Prince of Persia: The Two Thrones

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

szoli91
#8447
most újra gyûjthetek össze legalább 1500 sand creditet

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

szoli91
#8446
splinter cellel még életemben nem jáccottam, de biztos jó játék, mert az ubisoft csinálta.
Képzeljétek, újratelepítetem a t2t-t jácottam vele, lenyomom az ESC-t és látom, hogy a 2900 valamennyi sand creditemnek nyoma veszett<#boxer><#boxer><#boxer><#csodalk><#falbav><#falbav><#duhos2>
és még mindig nem megy a vizír utáni

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

Looooser
#8445
hát figyelj úgy is varázsló volt és gonosz szal használhatott magára vmilyen bûbajt amitõl jobban lett... és erõsebb... de ez az új cucca kurva jó 😄😄😄
Szoli gondolom a Splinter Cell a másik kedvenc sorozatod... vagy tévwedek?

      pumpált &#960;na... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

szoli91
#8444
már nekem totálra elegem van, hogy mindig a kedvenc játéksorozatommal vannak gondok<#smile>

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

szoli91
#8443
aha, leszedtem egy 6.4est hátha mûködik

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

armageddon666
#8442
már párszor mondtad 😄 de ha nincs válasz akkor gondolom nem volt mással ilyen és nemtudják miért... nekem mindig nVidiám volt szal nemtom segiteni.

@

szoli91
#8441
nem tudja valaki, mi az ati legfrissebb drivere? azért kérdezem, mert amikor megölöm a vizírt, farah kiszabadul, leugrik és ekkor állandóan kilép a játékból, nem tudja valaki mi a probléma? újra is telepítettem és nem megy

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

armageddon666
#8440
ha megnézed TTTben tök más a Vizir 😄 olyan nem is tom... mintha izmosabb meg keményebb lenne....

@

szoli91
#8439
figyeljetek, újra telepítettem a t2t-t és még mindig kilép

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

szoli91
#8438
csirke, a macskád neve legyen farah vagy kaileena<#smile>

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

szoli91
#8437
szerintetek mi lett a vírkarddal? rögtön elhányta a herceg vagy a hajóval együtt elsüllyedt?

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

Csirke 013
#8436
ez nem ide tartozik de lécca segíccsetek nevet találni a macskámnak
fehér lány perzsa macska
Eddig a ribizli a legesélyesebb

In Flames and Star Wars forever!

Broafka
#8435
pont azon gondolkoztam a minap hogy a TTT-ben a Vezír nem is élhetne már 😄
olyan tüdõbajos volt, hogy még ha nem is lett volna SoT (mert ugyebár nem volt a történet szerint) akkor is már olyan beteg volt, hogy kb 2-3 év múlva tuti meghalt volna, és mikor megint láttuk, akkor noha, semmi baja nem volt, még csak rekedt sem volt
Az idõ csodákra képes 😄

- éppen d[-_-]b - hogy csinálod ezt a fordított \"b\" bet?t? - ööö, mind1...

szoli91
#8434
valakinek volt olyan, hogy játék közben egy adott résznél állandóan kilépett a játékból?

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

szoli91
#8433
Ha mikiking kér segítséget, akkor ne sehítsetek neki.
MIKIKING a prince nem olyan játk, hogy mész és ölsz, itt gondolkodni is kell. Aki nem tudja végigvinni, ott akkor ott kevés ész van, ezt nem azért mondom hogy sértegesselek, de ez így van. És hasznbáld a kreativitásodat, mert az sokat segít

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

koschwarz
#8432
naugye!<#taps>

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

#8431
bocs mindenkinek már rájöttem


sorry

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

koschwarz
#8430
figyusz, mi lenne ha elküldenéd nekem a cd-det vagy dvd-et és én végigvinném helyetted?

nézzél körül, az segít<#shakehead><#wilting>

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

#8429
csá mindenkinek , kössz tegnap a segitseget leszedtem a kiscsajt,de most megint elakadtam vagyok egy szobába elszéveltem pont most , most változtam vissza és felmentem egy teraszra elhuztam egy kart , ott kiált 2 fa a falból , az elsimult és nem tudok sehova menni. légyszi segítsetek már. amugy baró a játék

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

Looooser
#8428
A kútban amikor a csapdákon mész át... itt mindja azt is hogy Time is *.* Time is fliting Time is a ... little have to you... v valhogy így...
-----
MrAndree nak tudom-tudom de ez a KB ttt hangok-ra értve...

      pumpált &#960;na... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

bauer15
#8427
Hogy is volt pontosana szöveg tic tac....?
help

\" A következő események hajnali 4 és 5 óra között történnek\"

#8426
Jah... Pontosan. Ezt én is észrevettem. De olyat is írtak, hogy a régiekbõl (SoT Trilogia elõttiek) a Vezír, az ugyanaz, mint a mostani, pedig nem...

