Prince of Persia: The Two Thrones

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

koosadam
#8397
Végülis ja egész jó fej mert tök jl eldumálgatnak...Neki is érdeke, hogy a Herceg éljen a csata végére hiszen a végén a teste felett venné át az uralmat. Egy halott test fölött meg mi értelme? 😛 A végén bevallja neki, hogy csak egy kretén ki senki 😊 De ha még nem láttad a végét akkor szólok, hogy nagyon poén az a kedvenc részem 😊 Meg mikor leesnek abba a lyukba és a Dark Prince : "Tic-tac Prince. Tic-tac!"
Jah és a végén kiderül, hogy az egész csak egy game és a sötét herceg hiába harcolt <#idiota>

(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue

szoli91
#8396
már olyan közel van a vége<#rinya><#rinya><#wow1><#wow2><#wow1>, ohh ne már.
szerintem nekem több idõbe fog kerülni, mert én nagyon szeretek körülnézni, nehogy elhaggyak egy életnövelõt (ilyen maximalista vagyok), assezm már csak egy hiányzik, mert kb fél centi maradt üresen.
Én már összevagyok zavarodva, most nem értem, hogy a sötét herceg nem is gonosz, mert ott sajnálta fatert, meg amikor farah meglátta, akkor is tök normális volt meg ott az a különös hang is. Talán a játék vége felé felvilágosodok😄 és érteni fogom (remélem)

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

Looooser
#8395
jáccá ne kérdezz... onnan ahol vagy 30 perc alatt be lehet fejezni a játékot bármennyire is bénán játszol na jó mivel elõször jáccol vele 1 óra és 20 perc...

      pumpált &#960;na... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

szoli91
#8394
mert egy számítógépes újságban olvastam, hogy lesz benne valamilyen csavar vagy fordulat, mint a ww-ben

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

szoli91
#8393
de ugye lesz benne egy olyan rész, hogy valami ki fog derülni valakirõl hogy kicsoda-micsoda, mint a ww-ben kaileenáról, vagy a sand wraithrõl?

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

Looooser
#8392
Nyugi így vagyunk vele mi is... khmm kinek is van meg az US verzió? jelentkezzen!!!!!!!!!!!!

      pumpált &#960;na... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

szoli91
#8391
hogy ne figyelmeztessetek tom hogy ez nem chat csak még annyit
hogy ezer bocsi armagageddon, akkor valsz jól forítottam, mert amit írtál naggyából egyezik azzal, hogy önzõ volt, mert valamit olyat értettem hogy nem segített a saját emberein és csak arra gondolt hogy a vizírt kinyírja nem?

és az US verzióban van felirat? Nem tom minek kellett kivenni a ww után, akkor most legalább érteném mit mondott a herceg😄

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

szoli91
#8390
és még annyit, hogy mindig figyelek a videora csak felirat nélkül elég nehezen értem😄 jha most már leesett (kopp). akkor valószínlûleg jól értettem amit mondott, de azért mégegyszer megnézem azt a részt😄

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

szoli91
#8389
jhaaaaaaaaaaaaaaa, azt hittem, hogy tényleg a poént írtad le<#smile><#falbav><#falbav>

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

armageddon666
#8388
miért mit írtam bele? <#confused>
én csak elrejtettem egy selytelmes mondatot a hszemben... vagy az elejével van bajod? és hogyhogy másodjára??? és mi ez a "nem olvastam el"?
*Az élet megválaszolhatatlan kérdései 😛*
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Ne kiváncsiskodj waze! játsz végig és akkor megtudod! 😛

@

Looooser
#8387
és utána attak lessz mint attom 😄😄😄

      pumpált &#960;na... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

szoli91
#8386
armageddon már megint nem olvastam el😄, de hogy lehetsz ekkora...izé, hogy már másodjára is leírod. szerintem itt rendes játékosok vannak, akik a játékból akarják megtudni azt a bizonyos poént, ami szerinted nem az, és nem kitárt fülekkel hallgatják és azt modják, hogy gyaaang, de durva, satöbbi.
és nem lesz már számukra izgalmas, mert tudják, hogy mi fog történni

Ezt mindenkinek írom, hogy armageddon 8383as hszét ne olvassák el azok akik még nem vitték végig a játékot!!

