13392


Ha nem indul a játék, ide katt!
Minden kérdést törlünk, amire a válasz a FAQ-ban megtalálható!
  • Looooser
    #13352
    sehogy, el kell viselned a fekete csíkokat...
  • ffxi
    #13351
    Hűha! Régen voltam itt. Azóta váltottam moncsit, széles vásznus lett. Haladunk a korral. De sajnos a játék nem :( 1280x800-ba hogy tudnám játszani?
  • Kongy
    #13350
    Azt még hozzátenném, hogy a játék full eredeti!!
  • Kongy
    #13349
    Üdv!

    Windows 7 Ultimate 64bitet használok, és feltettem a T2T-t, de a protection system kéri, hogy indítsam újra a gépet. Oké, újraindítom, erre nem akar a Windows bootolni, kereste a megoldást a hibára, majd megint újraindítottam, és már jó volt, belépve az asztalra azt vettem észre, hogy a játék szőrén szálán eltűnt, majd jön egy hibaüzi, hogy a StarForce protection system nem kompatibilis a Windows ezen verziójával. Gondoltam megcrackelem, működött egy ideig, de aztán megint előjött ugyanez a probléma, és a játék elszállt, meg a Windows is. Akkor ennyi volt, ne T2T-ozzak többet csak a régi (P4-es, XP-s) gépemen?
  • phoenix1
    #13348
    :XD tehát hagyatkozzunk a megérzéseinkre.
  • steweee
    #13347
    A final note--there is a known glitch in this battle, where one of the visual
    cues will fail to appear. If you follow this specific pattern for the fight,
    you should not get the glitch. If you do, however, you can still complete the
    Speed Kill by recognizing exactly when the visual cue is *supposed* to be.
    They are listed above, of course, for your convenience.

    -by gamefaqs

    szóval ezért nem láttam a villanást :)
  • phoenix1
    #13346
    Na ugye :)) Máskülönben sokat segítenek a youtubos végigjátszások.
  • steweee
    #13345
    na megvolt a góliát. meg kellett várni amíg a kezével össze akar roppantani, és akkor villan az utolsó pillanatban a tőr. ez volt a megtévesztő, az ember már nyomkod hamarabb mert szabadulna a szorításából, de akkor még korai nyomni.

    viszont most utána vagyok közvetlenül elakadva, mert van egy ilyen összemorzsolós ugrabugra után egy liftankaszerűség, ott egy létra, átugrok a másik oldalára, alul semmi csak halál ha zuhanok. másik oldali folyosó végén egy ajtó, ami nem nyílik, de nem találok semmit hogy hogyan nyílna....
  • steweee
    #13344
    én nem láttam semmilyen villanást, de akkor megpróbálom újra. most a munkahelyen vagyok, majd otthon.

    amúgy letraineltem annál a résznél, amikor le kell menni több emeletnyi szintet, és alul 5 őr, ha nem megy végig az instant kill akkor elég valószínű halál, utána 2 sand-dog. elég lett a fasza kis harcokból, hogy alig akarnak megdögleni az ellenfelek. viszont a sztorit végig akarom vinni
  • phoenix1
    #13343
    Meg kell figyelni pontosan mikor villan fel a kés, ha jól emlékszem a második résznél amit te is említesz (rövid idő, de olyan mintha évekig tartana :) ) több időt kell várni, de legyél figyelmes.
  • steweee
    #13342
    van egy olyan főmonstra, talán a legelső ilyen keményebb még az eleje felé a város külterületén a torony felé tartva, ogre vagy óriás vagy küklopsz. és úgy kellene kinyírni, hogy felugrálni és szemen szúrni. az első kör siker, fele életereje már lement. aztán szétüti azt a felugrálós részt, és egy másikon kell felmenni és rávetődni. na most ott hiába ugrok rá, mikor villan kéken a tőr instant kill, de elsőre még csak vállba szúrja. utána meg rángatózi, de nem történik semmi, vagyis nem villan a kés, és ledob magáról de nem csökken az életereje.

    mit kell ott csinálni ?
  • phoenix1
    #13341
    Ez nagyon jó ötlet, köszönöm. :) Egyébként sikerült átjutnom, az angol "Towards" helyet jobbra vagy balra előre volt a megoldás, egy kicsit előbbre haladtam azóta. Izgalmasnak néz ki a játék, bár elég sokszor lepottyan az emberke.
  • balee4
    #13340
    Használj Fraps-et, azzal a legegyszerűbb játékokból képet lopni.
  • phoenix1
    #13339
    Próbáltam készíteni képet, de kilépéskor automatikusa törli a memóriát a játék, leminimalizálni pedig sajnos nem lehet"?". Nem számít, semmi gond, majd egyszer sikerül. :)
  • Sorius
    #13338
    Nem nagyon vagyok már képbe, rég játszottam vele. Tudsz 1 képet csinálni?
  • phoenix1
    #13337
    Ok, ezt mondom, hogy értem mit mond, de ha előre ugrok, majd a falról megint ugrás ugyanarra a levegőben lógó lécre ugrok vissza és nem a felettem lévő lécre.
    Ez a rész a harmadik mentés után van.
  • koschwarz
    #13336
    mi ezen az érthetetlen? fuss a fal felé és ugorj.

