52965
  • L Viper #11679
    Rengeteget. Most több C64 progim van, mint annak idején. Pár éve gyűjtöttem be a netről egy rakással emulátorhoz.
    Ja és még megvan az eredeti gép is Tesóméknál múködik is. Hatalmas poén, mikor néha összerakjuk valamilyen bulin. Nagy sikere van :D
  • Molnibalage
    #11678
    Büszkén jelenthetem, hogy Beta testerrből feljebb léptem, már Developer vagyok. :)
  • Molnibalage
    #11677
    Az AT-16 teszthez csinálok egy külön verziót ma. NAGYON kéne, hogy kipróbálja valaki.
  • Tgabbar
    #11676
    jövök
  • Molnibalage
    #11675
    Koszos F-5E skin.
  • Molnibalage
    #11674
    OFF

    Ki mennyit ismer ebből? :)

    ON
  • Molnibalage
    #11673
    Nem, nekem az nem tetszett csak, hogy a Falcon topciban írta ezt. Ha nem teszik neki, akkor csukja be azt a topicot. Ott is írtam, egy FALCON topicban baj, ha arról írok??

    Pénteken ki jön? Eddig, L_Viper, Gundark, Boci, jelentkezett be,

    Holnap megcsinálom a modom frissítését, kísérleti jelleggel lesz benne néhány 2D-s hadjárat változtatás is!
  • JoeDestroy
    #11672
    Élő klipp.

    http://www.trilulilu.ro/Andreika/b517bce29a9915
    Van benne minden.
  • L Viper #11671
    Ahová Te beteszed a lábad ott felpörögnek a dolgok :-)

    Ezt azért megkaptad, ide is idézem : "MELLESLEG KEZDELEK UNNI MEG A FALCONT IS, HOGY ENNYIRE CSÖKÖNYÖSEN LE VAGY RAGADVA EGY KÖCSÖG JÁTÉKNÁL."

    Balázs légyszíves fogadd el, hogy lesznek olyan emberek akiknek a Falcon csak poháralátétnek, meg szemétnek való. Nem kell ebből lelkiismereti kérdést csinálnod, ha valakinek nem tetszik.

    Neked tetszik, nekünk is tetszik, a Frugalson beregisztrált rengeteg embernek tetszik ! Azért dolgozzál, hogy a tábornak minél jobb legyen az új megapatch.
  • Molnibalage
    #11670
    Hát mi más? :) EF-111-ez majd viszi az AI.
  • Gundark
    #11669
    Na akkor sorjában :)

    1 : Pontositsunk Wampa boy, wampákat esznek REGGELIRE. :) És nem vagyunk agresszivek, csak határozott véleményformáló képességünk van. Mi valljuk az ősi elvet melyszerint "soha ne állj le olyannal beszélgetni akit nem tudsz leütni " :)

    2 : Szívesen megyek veled Boci, de ha kell akkor elviszem a fantomot. Teszem hozzá, kb 10 percet repültem vele eddig a falkonéletem során. Szóval ha az kell akkor szólj Balázs, mert gyakorlok vele kicsit. Az összes gép akkor a : 16 111, f4? Vagy más? Mert ebből erősen 80as évek klip lesz :))
  • Molnibalage
    #11668
    Na, kezdődik...
  • L Viper #11667
    Igen, as Su27-est vittem, a végén meg az F14-est. Szép nagy "jószág" mind a kettő.
  • Molnibalage
    #11666
    Falconban is kéne ilyen kép a szép gépekről. 20 pilótás multi.
  • Wampa
    #11665
    Jó ez a kép a Lock Onból,nem bánnam ha mind repülhető lenne benne:)
    http://lockon.co.uk/img/about_game/pic6.jpg
    Én szeretem nézegetni a lassu klippeket is,de ez tényleg kicsit unalmas volt.Szép persze,de nekem az RV is szép,volt már hogy átrepültem a lebombázandó repteret mert kivülről nézegettem Zsolt agressor skinjét a naplementében.
    A legutolsó klippjében Balage nak én egy csomó uj ötletet láttam(nekem uj persze)Baromira tetszettek a kiguruló gépből vett áthuzások,leszállások(?)Vipera volt gondolom a szuhojjal,tetszett.
    Igen,persze,Gundark fenomenális volt a....a...(banyek ,fel fog falni,a Gundarkok nagyon agresszivek és Wampákat esznek:)
  • Molnibalage
    #11664
    Háááát. Az első zene nekem oltárira sérti a fülemet. Az elején gurulgatnak, felszállnak, kötelékeznek. Aztán az új jobb zene alatt is ez megy. 2:55-nél fantasztikus kameramozgás! Viszont az, hogy 5:30 környékéig semmi akció az nálam mélyütés a javából, majd elaludtam az kippen. 5 és fél perc kötelékezés, felszállás és taxizás többször is, szerintem halál felesleges. 7:20-nál érdekes megjelenítési technika.
    Sajnos a zene itt sem az én stílusom.

