52965
  • Tgabbar
    #12200
    ha gondolod próbáld ki,mi fent vagyok Bocival ts-en most.
  • L Viper #12199
    Na ez elég nehéz kérdés, milyen is az RV.
    Rengeteg dolgot tudsz ízlés szerint variálni, moddolni. A kabinoktól kezdve a fákat, felhőket égboltot, füstöket stb.
    Pár kép a teljesség igénye nélkül:



















  • L Viper #12198
    Nem PZolika volt, hanem eLGi.
    Egyébként megoldotta a Routeresek problémáját, a két port megnyitásával kapcsolatban. A Routernél kellett a kivételekhez adni és utána tudott joinolni. A részleteket nem tudom, de jó lett.
  • Molnibalage
    #12197
    Még valami, láttam tegnap Pzolinak sikerült csatlakozni AF-ben. Juhééé.
  • zaccos1
    #12196
    Nekem jó,csak elötte annyiban szeretném a segítségedet kérni,hogy kipróbáljuk a TS-t,mert nem biztos hogy működik és ne akkor keljen vele tökölni.
  • Molnibalage
    #12195
    Fél kilenc?
  • Molnibalage
    #12194
    Nézegesd kezdésnek a videóimat.
  • zaccos1
    #12193
    Üdv URAK!!!Este mikorra tervezitek a csoportfoglalkozást?
  • Lambo fan
    #12192
    kérhetnék egy képet akkor valakitől ami nem AF-ből van, hogy milyen a műszerfal meg a környezet texturái?
    kíváncsi vagyok.

    köszi.
  • repvez
    #12191
    Az AF alapján ne vonj le messzemenő következtetéseket! RV és OF grafika terén is sokkal jobb nála.A Dinamikus hadjárat hangulata meg kárpotol a grafikai hiányosságok miatt,de pár hónap és még az is sokat fog javulni.
    A lockon legnagyobb hibája a hadjárat hiánya.Ugy lehetne legjobban összehasonlitani mintha egy multis FPS és egy MMO lenne.Ugye az FPSnél van 1 pálya max 32 játékossal +AI nélkül ha mindenki meghalt lehet uj pályát kezdeni vagy állandó respawn, ez a lockon. MMO-ban meg van egy küldetés több száz játékossal és mégtöbb AI-val és csak akkor van vége a pályának ha minden föküldetést teljesitettél.Na ez a Falcon.
  • Molnibalage
    #12190
    A grafika az naná. A Falcon AF (most kapaszkodj) az DX5 alatt is elkaristolna.
  • Lambo fan
    #12189
    hmmmm. Egy kis játszogatás után azt a következtetés vontam le, hogy a LockOn-ban mintha realisztikusabb lenne a repülés fizikája és a grafika is jobb, mint a Falcon AF-ben. De azért megtartom ezt is, tetszik ez is.
  • Lambo fan
    #12188
    hűdejó, elindult az AF :)
    nekem ez is teccik meg a LockOn is. Megtartom mindkettőt. :) Kiegészitik egymást.
  • Boconadi
    #12187
    jóvammá :D

