52965
  • Molnibalage
    #11999
    Két hiba még mindig benne maradt a klipben.
    A youtube-ra már a jó verzió megy.
  • Molnibalage
    #11998
    Az AI gépek is a hordozóról szálltak fel? Ilyen még soha nem tapasztaltam. Mi a fene...
  • Molnibalage
    #11997
    Ez csaj benne volt, nem azt jelenti, hogy ezzel foglalkoznak is. Szerintem ez talán soha nem fog megvalósulni.
  • Gundark
    #11996
    Nem rossz, kicsit a Me-262esek első szériáira emlékeztet :) De tény hogy nem egy nagyhatótávolságú dolog. Engem a műszaki személyzet is lenyűgözött. Szóval ha megépited én megyek filmezni. legalább 5x optikai zoommal, ki tudja mi lesz a vége :)
  • repvez
    #11995
    Ilyet össze kéne dobnom :D
    Már néztem, hogy csak egy turbofeltöltö kéne hozzá
  • repvez
    #11994
    Ez igy is lenne rendjén :) ,de akkor azt a pilotához is valahogy hozzá kéne kötni vagy csapatszállitoval visszaviszik a kiindulobázisra és más viszi majd a gépet? lesz belöle valami?
  • JoeDestroy
    #11993
    Csak nem bírtam.
    F-18 hordozóról, (felszállt az egész kötelék) 4 MIG-21 2 SA-2 állomás,
    az AI nem bombázott (lehet hogy rosszul adtam ki a parancsot), de legalább a migekkel foglalkoztak.
    Aztán 2 SA-2 eltalált :(
    Mára ennyi.
    A hordozóról viszont mindenki felszállt utánam. :)
  • Molnibalage
    #11992
    Javított movie fent van. :)
  • Molnibalage
    #11991
    Voltak ott a wishlistben cifrábbak is. Az egyik azt javasolta amit én. MINDEN egyes gépet számítson külön a program. Ha leszállt a gép X bázison, akkor a köv bevetés beza onnan indul. Ezzel lehetővé válik még az is, hogy a sérült gép X ideig ne is repüljön...
  • Molnibalage
    #11990
    Más különbség alig van benne, kivettem 2 Hawk üteget, de betettem 2 K-SAM üteget. Az orosz és kínai gépekből nem érzel semmit amíg be nem lpének. Ha nem lesz gond, akkot hamarosan nagyobb írvű fejlesztés lesz benne, földi csapatok terén teszek be több tartalékot (omzgósítás szimuláélása) és több javító egységet. A 2D-s értékeken is gyúrok lehet egy kicsit, bár mindenestre már most reálisabb, mint eddig. Ha a gép támadt repteret akkor eddig utána csak 100, 50 vagy 0%-ot láttam. Most már van mindenféle eloszlásban és 4 vacak kis j-5 nem töröl el kétkufitós repteret, ráadásul tesz alatt figyeltem, végre ritkítják az ellent, ahogy kell. 2 gépet szint mindig le tunka lőni, de szélsőséges esetben lelőtték mind a négyet! Kettőt még támadás előtt, kettőt meg hazafele.
  • JoeDestroy
    #11989
    Ma bowling lesz (családias), de holnap meló után délután repülök egy kicsit vele.
    Már letöltöttem.
  • repvez
    #11988
    Találjak még ki ilyeneket ?
    Mint elméleti kreativ tag
  • Molnibalage
    #11987
    Fura, ezek még a wishlistben sem merültek fel. További gond, hogy a hanghatárnál nem mindig van párakicsapódás, ez túl bonyolult folyamat, hogy szépen lehessen betenni. Hangrobbanás az még valóban beleférne.

    Páraleválásról nem tudok semmit. Azok egyébként a gép 3D modelljében vannak benne, szóval szerintem nem. Egyes gépeknél textúrahibát okoz a pára, talán azok javítva lesznek.
  • repvez
    #11986
    Esetleg a páralevállás is modosul a gép körül?Vagy az marad a texturás változat.Esetleg a hangrobbanáskor is megjelenhetne a gép körul.Plusz hangefektként is bekerülhetne a hanghatár átlépése.
  • Molnibalage
    #11985
    Nem csak ez a füst lesz új.

