52965
  • Molnibalage
    #11879
    A SU-27 az hiba, elnéztem a felfüggesztési pontot. Egyébként huszadrangú, mert épeszű ember SZU-27-tel nem repül földi csapásmérést a valóságban, mert a legjobb vadászgépét nem pazarolja ilyen csacskaságokra és igaz, hogy a Falconban van CCIP és CCRP mód, de a valóságban nincs ilyen..

    Nekem is megvan ez a cucc amit beraktál.

    A játéban az 1/7 felfüggesztési pont nem létezik a MIG-23 részére. A szöveg többi része zavaros amit írtál, nem nagyon értem.
    A külső R-60-as felfüggesztés azért nem tettem rá duplán, mert nem mindenkinek van dupla R-60 sín rendszeresítve és nincs benne jól a játékban. Ezért maradt a szimpla. Ha mindehol engedélyezném a dupla AA-8at, akkor meg az AI rárakna 8-at, ami meg nem real...
    3-as pilonon meg nincs R-23 az csak kintre megy.
  • L Viper #11878
    GRATULÁLOK !!!

    Még így Youtube-os minőségben is iszonyat ütős lett
    Mindenképp szeretném látni a jó minőségű verziót is :D

    Nekem bejön a zene is, szeretem a húzósabb műfajt. Azért jó, hogy ellensúlyoztad a Walking in The Air egy szál zongorával előadott verziójával a klip második részében. Jó választás volt.

    Ha a multis repkedést is ilyen komolyan vennéd, amilyen jól összevágtad ezt a videót kezdenék félni tőled
    A "Mátrixos" kameranézet a robbanó Su 27-ről szép volt.
  • Boconadi
    #11877
    még sosem láttam azt a filmet (pedig már mondták hogy nézzem meg), de nagyon szeretem az ilyen leválásokat, tetszenek.
  • Boconadi
    #11876
    tudtam amúgy hogy neked nem fog tetszeni, azt hiszem céloztam is rá :D
  • Bucser
    #11875
    "Bocsi nagyon jo lett a videod látom sokat nézted a vasmadarakat abban volt ez a lefordulásos kiválás."

    Alapmű a topgun mellett:)
  • repvez
    #11874
    Bocsi =Boci :D
  • repvez
    #11873
    23-as loadaut
    Beszámoztam a pilonokat és a mellékelt képen az egyik R23-as a 3-as pilonon van a dupla r60-as a 4-esen a pottartály meg az 5-ösön és vagy osztoznak a másik r60-assal vagy valahol a levegöbe félig belelógva helyezkedik el.
    A szu27-esnél a 3záras pilon a jobb szárnyvég utolso elötti helyén van ami nem valoszinü.
    a 21-esnél meg a hasa alatt van egy rakéta a pottank helyett.Tudtommal oda mást nem nagyon szoktak tenni.

    Bocsi nagyon jo lett a videod látom sokat nézted a vasmadarakat abban volt ez a lefordulásos kiválás.
  • Boconadi
    #11872
    azt a fészkes mindenit de hülye vagyok, most látom csak a videóját...
  • Boconadi
    #11871
    Nem is tudtam hogy van :O
  • Molnibalage
    #11870
    A 23-as modellje sajnos nem stimmel. Mit értesz pontosan ezalatt? Szerinted hogyan kéne állnia? (Kép kéne, rajzold be painttal, hogy mi a gond). Nekem nem a grafika a lényeg, hanem a korrekt felfüggesztési veriáció. Mivel nem tudtam megcsinálni, hogy 4 R-60 legyen de úgy, hogy a bombákhoz is stimmeljen a HP mennyiség, ezért kivettem az egyik felfüggesztési pontot. Ez van...

    Egyébként a fura az, hogy elvileg lehetne 8 db R-60 is rajta, mert az anyagban ami van nekem minkét felfüggesztési pontra engedélyezi a dupla R-60 sínt, csak ez elég valószerűtlen dolog...
  • Molnibalage
    #11869
    Lökjed. :)
  • repvez
    #11868
    A 23 asnál olyan mintha 1-el el lennének csuszva a felfuggesztési pontok
  • repvez
    #11867
    Akkor linkelem:
    23-as pottartály
    27-es 3as pilon a szárnyvégen
    23-as fegyverbajok
    21-es rakéta a pottank helyén
  • repvez
    #11866
    Ugy látszik a terület választás volt a gond most megy,de találtam pár hibát a fegyverfelfüggesztéseknél.