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

armageddon666
#8385
keress pls rá lenn a keresõben -.- vagy 3an beírtunk EREDETI kulcsot + van vagy 20 másolt is...

@

#8384
Hello!Valaki tudna nekem adni egy cd kulcsot a játékhoz?Kösz.
armageddon666
#8383
nem lehetsz... de milyen PoÉn??? amugy ha figyelnél videora... akkor tudnád hogy már nem lehetsz DP! minimális logika kell hozzá. Azért változott vissza mertr belátta hogy hibázott... hogy õnzõ volt. stb.stb. innentõl DP eltûnik.

*egy ideig*

@

armageddon666
#8382
Oh 😞 akkor marad az eredeti EU verzsön... Pedig kiváncsi lettem volna US-re.

@

szoli91
#8381
oldal felé

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

szoli91
#8380
és a kutyákat úgy a legkönnyeb kinyírni, amikor éppen szívnák el a homokot és, akkor jól szívenszúrod õket

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

#8379
felfele futok vagy rendesen oldalrafele?

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

szoli91
#8378
a rúdra úgy kell felmenni, hogy futsz a falon, a szakadék felé, és majd ha jó helyen vagy akkor ugrasz, ennyi.

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

#8377
kuzya-kutya akart lenni

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

#8376
segítsetek már légyszi , most ott akadtam el hogy már átmentem egy szép kerten és jöttek vagy 6-7 kuzya vagymi és elszivták a sandsot,kinyirtam õket nagy nehezen de nem lehet sehova menni ott van messze egy egyensujozó de oda nem lehet felugorni,szembre avval az egyik várrom oldalán van egy kar amit lekell huzni de oda sem tudok átugrani , hogy kell,hova ,merre kell ugrani ? légyszi

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

#8375
Jah... Ki kell...

szoli91
#8374
oké, akkor már nem lehetek többé dark prince?<#rinya><#rinya> a poén még messze van? csak annyit mondjatok hogy igen vagy nem, de van egy sejtésem mi lesz az

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

Looooser
#8373
szoli jól mondtad 😊 és csak szólok hogy már nincs messze a vége a gémnek... szal jácc nem fogjuk lelõni a poént...

      pumpált &#960;na... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

szoli91
#8372
jaj és még valami, most a labirintusban járok, és megvan fater kardja, és hallottam egy olyat, hogy egy idõ után nem lehet dark prince-é változni, ugye innentõl majd még lehet?

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

szoli91
#8371
1. ez nem chat
2. húzdd ki a meghajtódat, mert másképp soha nem fog mûködni, de ha jáccottál vele utána nem muszály rögtön viszatenni, nekem már 2 hete úgy van hogy be sincs dugva, legfeljebb akkor dugom be újra ha nagyon szükséges, pl nagyon fontos cd írás

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

Csirke 013
#8370
mi baja van??
most meg megpróbáltam starforceval még se jó<#wilting><#wilting>

In Flames and Star Wars forever!

Csirke 013
#8369
lehet hogy attól hogy nem ezzel a módszerrel raktam fel és ezzel csak elindítani akartam??

In Flames and Star Wars forever!

Csirke 013
#8368
segíccsetek a starforces izével próbáltam meg csinálni de a faqban írják hogy lehet daemon 3.47el is
én azzal csináltam és nem jó
könyörgök vmi segíccséget adjatok!!!

In Flames and Star Wars forever!