    ekkor felfutsz a falra és és szaltózól.
  • phoenix1
    #13335
    Jó lenne ha vki meg tudná csinálni, angolul egy kicsit érthetetlen. Most elakadtam egy résznél amikor azt írja, hogy "Towards to the wall and press space to jump" vagy valami hasonlót, de még halvány lila gőzöm sincs, mert pl. ha előre ugrok és el a faltól akkor vissza ugrik. De tényleg, nem lényeges, csak kiszerettem volna próbálni a játékot. :)
  • Sorius
    #13334
    Azt hiszem nincs :( ha jól tudom max elkezdték de nem fejezék be.
  • phoenix1
    #13333
    Hello. A Prince of Persia The Two Thrones-hoz nem készült magyarosítás. Sajnos a magyarosítás portálon nem találtam és a google se nagyon segítőkész. :(
  • Looooser
    #13332
    kérdezheted ott is, és jah meadnem, Cel-shaded ábrázolásnak hívják, amúgy az is rendes 3D csak a skinek rajzoltak
  • steweee
    #13331
    ez ilyen rajzfilmszerű izé?
  • Looooser
    #13330
    nagyon régen még megjkelenés elött a Prince of Persia Prodigy (<--Topic) néven akarták kiadni de aztán levették belőle a Prodigy jelzőt
  • davidka003
    #13329
    Prince of Persia (2008) az új rész címe. Nincs semmi alcíme.
    Ezen kívül más nem jött PC-re.
  • steweee
    #13328
    jó, úgy kérdezem hogy az első három rész én is tudtam, az érdekelne hogy utánuk mi jelent meg pc re és milyen név alatt....mert van eltérés a konzolosokhoz képest
  • davidka003
    #13327
    Nem.
    Szerintem Elika-ra gondolsz, de ő nem szellem.
    A Prince of Persia (4)-ben van.
  • steweee
    #13326
    a 2 thrones-ban van hogy egy szellemcsajjal együtt megyünk?
  • Sorius
    #13325
    -Sands Of Time
    -Warrior Within
    -The Two Thornes
  • steweee
    #13324
    vki le tudná írni idősorrendben hogy milyen epizódok hogy jelnetek meg?
    első volt a sands of time...
  • Kongy
    #13322
    Hé, honnan tudod te az én cd kulcsomat? :SSSSS Nekem is detto ugyanaz, jó hogy nem működik neki. Ja, és z én gamem eredeti. :P
  • Sorius
    #13320
    Szerintem még nincs.
  • SzAbbbbI
    #13319
    Bocsi már biztos kérdezték, de ha nemmuszály nem keresgélek vissza. Szal nincs még magyarositás a T2T-hez?
  • Sorius
    #13317
    Ha jól gondolom akkor most itt jársz.
  • Sorius
    #13315
    Nekem nehéz pontosan betájolni hogy hol lehetsz, ha tudnál 1 képet lőni az sokat segítene.
  • koschwarz
    #13312
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    először fel kell mászni az aréna oldalán, majd magasból kell ráugrani. és figyelni kell a kés villanására, csak akkor lesz jó, ha jól időzítve nyomod az e-t.
  • Looooser
    #13309
    mielött magától csinána eg hátra szaltót nyomd meg a space-t akkor elugrik a faltól, ha jó helyen csináltad a felfutást elvileg egy oszlopra ugrik fel
    bár nem too hol tartasz egy print screen jól jönne és akkor pontosan tudnák segíteni :)
  • The Protector
    #13307
    Ha amd procid van akkor telepítsd fel az amd dual core optimizer progit.
  • The Protector
    #13306
    Jobb egérgom a fal felé futva.hosszan tartsd lenyomva mikor elkezd a falrafutni.Wallrun ugyanez csak vízszintesen.
  • SzAbbbbI
    #13304
    Kár.. Nekem a régebbi stiilus jobban bejött.
  • davidka003
    #13303
    Grafika isteni volt az már más dolog, hogy maga a játék annyira nem jött be. Ha lesz is folytatás az ugyan ilyen rajzfilmes grafikával fog jönni.