52965
  • Boconadi
    #11959
    tökéletes vele. Kösz!
  • JoeDestroy
    #11958
    Elküldtem a freemailedre, ami itt a fórumban meg van adva.
    Üdv.
    JD
  • L Viper #11957
    Próbáld ki a VLC Media Player-rel. Szedd le a netről. Ingyenes és magyar nyelvű.
  • Boconadi
    #11956
    én nem értem mit kell ezen ennyit csinálni :S

    Berendereled egy szarabb minőségben azt fel youtube-ra. ennyi. Minek xvid javítás meg mittom én milyen bitráták állítása...
  • Molnibalage
    #11955
    Ja, ha valakinek megvan még az eredeti save2.cam file a korea2005 könyvtárból az küldje már el nekem, had ne kelljen újrarakni megint a játékot. Előre is köszi. Cím a honlapon van.
  • Molnibalage
    #11954
    A 100MB alatti youtube-os verziót akkor feltöltöm csak neked, hogy simán fusson. A gond az lesz vele, hogy ez közel sem lesz olyan jó minőségű, mintha Xviddel készült volna és a másik, hogy erre akkor várnod kell még egy kicsit, mert ez sok időbe telik.

    1. Kell egy Xvid-es javított veriójú kódolás.
    2. Ezt fel kell raknom.
    3. Youtube-os kódolás (remélhetőleg elsőre sikerül belőni a megfelelő méretet. Hiába állíom be a bitrátát a számológép segítségével, volt már olyan, hogy a tervezett érék MÁSFÉLSZERESÉNÉL lett nagyobb a kódolt file...)
    4. Fel a youtubra.
    5. Aztán a tárhelyre.
  • Molnibalage
    #11953
    Kb. 1-2 óra alatt megvan, de az akkor is intő jel. Hogy lehettem ENNYIRE béna? El sem hiszem komolyan mondom...
  • Molnibalage
    #11952
    TÉNYLEG elkúrtam, nem is kicsit, nagyon. Bemásoltam és csekkoltam. A nagyobb gond, hogy a falcon raktáramban is valami gond van és ott meg nincs is a file. Valamit nagyon rossz helyre másoltam és nem is egyszer. Csinálhatom újra az egész hadjáratot..A k*@!?#....va életbe.
  • Molnibalage
    #11951
    Akkor lehet, hogy nincs normális codec hozzá.
  • Boconadi
    #11950
    az is szaggatott

    minden új videód szaggat nálam
  • JoeDestroy
    #11949
    Nem kötekedni akarok, csak nézd meg a New campaign 88.rar-t. a honlapodon.
    Nem azt a save2.cam filet tartalmazza amin az új hadjáratod lenne.
    kb 20 perce letöltöttem megint, nehogy hülyeséget írjak, de a helyzet nem változott.
    Ha tévednék megyek aludni.
  • Tgabbar
    #11948
    Megvan mi a hiba.Nem néztem jobban a rar-ban található campaigne könyvtárba és csak úgy másoltam be az RV hadjárat könyvtárába.Bocs :).
    A videó nagyon jó lett.Tényleg tettszik.Lesz majd mit mutogatnom a gyerekeknek :).
  • Molnibalage
    #11947
    A Save és Korea 2005 könyvtárban a 3 db hadjárat elnevezése ugyanaz! A játék a kezdet kezdetén csak egy helyszínt és 3db hadjáratot tartalmazott, és emiatt van ez. Ha a Save könyvtárba másoldo be, akkor az egyik ott levő hadjárat lesz az enyim csak nem'tom, hogy melyik...
  • Molnibalage
    #11946
    Nem a felbontás a bitráta lehet a gond. 1800kbps-en lett kódolva. Az Sky Graffiti az megy nálad? Mert akkor holnap a javított verziót csak 1500kbs-en kódolom.
  • JoeDestroy
    #11945
    Nem jó fileok vannak a most az oldaladon fent lévő és letölthető rar-ban.
    A két file a standard korea első kampánya.
    Összevetettem a két helyszín indítását. Tökegyforma.
    Ha valaki most letölti, felrakja, akkor két Tiger Spirit tartalmú kampánya lesz.
    Ezért volt nekem a sok F-16 és nem volt hordozó.
    Egy előző letöltésemben csak egy reptéren van 2 F-16-os század.