  • JoeDestroy
    #11865
    Nekem tetszik!!!
  • Molnibalage
    #11864
    A zene sajnos nem jön be most sem, de ennek ellenére is tetszett a jó vágás miatt, nem semmi meló lehetett összehozni...
    (Miért nem szóltál, hogy nincs Aeyes F-14 kabin? Átküldtem volna.)
  • Bucser
    #11863
    Királyos lett!! meg is kapta az 5 csillagot:)

    Szeretem az ilyen klippeket:)
  • Solt
    #11862
    Áldott, Békés Karácsonyi Ünnepeket kívánok mindenkinek!
  • Boconadi
    #11861
    Hát akkor Boldog Karácsonyi Ünnepeket Mindenkinek!

    [apro] A credits-ben elírtam egy dolgot, amit javítani próbáltam, de javítás helyett véletlenül kétszer írtam bele. Az illetőtől elnézést szeretnék kérni, a nagy változatban javítva van a hiba.
    A videóba sok olyan dolog nem került bele amit ígértem (csapattárs vesztés, anyahajóra leszállás), a következő videóban remélhetőleg benne lesz, de a mostani zenék, illetve külső körülmények most nem hozták ezeket. Talán a következő videóban.
    A youtube összenyomta a vidit, ezért ilyen rossz a minőség, ha lesz kedvem, időm és türelmem, akkor majd feltöltöm egy szebb minőségben is.
    Remélem mindenkinek elnyeri tetszését, ismét elnézést a sok késésért, valóban nem volt időm rá.
    Ha balázs engedi, akkor a nagyobb videót (150MB) feltöltöm a tárhelyére (?), és onnan letölthetitek.

    Boldog karácsonyt kívánok mindenkinek és családjának mégegyszer, jók legyetek, vigyázzatok magatokra, az alkohollal pedig csak finoman! :)
    [/spoiler]
  • Molnibalage
    #11860
    Carrier take off küldetést vagy hajóról akarsz felszállni a hadjáratban? Én őszintén bevalomm a legújabb verziót nem próbáltam még ki, de ha TGabbar még A-6-tal is fel tudott kerülni egy hordozóra akkor nem lehet baj.

    A videóhoz NAGYON állat felvételeket tudtam szólóban is megcsinálni, majd meglátjátok.
  • Tgabbar
    #11859
    Ajjajjj.A Korea 2005 alól megy a kampány,azt a szinteret válsazd,és ot is a 83-as kampányt.Bár amúgy fura ,amit csinál nálad.Lehet jobban jársz,ha újra rakod,persze nem akarok vészmadár lenni,lőttek ma rám már elegen :).
  • repvez
    #11858
    Balage egy kis manuált mellékelhetnél a mododhoz hogy kell elinditani?Mert én bemásoltam mindent a megfelelö helyre kiválasztom a standard koreai helyszint nyomok egy savet és kiválasztom a carrier take off részt majd az f16-os századot és a commit nyomása után hibaüzi és kilép a vindizba.
  • Bucser
    #11857
    Kellemes Karácsonyi Ünnepeket minden topiclakónak!!
  • Tgabbar
    #11856
    Ahogy a mondás is tartja.Szegény(pláne ha családos) ember vízzel főz :).
  • Molnibalage
    #11855
    Haladok az új movie-val. :)
  • JoeDestroy
    #11854
    A LED-es FreeTrack 2+ webcam cucc sem vonult nyugdíjba. A haverral 2 gép LAN szoktunk így repülni. Rakéták lekövetése, egymás mögül kilőtt ellen, bombakioldás több hullámban. Lényegesen egyszerűbb és élvezetesebb így a repülés.
  • JoeDestroy
    #11853
    A TrackIR-el immáron én is a 3d-s fülkében repülök a Falconnal, csak a manuális bombacélzáshoz használom a HUD nézetet(pontosabb bár a 3d-s nézetben is megvan az a pozíció ahonnan pontos) . Maverick képernyő, LGB TGP képernyő rá van renderelve a kijelzőre, és klikkelhető a 3d-s kabin. Csak ránézel az MFD-re és lehet egerészni. Bár csak az RV-ben és az OF-ben van rendesen megoldva ez. Az AF 3d-s fülkéje csak dogfight alatt jelent előnyt, és nincs 6DOF támogatás, nincs az MFD-n TV kép és nem klikkelhető rendesen. Egyébként 6DOF használatával még a féklapok állását is látom hátranézve és megemelkedve.
  • Bucser
    #11852
    Tök mindegy, hogy szaladgálsz a szemüveggel a fejeden, vagy ülsz a gép előtt és a fejedet forgatod. nem? csak minnél nagyobb a távolság az érzékelők között annál nagyobb mozgást kell beadni adott input eléréséhez.

