52965
  • Molnibalage
    #12520
    Ezalatt nem vágom, hogy mit értesz. Nézelődj az FW-n és FF fórumon a screenshot topicokban. Normális screenek vannak ott. Ha más külső porgrammal csinálsz, akkor is ilyen lesz...
    (AF és AA milyen beállításon van?)
  • LeonSilver
    #12519


    Engem inkább az olyanok idegesítenek ( amnesian tettünk róla és kezdenek ott leszokni róla az emberek), hogy ien,oan,vok,meik,hadjuk,létszives,muszály és a többi ....



    **--**

    Tudom, hogy kb. huszadrangu de azt például nemlehetne megcsinálni, hogy normális minőségű shotot csináljon a stuff??Az még csak-csak elmegy, hogy bmp de valami iszonyatos a minősége.
  • L Viper #12518
    Igen ezért régen nagyon kardoskodtak a nyelvészek, hogy ezek a régies formák kellenek a nyelvünkbe és bőszen adták a tanárok is az elégtelent azoknak, akik nem így használták. Én úgy veszem észre, mára változott a dolog és kezd lanyhulni az ezirányú szigorúság. Egyébként az én szám is nehezen áll rá ezeket ilyen régiesen mondani.

    Na hová jutottunk a Grip(p)entől...
  • Molnibalage
    #12517
    Ha majd összeállt az új exe és azt teszteljük, majd akkor beírom ezeket, most NAGYON elfoglaltak vagyunk sok minden mással.
  • repvez
    #12516
    Hamár igy nyelvészkedünk én attól tudok a falra mászni, mikor azt mondját, hogy Pécsett,Györött meg hasonlók.Miért nem lehet Pécsen és Győrben-t mondani?
  • repvez
    #12515
    Az ARMA-ban és a DCS-ben is lesz nyomjelző bár igaz ott van ballistika is .Az még egy nagy látványosság lenne amikor a földröl visszapattanó lövedékek látszanak vagy night vison nélkül is fényárba uszna a város a nyomjelzöktöl .
    De amugy jogos hogy ez még eléggé elvenné az eröforrást a tobbi fontos dologtol.

    Amugy szerintem ha nem haragszol meg nyugodtan felvetheted ezeket a kérdéseket ha már a wishlistbe vannak ennél örültebb felvetések is.És soha nem lehet tudni,lehet a legbonyolultabbnak tünő dolgot lehet a legegyszerübben megvalositani.
    Sztem már az is megtenné ha egy flare villanna fel az ulés alatt.
  • L Viper #12514
    Nekem elég lenne egy új multi kód is de "mán"
  • L Viper #12513
    Az, tényleg :-)
    Habár a japán az Nippon és akkor meg a jappán mégis a helyes ???


    Nyelvész fórum, Grétsy László tanárúrnak ajánlással.
  • Molnibalage
    #12512
    Katapultálásnál akkor már nem csak ezt kéne feltrubózni. A teljes folyamat túl lassú és rossz. Ezt egyelőre nem fogom javasolni, mert ez már első blikkre is igen kemény melónak látszik.
  • LeonSilver
    #12511
    Ez kb. olyan lehet mint a jappán :D :D Ezt is sokan mondják így.
  • Molnibalage
    #12510
    Nos a fények terén én sem vagyok képben, hogy mi lesz az új, de a Parade klip alapján azért ti is láttatok egy-két dolgot.

    Hangrobbanást eddig nem említettem meg. A-10 füst kapcsán nem kell aggódni. ;)

    A nyomjelzőknek nem kéne fényhatást adni a torkolattüzet leszámítva közben, mert ezt szerintem egy szimben sincs idáig. NAGYON vinné az erőforrást, de az esetek 99%-ban nem lenne látható a hatás.
  • L Viper #12509
    Hát tényleg nem ártana egy normálisabb 3D-s modell a kiugrott pilótáknak, mert az nagyon őskori. Ez az apróság is iszonyat sokat dobna a látványon.
    Bár gondolom vannak fontosabb dolgok is.
  • 97th Vampire
    #12508
    Ismerős? Passz...
    Már rég tervezgetjük egy virtuális század megalapítását. Az online repülések már mennek pár hónapja de csak nemrég fogtunk neki hogy tényleg megalapítsunk egy századot :D
  • repvez
    #12507
    Balage jött még egy ötletem,bár tudom,hogy enélkül is ezer dolog van ami fontosabb,de hátha.
    A katapultáláskor addhatnának az ülés kilövö rakétához egy kis lángot és füstöt esetleg a kabin lerobbanásakor is.És hamár a 3d-s fülkébe ugyis ki kell rajzolni a pilotát akkor a katapultáláskor nem lehetne felhasználni azt az ulést és pilotát?Ne az a 2d-s textura legyen csak.
    Ugyancsak a lánggal kapcsolatos, hogy a gépáhyu lövésekor is lehetne láng és füst a lövéskor, föleg az A10 és a keleti gépeknél eléggé látható a torkolattüz.Tudom,hogy most is van egy halovány füst,de annál egy kicsit lehet markánsabb is.Esetleg este fénylö nyomjelzök.
    A hangrobbanásra jött valami visszajelzés?
  • L Viper #12506
    A következő RV-patch után még több hívő várható, nagyon sok jó dolog lesz még, amit itt nagyon sokan várunk.
  • L Viper #12505
    Az biztos, hogy rengeteg helyen jelenik meg két P-vel. Élő beszédben meg főleg.
    Nem csoda, ha sokan rosszul tudják, de azért ne vágjuk már el kedves barátunk torkát
  • Bucser
    #12504
    Én meg inkább hiszek a SAAB honlapjának mint bármely netes keresésnek.