Looooser
#8367
...

      pumpált &#960;na... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

armageddon666
#8366
nem privibe küldte! ezt becopyztam 1-2 hszel korábban... 😄

@

#8365
kössz szoli , nagyon szépen kössz


thank you

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

Looooser
#8364
szoli-é az érdem 😄

      pumpált &#960;na... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

#8363
kössz fiuk megöltem azt a bazinagy buzit,kössz

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

Looooser
#8362
a speedkill-t nem te nyomod hanem a gép te csak vársz és engedélyt adsz... és igen elkap a válláról a kezébe nyomod az SK-t ja és ha nem tood mi az a az sk akkor kezd elõrõl és azt gyakorold ahogyan elsõ ellent ölöd... tood amikor a tõr felvillen....

      pumpált &#960;na... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

szoli91
#8361
tom

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

Looooser
#8360
nem azért csak másabbakaz ellen felek by hivatalos oldal...
ja és szoli91 és mikiking nem cset hanem fórum...

      pumpált &#960;na... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

#8359
figyeljetek már én az egyik szemét már kibasztam de ahogy megszurom a vállát elkap a kezébe a herceg már mintha szurni akarna de mégsem szúr ,az óriás pedig lelök,amikor már a kezében vagyok nem kell speedkill?

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

szoli91
#8358
ez úgy lesz, hogy elsõnek a vállába szúrja, a szörny elkap, majd belevágsz a kezébe, felrepülsz és utána jön a szeme

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

szoli91
#8357
a mozgásokat a herceg egyedül csinálja, neked csak az eksönbátnt kell nyomni, amikor felvillan a tõr. Na amikor szépen beletúrkáltál az egyik szemébe, akkor keresni kellesz egy másik utat a vállára, ahol látsz ilyen négyzetet a falon ott kellesz majd felmenni és lesz újra speed kill és amikor a másik ronda szeméének is annyi, akkor rogtön menj a lábaihoz, külnben a krajával fel fog kenni a falra, és ott majd vágd a vádliját ügyesen, csak gurulj amikor csapkod a biztonság kedvéért

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

szoli91
#8356
ja bocs nem tudtam hogy elküldte privátba<#smile> na most a labirintusba járok és megvan fater kardja, ugye még innen tudok majd sötét herceggé változni, mert hallottam egy olyat, hogy egy idõ után már nem lehet.

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

#8355
csá, már csak azt mondjátok meg hogy miért van az hogy elõször kiszurom az egyik szemét,és aztán már csak mindig a vállába akarja szurni , nektek is igy van?

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

armageddon666
#8354
© mikiking ma 15:45 | Privát | Válasz | #8347
mi az a SPEEDKILL?

Innentõl tod szoli kérdései tárgytalanok............
(miki: és én még finoman reagáltam ezt le!)

@

szoli91
#8353
és mikiking annyit még megsúgok hogy lassítást nem kell használni

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

szoli91
#8352
armageddon nem olvastam el a hszedet😄 mert tom hogy leírtad😄
mikiking az óriás fejére úgy tudsz rákerülni, amikor egyensúlyozol egy pallón, és aakor majd elkezdd villogni a képernyõ széle, akkor lenyomod az E-t és kezdõdik a speed kill, na, és amikor kéken felvillan a tõr akkor kell nyomni bal egérgombot, kb 10szer lekellesz, de ha kék villanás elõtt vagy után nyomod le az aksönbátnt akkor szívtál, mert ledob a hátáról

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

#8351
segítsetek már mert sehigy sem tudom megölni azt a kiba...tt óriást

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

armageddon666
#8350
nekem mindig megy a Speedkill... csak Ikreknél nem mindig adja be! 3szo megvan a balta-a-földbe-és-püfölöm és nincs SK.... mikor meg jönne akkor már alig van életem. 2. SKig el sem jutok Medben...
Milye njátékbeli fordulatot ne mondjunk el? amuyg nem a sötét herceg a skizofrén hanem a rendes herceg. hisz ott van a fejében önmaga meg a sötét herceg.

@

#8349
ÉM MÉG ELÉG ZA ELEJÉN VAGYOK ÉS AZT AZ ÓRIÁST

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

#8348
ÉN MÉG NEM TUDOM LELASSÍTANI AZ IDÕT CSAK VISSZAHUZNI, HOGY ÖLJEM MEG?

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit