52965
  • Molnibalage
    #12720
    Jópofa. Ez a figura egy létező század emblémája?
  • LeonSilver
    #12719
  • Molnibalage
    #12718
    Fél kilenc fele elkezdhetünk gyűlni szerintem. Legalább egy olyan ember kell akinek 512kb/s uploadja van.
  • Molnibalage
    #12717
    Hozzászokok?? Ember, én gépész vagyok.
    Régen voltam ilyen, csak sokba került ezt gyakran megcsinálni és, mint írtam elég önpusztító is..
  • eLGi84
    #12716
    Mekkora lesz az esti multi létszáma??
    -Én leszek.
  • Boconadi
    #12715
    madj hozzászoksz
  • Molnibalage
    #12714
    Hát államvizsga után én is így tennék, de az még 5 hónap. :)
    Nagyon rég nem csináltam ilyet, de ma eszembe jutott, hogy miért. Még most is kótyagos vagyok és billegek egy kicsit, a fejfájásról meg nem is szólva.
  • JoeDestroy
    #12713
    http://www.portforward.com
  • netmester
    #12712
    valaki küldött nekem 1 olyan oldalt ahol fönt volt hogy melyik játéknak milyen port kell. kéne nekem az oldal
  • LeonSilver
    #12711
    Kössz.Gyorsan fel is dobtam.Qrva idegesítő tud lenni.
  • Boconadi
    #12710
    Kiveszi azt az idiota "guns guns guns" hangot gépágyú tüzelésekor.
  • Boconadi
    #12709
    10 mp alatt 3 feles jéger rulz

    Rohatt alkesz, a pápa mutasson pédát hívőinek
  • LeonSilver
    #12708
    RVGunsCommFix.zip <--- Ez miez?
  • L Viper #12707
    Most indulok sportolni, azért nem fogok így járni, ez most nem erről szól :-)
    Este próbálok jönni.
  • Bucser
    #12706
    "5 sör és egy feles két és fél óra alatt"

    Elég lassú ivó vagy akkor:D

    Államvizsga után 1 óra alatt már letoltam ennyit csak ahány sör annyi Jaeger társaságában:D Mindezt délután 3-kor.A Szar az volt, hogy a kocsmiban hűs volt (pince) kint meg dúlt a 35 fok. Még jó, hogy fater várt kocsival és mentünk haza:D
  • zsoltfireman
    #12705
    Köszi!
  • Molnibalage
    #12704
    Hej, ma NAGYON kirúgtam a hámból. 5 sör és egy feles két és fél óra alatt. Úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúgy be bagyok nyomva, hogy ehaj....


    A szemközti, kb. 16-17 éves csajokkal olyam jól elvoltam, hogy szinte szégyelem magam.. (ez kb. 20-adszorra sikerült leírni...)
  • L Viper #12703
    Egész komoly skingyűjtemény lesz már, hála Neked
  • L Viper #12702
    Itt lesz a környéken. Tavak, jég, erdő, kilátó csak sajnos hó nem igazán van errefelé.
    Azért jó lesz az tuti.
  • Molnibalage
    #12701
    Akkor valszeg ez a bibi.
  • Bucser
    #12700
    Falconhoz heggesztettek egy külső progit, hogy kinyerje a repülési adatokat FS meg alapból tudja és az X-plane is elég sok helyen ilyen kütyün fut.

    Lock-ont nem tudom.
  • Molnibalage
    #12699
    "ez még eléggé magánál van..."

    Az a duvra, hogy ez tényleg igaz és ezen azért röhögök is rendesen.
    Azért az fura mindenesetre, hogy eddig csak FS-t és Falcon-t láttam ilyen cuccokon futni. Lock On miért nem látni soha? Fura.
    (nem flém akar lenni)
  • Bucser
    #12698
    EZ??? dehogy... amikor vannak pl olyan amerikaiak akik kimennek repülőbontóba és vesznek szétvágott kibelezett F-15-ös orrt és elkezdik rendbehozni, hogy legyen egy cockpitjük? 3-4 projectorral meg atyámfaszával... ez még eléggé magánál van...
  • Molnibalage
    #12697
    Aragorn kommentje a lényeges.

    Ezek szerint az MP kód, MINDEN eddigi verziót túl fog szárnyalni. Ha csak ez lenne az új FF4-bem, akkor is az én szememben lealázná az összes többi verziót, de ennél SOKKAL több lesz benne.


    Szóval semmi konkrétat nem mondhatok, de csak a felsorolás eddig word formátumban 7 oldal és ebben egy sor az, hogy data tweaks... :)

    A többit el lehet képzelni.
  • LeonSilver
    #12696
    Ez kell nekünk :)
    Nem is régen beszélgettünk róla.
  • LeonSilver
    #12695
    Ez nagyon ottvan... Azé kicsinyt félőrütt a manus ;)
  • eLGi84
    #12694
    Szombaton jövök én is :)
    Továbbra is keresek olyan számgéphez "jól" értő embert aki feltudná törni az emailfiókomat, mert én hülye elfelejtettem :(
  • Boconadi
    #12693
    kösz!
  • repvez
    #12692
    Azért igy elég jo lehet repkedni:
    sim
    Bár lehetne 4DOF-os mert az oldalkormány szimulálása még mehetne bele
  • Molnibalage
    #12691
    Lehet válogatni.
  • zsoltfireman
    #12690

  • Tgabbar
    #12689
    Írtam megint privit
  • Boconadi
    #12688
    azt már adtam neki, kettőt is, de sajnos mind2 megállt, emellett a legtöbb keresletre csak AF-et dobott ki.
  • Tgabbar
    #12687
    Tudom,hogy nincs warez,de többnyire csak torrentről fog menni.
  • Boconadi
    #12686
    Az alap 4.0-ás verzió letöltéséhez tud adni valaki egy linket? Ugyanis lenne egy új jelentkező a játékra :)
  • repvez
    #12685
    Mivel én fele annyira sem tudom hogy mi van jol leszimulálva és mi nem ezért nem akarok hülyeséget mondani.
    Esetleg a dlink és a rádiozás.A dlinknél hogy más is kijelölhessen célt és az megjelenjen a többi gépen is.
  • zsoltfireman
    #12684
    Nagyon jó!
  • Molnibalage
    #12683
    Miért, tudsz ilyet? Nem fogom ezt átböngészi...
  • Molnibalage
    #12682
    Faternak meg asszem F-5-ös géphez van ilyen cucca. :)
  • repvez
    #12681
    Ha valakit érdekel elég részletesen az F-16-os lelkivilága az itt megnézhet egykét dolgot.
    Balage eetleg pár dolog ami nem igy müködik a játékba azon lehet modositani?MFD,HUD kijelzés, dlink és IFF.stb..
    MLU_M1.pdf