52965
  • Molnibalage
    #12640
    Kistigris? :)
  • zsoltfireman
    #12639
  • Molnibalage
    #12638
    Na még ennyi év után is tud fura helyzetek produkálni a game. 4 db F-18-cal süvítek ellen felé, csak sajnos a hibás kód miatt egy rakás intercept bevetés generált az AI. Leszedtünk 8 gépet aztán üzemanyag hiány miatt a többieket elvezettem az éppen kijavított új reptérig. Leszálltam tankolni (nekem fent maradtak a bombáim) és felszálláskor egyszer csak jött az áldás fentről.

    Sajnos van mit még javívati a 2D-s kódon.

    1. Túl sok intercept bevetés.
    2. Jó, ha 1,5 órája volt kijavítva a reptér és jött az ellen. Ha az USA teszi ez megértem, mert vannak felderítő műholdjai és felderítő gépei, de a túloldanak... Recon részt fejleszteni kell.



    A másik a supply FOLYAMATOSAN irtom az ellent és ez van...
  • L Viper #12637
    A 4.5-öst raktad fel ? Ha nem egyben van meg a 4.5-ös telepítő akkor annyi a trükk, hogy bemásolod a 4.5 fájlokat a 4.3 install fájlok közé és utána indítod a telepítést. Máskülömben nem lesz 4.5-ös.

    Nálam is olyan a CTD arány, mint Sindelnél egyébként. Az RV sokkal stabilabb.

    A reptér textúra eltűnés nálam is volt, de úgy vettem észre, hogy ez jót tett neki:

    A \Falcon4\Utilities mappában indítsd el aTerrainMerger01d.exe-t
    Amikor bejött az évszakválasztás, a nyarat (0-ást nyomsz) válaszd ki. Várd meg, míg végez. Jó pár perc.


  • Tgabbar
    #12636
    Mi Neked drukkolunk :)
  • L Viper #12635
    Üdv mindenkinek.
    Kaptam egy gépet kölcsön, amíg nincs kész az enyém. Ezzel épp el lehet netezni. A procimmmal lesz a gond, valószínűleg. Szerencsére még garos.
    Tesztelve lesz egy másikkal, ha azzal nem szarozik, csere.
  • LeonSilver
    #12634
    Akkor megnyugodtam.Már nekiálltam össze vissza állítgatni mindent :D
  • Molnibalage
    #12633
    Igen, ezek egy része javítva lesz a jövőben.

    Más. Itt a bizonyíték, hogy a megsemmisített SAM egységek újra kaphatnak radart!! Na ezért kell alapos munkát végezni.



    A hadjárat teszt meg érdekes. Felhagytam a tűzoltó jellegű DCA bevetésekkel, inkább távoli ellenséges repterekre mozdultam rá a keleti parton. Hiába lövök le, óránként 10-12 gépet, ez kevés, nem akarnak elfogyni(érdekes supply rendszer, de ez más tészta). Mit adj isten bejött, mert ellenéges vadász nincs igazán a környéken. Egy A-6 kötelék is volt éppen, hát átirányítottam. Két reptér szétkapva a harmadik folyamatban. Az a vicces, hogy a J-6, H-5 és J-6 gépek a fő veszélyforrások, mert ezek bombázzák le állandóan a reptereket. Ezek után már végre lesz eszély, hogy pár repterem helyrejöjjön. Na akkor fog elszabadulni a pokol, mert onnantól fogva hirtelen lesz egy rakás gépem.

    További érdekes felfedezés, hogyha csapásmérő köteléken rajtaütnek a vadászok 2D-ben akkor elhajítják a bombákat. Az a kevés MIG-21PF ami még repül alig lő le valamit, csak így mindig meghíusul a támadás...
    Ez azoknál a gépeknél számít amik csak egyfeladatosak. Igaz, hogy az F-18 és F-16 is ledobja cuccait, csak azok aztán visszalőnek. :)
  • Boconadi
    #12632
    találkoztam már
  • LeonSilver
    #12631
    Találkoztatok már ilyen gondl, hogy külső nézetben bizonyos szögben illetve a kabinban ücsörögve eltűnik a kifutó egészben vagy részben???
    Qrva idegesítő....