#8425
Ehhez csak két dolgot fûznék hozzá. 1:Monica Bellucci h nélkül és két l. 2:A Dark Prince hangja nem Robert Atkin Downes hanem Rick Miller. Érdekes módon a világ összes helyén megírták az újságok, hogy a T2T-ben a WW-s Prince a Dark Prince hangja, illetve hogy Monica Bellucci maradt Kaileena. Mindkettõ marhaság, nem tudom honnan szedték.

Why so serious?

Looooser
#8424
korod? mennyi ideje PoPozol? melyikkel játszottál már? mi az SK? ki Kaileena? Ki a hangja Princnek? Ki volt a hangja WWben Kaileenanak? Melyik szemén van princenek a vágás? és mitõl van? (ezeket tudnod kéne ha igazi PoPos vagy...) korodat meg azért mert nemértem miértnemtod legyõzni.... -.-

16. 2005 04 28-tól(sorban mindegyik részt) Minddel játszottam. Speed Kill. Kaileena az idõ homokjának kitalálója az idõ úrnõje és a Herceg szeretõje. Yuri Lowenthal: SoT és T2T/jó herceg, és Robin Atkin Downes: WW és T2T/sötét herceg. Monica Beulcchi, Jobb szemén van mert az a ribanc Shadee(akinek kurvajó segge van) végig vágja a hajón

      pumpált &#960;na... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

szoli91
#8423
akkor újra rakom, nagyon köszi
Elsõnek megpróbáltam feltenni megint egy új drivert, de inkább meggondoltam magam.
Nagyon köszi

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

#8422
Konkrétan ez nem. De olyat csinált, hogy a khm, következõ fázisban kilépett minduntalan. Nekem egy reinstall megoldotta a dolgot.
szoli91
#8421
mikiking nem árt ha megtanulsz angolul, mert amikor a csaj meg a princenek a tõrei összeakadnak, akkor ki van írva asszem press action button repeadiatly vagy mit tudom én.


És valakinek volt olyan, amikor kinyírtátok a vizírt, utána jön egy video amiben a vizír szertefoszlik és farah leugrik onnan ahol le volt kötözve és nekem ilyenkor kilép a játékból. volt valakinek ilyen?

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

armageddon666
#8420
korod? mennyi ideje PoPozol? melyikkel játszottál már? mi az SK? ki Kaileena? Ki a hangja Princnek? Ki volt a hangja WWben Kaileenanak? Melyik szemén van princenek a vágás? és mitõl van? (ezeket tudnod kéne ha igazi PoPos vagy...) korodat meg azért mert nemértem miértnemtod legyõzni.... -.-
NYOMKODD A GOMBOT! márha értettem mi ott a gáz. elõbb fogalmazni tanulj meg.

@

#8419
MIT KELL NYOMNI HOGY LENYOMJAM A KARDDAL?

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

#8418
csá,segitsetek már hogy kell kinyirni ott azt a csajt lila ruhában ,már a dark princcel leszedtem csunyán az életét, és már nem ugrik el és jön nekem a kard összecsap (máshogy nme tudom elmagy.) nem tudom meglökni a karddal , ott hogy nyirjam ki ? please

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

szoli91
#8417
most nevetni fogtok! legyõzöm a vizírt, le ugrik farah a játék kivág a desktopra, és nem tok így tovább menni😄 ugye van hozzá patch?

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

Looooser
#8416
most mér lötted le a poént?

      pumpált &#960;na... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

szoli91
#8415
nem hiszem el hogy nem tudsz magadtól rájönni!!<#boxer><#boxer><#gunyos1><#gunyos1><#gunyos1> Úgy kell ahogy shahdeet ölted a ww-ben addig védekezel amíg le nem áll és utána vidd be a a halálos kombóidat, de amikor újra lecsap, akkor megint védekezz. és sszem ha leveszed a negyed életét átváltozol dark prince-é és utána már könnyû lesz

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

#8414
császtok segítsetek már , mert elakadtam ott,ahogy egy csajjal kell verekedni lila ruhában,egy mm-t leveszek az életébõl és megöl,hogy öltétek meg? mondjátok már meg a legkönnyebb módszert,légyszi

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

Looooser
#8413
amúgy a láncos herceg a dark pirnce a gonosz herceg meg nm egyenlõ a dark princcel... az teljesen máskarakter... de ha nem hoszed google ba írd be: "Prince of Persia 3 Dark Prince trailer"
töltsd le a vidit és lesd meg

      pumpált &#960;na... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

Looooser
#8412
utolsó elötti az utcsó az a poén után van 😄

      pumpált &#960;na... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

armageddon666
#8411
eztmondtam.... amugy uccso mentésnél vagy 😉 asszem

@

szoli91
#8410
már a a THE TERRACE mentésnél járok, ez már tuti a vége sztem. Szerintem a láncos herceg nem a sötét herceg, mert ha az lenne akkor nem lenne olyan normális, mert amikor van az a rész, hogy tic-tac prince tic-tac, ott is mondja a láncos prince hogy nem tudom mit tervezel, de egy biztos nem bízom benned-mondja a hangnak. Lehet, hogy testileg sötét herceg, de lelkileg nem

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

armageddon666
#8409
szoli. sztem ez nem spoiler hanem magátol értetõdõ dolog szal: Láncos herceg = sötét herceg. mikor láncos herceg vagyunk az a sötét herceg csak még a mi elménkkel. mert azt akarja elérni DP hogy az elménk fölött is átvegye az uralmat!
szerintem.

@

#8408
Foggalmam sincs... Ami azt illeti, még fanartokat sem láttam ott... Biztos azért, mert az amerikai oldalt nézem... De azt se frissítik.

Looooser
#8407
basszus egyépként észre vetted hogy az oficial oldalon a fanartokat nem frissítették március óta? vagy ha felrakják a fanaartokat akkor hova?

      pumpált &#960;na... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

#8406
Azért nem mondták meg szóról szóra, hogy ki az... Csak véletlenûl vettem észre, amikor nézegettem a képeket 😊

Looooser
#8405
de csak azért mert te írtad, és megkérdezted az Ubit 😄

      pumpált &#960;na... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

Looooser
#8404
de ha már az elméleteknél tartunk mi van ha a gonosz herceg egyenlõ a Dahakaval, és azt a szörnyet, ami a WW-ben kerget, azt a gonosz herceg csinált a az idõ homokjával, de mivel Kaileena látja a jövõt ezért azt hitte hogy a herceg akivel a WW-ben jáccunk a jövõbeli gonosz herceg, de nem mivel a jó herceg megölte Kaileenat és meg akarja változtatni a jövõjét megkeresi a maszkot vissza megy a múltba amikor még Kaileena él.. ekkor Kaileena meglátja a Timeline-on hogy hoppá õ mégsem a gonosz herceg és melléje áll. Ekkor nem ismeri fel a szörnyet akit a Dahaka csinált. Megölik elindulnak haza. a Sötét herceg azért jön létre, mert Vezir megtalálja tõr és látja a jövõben azt a képet amint a világfelett uralkodik... de egy Kaileena által kiszámolt és eltervezett esemény sorozat miatt születik végül is meg a sötét herceg. Szóval Kaileena miatt mert õ így intézte. És tényleg 2 idõsikos herceg van itt, az egyik a SoT vég Gonosz herceg, és a jó herceg aki megfertõzõdött a homoktol (by SoT: tõr a kezét végja WW sebesülten utazik az utazókban, Homok szellem masz, és a végén szeretkezik Kaileenával T2T: a kezébe vájódott lánc mentén belé szálló homok . Szóval a sõtét herceg azért jön létre, hogy a Gonosz Herceg eltünjön a síkról, mert egy sikon egyszerre csak egyszer lehet egy ember (by WW mikor a 1* a homok szellem halmeg + 1* a herceg hal meg a Gonosz herceg által készített szörnytõl). Elkészült a Sötét herceg, meghal a Gonosz hercek, mivel a végén nincs homok nincs neki sem ereje, ezért egy utolsó próba erejeként a Sötét herceg és a Gonosz herceg egyesül, de mivel a sötét herceg erõsebb (a hercegünk dühe miatt) az õ testében jelenik meg, de így sincs elég erejük a végharchoz. így a hercegnek könnyû dolga lessz a mentális síkon leghyõzni-e õket... Remélem érthetõ valamennyire... én így képzelem el azt a dolgot

      pumpált &#960;na... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

#8403
Jah 😄 Azok már régi elméletek. Azokat csak azért hagytuk fent, hogy lássák, hogy mik jutottak az eszünkbe 😄

