52965
  • L Viper #11759
    9 után jó nekem is.
  • Molnibalage
    #11758
    Ma este jó nektek? Bzonytalan, hogy mikor jövök haza, de 9 fele azért csak itthon leszek... (Carcassone party van délután elvileg.)
  • Gundark
    #11757
    Kösz :) Olyan precizen mint a tegnapi köztetek való áthúzást :) Az nagyon furi lett mert beálltam veletek szemben aztán egy pillanat alatt jobbra kerültetek vagy 10 mérföldet. Csak néha laggolt nekem Lémisztő CicusVipera nagy netje miatt, de akkor izmosat. No meg ha jönnének a tettestársak, akkor a film után játszhatnánk megint vagy TEset vagy kampányosat. (vissza kéne adni a kölcsönt a kisköcög iglásoknak :))
  • Molnibalage
    #11756
    Skacok mi az az új tárhely ahol fényképek is vannak? Bettenném a manualba linknek vagy ide fel, a banner alá.
  • Molnibalage
    #11755
    Azért lenne elég a két ember, mert akkor nem laggol akkorákat, bár nem kell majd nagyon agresszív manőverek csinálni sokat. Gundark, de igenis profin repülsz. Minden videó OLYAN precízen csinálod amit kell, hogy majd magam alá csinálok. :)
  • Gundark
    #11754
    Megtisztelő hogy nagy tapasztalatú pilótnának nevezel, de én csak egy egyszerű hülye vagyok aki nem szereti a preciziós fegyvereket. Mk, CBU, az igen :) Ledobom oszt robban :)Nincs trükközés :) De szerintem jöhet Boci is (aki erőt vesz magán, ifjú padawan, és nem flarezik, nem füstöl, tartja a helyét a kötelékben :) és Tgabbarról (sztabil és mekbiszható :) nem is beszélve. Tegnap mikor AFeztünk, Lémisztő volt a vezér, és felszállás után nem szóródtunk szét hanem meglepő módon egyben maradtunk és igazi harci kötelék módjára hajtottuk végre a támadást. Csak a sok kis iglás köcsögre nem számitottunk :) Szóval döntsétek el ki ér rá és mikor, aztán mehet felőlem.
  • zsoltfireman
    #11753
  • Molnibalage
    #11752
    Földi célok elleni támadásokat és azt is venném külső nézetből. Nektek unalmas és precíz munka lenne, de rohatd jól néze ki a videókban. Nem biztos, hogy pont a következőben lenne benne, de nagyon kéne. Gondlojatok arra ami a World of FF4 klip elején van, mikor az F-16 húz a SU-27 után. Na OLYAN felvételek kellenének még!

    Más, új intró lesz az új kiphez, hasonlóan fennkölt zenével. :)
  • L Viper #11751
    Mit kellene csinálni ?
  • Molnibalage
    #11750
    Sakcok lehet, hogy szükségem lenne még multis felvételekre. NAGY tapasztalatú pilóták kellenének. (Gundark?, L_Viper?)
  • Molnibalage
    #11749
    A Francia-Svájci Alpok nagy része ilyen.
  • repvez
    #11748
    Ez melyik részén van europának?Nálam nem igy néz ki a táj.Igy elég elfogadhatoan néz ki.Majd még megnézem én is jobban ezt azért
  • L Viper #11747
    Kössz mindenkinek, remélem ebből is jó klip lesz.

    Együtt a csapat:


    Nagyvasak:


    Hornet:


    A védelmezők egyike:


    A földi mumusok:


    A leendő égi mumusok:

  • Gundark
    #11746
    111 kivülről. Itt még hagyján :)



    Belülről. Hmm



    Kötelék

  • Boconadi
    #11745
    F-18 a hegyekben:



    Gundark


    Gundark


    L_Viper




    Ezt meg ígértem:


  • Molnibalage
    #11744
    molnibalage.extra.hu/Cross.rar
  • Wampa
    #11743
    Ez fú de durva.....
  • zsoltfireman
    #11742
    A Spitfire-es még készülőben...



