52965
  • HungaroJET
    #12119
    ...bocsika...nem tudtam kihagyni..annyira meglepődtem...fogalmam sincs mitől jobb úgy az FPS %)
  • Gundark
    #12118
    Tőlem. Az Agresszorok mindig harcra készek :) De csak 9-től érek rá.
  • HungaroJET
    #12117
    Nagyobb fényforrás ?

    Lehet, hogy fotoszintetizál ! :D

    vagy egy kis NITRO (by Lumen) :D
  • Boconadi
    #12116
    nem működik.

    Hiába próbálom, semmi mozgás...


    Azonban most rájöttem mégegy dologra. ha a sapkával belevilágítok a webkamerába, akkor 30FPS-el megy. Illetve ha a szobám lámpája felé fordítom a kamot, akkor is 30fps. Nagyobb fényforrás esetén több FPS-t ad. Ez hogy van?
  • Tgabbar
    #12115
    Jut eszembe.Holnap multi?
  • sindelnet
    #12114
    SAjnos ezzel akkor sem fog működni,mert ez a parancs az OF-hez van,csak már keverem a kettőt...
    Azért megpróbálhatod.C:\MicroProse\Falcon4\art\ckptart\F-16CG mappában
    lévő 3DCKPIT.datot nyisd meg szövegszerkesztővel,és add hozzá ezt a sort:
    6dof_ready 1; Próbáld ki ezután az F16CG-t 3Dvel,hátha működik.
  • Boyle
    #12113
    Ismét köszi! :)
  • Molnibalage
    #12112
    Pár kép a tesztelésből. J-5-ök elvtársi látogatása után.


  • Molnibalage
    #12111
    Az F-16 kabinok részben ömlesztve vannak a ckpart könyvtárban, ugyanis régen csak F-16 kabin volt és nem volt alkönyvtár... Kísért a múlt. :)

    A hadjáratot meg asszem újra fogom kezdeni és LÉPÉSENKÉNT lesz tesztelve. Először CSAK a repszázadok lesznek újak. Aztán hozzáadom az új műszaki egységeket és csak aztán fogalkozok a SAM-ekkel és abból is csak szépen lassan, megfontoltan adom hozzá az új egységeket. Hát ebből nem lesz egyhamar KÉSZ hadjárat, de már önmagában a repszázadok cseréje is azért erősen érezhető lesz.
  • Boyle
    #12110
    Na, most már csak egy kérdésem van. Az f16+ -nak melyik mappában van a panelje? A ckpitart-ban az f16+ -ba próbáltam másolni másik panelt, de nem reagált rá, ugyanaz a gyári panel maradt.
  • Boconadi
    #12109
    Ezt a 3dcockpit.dat -ot hol találom?

    nézegettem a típusok cockpit mappáját, ahol volt ilyen file, de egyikben sem találtam olyan sort hogy 6dof_ready 1, így gondolom rossz helyen rekestem [ falcon4/art/ckptart/F-16* ]
  • L Viper #12108
    A játék Docs mappájában van kézikönyv és kiosztás, illetve itt a fórum fejlécen kattints a MAGYAR HONLAP-ra és ott van magyar nyelvű kézikönyv az Allied Force-hoz és a RedViper-hez is.
  • sindelnet
    #12107
    A config editorban beállítottad a pitch yaw x,y,z supportot?
    Nekem megy FreeTrackkal,és TrackIrrel is...
    Ezt még próbáld meg---->Kapcsold ki a játék setupjában a 3D TrackIr
    támogatást,lépj ki.Újraindítás után kapcsold vissza úgy,hogy közbe már fusson a háttérben a Freetrack.
    Esetled add hozzá az aktuális cockpit 3dcockpit.dat fájlhoz ezt a sort: 6dof_ready 1;
  • Molnibalage
    #12106
    Valami határozottan nem stimmel a hadjárattal. Szerintem az új SAM-ek kihelyezése lehet problémás.
  • Zgeri
    #12105
    Köszi. Kipróbálom azt is.Billentyűzet kiosztást hol találok hozzá?
  • Molnibalage
    #12104
    Skacok aki a hadjáratomat próbálgatta soha sem kapott CTD-t? Nekem, ha kezdésor játszok akkor eddig mindig az volt a vége, repültem már mindenféle géppel. Próbáltam azt, hogy hagytam menni a hadjáratot délutánig, akkor meg nem volt gond. Fene se érti...
  • Boconadi
    #12103
    Valamilyen úton módon a 6DOF-os freetrack nem akar működni a Red Viperben. Megcsináltam azokat a belállításokat amiket írtatok képpel mellékelve. A freetrackban tökéletesen mozog a fej, lockonban is működik, csak az RV-ben nem. Nem értem?!
  • Scottt
    #12102
    Javaslom a Red Viper verzióját :)
  • Zgeri
    #12101
    Azt nem néztem meg.A Winamp lejátszotta az introt.De köszi a tippet.
  • Molnibalage
    #12100
    Rossz video cocdec van fent neki szerintem.
  • L Viper #12099
  • Zgeri
    #12098
    Köszi.Így már sikerült elindítani.
  • L Viper #12097
    Próbáld meg az intro moviet megkeresni és törölni, az kavar be valószínűleg. Volt már másnak is ez a hiba, ez helyrerakta.

    Ja az 1.012-es javítást is rakd fel. Patch után reboot !!!! Ez fontos !
  • Zgeri
    #12096
    Intel Pentium 4 CPU 3GHz,1GB RAM,300 W-os táp,ASRock 4CoreDual alaplap.
  • Tgabbar
    #12095
    proci,táp,ram stb.
  • Zgeri
    #12094
    Milyen infóra gondolsz?
  • Tgabbar
    #12093
    Kérlekk a többi infót is írd le.
  • Tgabbar
    #12092
    :D
  • Zgeri
    #12091
    Sziasztok. Tudnátok nekem segíteni? Most szereztem meg az ALLIED FORCE verzióját,de nincs kép,csak hang.A videokártyám: RADEON 9600 256Mb.Most frissítettem a drivert.Köszi.
  • L Viper #12090
    De még milyen jó színész! Illusztráció a legújabb akciófilmjéből :



  • Tgabbar
    #12089
    Mikó? ..Jó színész ..
  • L Viper #12088
    Hát Te mit ittál ?
    Repvez #5251 , Há' mikó volt ez már ?
  • Molnibalage
    #12087
    Naná, hogy nem lehet, de éppen ez a baj. Nem jött le a kommentből. Ha felfüggesztési pontként van megoldva, akkor le is lehet oldani vészleoldással. Itt a bibi. Persze a légiharc rakétákat nem lehet ledobni még azzal sem, viszont ilyen tulajdonsággal meg nem lehet felruházni a póttartályokat. Azért beírom a wishlistbe, de szerintem ebből még sokáig nem lesz semmi. További gond, hogy ha már van F-15-höz, akkor ugye rögtön kell, F-16-hoz és Rafale-hoz.
  • HungaroJET
    #12086
    Szerintem a CFT-ket (F-15, F-16) nem is lehet leoldani repülés közben (erre vonatkozóan van v.hol, v.mi írás ?), de azért jó lenne mondjuk repülés előtt eldönteni, hogy viszek-e a gépen CFT-t vagy sem !
    Pl. ha tudom előre, hogy DOG lesz Block 50-vel, akkor tuti, hogy szinpla tartályt viszek inkább. Pláne, ha nem a távolban kell őrjáratozni.
  • Molnibalage
    #12085
    Teszteltem tovább a hadjáratot. Hagytam menni 2D-ben a cuccot és csak 15:00 után ültem be. Nem volt semmi CTD. Érdekes. F-16-tal repültem 4 gépes sweepet. Én 9 gépet szedtem le, de még két másik is odavágta magát miközben meneküld előlem és rajétáim elől. A többiek is leszedtek még 2, és 1-1 gépet. 15 gép négy bevetésből. Nem rossz. Volt köztük Q-5, J-6 és SU-25 is.
  • Wampa
    #12084
    Megnyugtatlak ,mindenki beszél ha elég szilvát ivott:)
  • Molnibalage
    #12083
    Nekem állandóan CTD-zik az új hadjáratom, de nem akkor amikor kéne. Nem értem miért lehet... Két eset fordult eddig elő. Vagy már belépéskor, de ennek az oktá ismerem és el tudom kerülni. A másik az, hogy egész óra ötkor amikor a statisztikák frissülnek, de nem is ez van. Nem értem...

  • Molnibalage
    #12082
    Felesleges, nem fog működni. Még a 3D modellt sem tudod majd megnézni vele. Azért sok szerencsét.

    A CFT probléma igen összetett egyébként. Kell új modell, új HP csatlakozási pont, de a legnagyobb gond az, hogy hogyan holdod meg, hogy vészleoldásnál az se repüljön le? Jelenleg sehogy. Itt meg is hal már az egész dolog.
  • sindelnet
    #12081
    Nyugi,azért lehet hogy megpróbálom...:)
  • Molnibalage
    #12080
    Háááát, ez igen húzós kérés, nem olyan egyszerű mint aminek tűnik. F-15E-n gyakorlatilag mindig fent van, F-15C meg szökőévenként a valóságban.

    AIM-7 nem véletlenül nincs F-16-os gépek többségén, mert a valsógában is csak a Nemezeti Gárda gépeire lehetett tenni. Talán most is van benne ilyen verzió.

    A tripla AGM-65-öt levették a fejlesztők, mert szerintük ez nem reális. Ezzel én sem értek egyet, akkor mi a lóf*aszért terveztek és gyártottak le ilyet, ha nem pakolnak rá hármat. Az észak-korei háboró eszémnyi hely ennek, mert kicsik távolságok, célokban gazdag, tutira el lehet lőni, max. 10 perc repülés után az összeset. Én pár F-16-ra visszatettem.