52965
  • repvez
    #11839
    Boldog karácsonyi ünnepeket mindenkinek és a családjainak!

    Látom néhány emberke makettezik is.Ugy néz ki az egyik ajándékom nekem is az lesz egy szu-24-es.
    Sindelnet a 23-as az az italeri féle változat?Mert az nekem is itt porosodik a polcomon még dobozba, mert igértek hozzá egy feljavitó készletet és addig nem akarom megcsinálni.Amugy jol sikerült gratula.
    A zenészekhez is lenne egy kérdésem.Megleptem magam egy ilyen házimozi hangfallal,de valamiért nagyon gyenge rajta a basszushang és a hangereje se olyan hüdenyagy,mi lehet a probléma?
    A tipusa SAL2610 és egy onkyo TX-SR505e erösitö.

    Hogy ne csak offolja probálta már valaki az uj vietnámi területet?
    vietnám
  • Tgabbar
    #11838
    Boldog Karácsonyt az Uraknak és Családjaiknak!
  • Boconadi
    #11837
    Nagyon baba, tök jó látni magam egy klipben, mégha keveset is (Igaz elég barom voltam, és gyakran nem csináltam amit kéne, de a következő forgatáson megígérem komoly leszek, csak már oly rég multiztam, muszáj volt kiélni magam :D)

    más

    Déli vonattal megyek haza, kb 2,5 órás az út. Amint hazaértem, megpróbálom mihamarabb feltölteni a videót. (sajnos így is késésben vagyunk, mert már a 10-essel elkellett volna indulni...)
    Majd jelentkezek. Akinek már akkor dolga lesz, és nem kerül gépközelbe, annak előre is boldog karácsonyt!
  • zsoltfireman
    #11836
    Ok!
    Skacok,holnap kreálom a " Ne fürgggyéééé le" farkat (F-16)-ra
    Kívánok mindenkinek Boldog Békés Karácsonyi Ünnepeket!
  • Molnibalage
    #11835
    Előnézet a klipből. Most még tötlöm fel, de mire ezt olvassa valaki addigra fent lesz.

    freefalcon4.extra.hu/Pre.rar

    NEM ilyen sorrendben lesznek a felvételek és nem is biztos, hogy ezek közül mind benne lesz, de ilyesféle dinamizmus lesz várható és ennyiből aki ismeri már tudja mi lesz a zene, de ezenkívűl lesz még más zene is benne. A sorrend azért nem marad ez, mert belső nézetes felvételekkel kell sűrűn váltogatni és akkor még gyorsabbnak tűnik a dolog.
  • Molnibalage
    #11834
    Hasonló szépeket.

    Az L_Viper Mikulás skin előzetesét látták. :)
  • L Viper #11833
  • Molnibalage
    #11832
    AI még NAGYON sokáig nem fog felszállni hordozóról szerintem, leszállni meg végképp.
  • Tgabbar
    #11831
    Még a hátuljából sem.Bár gondolom fegyverzet függő,de így akkor meg nem sok értelme van az Intrudernek ha nem lehet rátenni 12 db bsu 49-est(..asszem).És igen furcsa kontrasztot alkot a következő felszállásra váró repcsi,amint épp a vizen huzza az anyahajó maga után.Nem kötöszködés képpen :).
  • Molnibalage
    #11830
    A játék elején csak a mélyrepülés szinte a nyerő és amíg a SAM-ek mással vannak elfoglalva, adj nekik CBU-val ami belefér, aztán SPURI!
    Az ATO-t meg kell manuálisan babrálni rendesen a rázós bevetéseknél. Mondtam, ez igazi hardcore játékosoknak készült, itt TÉNLYEG meg kell tervezni a bevetést és ne nagyon kóricálj el a céltól, mert ott már fingod sincs, hogy mi vár rád. Ja és a DATA link valóságban akkor asszem még nem volt, tehát igazából úgy kéne repülnöd, hogy az HSD képernyőn nem is létezik, csak az RWR és nincsnek threat circle-k!!
    Én így repülök!
  • Molnibalage
    #11829
    Még a hajó közepéről sem?
  • Tgabbar
    #11828
    Wow,valóban nem egyszerű.Egyszer egy sead&dead-et repültem,de még csak a cél közelébe se nagyon tudtam menni...körbe-körbe széép pirossal egymás hegyén-hát csak ennyi látszódott: air defenses.Volt ott minden ,mint a búcsúban, a halál 3 újjától kezdve a válon hordott kályhacsőig minden.Egyedüli szívfájdalmam,hogy az A-6-ossal nem tudtam felszállni valamiért.A szorzó nem lépett életbe ,így egy darabb kőként csobbantam egyet,pedig próbáltam mindent.. :S
  • Molnibalage
    #11827
    A 83-as hadjáratot írja felül, ezt elfelejtettem írni.
    Először lépjél be, ments lépj ki és válaszd a mentést. Ekkor látható jól a minimap. Az ATO-t majd ez alapján lődd be.
  • Tgabbar
    #11826
    Feltettem a cuccot ,de nem látom az új kampányt.Hogy lehet elérni ?
  • Molnibalage
    #11825
    Jelentem a klipen dolgozgatok, de ez most tovább fog tartani az átlagosnál, az introhoz méltó klipet akarok.
  • Molnibalage
    #11824
    Ne FW-n is nyilvánossá tettem a cuccot.
  • L Viper #11823
    Szép gityók ! Zenész, művész repülős lelkek
  • Molnibalage
    #11822
    Ennyi művész lelket egy helyen. :)