    Wii-zni i lehet a kijelző elé ülve csak csuklóból, meg lehet bolond módjára ugráéndozni a szobában a végeredmény ugyanaz.
  • Bucser
    #11851
    ugyanezt tudja a TrackIR 4 pro vagy a Trackir 3 + vector expansion. csak sokkal pontosabb pozíciómeghatározással mivel 4 visszaverőfelület van és nem 2.
  • repvez
    #11850
    Azt tudom hogy a 6dof-ot támogatja söt többen használják is itt RV alatt is mert azzal is kompatibilis csak a video alapján máshogy jott le nekem az elv,de aztán rájöttem hogy csak a készülékek mások az elv ugyan az .
    Lassan elérkezünk oda hogy egy külön játszo szoba kell hogy szabadon lehessen jobbra balra elöre átra meg mindenfele mozogni a projektor elött amikor egy FPS-el játszunk.
  • Bucser
    #11849
    Pont ezt csinálja a TrackIR.
  • Tgabbar
    #11848
    De asszem az újabb TrackIr is tudja ezt.Legalább is láttam egy videót ahol a Black Shark alatt mutogatták ,hogy a srác benézet a bak mögé a pilóta fülkében és ehhez hasonlók.Nézd csak meg. Itt meg láthatjátok,hogy miért is jó ez :).
  • Tgabbar
    #11847
    Durva.Egy ilyennel RV-zni...hm..persze a multiról nem is beszélve
  • repvez
    #11846
    Elég jol néz ki ez a kis találmány tényleg ugy néz ki mintha kilogna a tvböl a kép. lehet hogy venni kéne egy wii-t
    wii headtrack
    Vagy ezt tudná a trackir vagy a hasonlo eszközök is?
  • repvez
    #11845
    http://rapidshare.com/files/78777920/pictures.rar.html

    ide felraktam azokat a képeket amiket a saját készitésű farokskinjeimet mutatják.Némelyik eléggé fun kategoria és félkész állapotu.Pár tanács jol jonne hogy még mivel kéne kiegésziteni öket.
  • 42nd Intruder
    #11844
    Boldog és békés karácsonyi ünnepeket!
  • Molnibalage
    #11843
    Jó a hatzáras tartó a gépen 4 FAB-100-sal! :)
  • repvez
    #11842
    Nekem ebböl a 05-ös oldalszámú van elkészitve igaz én csak ecsettel dolgozok ugyhogy a tiéd jobb.
    Amugy tényleg 4ohmra raktam,mert a manuál azt irja hogy párhuzamosan van kötve a front igy az eredö ellenálás 4 lesz.,De probáltam mindkét változatba,de ezekszerint csak rosz a szobám ehhez :(
  • Molnibalage
    #11841
    Az egyetlen helyszín amit soha nem használtam. Még régen SP-hez felraktam, de CTD volt mindig. Azóta ki sem próbáltam. A játék motorja nem alkalmas jelenleg a korrekt szimulálásra ebben az időben.
  • sindelnet
    #11840
    A mig23 asszem airfix,de a Szu22 az,amit szívesen mutogatok.A mélyek inkább csak a sarokban szólmnak igazán jól,ez a szoba elég kicsi a jó akusztikához,az is lehet hogy 4 Ohmos kimenetre illesztetted a 8 ohmos hangfalakat,más ötlet nincs...