  • Boconadi
    #12630
    jó, ennyire én sem vagyok ám hülye :D
  • Tgabbar
    #12629
    Ha látnád néha mi van nálunk multin,akkor nem aggódnál e miatt :).
  • LeonSilver
    #12628
    Majd eljön annak is az ideje.De tényleg egyelőre tanulonom kell a Falcont.
    Dumb, Maverick,LGB már megy nagyjából.Amraam-ot nyüstölom most.Aztán jön a anvigáció, ramp start és a végén a leszállást akarom majdnem tökéletesre vinni.
    Ha ezek meglesznek akkor megyek ;) Addig csak a gépeket fogyasztanám.
  • Molnibalage
    #12627
    Ha felszállási idő előtt vagy akkor igen. A felszállásról olvasgasd az eredeti manualt. A köteléktársak már a levegőben lesznek.
  • Wampa
    #12626
    Ha azt a századot választom,a bevetést a hordozóról kezedem?
  • Molnibalage
    #12625
    Több hadjáratban vannak hordozón gépek. Az alap '83-as hadjáratban kettő is van, bár elég ócskán vannak a századok rárakva. Még A-4 (!) is van, pedig akkor már bő 10 éve nem repült első vonalban. Nálam korrektül le van modellezve, a hozzá tartozó realism MOD-ban a századok mérete is a valós. 4x12 gép. Tettem E-2-őt és EA-6B-t is a hordozóra.
  • Wampa
    #12624
    Lehet hordozórol inditani a bevetést?Mármint valahogy arratelepülni.....
  • Molnibalage
    #12623
    Jelenleg itt tart a saját új hadjáratom tesztelése. Egyetlen működő repterem van jelenleg, Kaneda... A hordozó persze üzemel. A legközelebbe működő ki tartalék reptér 130 mérföldre van a FLOT-tól, ez még F-15-tel is gáz. NAGYON észnél kell lenni az üzemanyag miatt.
    A légvédelem azért szépen le lett amortizálva. Középen és keleten egy nagy átjáróház van.

  • Molnibalage
    #12622
    Na ja, csak lehet, hogy ebben nem lesz 2D/3D váltás...
  • Tgabbar
    #12621
    vagy próbáld meg ezt:) : http://vixy.net/
  • Wampa
    #12620
    Mármint egy az egyben.....sorry
    Kiváncsi leszek az időjárást hogy szimulálják le,mert hát csak a Falkland.....
    Mondjuk ha a történelmi hűség meglesz,nem lesz fennt olyan sok ellenséges gép egyszerre mint a RV kampányban.....mondjuk én személy szerint nem bánom,sokszor zavar a sok gép a levegőben.
  • Wampa
    #12619
    Nem letöltő kell neki?Az Mplayer egy az egyba játssza nekem a leszedett videokat.
  • Wampa
    #12618
    A mozilla beépülői között van egy a Mozilla addonok között(több is van),már ha azt használsz....de ha nem jön be irjál ,küldök emilbe egy Windózososat.)
  • Molnibalage
    #12617
    Ha teljesen letöltötte a böngésződ a videót, akkor a \Documents and Settings\Felhnév\Local setting mappában (rejtett!!) keresd meg a nagy méretű fájlokat és másold ki őket és nevezd át flv-re. Flv player meg annyi van, mint a szemét, talán még codec is van ami lejátszhatóvá teszi BSPlayer számára vagy Win MP-nek.
  • zsoltfireman
    #12616
    Tud valaki egy "jó" YouTube videó letöltő progit??????
  • zsoltfireman
    #12615
    Ez már repülés!
  • Molnibalage
    #12614
    Tökéletesen tisztában vagyok, hogy hogyan kell OF-ben MFD-t használni. Még repveznek modtam el a múlban jó párszor. A vicc az, hogy pont úgy kell, mint RV-ben egy apró különbséggel. Mai napig nem fogom fel, hogy mi nem ment neki...
  • sindelnet
    #12613
    Sajnos ez igaz,nálam az arány ennél kedvezőbb,5 indításból 1 CTD...
    Az MFD-nél sem üres képernyőről kezdesz,ha a TE-nél az M szimbólumnál beállítod,h miről induljon az AG,AA MasterMode.