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
A 8.-ban van igazság is 😊

szoli91
#8402
ezek az elméletek a two thrones elõtt keletkeztek, szal semmi köze nincs a two throneshoz(ezt egy haver mondta). Csak egy kis érdekesség

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

szoli91
#8401
És amúgy tudtátok hogy a herceg 3szor megy el az idõ szigetére?
Mert tudjátok van 1 2 3 4 idõsík amiben mozog a herceg
1.idõsík, az a rész mielõtt még nem tekeri vissza az idõt (ez oilyan mintha visszamenne a múltban)
2.-II- amikor megöli a vizírt
3. Amikor elmegy a szigetre
4. megszerzi a maszkot és visszamegy az idõben
Így gyakorlatilag 4 herceg keletkezik:
Elsõnek (újra lájácódik ez elsõ rész) az 1. idõsíkbeli herceg megy el a szigetre. Megöli kaileenát a múltban. lesz homok, megtalálja a maszkot
a 2. -II-beli herceg (mi vagyunk) megy el a szigetre. 4szer össze is fut magával, de nem ismeri fel saját magát, mert maszkot viselõt látja. az 1.-II- beli herceg nem tudja megakadályozni a 2.-II-beli herceget, elkapja dahaka.
Megöljük kalieenát a múltban, van homok, megtalálja a maszkot.
3. Jön az újabb herceg amit majd dahaka fog megenni, mert mi vagyunk olyan ügyesek, hogy kicsináljuk másik felünket. leválik a maszk.
4. dahakával végeztünk

És az a fekete csuklyás pasas (akit a ww végén lácc) így lenne a 2. herceg, valószínüleg kiszabadult dahaka fogságából nagyon dühös ezért elmegy babilonba hogy kicsináljon minket.
Forrás innen harmadik elmélet

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

Looooser
#8400
mér és amikor a herceggel állsz egy hejben és vársz... mekkora szövegeket tol a dakprince a fejedbe... elõször csak dúdol... utána rádszól hogy induljámán meg... aztán meg hogy na lásssuk hogy hol van a vezir...
Szol csak szólok... amikor a herceggel mész és egy a hangjánkívüli hangot hallasz akkor az a DP, és amikor a DP vel mész és hallod azt a torzított hangot az meg a herceg hangja... és még hogy nem szizofrén a mancikánk...

      pumpált &#960;na... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

szoli91
#8399
Nyugi megláttam a nagybetûvel írott szöveget és nem olvastam el az egészet sem.
Nekem van egy olyan érzésem, hogy a herceg fejében lévõ hang a sötét herceg nem a láncos prince.

És ti értitek naggyából felirat nélkül a párbeszédet? Én valamennyire értem, de nem mindig

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

armageddon666
#8398
nem sajnálta a "fatert"... "Oooooh come on!" ezt olyan sajnálkozva a hercegnek mondta. ooooh gyerünk (nme lehetsz ilye h*lye hogy azt gondoltam még él!) szal ez volt benne. sõt! finomabban de mondja azt is amit irtam zárojelben. milyen különös hang? meg mikor meglátta Farah akkor a herceg beszélt nem DP! 😄
Spyker: Jah az jó rész 😄 néha köcsög csákó ez a DP 😊...

*SZOLI INNENTÕL NE OLVASD!!!!*

De a legvégén is mikor lekell gyõzni akkor is jók a dumák! mikor olyan higadtan mondja hogy (kb.) Gyere, tedd le a kardod és uralkodjunk egyutt. avgy ilyesmi 😄 meg Leakarsz vágni mint a többi ellenséged! Akkor lóbáld a kardod! :') nekem a 3. rész jött be a lagjobban, 2. meg legkevésbé... (nemszeretek Dahaka elõl menekülni, de attol tekintve az is nagyon jo), Sotbol meg hiányolom FFFS-t...

@