  • Molnibalage
    #11944
    Igen, onnan jött a zene a végén ott van a listában. :)

    Az előző posthoz pontosítanék, tehát a googlevide-ón levő dolog az már Vegas editált minimálisan, csak akkor már vagy 3-szorra volt újrakódolva egy 512x384-es alapfelbontású cucc...
  • HungaroJET
    #11943
    Nos...az ilyen klipek élvezeti értékét döntően befolyásolja a zene, persze innentől kezdve szubjektív a dolog, de ez olyan ütős lett, hogy 3x is megnéztem...tök állat ! :)...a zene ha jól emlékszem a Speed-ből v. féktelenül? Sandra Bullock + Keanu Reeves filmből való...nagyon jól összejön a Dogfight-val. !
    Szaggatás nélkül simán futott a klip. ! Még1x GRAT !
  • Boconadi
    #11942
    nekem sajnos iszonyatosan szaggat a nagy felbontás miatt..
  • Molnibalage
    #11941
    Na akkor most tessék szörnyűlködni, ezt a klippet gondoltam át és csináltam meg újra. Ezt még Vegas nélkül hoztam össze. Cool Edit pro programmal megcsináltam a zenét és Vitual dub progival meg aláraktam a képet de úgy, hogy közben nem lehetett hallani a zenét. Sokszor lett úrjrakódolva attól lett ilyen ócska. Honnan indultam és hová értem egy év alatt. :)

  • Molnibalage
    #11940
    Bazz, elfelejettem, modjuk az FW topicban ott van a leírás, hogy mit hova kell és itt is leírtam, bár ez tényleg genyóság volt tőlem, mert vissza kell olvasni.

    Tehát a korea2005 könyvtrába kell rakni a két save file-t, bár a másodikat MÉG nem változtattam meg. A többi meg ismerős a realism MOD-ból.

  • L Viper #11939
    Itt lehet a bibi.
    Majd ír Balage egy szépen pontokba rakot redme-t magyarul és angolul is a Frugalsosok számára is.
  • JoeDestroy
    #11938
    Szerintem sokan a SAVE könyvtárba teszik a fileokat a korea2005 helyett és e miatt az eredeti 83-as kampány kezdik.
    (nincs readme írva.)
  • L Viper #11937
    GRATULÁLOK

    Nagyon jól sikerült a videó. Szépen átgondolt az egész.
    A cím azokkal a kék karakterekkel és effekttel nagyon ütős.
    A végén jók a leszállások.
  • JoeDestroy
    #11936
    A most letöltött rar-ban szerinten a standard KOREA save2.cam és .tri van benne. (dátum és méret szerint legalábbis)
    Ezt látom most a letöltés után.
  • Molnibalage
    #11935
    Az újra belépés után is F-16 mindenhol a minimapen? Belépés után vannak küldetések? Ezeket fontos lenne tudnom, megkérek majd pár deves kollegát, hogy ők is próbálják ki.

    Számomra ez érthetetlen, még az új nem publikus exe-vel is gond nélkül működött.
  • Molnibalage
    #11934
    Ja aki a két hibát felfedezi benne, az a köv multin kiátkozés veszélye nélkül létszer seggbelőhet.
  • Molnibalage
    #11933
    Nem vettem le semmit, minden maxon volt. Az új változat ennél picit szebb lesz. Nem'tom, hogy a küldöfiek hogyan csinálják, hogy nem "recések" a gépek a videóban.
  • JoeDestroy
    #11932
    Én is csatlakozom Bucser kollégához.
    Igen jól sikerült a videó. Elismerésem a csapatnak.
  • JoeDestroy
    #11931
    Balage nálam az első változat úgy megy ahogy leírtad. Csak a főképen szerepel A-4-es de első mentés után már azok vannak ami lentebb is látszik az OOB képen. Ellenben az új save2-vel nálam van valami prücök. Nincs hordozó, és majdnem minden reptéren van F-16. Visszatettem az előzőleg letöltöttet. Az a Save2 ami most fent van biztos hogy az aminek fent kellene lenni?