    Na fent van a hadjárat erősen beta verziója, csak a légi egységek, légvédelmisek meg a hajók lettek pozícionálva.

    Ennek modja tartalmaz minden eddig módosítást, de ebben már benne vannak a lentebb említett 2D-s változtatások is.

    Egyetlen új monmentum az alkalmazásban, hogy a save.cam és tri file az a \campagin\saves könyvtárba megy.

    Jó szórakozást!
  • sindelnet
    #11821
    Hasonló jókat,kedves gitáros kollega...

  • JoeDestroy
    #11820
    Kellemes Karácsonyi ünnepeket kíván a csapatnak a Destroy család.


    Üdv mindenkinek.
    Balage és Zsolti a munkáitokhoz csak gratulálni tudok.
    Várom a videót. Az ünnepek közt ráérek, ha lesz multi végre debütálnék.
    Tisztelettel:
    JD
  • Molnibalage
    #11819
    Na kész az adatbázis része. Figyelem, ezt TESZTVERZIÓ, nem végeleges.
    Csekkolom a hadjáratot és teszem is fel, aztán a zsolti újabb pack-jét. Sok új nem lesz benne, de azért van.
  • Molnibalage
    #11818
    Még nem tudtam elkezdeni, sűrű volt a mai nap. Nagy vita van a dev csapatban, hogy akkor most miért is van, hogy a MIG-29 és SU-27-nek azonos RWR szimbóluma van. CCC írta, hogy azért mert a két gép radarja ugyanaz, csak más erősséggel dolgozik. Erre közöltem, hogy ez nem így van és még tettem pár kieget. A MOD-ot fésülgetem, már szinte készen van.

    A durva az, hogy a "sima" Relism MOD-ben benne felejtettem a USA századok fix nagyságát, de ez úgy tűnik nem tűnt fel senkinek eddig...

    Most már csak a 2D-s editálás maradt hátra és ellenőrzés, hogy a hadjárat abban a teszfázisban van -e, ahogy én gonodoltam. Szerintem 2 órán belül fent lesz a cucc.

  • L Viper #11817
    Még szerencse, hogy van több kampány.

    Apropó, a rombolós videó is készülget, vagy egyenlőre csak az intróra kattantál rá?
  • Molnibalage
    #11816
    Nem nekik készül.
  • L Viper #11815
    Akkor lesz kihívás a kampányban. Erős északiak. Jó lesz, de a kezdőknek nem veszi el a kedvét remélem a kampánytól !?
  • L Viper #11814
    Igen ? Akkor megártott a bor, amit kortyolgattam este :D
  • Gundark
    #11813
    Akkoriban ha jól emlékszem kicsit elszabadultak itt a dolgok :) csetszoba jelleggel üzemelt a fórum :) Ja és még szerencse Lémisztő, hogy nem te mondtad tegnap hogy ne felejtsek el szólni :)
  • L Viper #11812
    Emlékszem, akkor volt rossz a képfeltöltő és jó ronda lett a topik a rossz linkektől és akkor tettél be egy nagy képet ide a piktogrammal.
    Na az kéne a farokkódra a Gundarknak :)
  • zsoltfireman
    #11811
    Már nem is tudom 1-2 hónapja kaptam ezért dorgálást,hogy ez izléstelen,meg nem is olyan vicces és,hogy ne rontsam le a forum image-ét,ecetera,ecetera.....
    Akkor csak egy kicsit jó kedvem volt,de nagyon le lettem ugatva érte
    Szóval,én megcsinálom,de ti tudjátok
  • Molnibalage
    #11810
    Zsolti skinpack még ma frissül megint. Felkerül majd az új hadjárat és a hozzá tartozó Realism MOD. Lehet, hogy csak késő este, de nagyon dolgozom rajta. Egyes részeit át fogom raki sima modba is és javasolni fogom, hogy benne legyen az új FF4 cuccban is.
  • Gundark
    #11809
    Zsolti lehetne még egy kérésünk? Tudom hogy már sok szép ajándékot kaptunk tőled, de L_Vipernek és nekem a titkos vágyunk egy "ne fürgyé le" farokkód lenne. Ha esetleg lenne időd meg kedved megcsinálnád egyszer?
  • Molnibalage
    #11808
    A többi akkor az mind új? Akkor asszem megint befrissítem a packot. :)
  • zsoltfireman
    #11807
    Küldtem neked egy új USAF F-16C+ packot,ill az évfordulóst az upgrade-lt
    verziót
  • Molnibalage
    #11806
    Lesz, éppen ma volt egy kedvező post erről a témáról. :)
  • Tgabbar
    #11805
    A következőbe esetleg egy fejletteb multikód..? .
  • Molnibalage
    #11804
    És még a déli légvédelmi egységek és HQ egységek nagyságát átszabom itt-ott, mert azért az durva, hogy 3 Pegasus rakétás jármű van bennük (K-SAM rakétával) és néha 10-12 légvédelmi gépágyús jármű. Ez kb. olyan mintha összevonnál 12 ZSU-23-4 Shilkát és 3 SA-13-ast, de inkább még fejlettebb csapatlégvédelmi eszközt. Ilyen nincs szerintem a valóságban.
  • Molnibalage
    #11803
    A hadjárat modjával is halaod szépen, hamarosan kész lesz. Szeparálva kerül fel majd. MINDEN érték ugyanaz lesz, mint a másik Relism MOD-ban pár apró kivétellel.

    - A HADJÁRATBAN szereplő századok nagysága fix lesz (a többi nem) rookie nehézségi szint felett. (én csak ilyen AI ellen tolom.)
    - 2D-s részben a Hawk és Patriot erősebb lesz.
    - Orosz kifutó elleni bombák gyengítve vannak 2D-s világban (kisebb találati arány). A BLU-107 is kicsit gyengébb lesz. 200kg ARB sebzése jelenleg ugyanannyi, mint a BetAB-500ShP bombának, sebzés megfelez. Ezek majd valszeg átkerülen a másik MOD-ba is egy tesztidőszak után.
    - Egyes GBU bombák pontosabbak lesznek a 2D-s világban.

    A hadjárat a '83-as hadjáratot írja majd felül, de lesz backup is mellékelve. Kezdetben a minimap rossz, de első mentés és belépés után jó lesz. Valszeg mellékelek majd azért egy hadrendet is, hogy mi hol van, és ennek megfelelően lehet belőni az ATO-t. Ajánlott igencsak megpiszkálni elején az ATO-t és NAGYON sok DCA bevetés elrendelni, mert a tenger felőli repterek viszonylag sebezhetőek. TUTIRA lesz szétkapott bázisod még így is. :)

    A hadjárat elég hardcore lesz azt kell, hogy mondjam és igencsak fennál a vereség lehetősége is. Az eddigi hadjáratokban ez fel sem merült, legalábbis nálam. Teszteléskor sikerült az északiaknak lebénítani Kunsan-t (itt van a két F-16 század, kezdetben csak ennyi van) és Suwont-t is, ahol az A-10-ek vannak és még egy-két másik repteret is.

    - Végre darlálják a gépeik a földi csapatokat ahogy kell.
    - A FLOT mentén VÉGIG van SAM ernyő ahogy kell.
    - F-4G alapból nincs, csak erősítésként jön, ahogy EF-111, F-111 és F-15E is.
    - Kaneda reptéren viszont van 3x12 F-15A vadász, ezek gyakrolatilag sérthetetlenek, tehát ezekkel jól operálva elég komoly védelmet lehet fenntartani. Érdemes manuálisan a legveszélyeztetebb helyekre küldeni őket.
    - Néhány hajót átmozgatok déli oldaon, tenger felőli védelem repcsik ellen. Ulsan fregatton K-SAM van.
    - Déli csapatlégédelmi egységeket is felturbózóom egy kicsit 2D-ben, mert 3D-ben eszméletlen táposak, de 2D-ben nem.


    Röviden ennyi. :)
  • Molnibalage
    #11802
    Iszonyat nehezen, egyszer láttam valahol leírva. Kb. 10 oldalnyi szöveg volt, de olyan editálásokkal, hogy s hajam égnekállt. Megy a withlistbe.

  • L Viper #11801
    Balázs egy kérdés: Azt tudd már meg, hogyan lehetne a Dogfightban több típust repülni, mint pl. at OpenFalconban.
    Lenne még pár gép, amit szívesen látnék a Dogfightban, mint pl. az An 2-es
  • Molnibalage
    #11800
    Realism MOD frissítve, pár füst színhiba javítva és SU-39 megcsinálva. Figyelem, CSAK a VÖRÖS oldalról repülhető CTD nélkül, ha AT-16-ot használ az AI!!!