    Töltöm fel a javított movie-t. Az előző linkjével lesz elérhető.
  • Molnibalage
    #11984
    Nos ami látszik, de nem mondták eddig, új falre fény effekt lesz és a flare is szebb lett. Én már láttam mozgás közben is, csak nappal. Éjszaka láttam képet róla, valami DÖBBENETESEN jól néz ki. Látszik milyen szépen megvilágítja a gép hasát a falre, na ezt képzeljétek el éjszaka. :)

    A füst is új. :)

    Elvileg lesz még egy újítás a fények terén a kabinban, de ebben nem vagyok biztos és nem is beszélhetek róla, ha igazam lenne.
  • Molnibalage
    #11983
  • Molnibalage
    #11982
    Remélem elmentetted és fel tudok rakni ide is, mert én nem látok a fórumon semmi képet már, mert törölve lett. Én persze tudom, hogy hogyan néz ki az új cucc, de jó lenne tudni, hogy Ara mit rakott fel.
  • Molnibalage
    #11981
    Tudom én lentebb írtam is, hogy mi a hatása, de már régebben is leírtam. Applictaion controllede beállításon pont olyan szép, mintha jól felrántanám, de mégsem olyan erőforrás igényes és tudok mellette felvenni is.
  • Bucser
    #11980
    és utána CTRL f5 hogy frissítse az ablakot.

    Egyébként az igazi érdekesség mintha bump mappelve lenne a talaj a textúra alapján...
  • repvez
    #11979
    Remélem akkor linkelni engedi,ha nem akkor jobb gomb tulajdonságok link kimásol uj ablakba megnyit :)
    Kép
  • Tgabbar
    #11978
    Szép Béka :)
  • repvez
    #11977

    jol gondolom hogy ez az uj patchböl valo?Aragorn tette be FW-re csak kár hogy erösen elzajositotta.Azért a zavarotoltet fénye és fustje jobbnak tunik nem egyforma vastagságu mindenhol.
  • Bucser
    #11976
    Nem. felveszed 1024/768-ban, a videot meg rögzíted fele felbontásban. Így eltűnnek a recék. (ha minden igaz)

    Egyébként Antialiasinget (élsímítás néven) meg Anisotrop filteringet(anizotrópikus szűrést) videokártya driverből tudsz beállítani.
  • Molnibalage
    #11975
    Nincs ilyen effekt az enyiében.

    Tehát váltsak felbontást mondjuk 800x600-ra. Én úgy vettem észre, hogy attól csúnyább lesz.
  • Molnibalage
    #11974
    Application controlled beállításon van, más esetben 1-2 FPS-sel vesz fel a Fraps.
  • L Viper #11973
    A lejátszó grafikus felülete eléggé puritán, de ez legalább jó mindenhez. Én szeretem.
  • Bucser
    #11972
    Antialiasing meg aniso és gond nélkül megy.

    De szerintem vegasban utólag is ehet antialiasolni a felvételt. másik régi módszer peig felbontás csökkentése. azaz felveszed 1024*768-ban antialias nélkül aztán csökkented a méretet. Az is olyn mintha ntialiassal vetted volna fel.
  • rtfmZoli
    #11971
    Antialiasing?
  • Molnibalage
    #11970
    Fent van az újabb hadjárat pack. Itt már kicsit fogalkoztam a kínai és szovjet légierőkkel is. Csak tesztelésképpen van az orosz bázison egy MIG-25/29/31 és SU-27 század egyelőre. Bombázókat nem fogok betenni, max. SU-17/24-et, mert a valóságban kevéssé valószínű, hogy startégiai atomfegyver hordozó vagy haditengerészeti légierejüket bevetnék.

