52965
  • Molnibalage
    #11919
    Akkor ezek Junsan, Seosan és Kimpo, nagy valószínűséggel.

    A-4-et csekkolam, nincs benne. Az csak a hadjárat kiválasztásakopr van, de az a képernyő, mint írtam hibás.

  • Tgabbar
    #11918
    Semmihez nem nyúltam,mindnet ráhagytam a gépre.Hajtott a kíváncsiság,hogy mit is csinál :).
  • Tgabbar
    #11917
    Ja igen,bocs ,nem a kérdésedre válaszoltam.Ebből 3 bázis (2 fehér, 1 kék),ami nem operatív.Mindhárom a félsziget nyugati partján van.
  • Molnibalage
    #11916
    Akkor in kább úgy kérdezem, hogy hányat sikerült szétkapnia az ellennek?

    Nagyon megemelted a DCA bevetések arányát?
  • Tgabbar
    #11915
    12:49 | 14 bázis aktív az én oldalamon(10 fehér(ebből 2 hordozó,1 a japán),4 kék)
  • Molnibalage
    #11914
    Skacok, az akciójelenetek végre az én szememben is közelítenek a WoFF4 színvonalához. Ez nagyon ütős klip lesz.
  • Molnibalage
    #11913
    Asszem kipróbálom én is, hogy nem 4:3-as arány marad a movieban, hanem lesz fekete csík alul-felül.
  • L Viper #11912
    Köszi Neked és Balázsnak is !
  • Molnibalage
    #11911
    Belinkelet az FW-re is.

    Tabbar, a hadjáratban hány reptered üzemképes még? Hanyadik órában jársz?
  • Boconadi
    #11910
    Itt a videó jó minőségben:

    freefalcon4.extra.hu/Falcon 4.0 Red Tomcat and HornetHR.zip
  • L Viper #11909
    Ki nem mennék a Szigetre, egy zenekarra jut 50 perc, max 1 óra ! Köszönöm inkább akkor egy jó klubkoncert.
  • JoeDestroy
    #11908
    A zene az én ízlésvilágomat is tükrözi. Ki volt még Hegyalján idén. (SEPULTURA enyhe fellépés?, Tokaj rocktábor '91 Hegyalja Fesztivál '07, Aki még nem próbálta nézze meg. Sokkal jobb mint a sziget.~Bár attól minden kisebb buli jobb. )
  • Molnibalage
    #11907
    Holnap a movie másik részéből is várható előnézet. Szerintem nagyon jó lesz, igen hatásosan vágtam meg a cuccot.
  • JoeDestroy
    #11906
    Szerintem a leghatékonyabb kifordulási manőver, főleg ha gáz van.
  • Molnibalage
    #11905
    Boci klippjét is belinkeltem a sájt FW topicomba, ha terjedjen. Enyimet nézte már valaki. Egyre újabb trükkükre jövök rá a Vegasban, mint látható. :)
  • Tgabbar
    #11904
    Sőt.Ha kisebb loadouttal mész,akkor némi hosszab nekifutással még fel is tudsz szálni,de inkább ajánlott az ,ha nagyobb fegyvderzettel mész,hogy megvárjuk,amikor már a levegőben vannak és utánna becsatlakozni..utánna meg jöhet az intruderek támadása :)..(majdnem elsírtam magam az egyik küldetésnél,amikor is a földiek hintettek minden földi jóval,mint a filmben :) ).
  • Boconadi
    #11903
    meg :(

    Na most elinditom gyorsan megint a feltöltést, de akkor pls ne csatlakozz az ftp-re amig nem megy fel, mert megint megszakad.

    Mek éjféli misére :D
  • Molnibalage
    #11902
    Fent van az előzetes.

    freefalcon4.extra.hu/Pre.rar
  • Molnibalage
    #11901
    3 perc és végzek. Addig nem töltök fel, amíg nem igazolod vissza, hogy fent van a cuccod. Ne avi-ben tedd fel, hanem rar-ral tömörítsed össze ahogy csak tudod. Az én Xvid-del kódolt filmjeimet 30-50%-kal nyomja össze.
  • Molnibalage
    #11900
    Bazz, igen. Megszakadtál?
  • Molnibalage
    #11899
    Akkor most már clear, hogy hogyan megy? Mentés és indítás után csekkold Kaneda és Kunsan reptereket. Az elsőn van többek között 3 F-15 század és az utóbbin meg két F-16 századnak kell lennie.
  • Scottt
    #11898
    Boci über király fasza a videód RESPECT!
  • Boconadi
    #11897
    Balázs te fentvagy FTP-n?
  • repvez
    #11896
    mert nem volt tiszta amit irtál azt mondtat hogy elöször menteni kell hogy normálisan megjelenjen a kampány én rányomtam a save-re és ezt adta be gondoltam ,hogy akkor ez a te kampányod.
    Ha nem irod mellé pontosan hogyan inditsan el akkor hogy találjam ki? én csak repkedek nem turom a lelkivilágát a proginak
  • Molnibalage
    #11895
    És miért választottad azt a mentést? Talán olyan néven mentetted el? Gondolom nem. Ha elindítasz és kilpész a hadjáratból, akkor csak autosave kiválaszt azt csá.