    Inkább menj biciklizni téleg :D
  • Molnibalage
    #12186
    Álljon meg a rohanás, eddig csak a légellenállásról és sebességvesztésről volt szó. Ez mind a két verzióban egész jó, egyedül a maximális G értékeke túl nagyon egyes légiharcrakétáknál és SAM egységeknél az RV-ben.
  • Boconadi
    #12185
    de az a gond tudod, hogy te mindent az 1.02 -höz viszonyítassz, ami mondhatni ultragagyi és tele van bugokkal a fegyverrendszerek terén.
  • Boconadi
    #12184
    Amúgy nem értem, én mindig mögöttetek és mellettetek voltam, de minden képeteken én elörrébb vagyok mint ti. Ez most hogy van? Rosszkor fényképeztetek, vagy valami bug?
  • Molnibalage
    #12183
    Vegyel fel egyet gyorsan a kedvedért?
  • Molnibalage
    #12182
    Ez egyáltalán nem igaz, max nem értesz a kitérő manőverekhez. Nézd meg az oktatófilmjeimet, hogyan kopik el a rakéta sebessége. Mellesleg azért tűnik lassúnak, mert itt csomóban van kírva és nem km/h-ban. Ha összeveted a kettőt méréssel, majdnem ugyanaz jön ki... Mellesleg a Falconban szinte bármi megváltoztatható, a Lonciban sajnos minden kőbe van vésve, és még azt sem tudom, hogy mi van leszimulálva és mi nem. Abból kiindulva, hogy a radar alapból átlátott a hegyen abban sem lennék meggyőződve, hogy a földháttér itt gyengítik e a radarok hatékonyságát és az IR keresők érzékenységét...
  • Molnibalage
    #12181
    Töröld le az intro moviet a játékban, valszeg rossz codec van fent és az bekavarat. Fura, rövid időn belül te vagy a második ember akinél ez bejön, pedig eddig nem is találkoztam ilyennel.
  • Boconadi
    #12180
    Én benne vok, de akkor adjatok egy olyat ahol egyedül vok
  • Lambo fan
    #12179
    leszedtem az AF-et, de sajna install után az inditáskor csak egy fekete képernyő jön el :( DirectX-et is telepitettem, nem értem :((
  • Boconadi
    #12178
    Fegyverrendszer sokkal realisztikusabb mint a lockonban?

    Ezt kifejtenéd bővebben?
    Szerintem az nemgyengén abnormális a falcon-ban, hogy miután elfogy az aim-120 hajtóanyaga ugyanúgy suhan tovább mintha még lenne neki, csak nagyon gyengén lassul, majd hiába kezdel el fordulókat csinálni, alig kopik a sebessége. Én ezt nem tartom realisztikusnak.

    A levegő-föld rakéták kezelése már talán annál inkább az, ebben egyet is értek.
  • L Viper #12177
    Nem jó nekem a kora este :(
  • Molnibalage
    #12176
    Ma kora este AF multi?
  • Lambo fan
    #12175
    ooks, köszönöm a felvilágositást.
  • L Viper #12174
    Na hogy a legegyszerűbb legyen:

    Az itt fórumozóknak fent van az Allied Force és a Falcon 4.0-ra telepíthető RedViper is.

    Az Allied Force-val multiban játszunk hadjáratot, mert noha csúnyább a RedVipernél a netkódja jelenleg a legjobb az összes Falcon verzió közül.

    A RedViperrel is multizunk, dogfighthoz nagyon jó és videók készítéséhez is ezt "toljuk"

    Javaslom, mindkét verzió fentlétét. Az OpenFalcon-nak nagy az erőforrásigénye és sokmindenben kiforratlanabb, bugosabb, de nagyon szép sokmindenben grafikailag, de nem nagyon használjuk.
  • Molnibalage
    #12173
    Nem olvastad a kézikönyvet? Abban világosan le van írva, hogy FF,OF és AF három különböző verzió és az első kettőhöz 1998-as Falcon 4.0 kell.
    FF és OF nem egymásra települnek, hanem eltérő verziók és egyszerre nem is lehetnek fent. (ez nem teljesen igaz, de maradjunk ennyiben)

