52965
  • Wampa
    #12560
    Nem a libiaira gondolsz?
  • Molnibalage
    #12559
    MIG-23 lelövés az volt F-15C által, de F-14 csak egy szál Mi-8-at durrantott le. Még postwar killt sem találtam a Stan Morse féle könyv felsorolásában.

    Szu-22-őt is csak F-14 lőtt le. Egyet a ODS alatt ketőtt meg márciusban van később.
  • repvez
    #12558
    Azokra a fekete részekre rakjon alpha csatornát, hogy átlátszodjon az ami alatta van és már jo is lesz.
  • repvez
    #12557
    F-14-esek lekapnak az égröl 1 vagy 2 szu 22-est.Még festményen is meg van örökitve.Söt van mig-23-as lelövés is az öbölháborubol.Na majd megkeresem valahol az az oldalt.
  • Molnibalage
    #12556
    Bárki aki tud segítsen.
  • Molnibalage
    #12555
    Szaúdi SZU-22-es légigyőzelem? Erről se halottam még. Kettős győzelmet Mirage F-1 felett azt ismerem.
  • repvez
    #12554
    Valahol találtam egy oldalt ahol összevolt gyüjtve egy pár ilyen rádioforgalmazás.(csak tudnám hol találtam)Például a saudi su22-es lelövések ,a szerbiai mig29-esek .Azokba több élet volt a szu22-est szinte forguloharcba szedték le 1,5 milesrol.
  • Molnibalage
    #12553
    Nem sok olyan van a valósában amiről ezt meg lehetne tenni. Erről sem tudi, hogy hogyan történt pontosan és mivel éjszaka volt, nem is látszódna pontosan. További gond, hogy baromi unalmas lenne. Replü, repül és csak repül a gép. Az egyszercsak PAFF! Hát ezen nem sokat lehet cifrázni...
  • repvez
    #12552
    Esetleg lehetne egy olyan videot is osszeütni ami megtörtént eseteket rekonstruál az eredeti rádioforgalmazást alájátszva.
    Akár ezt is:f117 shot down
  • Molnibalage
    #12551
    A lenti képen az illető félelmetesen hasonlít az egyik tanáromra.
  • Molnibalage
    #12550
    Track IR pici lábaival úgy néz ki a monitor tetjén, mint valami pók.
  • Molnibalage
    #12549
    Gyere TS-re.
  • repvez
    #12548
    Szegény eLGi-t meg kilapitotta és most azt nézgeti

    Remélem nemsokára az én félcicusomhoz is sikerül az elektronikát átalakitani.
  • eLGi84
    #12547
    Dícsértessék!
    Már gépközelben vok és várom az ATYÁT.
    Ámen
  • L Viper #12546
    Nagyon komoly
  • JoeDestroy
    #12545
    Utánpótlás:


    és viperafészek nálunk:

    Én egy kicsit faragtam.
  • Bucser
    #12544
    Na egy ilyen állvány kéne az én cougaromnak is.
  • JoeDestroy
    #12543
    Így megy ez a multi manapság:
    Példák:


    Öreg pilóta, nem vén pilóta.

    A péntek most nem jó, szombat az igen.
    Ha lesz akkor szombaton ketten megyünk. Letesztelve működik mostmár minden.
    Hálózati és Driveres ráolvasások után kliensként is megszólalt az AF.
    Érdekes módon míg az AF a másik masinán csak szerverként ment, addig az RV 'régi' kódjával mindkét funkciót ellátta. (Hálózati csatolók és netelérési pontok keveredése volt a gond.)
  • Bucser
    #12542
    Az egyetlen bajom vele a felbontása. csak 2880*900. alacsony a magasság és a széllesség felbontás is a szélességhez képest.
  • repvez
    #12541
    Ezzel TrsckIR nélkül is körbe lehetne nézni a kabinba :D
  • Molnibalage
    #12540
    OFF

    Légyszíves használj már írásjeleket tisztességesen, mert igen nehéz enélkül elsőre megérteni, hogy mit akarsz. A mondatoknak van eleje és vége is.

    ON
  • netmester
    #12539
    helo ha minden igaz akkor ezen a héten vagy a jövőhéten meg lessz rendelve a gépem és akkor már joban nekifekszek a falconak. erre a gépre meg szerintem nem rakom föl csak ha jövő héten se lessz megrendelve addig is játszatok helyettem is
  • Gundark
    #12538
    Hmm. Na, jó, azt hiszem itt az ideje hogy elővegyem a spejzból a wampafül befőtteket. Fogyhat, mert lesz utánpótlás :) Még annyit jegyeznék meg, hogy egyszer belekötöttél egy nálad jóval kisebb kétlábúba. A fél karod bánta. Szerinted egy akkora mint Te mit fog veled csinálni? Csinálni kell helyet a fagyasztóban. Ennyi hús ne menjen már kárba :)))
  • Molnibalage
    #12537
    Lehet, hogy már linkeltem egyszer.

    Olyan mint a FunFalcon csak FS-sel.
  • Wampa
    #12536

    Ettem már repülő gundarkot is,nokedlivel hires wampa eledel.....:)))))
    A hires Top Gun(dark) c.filmben,a főszereplő Tom Wampa is ezt majszolgatta...


  • Molnibalage
    #12535
    Ok. Ha más nincs, akkor AI kíséretében is lerepülheted, mert egy társat még viszonylag könnyű pesztrálni. Max. csöves légvédelem lesz a környéken. Ha a FLOT előtt 20 mérföldnyire lemész talajszintre nem hinném, hogy sok ellenbe botlanál bele. Valszeg úgy is a többi gépre fognak moccani. F-15 gépeket szándékosan magasabban zavartam be. Őket nem annyira könnyű leszedni.

    A többiek is iratkozhatnak fel szépen sorjában. :)
  • Gundark
    #12534
    Balázs, a következő hadjáratnál előjegyeztetném a helyjegyemet a két gépes nagy távolságú bombázó küldetés egyik madarára. :)
  • Molnibalage
    #12533
    Ki emlékszik még erre? Majd egy éve jött ki az FF4. Olyan távolinak tűnik... :)
  • L Viper #12532
    Azért ez is jó multi lehetett : KLIKK IDE :)
  • L Viper #12531
    Azthittem, a játékban is recés. Lehet nekem azért jó mert kisebb felbontásban használom.
  • LeonSilver
    #12530
    4*-es értéken van.Most feltettem 8-ra az élsimítást.De a játékban eddig sem volt recés.Az az érdekes, hogy csak a shot ilyen.Minnyá keresek valami külső stuffot.A fraps azért van kilőve mert az eleve rosszabb képet csinál mint a valós.
  • L Viper #12529
    Gondolom az: RV - Setup - Graphic - Advancedben is kipipáltál minden opciót.
  • L Viper #12528
    Már a kétszeres élsimítás ennyire eltünteti a "recéket" :

  • L Viper #12527
    Épp ezért írtam, hogy a videókártya külső menüjében adok rá 2x-es élsimítást.
    Ha erősebb a masinád, lehet még többet is adni rá. Már a kétszeres is eltünteti a te képeden látható "recéket".
  • Molnibalage
    #12526
    Próbáld application controlled beállítással hátha. Vagy kérdezd meg a skacokat, hogy ők hogyan csinálják.

    Van még HyperCam nevezetű progi azzal videót lehet felvenni, de van valami HyperShot (?) nevezetű progi is.
  • repvez
    #12525
    Gyanitom azért mert a lockon jobban kihasználja a VGA-t és ezért hatékonyabb az élsimitás is mint a falconba.Mert az nagyrészt CPU-t használ és ugye a 3dmarknál is a cpu teszt alatt is recések az alakok hiába viszi a géped 100FPS-el
  • Tgabbar
    #12524
    Valószínűleg akkor egy másik fórumon látthattalak,azért volt ismerős.
  • LeonSilver
    #12523
    16 és 4*
    Minden maxra van húzva de nekem nemtetszenek a képek amiket csinál.A fraps meg egy rakat .... Mást nempróbáltam még.De amit csinálok az nem olyan mint a játékban.
    A Falconon látszik, hogy eléggé fűrészes míg a 25T szép.
    ( félre ne értsétek, ez nem a játék fikázása akar lenni )





  • L Viper #12522
    Hát azt a fajta fórumozást nagyon pocséknak tartom én is.

    Én meg vagyok elégedve a BMP minőségével. Azokat konvertálom át jpg-be, kb 100-120 kb átlagos méretűek.

    1024x768 -ban játszom a Falcont 2x-es élsimítás és 4x-es anizotrópszűrés a videókártya "külső" setupjában beállítva.

    Tettem be pár képet ide Nálam ilyen a kép. Felhő a Sindelnet féle, skyfix : donustv3, (az a sötétebb, mélykék) ,skyfixnew, illetve a tbonepe és a panther amit még szeretek.
    Mostanában a skyfixnew van fent.
  • Molnibalage
    #12521
    Itt van. Az első oldalon vannk igen jó minőségűek és néhány előzetes kép az új UI-ból.