52965
  • Molnibalage
    #12680
    Hol lesz ez? Még soha nem volt alkalmam hóban túrázni, pedig biztos van hangulata. Nyáron szoktunk a cimbikkel
  • zsoltfireman
    #12679
  • L Viper #12678
    A szombati multival kapcsolatban: Úgy volt, hogy nem lesz gépem hétvégén, de kész lesz, de én meg más programot csináltam szombatra és lehet fáradt leszek a multihoz ( 25 km -es téli gyalogtúra ).

    Ha lesz erőm és nem lesz túl sok "szívmelegítő" a túrán, benézek azért :-)
  • Molnibalage
    #12677
    Fingom nincs miért postolták be újra ezt, emlékeim szerint ez már volt. 14 (!!) perces videó, nagy része dögunalom.
  • Molnibalage
    #12676
    OF vidi.
  • Molnibalage
    #12675
    Ez egy elvileg Redviperrel kompatibilis cucc, DX9 alapú enginnel és számtalan újítással. Ígértek 3D-ben (!!) ejtőernyős hadműveletektől kezdve mindnent. Gyönyörűszép Gripen, régebbi Mirage gépek, Buccanier, Szu-25, MB-339, C-47 (!!) és egyéb Dél-Afrika környékén repülő gépeket full 2D/3D kabinnal.

    (Az FF4 maualjában a 90. oldal környékén van valami inó erről emlékeim szerint.)

    Családi okok miatt szakad félbe a fejlesztés még 1-1,5 éve, de folytatni fogják azután, hogy értékes időt töltenek el a családjukkal. A dev fórumon így írták. (vagy az FW-n?)
  • Molnibalage
    #12674
    Bucser, ez a tavalyi oldal egy az egyben ahogy én látom! :(
    Szó sincs semmi ilyesmiről. A fórumjukon asszem olyan két hete lehettem szó nincs arról, hogy közeljövőben megjelenene.
  • L Viper #12673
    Hol írják, hogy 2008 ?
  • L Viper #12672
    Hoppá, ha ez igaz és végre lesz belőle valami a Falconos tábor örülhet.
  • LeonSilver
    #12671
    Ez miez?Valami kieg vagy külön stuff??
    Qrva lassu az egész és ilyen internal server errorokat dobál :(
  • Bucser
    #12670
    Nem tudom láttátok-e de újév alkalmából volt egy szép kis posta SAAFOPS oldalon.

    Azt írják március április között jön a SAAFOPS Angolan Theater

    Erre tessék
  • Boconadi
    #12669
    ez gáz
  • eLGi84
    #12668
    SEGÍTSÉG Ó SEGÍTSÉG! Nagyon amatőr hibát követtem el:
    -freemail fiókomban megváltoztattam a jelszót és elfelejtettem, jelszó emlékeztetőt nem adtam meg.
    Valaki tud segíteni?
  • JoeDestroy
    #12667
    Szombat 2 fő.
    RGR.
  • Boconadi
    #12666
    és ez is lesz?
  • Molnibalage
    #12665
    Jó zene a köv funfalcon movie-hoz.

    redviper.extra.hu/Funfalcon.mp3

  • Molnibalage
    #12664
    Ha túl közelről indítod akkor nem robban. Simán hazavágjra az összes AGM-65 az összes járművet. Az E és G verzió nagyobb damage értékkel van az adatbázisban és a 2D-s hadjáratban is pontosabbak és a hatórávolságuk picivel nagyobb.
  • LeonSilver
    #12663
    Te srácok.Ennek az AGM-65D-nek nemkellene hazavágnia egy szaros T-xx-et??Nem is beszélve egy sz**os BMP-2-ről??Meer nézem Shift-7-el a csomagot, telitalálat a sz**os sTank meg csak megy tovább. :( Mé'?
  • Tgabbar
    #12662
    Mint mondottam volt,a holna nem biztos hogy jó:)..sőt.De persze ha a többiek inkább akkor érnek rá,természetesen legyen szombat akkor :).
  • Molnibalage
    #12661
    Akkor szombat. Nekem az is jó.
  • Tgabbar
    #12660
    Uraim! Kezd szorítani az idő,szóval ha valakinek érdemi infója van multival kapcsolatban,az most tegye közzé.Jelzem,lehet holnap nem tudok jönni,mert valószínűleg az eszméletvesztésig ünnepeljük egy jóbarát születésnapját,úgyhogy iparkodjunk,amíg vannak még "gazellák"
  • Molnibalage
    #12659
    Doromb, doromb. :)
  • zsoltfireman
    #12658
    Balázsnak...

