52965
  • Wampa
    #12240
    BUÉK
  • Molnibalage
    #12239
    Velük is el tudnék képzelni egy hatalmas multiplayer sessiont. :)
  • repvez
    #12238

    Mindenkinek BUÉK
  • Bucser
    #12237
    B.U.É.K. mindenkinek mára már kiléptem.

    Sziasztok kellemes ünnwepeket.,
  • netmester
    #12236
    BUÉK mindenkinek, és remélem hogy jövőre többet tudunk majd multizni. és úgy néz ki hogy a gépem is meglessz jövőre mert már csak az alkatrészre várok.
  • L Viper #12235
  • Molnibalage
    #12234
    Minden szépet mindenkinek. :)
  • Tgabbar
    #12233
    B.Ú.É.K. Az Uraknak!
  • JoeDestroy
    #12232
    Bocs a szóismétlésért, de elragadtak az érzések.
    B.Ú.É.K. mindenkinek.
  • JoeDestroy
    #12231
    Boldog,és tapasztalatokban, megértésben és az asszonyokkal családdal történő megértésben gazdag Új Évet Kívánok mindenkinek.
    Szal: BÚÉK
  • Molnibalage
    #12230
    És PZolika és neuro. Vele összesen egyszer repültem, akkor is IL-2-őt próba jelleggel.
  • zaccos1
    #12229
    Tényleg jó volt tegnap újra multizni,már hiányzott!köszi mindenkinek,na meg BUÉK!!!
  • Boconadi
    #12228
    értem
  • zsoltfireman
    #12227
  • Bucser
    #12226
    Bucsernek kevés esélye van. 3 hónapja költöztem be Szegedre és még ki sem csomagoltam a joystickot.
  • Boconadi
    #12225
    és még jönne BUCSER, sindelnet, wampa, scott? Hát magyar légierő...
  • JoeDestroy
    #12224
    Majdnem nyolcan lettünk, de sajnos a router mögötti második gépet nem engedte csatlakozni a szerver. Megpróbálom majd itthon kigyakorolni a megoldást erre is. Utána ha megy közkincsé teszem.
  • L Viper #12223
    Nincs mit, tényleg rohadt jó volt heten kötelékezni.
    A hadjáratot majd folytatjuk, jó kis buli volt eddig, már kezd tisztulni a kép, ahogy takarítgatjuk az ellent. A légierejük még mindig eszméletlen aktív.

    Az örömrepkedés a végén, meg a földön az összeállások is jól sikerültek.
  • JoeDestroy
    #12222
    Köszönet a tegnapi repnapért a csapatnak.
    Nekem a TrackIR Flight profilnál a yaw tengelyen kellett egy kicsit állítani. Kezdetben kisebb mozgást állítottam a görbén, a végére nagyobbat. Így a műszerek kezelése finomabb, de teljes hátranézéshez sem kell kitekeredni. Próbálgatni kell a görbe pontjaival a használható mozgásokat.
  • Bucser
    #12221
    tökmindegy miután a jelfeldolgozást a TrackIR hardverből csinálja. A szoftver csak azért fut, hogy összahangolja a profilokat és a jelet. (ugyanúgy mint az X52 esetén a profilkészítő)
  • Molnibalage
    #12220
    Álítottam a smooth éréket és most minden fasza, de ha gond lesz, akkor ezt is kipróbálom.

    Más. Az új hadjáratom mellékelt objects-ben levő file-kal tényleg van valami, de fogalam sincs, hogy mi lehet. Az új hadjárathoz NE használjátok a mellékelt fileokat!!

    A régi Relism MOD is tartalmaz véletlenül benne egy-két dolgot, a déli légierő nagysága így is fix! Veteran nehézségi szintre téve, kb. ugyanannyi gép van északon amennyit én terveztem, csak így sajna nincsenek benne a 2D-s változtatások. Ez van. Így viszont NAGYON hardcore az egész, ha nem birizgálod az ATO-t, akkor igen hamar véged van, mint a botnak.
  • sindelnet
    #12219
    Adj nagyobb prioritást a TrackIr-nek,nálam ez segített...
  • Bucser
    #12218
    Mármint full. fellelhető látogatott oldalakon.
  • Bucser
    #12217
    A gombok és az érzékenység profilhoz van rendelve. Én RV-hez a default flight profilt babráltam meg kicsit.