    Összegezve, de ez csak az ÉN véleményem (és nem fikázás) A képminőség NAGYON jó, de egy halál unalmas klip szerintem, és nekem még a zene sem jön be az idő nagy részében. (Bucser még te mondtad, hogy nem az effektelés teszi a klippet, hát ezt csak az teszi...) 0 akció van benne az enyiméihez képest, semmi dogfight, alacsonyan repülés és rácsapás, SEMMI. Néhány bombaoldás és robbanás. Ennyi. Ennél még az első klippemben is több akció volt, pedig akkor még nagyon kezdő voltam. Persze valakinek az ilyen típusú klippek jönnek be. Kinek a pap...
  • Molnibalage
    #11663
    Azt meg tudom csinálni szólóban is...
  • L Viper #11662
    A Te videód mikor kerül fel ?
  • Boconadi
    #11661
    Nem lehetne F-117-el GBU-t dobni? Gecc de kurva jól nézne ki. Hajnalban, nagyonmagasról. Nana? :D

    De én vinnék szívesen F-18-ast is, mert az a kedvenc gépem. Gundarkal csinálnánk egy két gépes köteléket 18-al, sweepben?
  • Bucser
    #11660
    Vagy csak van idejük igényesen utómunkálatot csinálni. Szerintem ez a klip is legalább 3 hónapig készült ha nem tovább. Gyönyörűen van effektezve, jól össze van válogatva a zene és a naplementés rész kurva jól meg volt csinálva pl. Látszik, hogy jól átgondolt, megtervezett munka.
  • JoeDestroy
    #11659
    Ha szombaton is lesz én is mennék.
  • HungaroJET
    #11658
    Szép biza az OF ...3 perc: Vadászpilóták zenéje - Imádom...a Rockeye elengedése kicsit bugos...a szélső bombák beugranak középre kioldáskor 6:30...tudom ne legyek MAXIMALISTA :)
  • Solt
    #11657
    Az is triviális amikor sok éves kapcsolat után a barátnőd közli, hogy szeret... mégis jól esik...
  • Gundark
    #11656
    18as? Vagy ha nincs az egyik 16ost elvinném. A nagy malacokat nem szeretem :)
  • L Viper #11655
    17. Perion elem volt.
  • Molnibalage
    #11654
    Triviális dolgokat felesleges leírni.
  • Solt
    #11653
    Igazából azt vártam, hogy közlöd: " az új RV szebb lesz"! :D
  • Molnibalage
    #11652
    Hát én Aeyes F-15C-t vinnék, Track IR-rel atomjól fog kinézni. Kéne F-111 csapásmérő, F-4G és F-16 is.
  • Wampa
    #11651
    Nagyon élethű néhol,mintha dokumentum filmet néznék.De a tiétek is sokszor olyan.Egyébbként koncepcioját,ütemét tekintve messze jobb a Balázsé.
    Sikerült felvarázsolnom egy régi F111 fülkét meg egy Harriert.Már ugy értem megy....Fireman,nem érdekel?
  • Gundark
    #11650
    16osokat viszünk, vagy?
  • Molnibalage
    #11649
    Igen. Bazz, ezeknek van gépe futtatni a játékot és még felvételt is csinálni??
  • Boconadi
    #11648
    Gecc nagyon szép ez az Open falcon... :S


    Olyan felvételeket mi is csinálhatnánk majd balázs, hogy repülünk kötelékben, aztán a vezér indít rakétát, utána pedig kifordul szépen.
    Vagy ugyan ez bomba oldás után.

    Ebben a vidiben vannak nagyon szép jelenetek.
  • repvez
    #11647
    Akár többel is ,közben meglett a nyolcas is,de a 12. 17 nem megy.Már fáradok.De nem hiszem hogy nyerni fogok mivel a 15,13 és 3-as kérdés olyan hogy aki nem járatos ezekben a körökben az nem tudja igy én sem :(
  • sindelnet
    #11646
    16.Roger Waters (PinkFloyd)
    Ha nyersz,jössz egy Bivaly sörrel...
  • Molnibalage
    #11645
    Több bevetés is szükséges. Reptér támadás, SAM bombázás, támadás menetoszlop ellen. Minden.
  • Boconadi
    #11644
    Egy GBU-10 -est szívesen ledobnék a rohattakra.
  • repvez
    #11643
    A 8,12 ,16,17 kérdéseket esetleg valaki ? Már felturtam a netet de semmi.
  • Molnibalage
    #11642
    Elvileg CTD van, ha TE-ben repülni akarsz vele.
  • zsoltfireman
    #11641
    Ezt hogy érted???
  • Molnibalage
    #11640
    Ilyen is olyan is.