  • Gundark
    #12612
    "Egyelőre tanulom ezerrel a kezelést.Egészen más mint a Lonci és hát szokni kell."

    Kifogás :) Gyere velünk multizni legközelebb.
  • Molnibalage
    #12611
    Hát igen, a stabilitása sem az igazi, ezt elfelejtettem közölni. Mikor teszteltem az 4.5-öt akkor is 3 indításból 2-ször CTD volt a vége, pedig zsír új rendszer volt akkor fönt a gépemen. Ehhez képest a szétmoddolt hadjáratom és sok egyéb mással képest volt kb. 20 bevetésből 1 CTD-t összehozni, de az egy ismert bug miatt volt. Néha katapultáláskor van CTD (főleg, ha előtte pause-ban van a játék).
  • LeonSilver
    #12610
    Nnnna.Feltettem, megnéztem, leszedtem :D
    Rövid pályafutása alatt 2* ledöglött ( RV ecccer sem ) és én annyira nemvoltam elragadtatva tőle.

    **--**

    Asszem nekem is ott szarakodott és nemértem miért.2 magos proci, 2giga ram, felesleges processek kilőve.
    Végülis egy próbát megért.

    **--**

    Egyelőre tanulom ezerrel a kezelést.Egészen más mint a Lonci és hát szokni kell.
  • Molnibalage
    #12609
    De legalább valami új. Annyira meg nem lehet azért, ha full dinamikus hadjárat lesz benne és teljesen korrekt Harrer gázsugár modellezés.

    Leon örülök, hogy tetszik. Hadjáratot is tolsz, vagy csak próbálgatod a cuccot?
  • repvez
    #12608
    Nemtudom engem eddig a jettunder a látottak alapján nem hozott lázba.Sztem árkádos kis szim lesz .
  • Molnibalage
    #12607
    Hmmmm... Tényleg sokáig telepít, de nekem asszem fél óra alatt fent volt. A BazTerrain-nal szórakozik sokat, a nagyobb felbonátsú térképpel. Igazából nem tudom, hogy miért tart eddig másohol más tapasztaltam. ;)
  • Bucser
    #12606
    na bumm. DX 9 lesz az FF az FO meg DX11:D
  • Molnibalage
    #12605
    Én is, de addigra mire az kijön már lesz vagy két új FF (nem viccelek, addigra van rá esély, hogy DX9-es lesz az FF..), DCS és talán Jetthunder is.
  • LeonSilver
    #12604
    Gondoltam megnézem magamnak ezt az OF-et is habár az RV-vel nagyon elvagyok ( qrvára teccik ;) ).
    Megcsináltam amit írtak a lentebb adott linken és elkezdtem telepíteni.Ezzel nincs is semmi baj de ilyen iszonyú lassu sz**t mint ez a csomagolosdi.... Már legalább 1 órája megy a telepítő.fakk
  • repvez
    #12603
    Ja igen a libiai dologra gondoltam .
  • repvez
    #12602
    Szerintem is hamár van 3d-s kabin akkor legalább legyen valami visszajelzés vizuálisan is a gombok állásárol,hogy be van e kapcsolva vagy nincs.És ezen a 3d-s gombok sokat segitenek.Arról nem is beszélve ha késöbb modosul az árnyékmegjelenités akkor a gombok is vettnek majd árnyékot,de akkor már nem kell modositani a kabint miatta.
  • Bucser
    #12601
    Nekem 8:) Én úgyis várok az FO-ra:D