52965
  • Gundark
    #11719
    Hmm... Vigyázz félkarú, vigyázz. Már gyúrom a hógolyót amit a szőrmók fejedhez vágok :)
  • zsoltfireman
    #11718
  • Wampa
    #11717
  • Wampa
    #11716
    Tom ,én tettem fel....én is terveztem...a gépet is:)
  • zsoltfireman
    #11715
    Na Molni,ezt a screent feldobhatod a Frugal's-ra
  • zsoltfireman
    #11714
    Ez a század festés híres WWII Mustang század volt, ezekkel a színekkel
    Az ANG így tiszteleg elöttük
  • zsoltfireman
    #11713

  • zsoltfireman
    #11712
    Átküldöm Molninak....
  • zsoltfireman
    #11711

    Tekintsétek Kari ajándéknak! Jól mutat majd a fa alatt...
  • Scottt
    #11710
    Madjnem megkérdeztem ,hogy hol van a játékbeli fénykép :)
  • zsoltfireman
    #11709
    Évfordulós....
  • Gundark
    #11708
    Háhá, ezt én küldtem neki, és az erforsz honlapján találtam a csiricsárét :)
  • zsoltfireman
    #11707
    Ó,ha tudnád milyenek vannak még.....
  • Molnibalage
    #11706
    Honnan veszed ezt a sok érdekes skint? Nem hittem volna, hogy ennyi van belőlük.

    A 2D-s rész upgrade is kimaradt, majd holnap frissítem a MOD-ot megint.
  • zsoltfireman
    #11705
    Még pontosítom,de nagyon fáradt vagyok.....
  • zsoltfireman
    #11704
  • zsoltfireman
    #11703
  • Molnibalage
    #11702
    Ezzel azt akarom mondani, hogy a valósághoz közelebbi állapot érhető el így, mert NAGYON sok kombinációban lehet felrakni dolgokat még úgy is, hogy figyelsz az összelógásokra. Most befejezem a monológiát. :)
  • Molnibalage
    #11701
    Lehet, hogy még ma módosítom a felfüggesztéseket itt-ott az egybelógások elekrülésére, bár ez csak olyan elvetemült esetekben fordul elő, hogy olyan konfiggal épeszű ember nem megy bevetésre. Kiegyensúlyozott felfüggesztés estén ilyen nem fordulhat elő.
  • Molnibalage
    #11700
    A dátumozást nem tudom, hogy hogyan osztja ki. Nem minden file változik meg, de nem vesződök a kibogarászással, összecsomagolom mindet azt csá.
    Közben most ugrik be, hogy a SU-17-nél kell az új rack.dat filr-om és asszem azt nem tettem bele. Nem túl lényeges...
  • JoeDestroy
    #11699
    Csak egy kérdés. A file-ok mérete és dátuma az a szerkesztésnél nem változik?
    Mert az új mod a HDR kivételével ua. méretben és dátumban, mint a régi. A HDR nálam ráadásul 12.11.-i (terület install volt -asszem-) az új modban pedig 11.07.-i.
    Csere esetén esetleg nem lehet v.mi területgubanc?
    Előre is megköszönném az infot.
  • Molnibalage
    #11698
    Fent van. Ez az én ajándékom karácsonyra. :)
  • Molnibalage
    #11697
    RV-vel a videóhoz. Kéne dogfight is egymás ellen, mert én leszek az álló kamera én nektek kéne engem és mást is hajkurászni. Majd élőszóban elmagyarázom mi a lényege ennek.

    Töltöm fel az új modot. Ez sok olyan dolgot is tartalmaz, ami jelenleg nem használható ki jól, de később majd igen. Feltéve a max. terheléseket, a fegyverek sok helyen összelógnak a hiányzó rackek miatt. Ez nem marad örökre így. :)
  • Gundark
    #11696
    Aztat szeretném kérdezni, hogy csak imperialista tipusokkal repülünk holnap? Vagy a bátor MiG 21esek és a még bátrabb és kiválóan animált MiG19esek is mennek? Vagy esetleg 29esek? Mi lesz a program? TE az RV-vel, és utána? AF kampány?
  • Molnibalage
    #11695
    Az új MOD mindjárt kész, ha BÁRMI CTD van, akkor jelezzetek, mert nincs időm letesztelni mindent.
  • Molnibalage
    #11694
    A gond az, hogy a MIG-23-nál meg CTD lesz ettől és az AI ezzel a kionfiggal nem tud felszállni a reptérről, nem gyorsul eléggé a gép...
    Asszem ez egyelőre kimarad.
  • Molnibalage
    #11693
    Elvileg működnie kell. Dewdog meg is jegyezte, hogy ez félig jó hír, mert eddig csak GYANÍTOTTA, hogy néhány esetben nem mindegy, hogy melyik oldalon repülsz. Ez most igazolást nyert.

    Érdekes módon négyzáras tartó nincs, de az AT-16 négyes indítósíne egész jó.

  • L Viper #11692
    Péntek este kezdhetünk este 10 előtt, mert úgy alakult, hogy nem dolgozom délután és a szombatom is szabad.
  • L Viper #11691
    AI nem tüzelt, mert csak összedobtam a küldetést, célpont nélkül, hogy megnézzem megy -e ?
  • Molnibalage
    #11690
    A négyzáras bombatartók kegyetlenül hiányoznak a játékoból, ráadásul kétféle van belőle és csak a kisebbről van pontos geometriai információm. Az a MIG-21-hez készült, 4x100kg terhelhetősséggel. A későbbi az már 4x250kg-ra van méretezve.

    Normális kétzáras sincs, az orosz gépeken egymás mögött van a két bomba és nem egymás mellett.
  • Molnibalage
    #11689
    Igen, mert eltoltam, véletlenül GBU-12-ek vannak AT-16 helyett. Ez egy figyelmetlen editálás miatt van, F4Browse sajátosság. :)

    Az AI is tüzelt?

    Egyébéknt mindjárt kész a módosított cucc. Sajnos hiába rakom fel sok helyem a korrekt mennyiséget, nincs hozzá megfelelő rack. Azokat inkább törlöm. Az orosz gépek frissülnek majd a modban.
  • L Viper #11688
    Én is megcsináltam. Kreáltam egy TE-t az északi oldalra két géppel.
    Felraktam, de csak 8 darabot engedett felrakni gépenként.
  • Molnibalage
    #11687
    Na karácsonyi relism mod előkészítése folyamatban. :)
  • Molnibalage
    #11686
    Nos megcsináltam a SU-39 tesztet és MŰKÖDIIK, de csak KORLÁTOZÁSOKKAL.
    Fogalmam sincs miért, de CSAK akkor nincs CTD amikor az AI akarja használni, ha a VÖRÖS oldalon repül a gép. Ez van.
  • Molnibalage
    #11685
    Ma odaviszed egy 12-13 éves srácak és megkérdezné, hogy ez most írógép, vagy csak ugratjuk, mikor számítógépnek nevezzük. A BME-n igen komoly mérnöki programokat írtak rá, és igen nehéz volt a szűk memóriakorlát miatt.
  • L Viper #11684
    Nem bizony :(
  • L Viper #11683
    Esküszöm ezek is a füstmodod használják :)
  • Pzolika
    #11682
    :) Se az ACE-t Se az ACE II -t nem láttam köztük :):)
  • Molnibalage
    #11681
    AT-16 teszthez a flie-ok, \terrdata\objects könyvtárba megy a cucc.
    SU-39 gépre lehet 16 darabot tenni. Próbáljátok ki először, hogy neketek megy -e a dolog, aztán az AI-t csekkoljátok. Előre is köszi.

    molnibalage.extra.hu/at16test.rar
  • L Viper #11680
    Gratulálok