  • Tgabbar
    #12657
    Főleg multiba ;).
    Pláne ha meg kijön majd az új patch..addig meg AF,de elhiheted..baromi jók szoktak azok a multik is lenni.Pl. a múltheti.Voltunk vagy heten,két kötelék eltérő,de közeli célpontok vagy az egyik raj "csak" fedezte a másikat..b*szott jó volt.
  • Molnibalage
    #12656
    Igen. :)

    A chaff/flare dobásoknál némelyik gépnél nincsenek EWS programok és akkor egy x/y nyomásra egy zavaró adag chaff/flare dobás a válasz. Mivel néhány gépnek több kivető van a kódban megadva, azok egy parancsra többet dobnak (ez érhető?). Találat/sérülés esetén szintén előforulhat, hogy bedöglik a rendszer és a második eset áll fent.
  • Gundark
    #12655
    Namostanakkor döncsükmánel hogy melyik nap leszünk többen :) Nekem mindkettő jó. Szavazzanak eltásak!
  • Molnibalage
    #12654
    Pénteken vagy szombaton, még nem dőlt el. Amelyik nap több embernek jobb. Nekem mindkettő jó.
  • LeonSilver
    #12653


    Egyébként mondtam már, hogy qrva jó ez a gém??
  • Tgabbar
    #12652
    Át állítottad aprogramota 4-esre alul?,Mert ha nem akkor valszeg azért nem dobál flare-t.

    Este lesz multi?
  • LeonSilver
    #12651
    Értem.Akkor sasolok mind állat ;)
    Közbe eszembe jutott.Nyomom bőszen a ( magyar billen) Y-t ami Z és amihez a Drop Flare van rendelve ugye.De nekem ez a Flare nagyon Chaff-nak tűnik.Miért ? ( remélem ez nincs az izében mert beledőlök a kardomba ) ;)
  • Molnibalage
    #12650
    Nem, ez IR MANPAD. (vállról indítható cucc) Olvad el a típusismertető részt, fel van sorolva az összes gyakran (és ritkábann) előforuldó dolog.
  • Molnibalage
    #12649
    Az én gyakorló küldetésemet tolod vagy a beépítettet? A beépítettben van BMP-CMD egység, ahhoz meg tartozik SA-14 fegyver az adtabázis szerint.

    Az én verziómban egy HQ egység van, abbam van HQ-17 (SA-15 Tor csak kínai jelzéssel, az radaros) és van BMC-CMD szintén. Gyakorláskor mindig lődd be az ACMI-t és akkor utólag ki lehet deríteni, hogy mi szedett le. SA-6 estén tutira van RWR figyelmeztetés.
  • LeonSilver
    #12648
    Bocs.SA-14 volt :)
    Ez nemkell neki jelezni??
  • LeonSilver
    #12647
    Nem 100%, hogy SA-6.Valamit nyomnak rám ami miatt nem sipol a sipláda :)
  • Molnibalage
    #12646
    Az alap helyszín gyakorlóküldetésében SA-6? Mindjárt csekkolom.
  • LeonSilver
    #12645
    Kérdezgetek egy kicsit megin ;)

    Csinálom ezt az előre elkészített, tréning izét.A Maverick-et ygakorlom éppen.A gondom az, hogy ott néha indítanak rám rakétát ( ne makarok hazudni de asszem SA-6-ot ) de a világon semmi sem jelzi.Most én nem kapcsolok be valamit vagy mi a franc?Hát csak tutulnia kellene valaminek abba a qrva kabinba.Nem?
    MÉg volt valami de most zaklatnak msn-en és kiment a fejemből :D :D Majd ha eszembe jut akkor nyomatom tovább :P
  • zsoltfireman
    #12644
    Eddig még nincs,de lehet,hogy lesz...
    Na,ott aztán van "pingálás"
  • Molnibalage
    #12643
    Tornado GRrrrrrrrrrrrrrrrr nincs? :)
  • zsoltfireman
    #12642
  • zsoltfireman
    #12641
    Rákattantam a Tiger Meet-es színekre....
    Tigerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr