13392


Ha nem indul a játék, ide katt!
Minden kérdést törlünk, amire a válasz a FAQ-ban megtalálható!
  • Looooser
    #13262
    Borsesz:
    sok védekezés, és ne használd el az összes homokod, gyakorolj, néha nekem se jön össze a mainapig elsőre...
    ---
    Jimmyke: ha a dahakateam oldalmég műxik, akkor onnan letudod szedni... de asszem az offic oldalon is fennt van
  • Jimmyke
    #13261
    Ahoj!

    Aki tudja honnan lehetne a zenéket leszedni, az dobjon már rám egy privit legyen oly kedves!
  • Borsesz
    #13260
    Üdv!

    Lenne egy problémám:
    Éppen a 4. főellenség(ek)nél tartok. az Ikrek-nél. Elolvastam hogy hogy kell megölni őket de sehogyan se akar összejönni! Mindig kinyírnak és kezdhetem elölről! Valaki mondja el nekem hogyan kell továbbjutni!
  • Lobsterman
    #13259
    Már megoldódott azért kösz. A winampot nem szerette hogy futott mellette :)
  • davidka003
    #13258
    Milyen géped van?
  • Lobsterman
    #13257
    Hi egy kérdésem lenne. Felraktam a játékot, el is indul simán, de miután lemennek a logók, és tölt egy kicsit, csak egy baromi lassan scrollozó városkép jön be, hang nélkül. Ezt mutatja már vagy 10 perce, nem tudom elnyomni sem. A menünek kéne bejönnie itt? És ha igen miért nem mutatja és hogy tudom orvosolni?
  • DARYL
    #13256
    Hát igen, lágyuborkáék (UBISOFT) kicsit jobban odafigyelhettek volna. Pedig elég szép márkanevük van,de ez így egy kicsit szamárka.
  • Mikolaz
    #13255
    egyetértek
  • DARYL
    #13254
    POP Two Thrones végigjátszás

    Egyébként ritkán akadok ki ugy egy játékon mint ahogy ezen sikerült.Jó,hogy nehéz néha,de hogy ne lehessen átugrani,vagy gyorsítani a videókat, 10x, 15x végignézni ugyanazt...lehet,hogy csak nekem van így?
    A kérdőjel nem azért van,hogy válaszolj rá :)
  • Mikolaz
    #13253
    Petya10-nek
    sia.ugyan ebbe a cipőbe jártam az a dagadt állat mindig ledob vagy melléugrik
    elolvastam párszor én is a leírást és egyetlen értelmes van benne "az ütemre figyelni kell"
    tehát tegnap valami 200adik próba után siker.
    na mondom
    fölmászol tökmindegy melyikre
    mikor kint álsz elugrasz ugrás vagy speedkill lsd (sk)AKKOR MIKOR FEHÉREN MEGVILLAN A KÉPERNYŐ.
    UTÁNA UGRÁS KÖZBEN VAKUVILLANÁS ÉS NEM SK HANEM ÜTÉS
    AKKOR FÖLSZALAD A VÁLLÁRA VAGY LÓG A VÁLLÁBA SZURVA A KÉST. vÁRSZ AMIG BEVESZ A KEZÉBE ÉS MIKOR VAKU MEGINT ÜTÉS NEM SK. DE ADDIG MIG NEM VILLAN NE NYOMJ SEMMIT.
    UTÁNNA A KEZÉBE SZÚR FÖLDOB VÁRSZ, VILLANÁS ÉSZ MEGINT ÜTÉS ÉS KISZÚRJA
    A MÁSIK OLDALT UGYAN IGY UTÁNNA AHOL KEZDTED LEOMLIK NEM IS TUDSZ ARRA MENNI.
    TEHÁT
    -UGRÁS PALLO
    -VILLAN ÜTÉS (NEM SK)
    -VÁRSZ HAGY FOGJON MEG NE NYOMJ SE ÜTÉS SE MÁSZÁS SEMMI
    -KÉZBEVESZ VILLAN ÜT
    -FÖLDOB VILLAN ÜT
    NA SOK SIKERT
    (EGYÉBKÉNT EZZEL NEM CSAK TE VAGY IGY CSAK AZ A BAJ HOGY A JÁTÉK KÖZEPÉN RÁJÖVÜNK HOGY NEM TUDJUK HASZNÁLNI AZ SK MEGFELELŐEN DE ITT MEGTANULTAM ÉN IS)
    EGYÉBKÉNT A T2T A WW-HEZ KÉPEST EGY KALAP SZAR
    NA PÁ
  • Looooser
    #13252
    ahogy az szokásommá vállt egy jó pár kijátszás után :)
  • Varikova
    #13251
    Aha, szóval te csak csapkodsz?
  • Looooser
    #13250
    ohhh te jó ég nem így értem, hanem az irányításról beszélek, nem fexik az hogy egy gombot kel nyomkodni hogy felfusson a falon át egy gerendára fel egy párkányra fel egy falon és emellett szinte végig a gép kersi az útvonalat
  • Varikova
    #13249
    Mondjuk arra kíváncsi lennék milyen mértékben tudod a PoP-ban az ugrálást irányítani, mert én valahogy nem tudok a levegőben jobbra rebülni vagy balra elrugaszkodni a semmitől.
  • Looooser
    #13248
    tudom, mondjuk az Assassin's creed valahogy el van szúrva számomra maga az uide oda ugrálás, az hogy nem olyan mint a pop szériákban hogy te irányítod az ugrást, hanem magától dolgozik
  • davidka003
    #13247
    "jah a 2-őt is élvezwetesebb ps-en végig vinni"

    PC-n gamepaddal ugyan olyan jó és az is tud rezegni.
    Kardozós TPS játékokat csak gamepaddal érdemes játszani:
    Prince of Persia 1-2-3
    Assassin's Creed
    Devil May Cry 4
    Ezek nagyon jók gamepaddal.

  • Looooser
    #13246
    jah a 2-őt is élvezwetesebb ps-en végig vinni főleg hogy annak megvan a feelingje hogy a kontroller ráz amikor meg csapnak sokkal jobban átlehwet érezni a játékot....
  • Seth
    #13245
    Konkrétan 2 béna egyén tette fel a kérdést, persze minden 4, nem kell túlozni ^^. PS2-n ugyanolyan, személy szerint joy-jal jobb és könnyebb játszani
  • Varikova
    #13244
    Olvasgattam a PS2-s POP3 topicot, és szinte minden 4. kérdés az volt, hogy lehet legyőzni az arénában azt az óriást? PS2-n ennyire nehéz lenne vagy csak nekem sikerült azt elsőre megcsinálni? Mert azok ott még azt sem tudják, mi az a speed kill.
  • Varikova
    #13243
    ok, mindegy, csak haveromnak akarom örökíteni, mert ő sehogy nem jut rajta túl, a frapsel már próbáltam, és valamiért nem csinálja meg, mindig mikor lejátszom tök kocka az egész.
  • davidka003
    #13242
    Jó pár videó van youtube-on az ikrekről.
    De ha még így is csinálni akarsz akkor a program neve: FRAPS
  • Varikova
    #13241
    Nem tudja valaki, hogy mivel készülhetett? Meg szeretném örökíteni az ikreket.
  • davidka003
    #13240
    Dehogy. Én még soha nem csináltam semmi videót.
  • Varikova
    #13239
    davidka, ezt a videót te csináltad?
  • Looooser
    #13238
    amikor elkezded vedd le a kezed a billenytyűzetről és az egérről, és az ujjadat tarsd az E gombon és amikor felvillan 1szer, de csak egyszer nyomd meg biztosan sikerül
  • kakarot1
    #13237
    aikor villan egyet akkor egyszer e betü és utánna lelök nemm maradok rajta nem tudjátoki a baj ???? Bocs a szarságaimért
  • kakarot1
    #13236
    kössz szépen rendes vagy kössz
  • kakarot1
    #13235
    KÖssz de amikor felvillan megnymok egy E- betüt és akkor is csak egywszer ledob magárol és utánna egyszerse villna megint a kard nem trod milehet a probléma ???
  • davidka003
    #13234
    link
  • Picar77
    #13233
    amikor látod felvilani a fényt nyomsz egy E-t de csak akkor
    aztán még párszor nyomod mikor villan ezzel első szem kiszurva
    felmész másik oldalra ugyan ezt csinálod megvakult
    baszkurálod a lábát aztán megint jön pár E és halott :D
    amúgy klompa a neve és olvas vissza ha jobb helpet akarsz:P
  • kakarot1
    #13232
    NEm tudnátok elmondani hoyg kell kinyirni a melákot?????? ( aminek kint van a nyekve XD )?????? Mikor leugrok a lécről mindig ledob mgárol nem tunádtok mit kell nyomni??
  • WuFraZselic
    #13231
    hi. az 1. bossnál kéne valami help, hiába ugrálok a lógónyelvü k*csögre speed skillel, csak a vállába vágja a daggert, utána pedig ledob magáról a cuccos. mind2 felmászható helyről próbálkoztam... vmi help jóljönne pls :P thx
  • davidka003
    #13230
    Ha AMD-d van akkor rakd fel az AMD Dual Core optimizert.
    Intelnél alapból tökéletes a játék.
  • Lowosan
    #13229
    hy hogy lehet azt megoldani hogy dual core procin ne legyen olyan gyors? mert igy játszhatatlan
  • Ry0K3N
    #13228
    Gondolom eredeti?
  • CroftManor
    #13227
    A feltelepített játéknak
  • CroftManor
    #13226
    Nem, nem indul el az exéje.
  • Ry0K3N
    #13225
    mi a probléma pontos jellege? key-t kér?
  • CroftManor
    #13224
    HI.
    Elolvastam a FAQ-t, de nem találtam a problémámra választ. Én már jó ideje végigvittem mind a három részt, de mióta Vistára váltottam nem indul a T2T egyáltalán, talán mert Vistát használok?
  • davidka003
    #13223
    3 rész van és mind megjelent.