  • Molnibalage
    #11741
    Nagyjából, de iszonyat pontatlanul. Csomó katonai reptér hiányzik és olyan repterek vannak benne amiről csak fatertől tudtam meg, hogy létezik. Füves repterek. Pl.: Benne van Őcsény, de nincs se Kiskunlacháza sem Kunmadaras, pedig ott igen komoly gépek voltak. MIG-29 és SU-24. A hadjárat is olyan amilyen....
  • Boconadi
    #11740
    Europe modban benne van Magyarország is?
  • Molnibalage
    #11739
    Akkor nem lesz Europe, ez csak egy eshetőség volt. Majd legközelebb. :)
  • L Viper #11738
    Már nincs is időm felrakni az Europe modot...
  • L Viper #11737
    Na most jutottam gépközelbe, az Europe mod nincs fent nekem sem.

    Mindenki rakja fel a modokat, AF-hez is, hogy ne akkor kelljen bajlódni.
    Hangokat, joyt, neveket (pilot logban) előre lőjük be, nehogy akkor szúrjon el valamit.

    Elérhetőség:

    tss.thomi.hu - Falco 4 szoba, falcon jelszóval.

    Falcon szerver IP : 78.131.45.158

    9-kor kezdhetünk, próbálok előtte már TS-en lenni.
  • HungaroJET
    #11736
    A C64 játékokból kb. a fele volt ismerős ...persze soknak a nevére/címére már nem emlékszem, de volt ott: The Last Ninja, Spy vs. Spy, Iridium, Blue Max, World Olimpics Games vagy hasonló, Rambo, Karate Fist + a csomó autóst is ismertem...viszont egy szim sem volt: mint a Digital Integration- Fighter Pilot :( Tomahawk (AH-64..Spectrumon indult)...

    Lockon: Orosz gépek:
    http://lockon.co.uk/img/about_game/pic5.jpg
    http://lockon.co.uk/img/about_game/pic3.jpg
    Többi: katt a képekre
    http://lockon.co.uk/index.php?end_pos=44&scr=list&lang=en

    Este lehet, hogy én is jövök...legújabb realism MODot felraktam..., de hol találom az Európai terepet ?
  • Boconadi
    #11735
    Na mikor kezdünk? Már áll a peckes :D
  • Boconadi
    #11734
    áhh ne haragudjatok, egyszerűen nincs időm mostanában a géphez. Ma is sokat kellett szervezgetnem, hogy résztvehessek az esti partin. Holnap korán megyek fel pestre, ott is dolgom lesz, szal komolyan nem tudom mikor fogom feltölteni. De egyet ígérhetek: Szenteste napján meglesz.

    Tudom hogy sokat ígérgettem már, de egyszerűen nem tehetek róla... :S



    Ez az európa helyszín tetszik nekem!
  • Molnibalage
    #11733
    Europe.





    És a NAGYBETŰS csapásmérő gép.

  • Molnibalage
    #11732
    Vagy feltehetjük az Europe helyszínt is és ott lehet gyönyörű hegyek közötti repkedést csinálni.
  • Molnibalage
    #11731
    Multi előtt mindenki tegye fel a relism modomat, a legújabbat.
  • Molnibalage
    #11730
    Valóban megjött. Ezt egyelőre külön rakom fel, mert nincs kedvem most csak ezért 35MB-ot feltölteni.
  • zsoltfireman
    #11729
    A postádban, a már UPGRADE-elt évfordulós verzió!!!!!!
  • Tgabbar
    #11728
    Megpróbálok jönni ,de mára lekehesedtem,így nem ígérhetek semmi konkrétumot..meg kell hagyni ,elég szarul vagyok.
  • Molnibalage
    #11727
    Akkor 9-kor. Addigra összedobok TE-t.
  • L Viper #11726
    Ha minden okés és addig csend lesz itthon, megpróbálok 9 előtt valamivel.
  • Gundark
    #11725
    Én 9 előtt nem tudok jönni.
  • Molnibalage
    #11724
    Boci, hol van a videód amit ígértél?
  • Molnibalage
    #11723
    Minél hamarabb! :) Akár 8-tól is kezdhetünk.
  • L Viper #11722
    Mikor akartok ma este kezdeni multizni ?
  • Gundark
    #11721
  • zsoltfireman
    #11720
    Na,kész....