52965
  • Boconadi
    #12160
    Balázzsal:

    nem is volt ez olyan közel





    És az esti kötelék:





    És csak leszálltunk Tgabbarral is
  • Tgabbar
    #12159
    Mi is köszönjük a lehetőséget...és Bociciának a respawn lehetőségeket.Köszönjük.
  • Gundark
    #12157
    Premier plán Gabi fénykép.


    Harc egy kisgéppel dogfightban.



    Hadjáratban hazafelé eltalálva



    Kötelék képek









  • L Viper #12156
    Köszönöm uraim a részvételt :
















  • Molnibalage
    #12155
    Oda. Meg volt még ott egy Cooledit pro intsall, bár az csak egy 30 napig használható demó volt.... Akkor meg L_Viperrel regeltetek egy új tárhelyet és majd ő felrakja oda a dolgokat. Elvileg csak a legutolsó két videó volt ott fent.
  • Bucser
    #12154
    Ha oda tetted fel a falcon 4 iso-t akkor szimplán csak törölték a tárhelyed.
  • L Viper #12153
    Bocsánat, hadjárat IP : 78.131.45.18
  • L Viper #12152
    Elérhetőség:

    tss.thomi.hu Falcon 4 szoba , jelszó falcon

    Hadjárat szerver címe: 78.131.48.15
  • Boconadi
    #12151
    sly.hu
  • eLGi84
    #12150
    ajaj, Ts ip-t kérhetek?
  • L Viper #12149
    Késni fogok, legkésőbb TeamSpeak-en leszek 21:30 -kor.
  • Molnibalage
    #12148
    freefalcon4-es tárhelyre feltett dolgokat letölteni sem lehet. Hát ez kurva jó...
  • Boconadi
    #12147
    csak az van
  • Molnibalage
    #12146
    Olyanokat próbálunk választani a listából, ahol együtt tud maradni a csapat, ha ilyen nincs akkor és gyorsan editálok egy kicsit, én megtalálom a többieket, ha muszály.
  • eLGi84
    #12145
    felraktam az AF realism modot. Melyik hadjáratot repülitek mostanában, és milyen package-k vannak, gépcsoportok, csapásmérő, vadász, ww, ...stb.
    Csak azért kérdem, mert már régen nyomtak a gamet és estig feltudjak készülni, vmilyen szintre.
  • Gundark
    #12144
    De "már nem sokáig" igaz Májsztró? :)
  • Molnibalage
    #12143
    Ahhoz is van relism mod, de a simdata az nem berhelhető, AF csak azért vant fel, mert azzal lehet hadjáratot repülni.
  • Tgabbar
    #12142
    Sajna,nem tudok ma jönni.Közbe jött valami és el kell mennem itthonról.sry
  • eLGi84
    #12141
    Köszi Gundark!
    Gondolom akkor csak 16ossal megyünk majd.
  • Gundark
    #12140
    Utolsóig. 12ig. Folytatjuk a régit, mert akkor szét kéne ütni pár repterüket, meg kivivni a légifölényt, mert múltkor nagyon pezsegtek, mint aranyhal a királyvízben, vagy elkezdjük a balkánt? :)
  • eLGi84
    #12139
    Az AF meddig van patchelve?
    Pápa abba is belenyultál v. azt hagytad simán alapn, gondolok itt simdata-ra és társaira.
  • Molnibalage
    #12138
    Hát nekem is, főleg a jó kabinja miatt és szerintem valszeg új repmodelleje van.
  • Molnibalage
    #12137
    Mindig elfelejtem megkérdezni, hogy mi a helyzet. Nem is nagyon merem.
  • Bucser
    #12136
    Csak azért kérdezem, mert már nagyon fáj a szívem ezért a csoffadt C Gripenért...

  • Bucser
    #12135
    Balázs te mint RV fejlesztő nem hallottál semmit SAAFOPS-ról? úgy tudtam, hogy tartják a kapcsolatot egymással a srácok.
  • Molnibalage
    #12134
    Szerintem AF.
  • eLGi84
    #12133
    Most akkor a multi rv v. af lesz?
  • Molnibalage
    #12132
    AF hadjárat? Asszem én is becsatlakozok.
  • L Viper #12131
    Megpróbálok multira ittlenni, olyan 9 után picivel én is jövök.
  • JoeDestroy
    #12130
    Csak a direct game interface legyen bepipálva a Freetrack outputra.
    AF-el megy?
  • Boconadi
    #12129
    minden beállítást úgy lemásoltam ahogyan nálad volt, a mellékelt képekről. Minden ugyan az, semmi külömbség nincs. Szerintem a profilnál kavar be valami, mert nekem nem volt engedélyezve a 3d trackir, és hogy most engedélyeztem, ugyan úgy nemjó. Nem értem
  • Molnibalage
    #12128
    Honlapon fent van.
  • JoeDestroy
    #12127
    A config editorban valamelyik menü alatt asszem még külön engedélyezni kell a TrackIR használatát. Nézd át a pontokat. Este meg tudom nézni.
  • JoeDestroy
    #12126
    Bocs Boci a 12120-ra írtam az előzőt.
  • JoeDestroy
    #12125
    Melózok, de megpróbálok segíteni.
    Az RV-ben nint ahogy sindelnet is írta, a cf editorban az XYZ-s beállítást kell kiválasztani. Benn a játékban pedig a Controll menü advanced részén a TrackIR 3d cockpit kell. Semmi más nem kell. Az OF ben kell a fülkéknél külön külön mindegyiknél szerkeszteni a 3dckpit.dat filet a 6DOF hoz.
    Ha a LOMAC alatt megy akkor csak az RV beállításával van bibi. A Freetrack falcon profilját a Default részből veszi. Este otthon leszek ha addig sem akar menni írj.
  • eLGi84
    #12124
    Üdv mindenkinek!
    A ma esti multiban benne lennék :)
    Csak majd kérném az ujjításokat a pápától
  • Molnibalage
    #12123
    Már írtam a supportnak. Majd meglátjuk.
  • Boconadi
    #12122
    engem sem enged fel... Azt írja, hogy "530 login incorrect" + "Újra ugyan ezzel a névvel és jelszóval vagy írj újat?"

    Lehet valami gáz van az extrával.
  • Molnibalage
    #12121
    Nem tudok hozzáférni az egyik tárhelyemhez, a kettő közül, blokkolva lett a felhasználó nevem. Miért lehet ez?? A másik tárhelyen meg van kb. 30 mega szabad hely összesen. (a freefalcon4-es tárhelyre nem tudok belépni)
  • Boconadi
    #12120
    hát nem tudom én sem. Mutathatok képet ha kell :S