    Tehát elindul a software (trackir) azután profiles fül. Ott az alsó ablakban New gomb lenyomása.

    Azután beírom a nevet meg egy rövid leírást, hogy mihez van a profil. Ezután fent a füleken kattintva lehet eljutni az érzékenyég állításhoz (motion) és a beállító gombokhoz (hotkeys)

    Ezek változtathatóak profilonként. Igazából neked kell kitalálnod, hogy mennyire jó egy adott profil. Ha bepipálod a Motion panelen a heads melletti boxot akkor feljön egy ablak ami a 2 fejet mutatja. Eléggé egyértelmű, hogy melyik van a játékbeli pozícióhoz és melyika sajátodhoz. Ja meg állítsd be, hogy mit használsz a követéshez TrackClip-et vagy Vector expansiont.

    A tengelyek érzéeknységét meg állíthatod az edit gombal (ráállsz a motion fülön, hogy mit akarsz editálni és azt áttolod a customra majd alul az edit gomb)

    Ezeket beállítod kész is a profil. Majd vagy megtalálod a játékot a listában amihez használni akarod vagy beállítod a profilt állandóra.

    Egyébként redviperen belül is állítani kell az érzékenységen.
  • Molnibalage
    #12216
    Mármint demo?

    A Track IR4 beállításhoz kéne némi segítség. AF alatt döbbenetesen simán megy, de FF4 alatt meg valamiért riceg. Nem tudnád esetleg átküldeni a ter prfilodat? A misk az, hogy F12-re lehet centerbe hozni a fejedet, ha valami gond lenne, de valamire az F7 billenytűt is használja a progi. Hol lehet ezeket átrakni valam másra a Track IR szoftverében?
  • Bucser
    #12215
    Csak gondoltam beírom, hogy kint van a 9-es X-plane új sceneryvel. (már pár napja ez a final nem beta ha minden igaz)
  • Molnibalage
    #12214
    Stopworks féle kabin.
  • Wampa
    #12213
    Üdv Gundark
    De szép fülkéd van,ez melyik "gyártóé"?
    Nekem is van hasonló de nem tudom behozni.
    A privihez annyit,mert félreérthető,én a mi padavanunk mellett beszéltem,uff.......
    A sötét lovag fejét szándékoztam volt geosztacionárius pályára állitani.
  • Molnibalage
    #12212
    Új OF fellhők.
  • Gundark
    #12211
    Boci képek :

    Boci távol.



    Boci közel



    Boci mégközelebb :



    Hadjáratban hazafelé kissé meghibásodva. Ez volt a futómű végállás :)



    Iszmeretlen tipusz :)



    Ufóó :)



    Lémisztő Vipela :)



    Még üzemképesen és harcrakészen

  • Boconadi
    #12210
  • Tgabbar
    #12209
    Köszönet a mai multiért :).
  • L Viper #12208
    Hát ez jó kis buli volt !
    Heten, mint a Gonoszok, kösz a résztvevőknek:









  • Molnibalage
    #12207
    Kötelék Puan kikötője felett.

    http://users.cwi.hu/sgupload/1199057163.jpg

    Szép F betű.



    Sok jó falconos kis helyen is elfér.

  • L Viper #12206
    Hadjárat IP címe : 78.131.45.81
  • L Viper #12205
    Megyek már.

    Szokásos helyen vagyunk: tss.thomi.hu Falcon 4.0 szoba és a jelszó falcon.
  • Molnibalage
    #12204
    Várjuk meg L_Viper főesperest, mert ő nagyon jó szerver és nála van hadjárat mentés.
  • JoeDestroy
    #12203
    Megy a TS megyek én is.
    Mikor kb.?
  • Molnibalage
    #12202
    Tudom én.
  • 42nd Intruder
    #12201
    1.02-őt veszed alapúl amikor Lock On-ról beszélsz? Hehe.... Akkor megértem miért nem is érted miért borulunk ki néha, mikor szidod... Tudod 1.12-vel kicsit más már azért a Loncki is ;)