13392


Ha nem indul a játék, ide katt!
Minden kérdést törlünk, amire a válasz a FAQ-ban megtalálható!
  • krizoli
    #13222
    melyik részek jelentek meg ps2-re és hány rész van???
  • Ry0K3N
    #13221
    Mi nem mert nem warezoljuk tele a topicot de a googlée tudja rá a választ ha rászánsz 15 percet az életedből megfelelő kereséssel.
  • kakarot1
    #13220
    Nem tudnátok leirni a disc keyeket?????
  • Looooser
    #13219
    fel kell jelenteni
    sztem 2fillért nem fizettek az ubinak
  • davidka003
    #13218


    link

    LOL baszki ekkora lopást. :D
  • Looooser
    #13217
    nekem nem hozza be az oldalt
  • Broafka
    #13216
    linkelni tudni kéne, de lol!
    Dark prince képe egy könyvön? :D
  • johnny08chelsea
    #13215
    Köszönöm!

    Sikerült legyőznöm, sőt már az ikreket is legyőztem, már csak egy főellenség van hátra
  • Looooser
    #13214
    tudod a speedkillnek van mindig animációja, és ahogy a szemkiszúrásnál is ittt is többet kell várni hogy megjöjjön az indító ritmus,a bossoknál a speedkill az tovább tart és lassabb mint egy egyszerű ellenségnél
  • kalapos
    #13213
    Ha a hátára felmászol ott speed kill el kell megölni.
    Tuti van speed kill.
  • johnny08chelsea
    #13212
    Hello!

    Lenne egy kérdésem. Eljutottam az első főellenségig, de nem tudom megölni.
    Kiszúrtam mindkét szemét és utána a lábát vagdostam, és térdre esett, és utána amikor felmászok rajta, mindig elkap és eldob. mit kell csinálni, csak vagdosni kell, vagy speed kill-ezni, mert nem jelzi, hogy kéne (nem homályosodik a képernyő, mint ahogy szokott speed kill-ezésnél)?
  • Arsenalll
    #13211
    na ma végre volt idöm leülni hogy kinyirjam a főelenséget 2 órába telet mig mindenre rájötem nem néztem direkt videot eldöntötem hogy egyedül jövök rá na mikor mögé kelet meni és speed killezni kellet jol jötek a viszajátszások mert nem nagyon ment a speed kill:) de sikerül nagyon etszik a játék most még meg probálom meg szerezni a warrior withint (bocs ha roszul irtam a nevét)azzal is játszok az elsö része az anyira nem jönn be de meg felel ha valamivel el akarom tölteni az idöt:)
  • Ry0K3N
    #13210
    Használj egy Googlét.
  • wolfdavid
    #13209
    csáésztok.Pop the two thronest jaccanam.Behozm és kéri a dick key.NEm tudnatok elküldeni nekem.Köszike.
  • Looooser
    #13208
    akkor örülök....
  • Arsenalll
    #13207
    na sikerült eddig csak azért nem mert nem is tudtam hogy van ilyen sokáig lenyomva tartot ütés-.-'na mindegy kösz a helpet ha minden jol megy ma már végig is viszem mert ha jol tudom már csak a főelenség van:)
  • Arsenalll
    #13206
    de ütötem de nagyon sokáig kel? mert én a 3. 3x-s ütés ütán már otthagytam majd meg probálom ujra de jo lene már tovább meni mindent sikerült egyedül csak enél akadtam el:D
  • Looooser
    #13205
    azt kell amin repedések vannak, és majdnem hogy átlátsz a réseken.... csapkodd sokáig, de asszem ha sokáig lenyomva tartod akkor izom csapással egyből szétviszi
  • Arsenalll
    #13204
    hellosztok! én nem rég kezdtem el játszani a t2t-vel pc-n és eredeti játékal de van egy gondom eljutok oda hogy a halot apát meg találjuk meg lesz a kard és elvileg szét kéne csapni az ajtot de bármelyiket vágom a két oldalon nem esik szét az egyikben elakad a kard a másikban meg csak átmegy simán... mi a gond??? help !!! még a törel is probáltam de semi...:S
  • Black Hawk
    #13203
    a borító az kicsit kiborított
  • Ben007
    #13202
    plz help helló felrakom a játékot az eggyesztetésnél cpu piros x és az emberem úgy megy mint a mérgezett egér ez miért van???? plz help
  • Picar77
    #13201
    már rég van crack :DD
    keress egyet és játsz ennyi ^.^
  • Atys91
    #13200
    Hy all!
    Játszani szeretnék vele de nem indul el és probáltam a FAQban leirtak alapján elinditani,(első módozat),
    de nem indul...
    A 2. módozat tutibiztos h sikerül és elindul??
  • Looooser
    #13199
    hát ámen
    em van egy tápig az új résznek
  • gibson9
    #13198
    Igen azt is hallottam... de valami oka csak van hogy ezt választották a fejlesztők! Csak nem lesz olyan rossz. Ámen!
  • Looooser
    #13197
    elvileg igen gyakorlatilag passz... engem a cel-shade graf kicsit letört...
  • gibson9
    #13196
    Na most hogy talán nemsokára kijön az új rész, így megvettem mind3 részt, vagyis az exlusive kiadást amiben mind3 benne van :D
    Remélem az új rész is ilyen jó lesz mint az előzők! Azt jól tudom, hogy megint egy trilógiát terveznek??? Valahol mintha hallottam volna valami hasonlót, de nemvagyok benne biztos :S
  • Looooser
    #13195
    igazán nincs mit... a játék legnehezebb részén túlvagy... innen már könnyű...
  • kalapos
    #13194
    Kösz.
    Sikerült.
  • Looooser
    #13193
    25 után már nem számoltam a ww végig játszását...
  • davidka003
    #13192
    "és mit szóltok az Ubi bejwelentésére, úgy nézki év végén új PoP játékkal gammázunk...."

