52965
  • Molnibalage
    #12039
    Hááát... Ammenyire én tudom igen, de ott is szenvedni kell.
  • JoeDestroy
    #12038
    Egy kérdés.
    AGM-154 JSOW az istennek sem akar találni. Az AI-k összes bombája betalál, az enyémből meg egy sem. Próbáltam már az összes célzási módot. Van egy Bombing Range TE pack abban próbálgattam. Ha van megoldás szívesen venném.
    A JDAM bombákkal nincs semmi gondom. Ledobom, talál.
    Egyébként én is gépész vagyok '98 NME. Először Szolnokra akartam menni (az egyik volt osztálytársam báttya ott szolgál~), de meggondoltam magam.
  • JoeDestroy
    #12037
    Máshonnan nem nagyon tudtak.
    Én felszálltam, de nem számítottam az AI-re, mivel csak az én gépem látszott a hajón, aztán sorban bejelentkeztek hogy felszálltak. Sajnos magát a manővert nem láttam, lehet hogy csak kirakta őket a víz közepére, mivel még igen távol voltan a parttól.
    Egy a lényeg, az én kötelékem is jött és a támogatott kötelék is. És nem repülés közben csatlakoztam a játékba, hanem felszállás előtt.
  • Bucser
    #12036
    NOD32-höz egy megoldás. Tedd kivételbe a falcon könyvtáradat, hogy az on access scan ne fusson rá. egy korábbi hyperlobby is képes volt megdögleni a nod32-től ez a megoldás azt is kikerülte.

    Próbáld ki elvileg működnie kell.

    Apropó működik Flakon Rv és OF Vista alatt?
  • Tgabbar
    #12035
    ..Ja bocs,látom már sikerült :D(..nem figyeltem oda,sry)
  • Tgabbar
    #12034
    Hali!
    A srácnak,akinek 8800-a van végül hosszas kísérletezgetésd után így sikerült megoldania:
    "desktop resolution has to be the same as Falcon (in my case 1200x1600) and FSAA has to be in Q mode (8xQ for example)"
    Remélem nálad is jó lesz.Ha nem akkor nyugodtan tedd fel ott,a Frugals World-on a kérdésed,biztos ,hogy segíteni fognak.
  • 42nd Intruder
    #12033
    Nod32-őt nem lövöm, de mint írtam a hadjárat gyorsan bent van a saját meg hát ez van. Fő a védelem. Úgyis amolyan havonta egyszer előveszem dolog lesz ez nagyon nincs időm semmire :S
  • Boconadi
    #12032
    kapcsold ki a tűzfalad, meg a vírusírtód. Asszem valami ilyesmi megoldás volt a sok töltésre.
  • Molnibalage
    #12031
    A hosszú töltési idő valszeg a tűzfalad vagy vírusirtó (a NOD32-őt asszem utálja a progi) miatt van. Mit használsz. (Valakinél a hangbeállításoknál a gyorsítást kellett kikapcsolni az egyik fejlesző szerint.)
  • 42nd Intruder
    #12030
    Köszi mostmár megy! Az AA beálítással kell játszani. Mondjuk még így is a saját küldit jó 10 percig tölti, de a hadjárat pl egyből bent van... Nah majd kiforrja ez magát, főleg ha lesz még RV javítás. Na meg persze Superhornet kabin ;)
  • L Viper #12029
    Gondolom az RedViper nem indul el.

    Nézd meg itt,

    Esetleg itt olvasgass...
  • Molnibalage
    #12028
    Van egy ilyen topic az FW-n asszem, bár az a 8800-ról szól. Ott nincs leírva a megoldás? Hátha az működik nálad is.

    Mivel én nem találkoztam se ilyen kártyával az életben, és asszem senkinek nincs itt ilyen durba, sajnos nem tudok segíteni.
  • 42nd Intruder
    #12027
    Üdv Falconos nép! :)

    Azt szeretném megtudni, hogy van-e már valami megoldás a GeForce 8600GTS-el való elindításra? Tehát ne csak fekete képernyő legyen a főmenüben, hanem rendesen bejöjjön, aminek be kell jönnie.

    Másik, hogy a Superhornetről tudsz linket varázsolni Bucser, mert az érdekelne :)

    Köszike!
  • Molnibalage
    #12026
    Qawa csinálja az új FF kabinok nagy részét. Eszméletlen tempóban dolgozik. Olyan mint Zsolti, csak kabinokban.

    A Superhornet annyira nem hoz lázba, mert van rajta AMRAAM, a gyávák fegyvere. :)
  • Bucser
    #12025
    csak halkan mejegyzem, hogy lassan készítheted a pénzt egy Superhornet Pitre is:) Qawa már képeket kunyerál róla FF fórumon:) gondolom aeyessel karoltve csinálnak egyet belőle is:) Mondjuk ha azt vesszük, hogy az F-15E pitet együtt csinálták akkor kíváncsi leszek milyen lesz a Suprhornet pit:)
  • Molnibalage
    #12024
    Ó, csak 13 euró. Akkor simán jöhet bármikor, nem abba fogok belehalni. :)
  • Molnibalage
    #12023
    Na most megint AKKORA állat voltam, mit disznó! EGYETLEN kattintással jóvá lehet tenni a kezdőképet. Megnéztem a helpjét, és mint kiderült megtaláltam bene az első használható dolgot!

    Megnyitom a mostani állapotban a hadjáratot és rebuild squadrons. Voilá, és mér kész is.
    Ismét hátbaveregethetem magam...
  • Bucser
    #12022
    Hehhe akkor teszek félre addig:) bár ha nem ökör ár akkor lehet megveszem én:)
  • Molnibalage
    #12021
    Az F-15E. Január végén is megteszi? Addigra megtudom, hogy mennyi lesz az ösztöndíjam. :)
  • Bucser
    #12020
    Balázs melyik cckpitet kell majd megvenni? Januárban szólj majd rám.
  • Molnibalage
    #12019
    Mit?
  • Boconadi
    #12018
    hát nemtom
  • Molnibalage
    #12017
    Lehet, hogy mégiscsak előről kell kezdenem a hadjárat editálást, mert az a baj, hogy azokat a ID-ket amit régen az eredeti repszázadok használtak, már más használja (nem csak repszázadok) és nem tudok velük mit kezdeni. Tehát a módszer elvileg az, hogy minden egyes kitörölt század helyére, ha berakok egy újat, annak a régi ID-t kjnálja fel, és akkor azt tudom módosítani, de még azért kísérletezgetek.
  • Molnibalage
    #12016
    Azzal a nagyon ratyi beállítással vettem fel az első 3 klipemet...
  • Boconadi
    #12015
    Igen? És hogy?

    Mert ha beállítom ott a settingsében hogy "half size" az úgy nagyon ratyi.
  • Molnibalage
    #12014
    Még. :)

    "És egyszer majd eljő az üdvözülés pillanata, mikor a vieó készítők beléphetenk a mennyek országába."

    Pápa 12.2 :)

    RÁJÖTTEM, hogy javíhatok a kezdőképen, a hordozóra már ki bírtam pakolni a gépeket!!
  • Bucser
    #12013
    lehet fele akkorában is felvenni a frapsal....
  • Boconadi
    #12012
    Nekem nem volt világos (amúgy sem vagyok most jó paccban) Igaz, hogy a lock on-ban szabadabban válogathatsz a kameramozgások között, emellett visszanézés közben szerkesztheted. Ez egy nagy előny. Kár hogy a falcon-ban erre nincs lehetőség.
  • Molnibalage
    #12011
    Nem pontosan fogalamztam, ezalatt értem azt, hogy később jött ki az a cucc amivel felvett anyaggal azt csinálsz amit akarsz. Ilyen nincs a Falconhoz. Nem volt világos, hogy erre gondoltam?
  • Molnibalage
    #12010
    Felajnálottam, elvileg benne lesz. Mit értesz azon, hogy ahhoz átdolgozva? A hadjáratok a legkompatibilsebbek talán az egész játék rendszerében. Lásd, az OF-es küldetések prímán mentek RV alatt is.

    Ez amt most csiánlok, HA nem kerülne bele, akkor is egy másolással belekerül. :)

    A gond a rossz kezdőképernyő helyrepofouása. Snakeman-t már kérdeztem, de ő csak arra emlékezett, hogy volt egy guy aki tudta mit kell csinálni. Már az összes fómumon szerepelt legalább egyszer a problema, de igazából nem mozgatott meg senkit. Talán majd akkor, ha hivatalosan is bekerül.
  • Boconadi
    #12009
    hogyan tudod azt beállítani, hogy olyan felbontásban vegye a kívánt részt amilyenben akarod? Nálam amilyen felbontásban van a játék, olyanban veszi a fraps... Nem értem hogy ti most itt miről beszéltek.

    A beépített videószerkesztő meg elmondom hogy loszart sem ér.
  • Boconadi
    #12008
    Video fx-ben ott vannak az ilyen effektek. Hő effekt pedig alapból van lokonban...
  • L Viper #12007
    Az új RV-patchez nem lesz beintegrálva a hadjáratod ? Természetesen ahhoz átdolgozva.
  • Molnibalage
    #12006
    A hadjárat készítése szépen halad. A kínai légierő madjnem kész, és mindkét oldal megkapta a sok-sok plusz műszaki egységét. A déli oldalon kitettem van 15-öt, az északin vagy 25-30-at. Javítottam egy hibát is, az előző verzióban véletlenül lecsúszott az EA-6B a hordozóról.
  • zsoltfireman
    #12005
  • Molnibalage
    #12004
    Bazz, az agyam elszáll. 100,7MB lett kódolás után youtube-os verzió.
    A Bitráta calculatornek benyögtem, hogy 70MB-os file-t szerenék 5:20-as videóhoz. Errő ő mond 1700 valamennyit. Levettem 1000-re és ez lett a vége. Röhej.
  • Bucser
    #12003
    Nem, de majdnem az lettem, de időben észbekaptam, hogy a kódírás nem az én világom:) 3d graffal elég sokáig foglalkoztam. De mostanra csak egy szimpla közgazdász lett belőlem:)
  • Molnibalage
    #12002
    Tehát a magasságkooridnáták nem külön vannak, hanem a színskálából vannak számolva? (gépész agyam így könnyebben érti)

    Hááááát. Nem'tok róla, hogy ez lenne, tudtommal a táj még mindig az eredeti Falcon motorral megy. Modjuk az idevágó részt nem nagyon olvashattam. Azt lehet, hogy neked van igazad. Te programozó vagy egyébként, hogy ilyeneket tudsz?
  • Bucser
    #12001
    bump maping az az amikor egy sík textúra színmélyíségei alapján határozzak meg egy felületen a térbeli formákat, bemélyedéseket. így könnyen lehet térbelivé tenni nagy felületeket úgy, hogy alacsony marad a polygonköltséged és nagy felületet tudsz teríteni. Az a baj, hogy csak mélyedéseket lehet így megalkotni és a kiemelkedéseket külön rá kell generálni a doboz tetejére.
  • Molnibalage
    #12000
    Ez mit is akar jelenteni?