52965
  • Molnibalage
    #12600
    Menjen a wishlistbe?
  • Bucser
    #12599
    Szerintem meg fontos
  • Bucser
    #12598
    rammal nincs gond 2 giga + egy 2 magos 4200-es AMD... ezt talán majd cserélem idén egy C2D-re.
  • Molnibalage
    #12597
    A gombok kapcsán pár szó. Nos ez lehet, hogy változni fog. Egyébként szerintem meg huszadrangú.
  • Molnibalage
    #12596
    A baj az, hogy nem videókari kell a géphez, hanem RAM és CPU. Nekem régen Radeon 9200 volt 128MB-os és régaebbi alaplap és AMD3000-es. Nézd meg a konfigomat most mi van. SEMMIVEL sem lett gyorsabb a játék, egy gyűyzűnyivel sem. A Crysis elvan olyan gépen ami az OF-hez kell. Azért ez durva..
  • Bucser
    #12595
    ráadásul az OF kabinban minden 3d-s és nem csak textúraként vannak a gombok ez baromi nagy plus. igaz nem tökéletes a HUD 6DOF-al. Lehet én is feldobom majd az új vid kártyám amint megérkezik.
  • JoeDestroy
    #12594
    Csatlakozom a Pápához. Írd le a jelenségeket, hátha tudunk segíteni behatárolni a gondot.
    Nekem biztos hogy csak a szombat lesz jó.
  • Molnibalage
    #12593
    Konkrétan mi a gond vele? Hátha tudunk segíteni. Én is azt hittem egy darabig, hogy a vinyóm haldoklik, közben meg a tápkábelekkel és a IDE kábelekkel volt a gond.

    A L_Viper nem tud jönni ki lesz a szerver? Ha 4 embernél több van, akkor LEGALÁBB 512 upload kell szerver oldalról. (Játékosonként kb. 96k upload kell, én annyira szoktam rakni és nem laggolok nálatok.)
  • Bucser
    #12592
    én az RV-ben is mindig rampstartoltam.
  • L Viper #12591
    Jó az OF, nem kövezlek meg.
    Nekem sajnos a kampányban 15 az fps a repterek körül a hadjáratban induláskor, a 4.5-ös nagyon szép, de nálam nem játszható sajnos, meg kicsit agyalósabb az RV-nél is.
    Mindent alapállapotból kell a fülkében életre kelteni, ezzel nem szeretek bíbelődni, megszoktam az RV-t és az AF-et.

    Egyébként van OF-es virtuális Falcon század, tehát valószínűleg nagyon jó a netkód is.

    Ha minden jól megy tavasszal gépet fejlesztek, de addig talán lesz új RV is.
  • L Viper #12590
    Sajnos a multi nekem ugrott, legalábbis eddig úgy néz ki. A gépem gyengélkedik. Valami nagyon elszállt benne.


  • sindelnet
    #12589
    4.5,de olvass utána,hogy miként lehet az RV mellé feltenni.
    Multit majd meglátjuk...
    OpenFalcon
  • sindelnet
    #12588
    A működő LodEditor miatt lehet jobban moddolni,a hadjáratot úgy próbáltam,h csak 25db gép,és 3-as PlyrBubble volt engedélyezve,ennyi fps megvolt.
    P4 3Ghz,1GbRam,Nv6800
  • Gundark
    #12587
    Melyik a legújabb? A multi után kipróbálom. Kell valamit töcskölni vele vagy csak felrakom oszt megy? Ja meg Sindel gyere muuutizni :) A múltkori az profi volt mikor voltál :) Mikor a 21es rámugrott hátulról (elöl meg a kis barátját kergettem :) hátranézek mielőtt bármit mondhatnék megszólalsz, rajtad van egy leszedem : és a csörgő már bele is vágódott :)Ennyit ér a kötelék :))
  • Molnibalage
    #12586
    Mit értesz jobban moddolható alatt? LOD Editor és cockpit editor nem jó az RV-hez. Azonkívűl azt csinálsz amit akarsz bár kétlem, hogy ezt az áltag falconos használná. Még az F4Browse-ot sem, pedig csak klikkelgetni kell és ismerni a program lelkivilágát egy kicsit.

