ,ha kellek.
  • Gundark
    #11625
    Megyek. Mostanában kicsit kihagytam mindenféla dolgok miatt, de szeretnék rendszert csinálni a péntekből :) Most harcolunk? De végülis mindegy, én remekül szórakozom mindenképp :)
  • repvez
    #11624
    ezt most találtam egész ugyes kis plugin.Ha megnézitek a lap alja felé van a figterops-bol is egy kis video szerüség, hogy abban is ezt használják.
  • Molnibalage
    #11623
    Péntek?
  • L Viper #11622
    Rombolunk ? Ott leszek !
  • Molnibalage
    #11621
    Snail írta az FF fórumon.

    "The effect is called 'warping' and is caused by irregular positional updates. The most important solution will probably be to download the next RV patch But you need a decent internet connection as well."

    Mi a francot érthet tisztességes sávszél alatt? Meg is kérdeztem.
  • Molnibalage
    #11620
    A következő videó már harci lesz, de abban is kéne majd 1-2 ember mutlis segítése. Gundark és L_Viper kollegára számítok erőteljesen.
  • L Viper #11619
    Na végre, jónéhány hajómodell.
  • repvez
    #11618
    Ezek szerint amit ccc csinált modelleket az mind benne lesz az uj patchbe?
  • Bucser
    #11617
    mert mindenki a dögös dinamikus videokat szereti (a repülősök nagy része). Majd egyszer nézd meg, hogy pár gyors vágás és jelenetközbeni kameraváltás milyen jó eredményt csinálna...
  • Molnibalage
    #11616
    Nos asszem látható, hogy melyik részére gyúrnak rá kicsit jobban a játéknak. :)
  • Molnibalage
    #11615
    Hát fura lett ez a Funfalcon III. Eddig ez kapta a legmagasabb értékelést a Patricksaviation oldalon, pedig ott elég szőrösszívűek a flight sim videókkal.
  • Molnibalage
    #11614
    A főkönyvtrában elvileg van egy új theaters könyvtár. Ebben újra ott van az összes dds, oda is be kő másolni a dds fájlokat.
  • zsoltfireman
    #11613
    Lehet az,hogy az új Europe bezavarja a dds fájlokat,tegnap probálgattam,fel akartam tenni egy új Mirage 2000C Tiger festést,és az új theaterben nem érzékeli...fura :-(
    Pedig egy csomószor átnéztem
  • Molnibalage
    #11612
    Tisztán látható, hogy mikor töltök fel dolgokat a honlapra. :)

  • Molnibalage
    #11611
    A 2D-s hadjáratmotor vizsgálata közben érdekes dolgokra jöttem rá. Holnap leírom. :)
  • Molnibalage
    #11610
    Arra még gondolom emlékeztek, hogy új város textúrák lesznek, volt ilyen kép linkelve még publicban. Na ez tuti, és tessék extrapolálni.

    Egyébként én sem tudom, de KOMOLYAN! Azért várom az új exe-t, mert abban is lesz valami amit textúra névvel illetnek, de fingom sincs, hogy mi az.
  • repvez
    #11609
    Akár mindegyikre is értendö,de gondolom ha az uj RV-ben változik akkor europának is kell hogy elmenyjen rajta.
  • Molnibalage
    #11608
    Mármint az új FF4-ben vagy az európai helyszínen.?
  • repvez
    #11607
    Én is felraktam europát.
    Háát.. Van még hova fejlödnie.A táj elég sürün ismétlödik már-már zavaroan.Balage szerint pár kattintás csak a repterek kihelyezése ehhez képest csak M.O-n több mint 5 hiányzik és van pár amirol nem is tudok hogy volt ott.És kevés tipus és század közül is lehet választani.
    Probáltam kampányba menni,de a napjaink europai terület 2-es kampányánál tököli bázisrol üzemelve az elsö inditáskor valami olyan hibát dobott hogy nem tudja a bmp fájlt olvasni vagy cd hiba.
    Ezeket csak ugy észrevételként irtam és tudom hogy 1 embertöl ez is nagyon szép teljesitmény, hogy legalább csinálja.
    Ha balage tudná szerkesteni seperc alatt gatyábarázná ezeket a dolgokat.

    Amugy arrol milyen infod van hogy a táj szerkezete mennyit fog változni ?Marad ez a rengeteg tiles textura vagy valamilyen más eljárás is készülöben van az elkövetkezökben.Ha nem publikus akkor csak egy mosolygos smile ha változik egy szomoru ha nem.
  • zsoltfireman
    #11606
    Tigris találkozó folytatódik...
  • zsoltfireman
    #11605
    Már megvan!
  • Molnibalage
    #11604
    Kb. 40 perc míg felrakja magát.
  • zsoltfireman
    #11603
    Rakom az új Europe-t
  • zsoltfireman
    #11602
  • Solt
    #11601
    Júúúj... ez erős volt! :D
  • zsoltfireman
    #11600
    Avagy a Kurd Killer...