    Egyébként én is hívhatom a szomszéd arabs telivérét rohadt gebének attól még nem az lesz a fajtája és nem aképpen hivatkoznak rá mindenhol.

    Ha meg ha megnézed hol írják grippennek láthatod, hogy kb a félkomoly sajtóban emlegetik úgy, meg aki azt sem tudja mit fényképez....
  • Molnibalage
    #12503
    Nem, ez tévedés. Egy p-vel írják, csak a google is szarul műóködő kereső...
  • Wampa
    #12502
    Nem ezen fogunk összeveszni hidd el,de amugy irják Grippennek is.grippen
  • JoeDestroy
    #12501
    Gigabyte DQ6, E6600, 4GB DDR2 800, X1950XTX, 400GB HDD, LG22" 1680x1050 2ms natív, 16x pio DL dvd RW.
    +
    AutoCad 2006, Autodesk Inventor 11, Mechanikal Desktop, MathCadR11
    néha 3DSMax R8
  • zsoltfireman
    #12500
  • zsoltfireman
    #12499
  • zsoltfireman
    #12498
    354FW 18AS Eielson AFB
  • Bucser
    #12497
    Mármint Gripen.
  • Wampa
    #12496
    Tényleg szép képek ,köszi....ez a Grippen skin igen jó....Grippo



    Boldog szülinapot Gundark.....milyen érzés Ötvennek lenni?
  • LeonSilver
    #12495
    Már nincs egyik sem.
    Az USAF ráadásul eredeti volt csak amikor a régi géprm rladtam akkor odaadtam vele együtt jópár szoftvert is, köztük az USAF-ot is.
  • eLGi84
    #12494
    BULLdog születésnapot GUNDARK! :)
  • Boconadi
    #12493
    Én ezt maximum outro zenének használnám. Jön fel a credits, közben kis kötelék, leszállás géppárban vagy egyedül, ilyenek.
  • Molnibalage
    #12492
    Az LP elvileg már vagy 1-1,5 éve dolgozik valami új cuccon, de ezen kívül semmit nem mondanak róla. Ezt talán nevezhetjük Falcon 5.0-nak.

    A Jane's USAF-re nagyon sokáig vágytam, de soha nem tudtam megszerezni, most már nem is érdekel.

    US NAVY Fighters ('95) nincs meg neked vagy a továbbfejlesztett változtata a Jane's US NAVY fighters? (full CD-s verzió kéne)
  • LeonSilver
    #12491
    És valóban.Simán átfutottam rajta.Metségemre legyen mondva, hogy eléggé halovány a bötük szine :P

    EgyéPként Lokkonos manusként megkell mondanom semmivel rosszabb vagy élvezhetetlenebb ( omfg ) a Falcon.Régóta itt porosodott már de valahogy sohasem szenteltem neki kellő figyelmet.Annak idején kellően lekötött a Jane's féle USAF ( gondolom vannak akik ismerik ) aztán az IL2 majd a Lonci.De igazán mondom igen jó kis gém ez a Falcon és ha a korát is nézzük akkor meg nem is lehet mit mondani.
    Azt nemértem, hogy miért nincs teszem azt 5-ös belőle.
  • Molnibalage
    #12490
    Szerintetek erre lehet jó klippet csinálni? (ki ismeri fel, hogy honnan szedtem?)

    redviper.extra.hu/TBS.mp3
  • repvez
    #12489
    Hamár kinai oldalak szóba jöttek itt van pár szép kép mindenféléről:
    képek
  • L Viper #12488
    Csatlakozom a Többiekhez:

    Boldog szülelésnapot Gundark, bár tegnap kellett volna mondanom
  • repvez
    #12487
    Boldog Szülinapot Gundark!

    Nemtudom láttátok-e ezt ,de elég jo belsös kamerás bemutatórepülés:
    F16 solo
  • Molnibalage
    #12486
    Vagy akár ma is csinálhatjuk, csak nem késő estig.
  • L Viper #12485
    Szia Leon.
    Kínai oldalakon :) Ez jó.
    Egyébként a link a magyar kézikönyvben is benne van, rögtön a 4. oldalon :-)
  • eLGi84
    #12484
    Inkább este 2030 és 2100 között kezdődhet a gyakorlás, de addig is próbálkozom tovább.
  • LeonSilver
    #12483
    Kössz szépen pajtás
    Isten bizony mondom reggel vagy 1.5 órán keresztül keresgéltem.Még kínai oldalakon is voltam ahol a max szöveg a ????.??.????? volt :D :D
    Torrenten egy helyen találtam de az meg nem működött már :(
  • Boconadi
    #12482
    Nem sértődtem meg, én csak az utolsó szavadat vártam volna.
  • Molnibalage
    #12481
    Holnap nekem belefér egy rövid oktató multi repkedés, ha neked is megfelel. Valamikor délután vagy este lesz jó nekem.