    Kínai légierőt egyelőre 3xH-6 és 3xJ-7B és 2xQ-5 képviseli, de persze ez is változni fog. Valszeg a felek haáborúba történő belépését is meg fogom változtatni és az elfoglalandó célokat a győzelemhez, a célokat meg is fogom nevezni majd mindkét oldalon.

    Az USA rephordozót kicsit lejjebb húztam, hogy ne a DMZ felett járkáljanak bevetésre a félsziget tulsó felére a gépek...

    Földi csapatokkal hamarosan foglalkozok, kezdetnek több műszaki/javító zsászlóaljat teszek be, mert röhejesen kevés van.
  • Bucser
    #11969
    240 mega. egyébként jobb gomb save as ha már ilyen szépen belinkelted:):)
  • Molnibalage
    #11968
    AZONNAL tedd be a Lonci topciba is. Még csak 2 percnél járok, de ez valami atombrutál. Persze beépített szerkesztővel én is tudnék ilyet...
  • Molnibalage
    #11967
    Halvány fogalmam sincs, hogy ilyen dolgokat hogyan lehet csinálni és nem nagyon van olyan fény amivel ezt megtehetném. A DS az nagyon túl volt effektelve, azóta kerülöm az ilyesmir. Nem azt teszi a szép videór. A hajtómű hő effektjét talán megcsinálom legközelebb, ha rájövök hogyan kell...
  • repvez
    #11966
    jo lett a video grat hozzá mindenkinek.
    Ez is egés jol sikerült föleg a hangok jol passzolnak hozzá igaz hogy ez a "konkurenciával készült" :D
    video
    Nem tudoma méretét nekem egyböl streamen lejátszotta.

    Balage esetleg még a videodba lehetne berakni olyan effektet mint a HDR hogy a napfény jöbban vakitson meg a lámpák fényei
  • Molnibalage
    #11965
    Egyes reptereknél magasságfüggő textúra hiba van, de nagyon ritkán a játék motorja is hibázik és nem tölti be a megfelelő LOD-lel rendelkező textúrát. Nekem már volt olyan is, hogy egyáltalán nem tölötte be a repteret, csak a tájtextúra volt a helyén.
  • JoeDestroy
    #11964
    Tegnap azt próbálgattam.
    Az egyik F-4 századba beneveztem és vadászgattam egy kicsit.
    Mig-23 Mig-19 hegyeket lőttem. Aztán az alternatív reptéren akartam leszállni, és a beton eltűnt a képről. Csak orbit nézetből magasan jött vissza, egyébként csak a szántóföldet láttam. De azért frankó volt!
  • Molnibalage
    #11963
    Az egyik save.cam file az a jó hadjárat file-om! Kicsit már módosítottam is rajta és rakom fel most már korrekten. Örök hála.

  • Molnibalage
    #11962
    Na, akkor némi időt spórolok így. :)

    Viszont DivX-be akkor is át kell rakni, mert az XviD kódolás meglehetősen érdekes. Ha megfelezem a felbontást és HARMADOLOM a bitrátát, akkor sem csökken a méret nagyon, de a minőség az igen. Ezért nincs a Sky Graffiti Display Team-ből full verzió a youtubon, csak vágott. Megtettem a fent leírtakat és 150MB-ról a mérete csak 120MB körülire esett vissza, de a nyers felvételek nem voltak meg, ezért a kész vieót vágtam meg én kódoltam virtual dubba.

    A javítás meg tényleg kell, mert nagyon riceg a reptér, mikor körbeforgatom. A MIG-29 mikor két rakétát indít egy kis ideig egyhelyben van. Mikor az F-15 leszáll, van egy feket villanás és mikor az F-15 elkezd fickándozni a végén, akkor is benne maradt egy kis pause. Ezeket javítani kell, nincs mese.
  • JoeDestroy
    #11961
    Én is szelektíven olvasok ma reggel.
    Elküldtem a yahoos címre is a fileokat.
  • Boconadi
    #11960
    így kurva jó a vidi!!! :D