    Vadásztam egyet a frontvonal közeli F-4-ekkel. Király volt!!
  • Bucser
    #11930
    Jól sikerülta Videó!

    Grat hozzá.

    Már csak egy erősebb gép kell neked hozzá, hogy teljes pompájában mehessen az FF4:)
  • Molnibalage
    #11929
    Megnéztem megint a tga képedet. Hová ámsoltad a két hadjárat file-t? Mert az a kétz hordozó az EREDETI hadjárat szerinti felállásban van!! Rossz file-t írtál feül. A korea 2005 könyvtárba kell másolni őket.

    És íme. (nekem igazából a nyugis része tetszik a videónak)
    freefalcon4.extra.hu/World of FreeFalcon Episode II.rar
  • Molnibalage
    #11928
    A félsziget midkét oldalán van hordozó? Nálad lehet valami kavarodás. Lehet, hogy újra fel kéne tenned a játékot. 11:50-ig mentem el a játékkal, sehol semmi horodozó aminek nem kéne lennie. Megnéztem a szerkesztő programmal, azzal sem találtam semmit. Csekkold le, hogy a mentéseben Kunsannál van -e két F-16 század, azokat én raktam ki oda. Minden úgy működik, ahogy kell kivéve azt, hogy a OOB-ban a repterek litájának az állapot felsorolása néha nem egyezeik meg azzal, amig azzal nyerhetsz ha az objektumra jobklikkel nyomsz és statust kérsz. Ezt az OOB-ben is megteheted.

    8 perc múlva fent van a movie.
  • Tgabbar
    #11927
    Úgyanúgy van alapból A4-es,ugyanazon hordozón,már a kezdetek kezdetén is.
    Ha esetleg kérdeznéd: Leszedtem az egész új mod-ot és mindent ugyanúgy cseréltem,mint eddig.Lehet itt a baj valahol.
  • Molnibalage
    #11926
    Szó sincs ilyesmiről, ez NAGYON fontos hogy kiderült, hogy baj lehet!! Ezért kell tesztelni mielőtt továbbfejlesztem.

    A render kész, de benne maradt két apró hiba, nektek lehet hogy fel sem tűnik, de azért javítva lesz. Ettől függetlenül feltöltöm a mostani verziót.
  • Tgabbar
    #11925
    Rendben ,megnézem.Bocs,nem okvetlenkedni akartam,csak gondoltam lehet ,hogy számít....de ha így az eddig jól menő boltomat ,mindek kapcsán viszonylag szépen megállítottam az ellent,ellehetetleníted...bizony nagyon durci leszek :).
  • Molnibalage
    #11924
    Render indul.

    Tgabbar, frissítettem a hadjárat packot. Elég, ha a save.cam és tri file-t másolod be. Kezd új hadjáratot, de csak hagyjad telni az időt x64-es beállításon és csak figyeld, hogy lesz -e új hordozó csoport addigh a pillanatig, amíg eddig toltad. Ha a render kész, akkor én is csekkolom. Ez kb. 2 óra szerintem de lehet, hogy több...
  • Molnibalage
    #11923
    Már a végén dolgozok. Olyan lesz, hogy elsírjátok magatokat.
  • Molnibalage
    #11922
    Még tovább turbózom a klippet, kicsit csúszik a dolog.
  • L Viper #11921
    Várom. Na karácsonyra két videó, nem is rossz ajándék :D
  • Molnibalage
    #11920
    Az akciódús része gyakorlatilag kész az új klipnek, már csak a levezetés van hátra.