    Örülünk neki nagyon. Kicsit unalmas már minden részt tizedjére végigvinni. :)
  • Looooser
    #13191
    amikor hátba támadsz valakit megdermed az idő elbarnul a kép és kék lesz a dagger of Time ezt köll használni
    ----
    és mit szóltok az Ubi bejwelentésére, úgy nézki év végén új PoP játékkal gammázunk....
  • kalapos
    #13190
    Könnyen.Amugy tudom mire gondolt.
  • davidka003
    #13189

    Ha ilyet nem tudsz akkor hogy jutottál el idáig?
  • kalapos
    #13188
    speed kill system alatt csak az idő lassítást érted?
  • Looooser
    #13187
    ohh a legjobb rész az ikrek
    ...
    hmmm a speed kill systemet remélem tudod használ rendesen... szóval a lényeg hogy a kardos mancit üsd, egy idő után a bárdos rád támad ugorj el a bárd beragad a földbe csapkod a bárdost és egy időmúlva speed kill ezt töbsször
  • kalapos
    #13186
    Ödv.
    Éppen ott tartok,hogy egy lovas fogatot kell vezetni majd a végén összeakadok egy másik fogattal és beugrok vele egy kidöld falrészen.Amikor be esünk akkort megjelenik egy másik alak és egy tűzkört tesz körénk.Az egyik fickónak kardja van a másiknak egy nagy bárd.
    Valaki megtudná mondani hogy hogyan lehet őket legyőzni?
    Előre is kösz.
  • Looooser
    #13185
    az biztos hogy jó :D am neki kezdtem tegnap sot-ozni ps-en
  • SiZo91
    #13184
    nekem is bent van kedvencek között, csak amiatt léptem le, mert már kezdem unni a sok 50 hertzen ismétlődő kérdéseket. de mondjuk flame-elni jó :K
  • Looooser
    #13183
    hát sztem is lehet temetni :S azért még benn hagyom a kedvencek közt hátha ránk jön egy kis csevej kényszer