    Én is OF-et tolnék, ha menne gépemen... Milyen konfigon futtatod egyébként? Hadjáratban is megvan a 24-30 FPS az elején mikor nagy a mozgás akár nagyobb bubble melett?
  • Tgabbar
    #12585
    Már miért köveznénk meg érte?Ha neked ez tetszik jobban,akkor ez tetszik.Nem hinném,hogy bárki elítélne ezért.Őszíntén megmondom,én még nem is próbáltam az of-et,de majd egyszer:).És ami azt illeti ez a falcon topik,szóval még csak nem is off-oltál :).Ez nem az a társaság,szerintem..az egy másik:).
  • sindelnet
    #12584
    Két napja tesztelgetem a legfrisebb OF-et,és(nyugodtan kövezzetek meg érte)gépigény ide,v oda,nálam szépen fut,már alapból tele van Tigeres,és szebbnél szebb skinekkel,jobban moddolható,supportja is nagyobb,egyedül a 6DOF támogatás gyengébb azok közül,amik nekem fontosak.Lehet reagálni,de valszeg lepereg rólam.Azért még fogok RedViperezni is......
  • Molnibalage
    #12583
    Ja, majd elfelejtettem! A köv Funfalcon klipben, ha majd csinálnuk olyat lehete repülni An-225-tel is. Az TÉNYLEG nagydarab. :)
  • Molnibalage
    #12582
    Két zene a jövendőbeli klippekhez.

    redviper.extra.hu/Intro1.mp3
    redviper.extra.hu/Intro2.mp3
  • Molnibalage
    #12581
    Hát van élet. :)
  • Gundark
    #12580
    Ööö :) Jól látom? Megelőztük hozzászólás számban a Lock-ont és az Il2-őt? NA ezt nem gondoltam volna :)
  • eLGi84
    #12579
    Boci! Az Aim-9 rakétának nem fogy el az üag-a olyan hamar, mert ez a rakéta egyfokozatú, a rakétákat nem úgy tervezik, hogy a találatig dolgozzon a hajtómű, hanem egy bizonyos sebesség elérése után a hajtómű kiég és onnantól a saját kinematikai energiával dolgozik a rakéta.
  • Boconadi
    #12578
    Hülyeség. Nincs butítva én úgy érzem. Inkább csak javítva. (1.02-ben olyanokat csinált az aim-120-as, hogy elment a cél mellett, utána pedig megfordult és belevágódott...)

    Nincs lebutítva, aki a lámpavillanáskor egyből tüzel az nem hinném hogy olyan tapasztalt lenne (ellentétben az ellenféllel, ugyanis nem nagy kunszt lerázni egyik raksit sem ha tudod melyik helyzetben mit csinálj éppen). Béna AI-k ellen még jó, de neten, illetve expertes ai (ami mellesleg csal) ellen már nem talál, ez igaz (de a 77-es sem).


    A videót nézve pedig nem értem miért nem robbant szét az Aim-120 mellette, biztos valami bug, én sosem tapasztaltam még ilyet...

    Az hogy az Aim-7 az eleinte nem talált az pedig egyértelmű volt részemről hogy miért.

    Az aim9-es eset is. Egyszerűen nem érte utól a raksi :D (Mondjuk azt nem értem miért fogyott el a hajtóanyag olyan hamar, szerintem más esetben nem szokott... Úgy érzem mintha meg lett volna buherálva a játék? [de a starforce szerintem ezt nem engedi])

    Az hogy másodpercenként indítja a rakétákat az pedig tényleg baromság.
  • Molnibalage
    #12577
    Érthető? (ezt akartam írni, kérdés akart lenni..)
  • Molnibalage
    #12576
    Az adatbázist bogarászva érdekes felfedezésre jutottam.



    Ez F-4J. Elviheti a TELJES légiharc fegyverzetet és még ezen felül 2 kétezer fontos vagy 6 250 fontos bombát és két póttartályt. A többi F-4 verziónál érdekes módon ez nincs benne a játéban. Nem'tom, hogy azért mert tényleg nem létezett vagy azért, mert a gépek 3D modellje nem azonos. Az F-4D és E és G gépeken a külső felfüggeszőre a dupla AIM-9 az rack-ből megy. A J/K és a másik angol verzión az AIM-9 insító sín az a 3D modell része és még alá mehet rack. Érthető.

    (A fater régen sokszor sulykolta, hogy képes a gép teljes légiharc fegyverzettel csatába menni és még mellette elvinni ezt-azt. EZ LENNE az?)
  • Molnibalage
    #12575
    A 8.komment halálos. :)
  • Gundark
    #12574
    Nekem is mindegy. De azért jó lenne eldönteni, mert úgy irányitom az életemet. J.D. nek a szombat jó ha jól emlékszem :) És ők mindjárt ketten is vannak :)
  • Molnibalage
    #12573
    Épp ezt kérdezte eLGi is tegnap. Nekem bármelyik nap jó, de az alapján kéne dönteni, hogy mikor érünk rá többen, de főleg L_Viper kell szervernek.
  • Gundark
    #12572
    Melyik nap lesz a multi?
  • Tgabbar
    #12571
    és mintha a visualra sem váltott volna a srác.
  • Tgabbar
    #12570
    Az F-15-nél van egy olyan befogási mód,hogy Flood és csak az aim-7-re vonatkozik.Nem akarok hülyeséget írni,mert pontosoan nem tudom,hogy működik,de gondolom a radart állítja be fix tartományra,de persze az is lehet,hogy a rakéta radarját használja(mondom,nem tudom pontosan).A lényeg : aim-7,flood,célra tart(tán 10 mérföldön belül kell lennie,de erre sem emlékszem a változatosság kedvéért és persze függ az iránytól ,sebességtől is ez :) ),a kabinba fönt ha kigyullad a két piros visszajelző,tűz.Hm..amúgy mintha lenne egy amolyan Visual befogási mód(asszem alapból a 6-os gomb) ahol csak rátartod a célra és elengeded,minden a rakétára van bízva.De lehet,hogy ez csak aim-120-ra vonatkozik(de szerintem nem :) ).
  • Molnibalage
    #12569
    Mibe nem kapcsol? Ezeket be kéne írni az FW fórumba is..
  • Tgabbar
    #12568
    Ami azt illeti az amraam-mal hasonló tapasztalataim vannak fc alatt.Mintha butították volna korábbi verziókhoz képest,de az biztos,hogy fele annyiszor sem találok vele,mint eddig.A sidewinder-es résznél látható,hogy Voodoo 1200-vel majd 1400 fölött száguldozik és a raksi bizony gyorsan felemészti a sebességét.Nem varázslat.Amikor meg csak közvetlen közelről tud csak rázárni az aim-7-sel,hát..érdekes,hogy flood-ba nem kapcsol csak 1-szer 1 pillanatra ;),így hiába lövöldöz ész nélkül ,persze,hogy nem talál.
  • Molnibalage
    #12567
    Értem én, de azért tényleg elég érdekes eredmények, mit ne mondjak...
  • LeonSilver
    #12566
  • Molnibalage
    #12565
    Érdekes teszteredmények. Ebből flém lessz...
  • Wampa
    #12564
    Különben a koncepciót én se értem,nem lehet hogy csak fitogtatni küldték őket és
    közben elkapta őket az arab hevület?
    Itt összefoglalják: Link
  • Wampa
    #12563
    Na, mégegyszer
  • Wampa
    #12562
    De valaki lelopta az ötleteteket....Plágium:)
  • Molnibalage
    #12561
    Valszeg arra. Először volt a két Szu-22 (rejély, hogy miért ilyet küldtek egy vadászgép ellen..) és később volt az két MIG-23 ledurrantása. ('81-ben és '89-ben volt a két incidens)