    Megint kicsit sajnálozom, minek írtam meg a kétzikönyvet, ha nem olvastad. Szerintem NAGYON világosan le van benne írva mindez, amit kérdtél.
  • Lambo fan
    #12172
    tehát azt mondod hogy jobban járok ha a sima 4.0-át szerzem be és azt moddolom meg evvel a Redviper-el és az Openfalcon-al, mintha a a sima verzionál sokkal ujabb 4.0 Allied Force-t szerezem be?
  • repvez
    #12171
    Nem a kiegekhez a Sima 98-ban készült falcon 4.0 kell nem az allied force.És a repülés fizikája nem annyira jo mint a locskonba,de nem is annyira rossz,de az avionika és a fegyverrendszer sokkal realisztikusabb mint a lockonba.És nem 2 gombbal indul a hajtömü se :)
  • Lambo fan
    #12170
    egyébként a repülés fizikája ebben realisztikusabb mint a Lock On-ban?
  • Lambo fan
    #12169
    tehát ha jol értem akkor a Falcon 4.0 Allied Force-st szerezzem be, majd a Redviper kiegészitőt és ezt az Openfalcon kiegészitőt is, és akkor örülhetek mint marci hevesen, és teljes lesz a játék amennyire csak lehet? :)
  • repvez
    #12168
    Állitolag már veszprémbe is elérhetö az L_Viper féle net.Az egyik koléga már be is kötette csak tölem az még mindig messze van és egyenlöre csak tömbházakhoz kötik be :(
    Remélem ez megmozgatja majd az állovizet és a többi szolgáltato is lép valamit vagy az árakkal vagy a feltöltéssel.
  • repvez
    #12167
    Állitolag jövö év elején jön egy uj patch az AF-hez.Legalábbis a hivatalos oldalon ezt irták,de sztem csak vista kompatibilitás lesz benne.
  • L Viper #12166
    eLGi elküldtem a freemail címedre a logóidat, van több is, majd nézd meg.
  • L Viper #12165
    Halló ! Nincs warez tudtommal. :)
    Az AF megrendelhető webáruházból, az eredeti Falcon 4 már nehezebb ügy, az eredetit nehéz beszerezni, a felszabadult forráskód miatt senkit nem is érdekelt míg az LP meg nem vette a jogokat. Elég kacifántos.
  • Tgabbar
    #12164
    Juhúújjj...nem tudod mit indíthatsz el ezzel a kérdéssel:D.Mindkettőnek megvan az előnye és a hátránya.Alapvetően ha falcon 4.0-ról beszélünk ,akkor elsősorban a RedViper-t említjük,ami ugyan egy nem hivatalos "kiegészítője",de mégis elég sokan ezzel tolják.A Lomac tán szebb és van olyan része,ami realisztikusabb a Falconnál és fordítva.A falconnak viszont megvan az az előnye ,hogy a hadjáratai dinamikusak,ami tényleg egyedivé teszi a játékot.Ezek a részletek,hogy melyik a jobb és miért,szubjektík dolgok.Attól függ,hogy mit keresel egy adott játékban.Próbáld ki mindkettőt,az a legtisztább,mert ugye ami mondjuk nekem tetszik,az lehet,hogy neked nem.Hogy honnan lehet leszedni a falcont?Többnyire torrent oldalakon keresztül,ahogy a Redvipert is.
  • Molnibalage
    #12163
    Aha. Voltál ennél közelebb is, csak nem mertem akkor screent menteni.


  • Molnibalage
    #12162
    1. Magyar honnlapon töltsed le az újabb manualt és olvasd el az első 4 odalt, mert több fajta Falcon van.

    2. FULL dinamikus hadjrat van ebben és mindegyik Falcon verzióban sokkal bonyolultabb abionaika, mint Lonciban, OpenFalcon verzióban főleg.

    3. Az OF/FF veruiókhoz kell, az alap Microprose flle Falcon 4.0 max. külföldről lehet venni használtan. Ha kell megírom és elpostázom neked, de ez már csak jövőre lehetséges. Vagy megkérjük L_Vipert, hogy töltse fel neked valahova és aztán delete onnan azonnal. 15Mbit-es uploaddal hamar fent van a iso-ja, 437MB tömörítve asszem, de még az sem éri meg, mert 10 perc alatt tömöríti össze a gép, annyi idő alatt már feltölti azt a +100 megát amit ezzel lehet nyerni.

    4. AF-ben, csak F-16 kabin van és hivatalosan csak azzal lehet repülni, de ezen egy kis trükkel lehet változtatni.

    5. A repmodell azért a Falconban gyengébb, de nem olyan szar amennyire egyesek tartják.
  • Lambo fan
    #12161
    hello.
    Le tudná nekem irni valaki hogy a Falcon 4.0 és a Lock On Air Combat Simulation közt mennyi különbség van, melyik realisztikusabb, melyiknek mi az előnye/hátránya? Köszi.
    Jah és itt mik repülhetőek, kapható e még a game?