    Mi nem stimmel a 3-as indítósínnel? UB blokkot meg azért nem tettem rá, mert az AI szarul használja az esetek nagy részében, vagy nem is használja. Valszeg le is szedem majd a gépekről.
  • repvez
    #11894
    Mondjuk abban igazad lehet,de akkor sem stimmel a 3-as inditosin ha rakéták vannak rajtuk legalább is azon a helyen
  • repvez
    #11893
    Akkor nálam valami nagyon nem tiszta mert korea2005-os területen 83-as kampányt választva a legészakibb f-16-os századdal repülve és a save menüböl elöcsalt carrier take off cimü kampányt nyomattam.Az elsö bevetésen találtam szembe velük mi több pont egy szu27-es szedett le ugy hogy még csak jelzést se kaptam hogy befogtak volna.

    Mondjuk a lényegen nem változtat az ai akkor is ezekkel a konfigokkal repült nem én találtam ki és nem én raktam rájuk.
  • Molnibalage
    #11892
    REpvez te alamit nagyon elnézhettél, a MOD-ban a Szu-27-re nem is lehet bombát rakni, most néztem meg F4Browse-val. Rossz fileokat másoltál be.

    Nézzék meg a többiek is, ha lehet.

    Előzetes renderelés folyamatban van. 1 perc kb. 1 óra most. A teljes klip meg lesz vagy 5 perc. Ja és még effektelve sincs...
  • Molnibalage
    #11891
    1. Szu-27 nincs is az új és egyik Koreai hajáratban sem alapból, csak a Eurowar helyszín egyik futurisztius hadjáratában.

    2. Ott SEM repül, CSAK vadász bevetéseket, mert az összes többi role scores a squadronnak 0 értéken van.

    3. Tehát az AI hadjáratban önmagától SOHA nem fog ilyen csinálni, TE-ben is csak he te ráraksz.
  • L Viper #11890
    Azért jó, hogy ilyen jó szemmel észreveszed a hibákat, sajnos nekem még nem volt időm tesztelni.
  • repvez
    #11889
    "Egyébként huszadrangú, mert épeszű ember SZU-27-tel nem repül földi csapásmérést "
    Ez igaz,de mint a mellékellt ábra mutatja az AI nem épszü ember és használja bombázásra is hamár egyszer lehet rá rakni bombát.
    Ezeket a képeket a lelövésem utáni nézelödéskor készitettem, tehát nem én fegyvereztem és repültem öket ez teljesen AI kiosztás ahogy a kampányba repült.
  • repvez
    #11888
    Hát igen keverik benne a raksikat rendesen mert maveriket meg dogolásnál is löttek ha jol emlékszem és volt hogy üresen szállt fel és raksival repült már a célpont felé.
    Sajna ilyen tévedések mindig elöfordulnak az ilyen filmekben.Nem csak a simulátorok világában mellözik a realisztikus repülést,de a moziba is.
    Pedig nagyon sok jo történet van amiböl több egész estés mozit lehetne késziteni.
  • Bucser
    #11887
    A legjobb az első részben a Sidewinderrel földön kilőtt jeep vagy tank nem tudom már:)
  • repvez
    #11886
    nekem is még be kéne szerezni mert régen láttam.
    A youtubon ha meg akarod nézni, hogy mire számithatsz akkor irtd be hogy iron eagle.A külsös felvételek egész jok csak kár hogy az avionikát arcadosra vették.Ahogy néztem már több mint 20 éves a film.2000-be adták ki dvd-n. 3 részes film.
  • L Viper #11885
    Nagyon-nagyon jók és "funok" is. Letöltöttem, de még csak most néztem meg.
  • L Viper #11884
    Még szép, hogy akarok, jöhet ! :)
  • repvez
    #11883
    Azt irtam le én ahogy a játékba megjelent nem azt ahogy a valoságban lennie kéne hasonlitsd össze a screenshotot amit feltöltöttem.Épp az a bibi hogy a külsö("-es) helyett az R60-as helyére (3-as) rakta az R23-as és igy minden pilon eggyel odébb csuszott.
    De szetem a képen egyértelmüen látszik.

    A farokskinjeimet nézte valaki?
  • L Viper #11882
    Köszönöm Szentatyám




  • Molnibalage
    #11881
    Akartok egy kis előzeteset a klippből? Az akciódús részek nem kerülnek bele, csak az újabb intro és a felvezetés.
  • Molnibalage
    #11880
    Épp most tölti fel a tárhelyemre, adtam neki belépést.